Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bibi13
26. jan 2010

inak, ja by som tiež chcela dať mimčo do svojej izby po pol roku.. budu otvorené dvere a vysielačka.. a teda hlavne kvôli tomu, že po roku idem do práce..

blanka.k
26. jan 2010

Lucik - my to nedávno doma řešili a dělali si z toho srandu, jak budeme "malýho" v 18ti vyhazovat z naší postele, že už by mohl spát sám 😀 Hlavně při předtsavě, že bude podbnou tělesnné schránky jako manžel 😀 😀 😀
Misha - no, snad to fakt schválí

lucik...
26. jan 2010

blani tak můj manžel je stejně vysoký jako já a teď v těhu už ho i s váhou doháním 😀 😀 😀

aaadus
26. jan 2010

lucik to máš manžela střízlíka. já teda doufám toho mého ve váze nikdy nedoženu
mishah kéž by tomu tak bylo. ale před volbami udělají cokoliv

blanka.k
26. jan 2010

Luci - Tak to my zatím máme mezi sebou 20 cm, ale kilo už "jen" asi 30 😀 Ale doufám, že ho nedoženu. Hlavně teď, od pátku je mi blbě, tak vůbec nenabírám jak dřív, i jsem zhubla, tak aspoň na něco jsou bacili dobří 😀

blanka.k
26. jan 2010

Koukala jsem na krásnou fotku... https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... .. akortá jsem si všimla, že obě ruce jsou "ženské" 😅 tak to nějak nechápu 🤐

bibi13
26. jan 2010

no blani, že by lezbičky?

vladkaz1
26. jan 2010

nie niesu ved tam ma aj tatinka v albume 🙂

aaadus
26. jan 2010

třeba se fotila s kamarádkou nebo ségrou. jak jsem teď byla u kamarádky, ukazovala mi fotky jak se fotily se ségrou, byly obě těhotné ve stejnou dobu a vypadalo to moc hezky

mishah
26. jan 2010

lucik.myslím,že to jde 😉jak říkám, malý spinkal do půl roku se mnou(teda i s manželem) v posteli..myslím, že to máma pozná,kdy to dítě už prostě tak nepotřebuje. V 8 měsících jsem ho navíc přestala v noci kojit a pak spinkal opravdu celou noc,byla to hrozná úleva.Hodně mi pomohla knížka od Jiřiny Prekopové-Když dítě nechce spát.
Ale každé dítko je jinéa taky asi každým rodičům to vyhovuje jinak 😉
ad mateřská: bylo by to supr,ale taky teda moc nevěřím...no,budem jen příjemně překvapeni 🙂

mishah
26. jan 2010

bibi: musíš do práce po roce?

bibi13
26. jan 2010

mishah hej.. musím.. pol roka budem dostavať pekné peniaze, po pol roku nič moc, to budeme musieť nejako prežiť a potom do prace.. a prečo? aby som nestratila miesto v práci (to by som mohla dosť dlho lutovať) a aby sme prežili.. aj ked ma mm pekný plat, splácame toho dosť vela..a bude mi varovať svokra.. bývame v jednom dome.

mishah
26. jan 2010

Bibi a jdeš na celý úvazek nebo jen zkrácený? Chápu, kolikrát to není jen věc volby...navíc, když jsem koukala na nějaké zahraniční diskuse, tak spousta holek má mateřskou ještě daleko kratší, i jen 6 - 8 týdnů...Já jsem horzně ráda, že můžu být doma s malým 🙂 A dieálně bych byla nejradši s druhým 3-4 roky, no, uvidíme...

mishah
26. jan 2010

pardon.ideálně 😉 😅

aaadus
26. jan 2010

bibi to nezávidím, že musíš tak brzo do práce. to je strašné, že kvůli penězům musíš tak brzo od prcka. mě by to strašně mrzelo a asi bych se v práci nedovedla soustředit a myslela na malého. já plánuju 2 mateřské po sobě tak to se budu vracet do práce za 5-6 let

monika.c
26. jan 2010

aj my mame lucik malu spalnu,takze aj ja planujem pouzivat kolisku aspon do pol roka,ak sa tam zmesti,myslim,ze hej,Luky mal v pol roku 70 cm a nepredpokladam,ze nase druhe baby by bolo nejako extra velke,aj ked clovek nikdy nevie 🙂 aj ja uz nakupujem vo velkom,len stale mi chyba kocik,dufam,ze tento tyzden ho uz budeme mat doma 🙂

aaadus
26. jan 2010

a 12-ti hodinová hladovka začala 😝 jsem se napráskala šopským salátem

hepinka
26. jan 2010

ahojte, ja som len narychlo nakukla a idem sa len pochvalit - vcera sme boli na 3D a aj ked sa nam babo nechcelo velmi ukazat stale to vyzera na dievcatko (hadam sa 3 lekari na roznych miestach nezmylili 😉 ) takze ja sa veeelmi tesim. pekny vecer vsetkym

aaadus
26. jan 2010

hepinka 😵 😵 😵

zdenkapo
26. jan 2010

Adus
pozdě,já už ho mám objednaný a zaplacený a zítra mi snad přijde 😉 ale myslim Lucik ho chtěla kupovat

Mishah
jj zvládnu to...

Blani
tak ta paní z MMB mi právě psala,že to posílá jako cenný balík,takže do pátku mi to asi nepřijde,ale hlavně,že to přijde.... ty jo tak to máš nějaký velký ten pult ne? mě tam origoš,co jsem měla při TOmáškovi pasuje 72x74cm,ale teď jsem chtěla 70x50cm,teda užší,aby mi zbylo na pultu místečko na ubrousky,plínky,mazání a tak..

blanka.k
26. jan 2010

Zdeni - já pult mít nebudu, já budu používat velký psací stůl co máme v ložnici 😉 Takže místo řešit nemusím

antynka1
26. jan 2010

Ahojky,
tak už mám po velkém UTZ v Gennetu a všechno v pořádku!!!! AKorát má mimčo trošku menší hlavičku - ale prý nepatrně, takže se tím nemám vůbec zabývat. Jsem šťástná jak bleška!!!!!! A díky tomu UTZ mi snižily toho Downa ještě o polovinu 🙂 Takže super. A taky prý mám placentu na přední straně břichu a je do mě prý hůže vidět 😀
Akorát je mimčo mladší o 10 dní, takže dle UTZ termín porodu 8.6.
A už vím co to asi bude!!! Tak co myslíte? 😀
Jdu vás zkusit dočíst 🙂

aaadus
26. jan 2010

taky mám přebalovací podložku 70x75, přebalovák je veliký a ještě tam je hodně místa na serepetičky. ale i menší podložku budu kupovat na přebalovák do koupelny

aaadus
26. jan 2010

antynka gratuluju 🙂 že by k chlapečkovi? 😀

zdenkapo
26. jan 2010

Blani, aha,tak to řešit nemusíš 😉

Anty,gratulace, a odhaduje se špatně,když nemáš žádné foto,ale tak že by chlapeček?

zdenkapo
26. jan 2010

koukám,že jsme se s Adus shodli 😀

aaadus
26. jan 2010

zdeni ještě jsem se chtěla zeptat. vy bydlíte na baráku že? a máte krb?

blanka.k
26. jan 2010

Antynko, Hepinko - holky, gratuluji k vyšetření 😉
já si taky koupila do koupelny přebalovák 50x80, sice bych tam mohla koupit celý pult, místa dost, ale je to pro mě zbytečné.
Všem dobrou noc, jdu si dát Paralen a pořádně se vyspat 😉

antynka1
26. jan 2010

To máte pravdu, s těmi fotkami jsem ostuda..........
Ale ačkoli mám bříško krásně do špičky a na bokách nepřibírám, tak to vypadá na HOLČIČKU 😀

blanka.k
26. jan 2010

Adus - jsem si nějak tvýma otázkama vzpomněla na Izera... Máte akvárko? A máte v něm rybičky?... 😀 no nic, jdu spát, dobrou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre