Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
5. jan 2010

Luci -to je fakt, nechápu ty šílený centimetry co mám nabraný a "jen" 5kg 😅 Dnes jsem byla v obchodě si zkoušet takový flaušový kabátek, červený, nahoře na zapínání a přes pupík volnější... já se narvala až do nějaké vel.42 či 44 přes prsa 😝 Ale ty černý šaty co mám v albu jsou z Orsay nejmenší vel.co tam tehdy měli... 😅 Akortá jsem se v nich včera nemohla sehnout, atd. 😅

lucik...
5. jan 2010

blani 😀 😀 😀 Vidíš a já mám nahoře 7,5 - 8 a břicho skoro žádný.. to mi teda vysvětli 😀

blanka.k
5. jan 2010

Jsem si ještě rychle vyfotila večer pupík nahatý, a zítra nesu blesk na reklamaci, tak mě to se..e, doufám, že ho do konce měsíce opraví, abych mohla doma pspáchat zas nějaký další fotky pupíku, mě, atd. 😅

xxx.klarka
5. jan 2010

Holky mě dneska tak bolí prsa ☹ chjoo, ale zase jsem přišla na to co mi pomáhá na exem, když nemůžu tu hormonální mastičku. Takže jsem ráda, že mi to snad zmizí.

blani, ty jsi taky hezky hubená a sluší Ti to 🙂 jako Luciikocvi ..

blanka.k
5. jan 2010

jsem dnes vymyslela další věc, jak ušetřit...mám starou noční košili a na ní je chlupatá nášivka 2 ledních medvědů, ale už je košilka zežmolkované, tak medvedy odpářu a ke svatbě jsme dostali 2 velké osušky, ale bílé, takže řeknu mamce, ať mi z nich udělá ručník s kapuckou a na něj dá jednoho medvídka a pak žínku na mytí a na tu dá toho menšího medvěda 😅

sstupel
5. jan 2010

Ahojte aj ja som májovka som v 20tt pozerala som vaš album - bruška 🙂 Krásne ja mám brucho ako v 30tt ak nie viac 😖 som zvedava čo budem mať v 40tt 😲 😝

xxx.klarka
5. jan 2010

sstupel, ahojky a vítej! Tak se nám pochlub Tvým bříškem🙂

blanka.k
5. jan 2010

Ssstupel - ahoj 😉 pěkné bříško 😉 Akorát zepředu to není moc poznat, ale to asi ještě u žádné z nás 😅

sstupel
5. jan 2010

blanka ďakujem 🙂 ja som rada,že to s predu nevidno 😅 zatiaľ 🙂

xxx.klarka
5. jan 2010

sstupel, krásné břísko. Koukám že jsi taky mlaďounká, alespoň se tady nebudu cítit tak zle, že jsem tak mladá 🙂 I když mi bude už 20 🙂

sstupel
5. jan 2010

Super aspoň nie som sama mlada 🙂 Ale veď nejde o vek 😉 😵

sstupel
5. jan 2010

a ďakujem za pochvalu bruška 😵 ja sa už teraz sícim ako "slonica" čo to bude neskôr? 😒

xxx.klarka
5. jan 2010

sstupel, to máš pravdu. Jsem toho též názoru. A co jak se Ti těhulkuje? Přibrala jse už něco? Mě bříško zatím moc neomezuje i když ho mám dost veliké 🙂 Takže jsem ráda. ALe mimí sebou začíná čím dál tím více mrskat, kopanečky ještě moc necítím. Ale ty jeho pohyby mooc. Hlavně dneska jak je aktivní 😀

blanka.k
5. jan 2010

Stupel - vorvaň? tak aspoň si asi budu říkat já sama sobě 😀
Malej se nezapře...celý tatínek... včera začal kopat v půl 2 v noci, kdy jsme se chystali s mužem usnout...a od té doby ani kopanec celý den...a je 5 minut před 11 večer a dostanu první dnešní kopance 😅 (a tatínek ještě není doma z práce 😝 ), fakt jak říká moje máma "celý tatínek i s prdelí", do práce vstane nejdřív v 9 a pak do 1, do 2 kouká na TV 😀

lucik...
5. jan 2010

Holky já se z toho mýho chlapa zbláznim 😀 Předělávala jsem ten seznam výbavy co posílala adélka na náš, co chceme apod a manža si to chtěl přečíst.. Tak čte a povídá bepanthen co to je, řikám na bradavky a on "ty tomu dítěti budeš mazat bradavky, dyt zadne nema" 😀 A pak došel k tomu co do porodnice, kouká "sedací kruh" a na co jako tak řikám že když mi asi třeba zašijou pipinu tak to nebude moc příjemný a on vytřeštil oči a řiká a to jako celou 😀 😀 Tak to už sem šla do kolen a málem se počůrala 😀 😀 😀 😀

sstupel vítej, taky hezký bříško 😀

Já jdu chrnět, vstávám v 5:30.. uaaaaaaa 😲 😀

Dobrou noc

michalag
autor
5. jan 2010

sstupel vitaj medzi nami!!! dufam ze sa tu budes citit medzi nami prijemne 😉 🙂

xxx.klarka
5. jan 2010

michalag, tý jo, koukám že jsi už 25tt, to je něco🙂 mě zíta naskočí 22🙂

xxx.klarka
5. jan 2010

lucik... , ten tvůj mužík je taky dílo 😀 hezky jsi mě rozesmála😀 🙂

blanka.k
5. jan 2010

Lucik - tak jsem si tu cvrkla s tebou.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobrou
Mě akorát včera muž řekl, že jak jsem došla z venku,a venku kosa, a já prohlásila, že mám studený pupík, že se nemám divit, že necítím pohyby, když malej je chudák zimou skrčený někde v koutku a čůrá si tam na nožičky, aby se aspoň trochu zahřál 😀 tak jak pak byl pyšný, kdyžjsem mu říkala, že se trefil, že dítě fakt už v bříšku čůrá do té vody 😅 Akortá si nemyslím, že je to kvůli tomu aby se zahřálo...
došel mi muž, tak já taky končím ahoj 😉

michalag
autor
5. jan 2010

klarka, podla konika, zacinam 25tt az v sobotu a podla utz. v 12tt zacinam v piatok len 24tt , ale ja beriem skor to prve 😉

lucik ten tvoj muzik je riadny vtipalek 😀 😀 😀 ... bru nocku

sstupel
5. jan 2010

Ďakujem pekne baby som rada,že ste ma prijali medzi seba 😵
Mňe sa tehulkuje super len trpím nespavosťou ☹
Malý kope teda statočne už pekne dva týždne to riadne cítim 😅 aj ako sa tam mrví - zvykne keď ja som v klude teda v noci 😀

xxx.klarka
5. jan 2010

michalag, tady se to počítá podle termínu porodu podle ms ne? To je jedno. Stejně to hrozně utíká, dříve mi to nepřišlo. Ale teď se to nějak krátí. Miminko mi ukazuje nějákých 136 dní nebo kolik, to je něco🙂

michalag
autor
5. jan 2010

sstupel, tak to sme uz dve co trpime nespavostou ... vcera som si isla lahnut o 23:00 a do 1:00 som sa v posteli prehadzovala lebo som nevedela zaspat 😠 ... inak z boku vidiet brusko super, krasne rastiete 😉

xxx.klarka
5. jan 2010

sstupak, já né nespavostí, ale večer nemůžu usnout, usínám třeba hodinu dvě, ale za to ráno nevím kdy se probudit. Hrozné. Byla jsem vždy spáč, ale tohle usínání je hrozný.
tak to je dobře, že cítíš pohyby🙂 Moje mrně kope chvilinku, furt nic nic a pak to začalo, první kopanec jsme cítili já i přítel na Silvestra.

michalag
autor
5. jan 2010

klarka, mne to ubieha tiez rychlo, ale teraz ked mam chlapov doma tak trosku sa to spomalilo, ale aj tak ved len pred nedavnom som zalozila tuto temu a uz mame viac ako polovicu za sebou ... a co nevidiet uvidime aj nase pokladiky 🙂 😵

basky
5. jan 2010

Ahojte,
sme uz tri 😉 Ani ja neviem spavat, ani pri prvom synovi som nevedela, ked som bola tehu. No teraz to je tazke, ked on sa rano skoro budi a ja by som zrovna rano spala. Niekedy zaspim okolo 2h, a kazdu hodinu beham na wc a rano o 7h niekedy uz budicek. No musim vydrzat.
Michalag, teba necha Samko troska pospat?

xxx.klarka
5. jan 2010

michalag, jéé to bude krása až se to tady začne plnit prvníma fotečkama miminek. Já jsem skoro až na konci měsíce, tak jsem zvědavá kdy porodím a budu s etaky chlubit😀 ..... už se na to těším.

sstupel
5. jan 2010

Ja tiež nemôžem zaspať zaspávam dve tri hodinky každu pol hodinu pozriem na hodinky ide to ale dosť rýchlo 😀 A doobeda dospávam 😅 no po prázdninách idem ešte do školy neviem ako budem ráno vstávať 😅

michalag
autor
5. jan 2010

basky, srandistka 😀 , ale ked nie maly tak tatino ano 🙂 , k malemu rano vstava cez vikend a cez volno on uz od 3 mesiacov a niekedy vstaval aj v noci a daval mu mlieko 🙂 ... kedze vceral na obed nespal tak ho to
zlomilo a zaspal uz o 19:30, tak rano bol hore uz o 5:00 a ja som ho nepocula a on si ku mne doniesol maly vankusik a zakril sa tatinovou perinou a lahol si este ku mne, ale ked mu uz bolo dlho tak zacal vymyslat, tak som mu povedala ze si moze zapnut na chvilku tv a mala som k dobru este vyse hodiny 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre