Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
3. dec 2009

baby to maxi cosi ma o tom teste vyjadrenie na svojich strankach ,zaujimave ze testovali len tuto znacku 😅

blanka.k
3. dec 2009

http://quinny.libfin.cz/ Quiiny to taky mají na svých stránkách, že s tm testem nesouhlasí. A jak jsem psala, M.C.Muru testovali v časopisu test taky letos a vše bylo ok i tam psali, že část % hodnocení byla jak splňuje nějaké normy a bezpečnost, atd... 😅 tak si pak vyber...

vladkaz1
3. dec 2009

No ved ,ja si ju pojdem omrknut aj casualplay S4 a rozhodnem sa 🙂

blanka.k
3. dec 2009

Já bych potřebovala, aby někde vedle sebe měli P.Perego GT3, Qiunnny Speedy, Xlander (ozn.si nepaamtuju 😅 ), Casulaplay S4 a možná Jané Slalom (ale ten po přečtení zdejších diskuzí moc nevidím 😅 ) 😀

vladkaz1
3. dec 2009

jane chvalia aôe mne sa nepaci ze je taky plasovy ako PP 🙂

michalag
autor
3. dec 2009

Ahojte, tak sme uz doma z nakupu 🙂
potrebujem poradit, maly mal dnes hnis v ocku neviem ci to nema zo soplikov, neviete ci mu nato mozem dat Framykoin??? zatial je to v zaciatku, tak to nechcem presvihnut, aby sme to vyliecili do pondelka, kedze maly sa strasne tesi na Mikulasa v skolke

blanka.k
3. dec 2009

Ještě jsem včera dostala tip na Teutonia (snad to píšu dobře), koukli jsme na web, uviděli cenu, zlatý Perego, tak sjem to ani nezkoumali dál 😅

zzuzullka
3. dec 2009

ahojte baby, práve sme sa vrátili z obchodov, boli sme pozerať kočíky. tak nakoniec náš vysnívaný pierre cardin millenium sa už nevyrába v starej verzii a po novom roku príde nová verzia a síce za rovnakú cenu ale tá má hlbokú korbu u nožičiek dosť zúženú. tak sme tento kočík hneď zavrhli a radšej si 3000Sk priplatíme a kúpime s normálnou korbičkou. teraz máme vyhliadnutý Firkon Ivon. skúšala som si aj x-lander, ale neviem aké označenie a ten bol super, ale nedala sa mu otočiť športová časť proti aj po smere jazdy tak sme ho hneď zavrhli lebo by som rada na svoje dieťa videla. takže teraz si dávam pokoj s kočíkmy lebo sa mi o nich už aj sníva a pôjdeme zasa popozerať v januári/februári a potom sa rozhodneme.

zdenkapo
3. dec 2009

michalag nejlepší dojít na oční- byli jsme s malým pře rokem na očním,něco tam měl a říkali s malými dětmi radši přijít- něčim mu to vyplachovali co se nedá koupit v lékárně, nebo jedině mě napadá nějaká borová voda,nebo v lékárně ti poradí,když nechceš na oční

blanka.k
3. dec 2009

tak jsem objevila vanu na vanu za rozumné peníze, kamarádka má takovou větší a "vytvarovanou" na takové konstrukci, ale ta vyjde na 1500 😅 Tak pak jen do této koupit ten "vnitřek" pro ležení mininka 😉
http://www.sambaby.com/88-vany-a-nocniky/99-van...

aaadus
3. dec 2009

ahoj,
jsem byla s kámoškou na kafe, dočítat se mi nechce příspěvěk po příspěvku 😅
vítám nové těhule, gratuluju těm co vyšly tripply negativní 🙂
a dnes jsem si poprvé oblíkla těhu rifle, halenku i těhu pás. to byla pohodička, nikde nic netlačilo

bibi13
3. dec 2009

jeejda, tie tehotenské rifle by som si mala aj ja kupiť.. ked mám povodné rifle, aj ked ich mám rozopnuté, tak ma strašne tlačia.. ☹ .. a ide víkend a snad konečne niečo kupim.. no uvidíme..

aaadus
3. dec 2009

no já se sice do původních riflí vlezu, ale včera jsem si je oprala a nějak se mi zcvrkly 😀

bibi13
3. dec 2009

ja už absolutne..🙂.. do jedných sa teda dám, ale tie som mala dáávno vyradené, že su mi velke a pred nedávnom som ich objavila v šatníku.. tak som sa potešila.. ale tie už tiež musím mať rozopnute.. 😒

bibi13
3. dec 2009

začínam byť riadne nerovzna z toho, že ešte necítim dorbca.. v sobotu mi končí 19tt.. ☹

aaadus
3. dec 2009

bibi neboj, do vánoc se určitě dočkáš, někdo cítí pohyby až kolem 22tt 😉

bibi13
3. dec 2009

no to dufam.. preto sa neviem aj dočkať dalšej stredy, ideme na 4D a aspon uvidim či tam robí drobec premety..

aaadus
3. dec 2009

my jsme byli na 4D v pondělí. sice jsme toho moc neviděli, ale i tak to byl zážitek. a budete chtít vědět co budete mít? máš nějaké tušení jestli holčina nebo klučina?

zuzana39
3. dec 2009

ahojte,po odmlke som znovu tu.mám dobré správy,dnes som bola na kontrole a všetko je v poriadku,bola som na uzv a vraj to bude babula 🙂 potvrdia mi to dúfam na 4d,ideme tam 4.1. 🙂

michalag
autor
3. dec 2009

zuzi, to je super a gratulujem k dievcatku 🙂 😉 , takze by to bola uz 2 baba v nasej temicke 🙂

zuzana39
3. dec 2009

dakujem,len dúfam,že mi to potvrdia na tom 4d 😉 ale čo som čítala tak sa može stať,že ak bude zle natočené,tak moc neuvidíme,dúfame,že to nebude náš prípad

m.c.
4. dec 2009

Teda, nestíhám sem mic chodit, tolik příspěvků nemám šanci dočíst! Tak co jsem prolítla tak gratuluju všem s negativníma triplama a těm co už ví p=ohlaví přeju příjemné předvánoční nákupy 😉 😉 .

Já jsem včera večer poprvé cítila pohyby přes břicho, prcek mě kopal do ruky, bylo to fakt moc hezký 😵

lucik...
4. dec 2009

Dobré ránko 🙂
Zuzi moc gratuluji a závidím holčičku 😀 😀 No to je náš případ že se mrně neukázalo, takže víme prd

Sme tady včera furt řešili triply až se mi o nich dnes zdálo 😀 😀 😀

vladkaz1
4. dec 2009

Dobre ranko 🙂
Gratulujem k dievcatku 😵

aaadus
4. dec 2009

Dobré ráno,
zuzka gratuluju k holčičce. konečně nějaké nevěsta pro ty naše raubíře 😀

antynka1
4. dec 2009

Krásné ránko, tak konečně nějaká holčička - moc gratuluji. No jinak mě včera začalo pěkně bolet v krku, teplotu zatím nemám, tak jsem zvědavá co se z toho vyklube. Nejhorší je, že mám jít v pondělí na ty triple testy. Nevíte některá, jestli nějaká případná nemoc má na ty test vliv? Říkám si, že je to genetický test... No ale člověk nikdy neví o s čím souvisí....

lucik...
4. dec 2009

anty už jsme to tu řešili, myslím že to vliv má.. ☹

antynka1
4. dec 2009

Lucik, díky za informaci, tak já zavolám na gyndu a domluvím se s nimi.

mishah
4. dec 2009

Dobré ráno 🙂 koukám,že už se začínají ukazovat i holčičky 😉 Zuzi:gratulace!

xxx.klarka
4. dec 2009

dobré ráno holky, u nás je zase zataženo jakoby mělo snežit, ale určitě nespadne zase ani vločka.
Zuzana39: gratuluji k holčičce =o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre