Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
23. jan 2010

Tuto? http://chuvicky.heureka.cz/philips-avent-scd-510/ Tu mi před cca 15 min. doporučila těhule z jiné diskuze 😀 Tak info předávám dál, ať taťulda hledá 😀

mishutka
23. jan 2010

Ahojky, vy toho nakecáte 😀
Jen se chci pochlubit 🙂 , že manžela z mánie a nudy chytlo malování dět.pokojíku 😀
Takže hurá budeme mít tenhle týden komplet pokojíček 😎

aaadus
23. jan 2010

blanka jo, přesně tu
mishu paráda, já bych se toho od mého muže nedočkala nikdy. takže příští týden mi přijede vymalovat taťka s bráchou
tak jsem si zdárně nalakovala nehty na nohou, ale byla to fuška teda 😀

mishutka
23. jan 2010
cumelila
23. jan 2010

Movin: aj ja som mala a aj teraz ešte mavam občas presne to iste ako opisuješ ty...ja som tak vydržala 2 dni ale na tretí som už išla k ženskému...ale všetko bolo v poriadku,krčok uzavretý a babulka sa tam pekne naťahovala...predpísal mi 3 magnezia denne a tiez radšej isť pomaličky a zastaviť keď pobolieva...vraj mame teraz svalstvo viac napnuté tak pokial to nepresahuje do silných krčov je všetko v poriadku...

aaadus
23. jan 2010

mishu na takové podobné jsem se dívala v Kika, jen bylo 2x dražší 😝 ale potřebuju sehnat zelené nebo oranžové ať mi to všechno ladí

aaadus
23. jan 2010
mishutka
23. jan 2010

aaadus: http://www.barvyonline.cz/primalex-inspiro-tmav... Dneska jsme koupili i barvu ten tmavý šafrán, klikni na to ono se to zvětší ten obrázek 😉

blanka.k
23. jan 2010

Adus - v Kika mají některá ta světla táááák předražená. My jsme kupovali různě po jinách obchocdech a v ice je měli asi o 40% dražší , to samé 😠

aaadus
23. jan 2010

mishu já chci oranžovou, ale takovou meruňkovou a zelenou - pistáciovou. asi si je nechám přímo namíchat v Hornbachu, jen teda nevím ceny
blanka asi nakonec skončím v Hornbachu, tam jsme kupovali všechny světla do baráku. do spešl obchodů se ani neodvažuju vstoupit, bych si připadala jak hotentot

simi.w
23. jan 2010

medan, odkud jsi, že budeš rodit v Karviné ? jsem tam taky rodila 😉

aaadus
23. jan 2010

simi a teď budeš rodit ve F-M?

simi.w
23. jan 2010

adus, ne v Třinci, asi, moc se mi nechce......švagrová tam pracuje jako porodní asistentka, trapas 😕, ale bydleli jsme v Karviné a pak se stěhovali do Třince, tak proto

blanka.k
23. jan 2010

Adus - my taky nakupovali v Hornbachu, Obi, Baumaxu a Bauhasu, jelikož jsme potřebovali 4 různá světla do obýváků z jedné "kolekce" a všude měli na skladě jen 1 😅

blanka.k
23. jan 2010

Nebyla jste některá hlásit změny na sociálce kvůli vyplácení nemocenské? Mě změnili od února účet (tímto upozorňuji, kdo má Mbank, že je teď nutné všude nahlásit změnu, že tam přibylo předčíslí!), tak to tam budu muset nahlásit , v pondělí se chystám jít okolo, předpokládámž, e takovouhle věc mi nezmění po telefonu. ☹

monika.c
23. jan 2010

dievcata,tak ja som sa dnes trochu hrala s pc a pridala som nejake fotky,su sice trochu poprehadzovane, 😒 ale na prvykrat,co som to robila,celkom to ujde.mne tiez niekedy brucho tvrdne,ale fakt iba na chvilu a to hlavne vtedy,ked sa cely den nezastavim,najprv praca a potom este aj doma,niekedy vam zavidim,ze ste doma ☹ ale hadam to nejako este prezijem,na matersku by som mala ist niekedy na konci marca alebo zaciatkom aprila,este uvidim,ako sa budem citit.lebo moje brucho sa za posledne 2 tyzdne neuveritelne zvacsilo,niekedy si pripadam ako keby som uz isla rodit a to su este 3 mesiace predo mnou 😒

simi.w
23. jan 2010

mne taky břicho najednou nějak rychle vyrostlo, už se depkuju, jak to bude pokračovat

mishutka
23. jan 2010

aadus:já mám právě obyvák toskanskou levanduli jak je ten odkaz promalex a ložnici máme zelenou.Pokoj byl žlutý, ale my se rozhodli pro tu oranžovou 😅

aaadus
23. jan 2010

blanka to asi budeš muset nahlásit osobně

matpaj
23. jan 2010

ahojte babky 🙂
vidím, že makáte...... 🙂
ja mám dnes hrozný deň.v noci som mala křče v lýtkach a celý deň ma bolia hrozne nohy.nemôžem ani chodiť.neviem čo sa mi robí....... ☹

michalag
autor
23. jan 2010

matpaj, niektore babenky toto maju pocas tehu a dobre na uvolnenie je magnezium a gyn to davaju .... ked pojdes ku gyn tak jej to spomen 😉

matpaj
23. jan 2010

michal, magnézium mám doma,to šumivé, myslíš, že si ho môžem dať? ☹

xxx.klarka
23. jan 2010

🙂

jsem byla dneska s pár kamarádama na motorestě tady u nás, a neodolala jsem a dala si marlenku🙂

můj drahý dneska měl volný den a chuť, tak se s bratránkem tak zduněli, že to není možný .... teď tady chrápe a né a né přestat. Už začínám mít nervy!! Zítra bude nepoužitelnej, jelikož mu je vždy druhý den taaaak blbě. Hezký vyhlídky.

Naše malá je dneska nějáká klidná, až mě to docela stresuje..

michalag
autor
23. jan 2010

matpaj, raz som mala tvrdnutie bruska a pomohlo mi ... tiez mam sumive, ale nesmie sa brat prilis casto, je to len na obcasne pouzitie, tak ak sa ti to bude opakovat castejsie tak si kup racsej tabletky alebo nech ti predpise gyn.

xxx.klarka
23. jan 2010

matpaj, podle mě můžeš. Taky mám doma ty šumivé tablety, a když mám náznak že by mi mohlo bolet břicho tak si ho udělám, a nebo mi docela pomáhá i na uvolnění od bolesti hlavy, ale hlavně často dostávám křeče do nohy nebo ruky(to jsem měla i před těhu) tak si ho taky dávám. nemusíš se bát, u těch rozpustných je většinou dávnování až 4 tablety denně.

blanka.k
23. jan 2010

Matpaj - jak píšou holky klidně si ho dej, zdravý člověk se tím nepředávkuje, pokud třeba nemá nemocné ledviny, ale pokud si dát třeba 3x denně když ti nebude dobře, tak se neboj 😉 Mě to předepisuje gyn., abych to nemusela platit a hlavně bych do sebe rozpustné nedostala 😝

blanka.k
23. jan 2010

http://revue.idnes.cz/obrazem-otuzilec-si-vzal-... 😅 😅 bych teda jako těhule do té zimy nešla 🤐

xxx.klarka
23. jan 2010

blani, proč by jsi ho do sebe nedostala?? Já mám doma vynikající, jedny pomerančový a jedny černý rybíz a chutnají jak štáva když si uděláš 🙂

xxx.klarka
23. jan 2010

blani, já bych nešla ani jako netěhule😀

matpaj
23. jan 2010

jój, ďakujem babky...... 🙂 idem si ho hne´d naaordinovať a dúfam, že zajtra sa zobudím s "ľahkými" nôžkami....

inak aj mne narástlo posledný týždeň hrozne brucho. neviem ako to vydržím do mája. už teraz sa cítim ako kombajn....... ☹ ke´d mne tak chutí, nedokážem sa ovládať.

ja sa ani nemôžem sťažovať dr že mám kŕče a že ma bolia nohy. ma pošle do kelu, že som veľa pribrale, tea nech sa nesťažujem.....radšej budem ticho....a keď mi ešte výde zlý cukor...........ma zabije.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre