Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

adelka89
22. jan 2010

blani 😀
kde jsi byla na OGTT?

matpaj
22. jan 2010

moja kamarátka natrela dcéru indulonou a celá sa jej vyhádzala, potom ju dva dni drhli, čo bola taká mastná.... 😒
indulonu tak na moje ruky......

blanka drž sa 🙂

blanka.k
22. jan 2010

prý je to negativní.... 😀 huráááá. Manžel si ze mě dělal srandu, protože včera jsme byli v Ikei a já si tam dala 3 skleničky taového toho pití z brusinek, a protsě to bbylo sladší než to co jsem pila na GTT 😅 Tak říkal, že určitě mi tam toho roztoku dali málo 😅 Fakt mi to přišlo jak sirup, co si dělám doma 😅 A byla jsem na Viniční 😉

matpaj
22. jan 2010

aaadus, idem aj ja kuknúť na nete lehátko..... 🙂

adelka89
22. jan 2010

matpaj no asi kazdemu vyhovuje neco jineho, jejich pediatricka jim indulonu schvalila a jen doporucila... verim ale tomu ze je to fakt cisty pripravek...

adelka89
22. jan 2010

blani gratuluju 🙂

blanka.k
22. jan 2010

Indulona je super, ještě je dobrá Revona, taťka to fasoval v práci na ruce, a fakt se to hrozně rychle vstřebalo, můj muž to v zimě používal na popraskané a svědící ruce a já na mazaání bot, na obě použití super, akortá tam táta teď nepracuje, tak si M. koupil neutrogenu z lékárny, taky prý super, že se namaže a za chvíli je to krásně vstřebané, prý to má ale stejný účinek jako ta Revona, že ta za ty prachy super 😅

aaadus
22. jan 2010

blanka gratuluju a nájezdy na sladké můžou pokračovat 😀

blanka.k
22. jan 2010

To si piš, muži jsem zakázala tento týdenkupobat nevé krabice horké čokolády, ale za chvíli jdu na oběd a pak hned do samošky pro ně , mňam 😀

babara
22. jan 2010

Blani, parada, dobrou sladkou chut 😉

Ja bych bez indulony na ty moje ruce s exemem neprezila, na tech se megarychle vstreba, ostatni kremy jsou parfemovane a jen povrchove, takovy kluz, nic jineho fakt nesnesu. A taky na boty je dobra. Hynecek suchou pokozku nema, tak sem ho tim nenatirala, driv jen olejicky a dostali jsme Weledu, ale tu mam jeste doted, zas takovej kluz 😝

aaadus
22. jan 2010

ach jo, se snažím vymyslet co o víkendu vařit a nápad žádný

lucik...
22. jan 2010

Ahojky 🙂

Blani gratuluju k oGTT 😉 Super viď 🙂 Můžeš se ládova o 106 🙂

aaadus
22. jan 2010

hurá, přivezli mi svatební fotky co jsem nechávala přidělávat. to mám zábavu na celé odpoledne než to nasáčkuju. se u toho zas budu culit jak měsíček na hnoji 😀

zzuzullka
22. jan 2010

ahojte babulky, dnes som si pekne pospala 🙂

blani, gratulujem k výsledkom 🙂

matpaj
22. jan 2010

babara, výborný krém na ruky je lipobase. ja dobrý aj na egzém-preboha ako sa to píše?????

blanka, gratulujem..... 🙂 aj ja si idem dať.....lentilky 😀

aaadus, urob dukátové buchtičky-ma to napadlo-mám na ne chuť. najlepšie boli v školskej jedálni..... 😉

blanka.k
22. jan 2010

Holky, díky 😉 Hned jsem si koupila krabici té horké čokolády s příchutí marcipán, a pak vajíčka, že si upeču buchtu, jak jinak nepeču, tak teď mám na to chuť.... joooo, je vidět, že nejsem kuchta, prášek do pečivajsem nekoupila 😝

zzuzullka
22. jan 2010

matpaj, pošli trochu lentiliek 😀 ja som práve zjedla poslednú horkú čokoládu, ktorú som mala doma a už nič nemám ☹

dukátové buchtičky, to by som si veru dala. ale najlepšie také, že do toho horúceho vanilkového pudinku roztopiť horkú čokoládu 😀 😀 😀

matpaj
22. jan 2010

zzuzullka....chceš zelenú, ružovú, žltú, modrú, fialovú?....... 😀

dukátové buchtičky jedine s vanilkovo-rumovým!!!! 😀 krémom....mňammmmmmmmmmmm

blanka, aj marcipán mám rada.....baby no tak, zasa jedlo...... 😒

matpaj
22. jan 2010

mne ide babo z brucha vyskočiť....neviem či sa tak teší z tých lentiliek čo pojedám.... 🙂

matpaj
22. jan 2010

došli..............lentilky.... 😖

xxx.klarka
22. jan 2010

Mě indulona voní, v létě jsem se s ní mazala i proti sluníčkou😀

matpaj, sakra, furt koukám co to je za novou ikonku a to jsi ty🙂

matpaj
22. jan 2010

no klárka 🙂 to sú moje labky...... 🙂

indulona proti slnku? však nemá žiadny ochranný faktor. to vraj s indulonou sa má natierať pri opaľovaníkeď sa chceš rýchlo opáliť. je to však nezdravé........ 😒

xxx.klarka
22. jan 2010

matpaj, možná nezdravé😀 ale já se opalovala dříve jen tak😀 .... nikdy mě nebavilo ležet na sluníčku a ta indulona pokožku tak hezky zmastila až se leskla od toho sluníčka😀
ono nejde vůbec poznat co to je jak je to maličké.🙂

adelka89
22. jan 2010

klarko mne indulona taky strasne moc voni je uzasn av zime proti mrazu 🙂 vzdycky mi pripomene detstvi kdyz nas mamca mazala nez jsme sly do skoly 😀

xxx.klarka
22. jan 2010

.....Holky, dneska jsem mělá krásný sen.🙂
Porodila jsem krásnou holčičku, měřila 49cm a 2900g. Byla tak krásná, akorát furt plakala a nechtěla být v zavince😀 jinak bya zlatá. Byl to tak rychlý porod, že by se mi takový taky líbil, nejkrásnější bylo, že tam se mnou byl otec mojí dcerušky .... bohužel jen krásný sen, jelikož drahý odmítá jít k porodu. ☹☹☹

medan29
22. jan 2010

tak jsme doma, a všechny ty kočárky padají, kvalita nic moc ☹ , ale aspoň jsem prďolce koupila soupravu do porodnice 😀

pepibubu
22. jan 2010

ahoj holky 🙂

Klárko, hlavně ho k tomu nenuť, tím bys to zazdila... Třeba si to rozmyslí sám... Honza ještě v 6m tvrdil, že k porodu nepůjde, že bude blízko ale tam přímo ne... Měla jsem tedy plán B - svou svědkyni ze svatby. Ale pak si to rozmyslel sám od sebe, a když se malý narodil, tak zkonstatoval "neumím si představit že bych tu nebyl." Tak třeba to tak u vás bude taky, a když ne tak se na něj nezlob, každej člověk to má jinak, a to že nebude u porodu z něj automaticky nedělá horšího otce.

lienka1076__2
22. jan 2010

klarka môj tiež odmietal, ale teraz keď som mu to len tak povedala, tak nenamietala a bola som z toho v šoku. Sám sa rozhodol. 🙂 Možno aj tvoj sa len tak rozhodne. Že vraj mu kamarát povedal, že sa k žene chovajú lekári lepšie, keď je tam aj manžel. 🙂

xxx.klarka
22. jan 2010

pepi, vím, že když ho budu nutit, tak si nijak nepomůžu ..... já to s ním už neřeším. Ale tak ráda bych ho tam chtěla mít u sebe. Nemám nikoho jiného kdo by tam semnou šel. 😖 Tak budu doufat, že si to rozmyslí.

lienka, tak to musíš být ráda🙂

simi.w
22. jan 2010

Ahoj holky 🙂
klarka, tak já jsem u prvního porodu byla sama a budu i teď, manžel se na to necíti 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre