Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
27. jan 2010

měli jsme návštěvu- manžovo rodiče....

holky jsem se zbožím spokojená,co mi přišlo spokojená,pak nafotim...

Valentýna taky moc drastickyy řešit nebudem,jen nějakou maličkost- spíš 10.výročí,které budem mít 1.7. a v září manžovo 30.narozeniny- to teprv nevim 😉

Mishu
však ony ty prvomamči taky budou na věc nahlížet jinak za pár týdnů 😀

Blani
ono je možné všechno, já zase otěhotněla pravděpodobně hned první den po skončení MS a podle porodu TOmáška to vypadá taky tak tenkrát

zzuzullka
27. jan 2010

práve som sa totálne nacpala, dala som si palacinky s grankom, poliate čokoládovým pudingom a postriekané šlahačkou...chro chro chro 😀 😀 😀
a pridala som do albumu fotky kočíka, tak môžte pozrieť 🙂

lienka1076__2
27. jan 2010

Ahojky ja som bola dnes na poradni a brali mi aj cukor, ale zvládla som to. 🙂
Len mi lekárka zistila, že mám asi žlčníkové kamene, tak mi brala krv dnes až trikrát a mám riadnu modrinu ☹
Dúfam, že sa nepotvrdí jej tušenie o tých kameňoch, to by nebolo bohvie čo. Ale zas ma to riadne posledný týždň bolí. Som myslela, že to mi bábo tlačí na niečo, ale že vraj to nie je možné. ☹

☹ A ešte mi povedala, že si mám pomaly začať chystať tašku do pôrodnice ☹ . To ma moc nepotešila, ešte je skoro ☹

vladkaz1
27. jan 2010

Zuzul kocik je naozaj pekny !!!

adelka89
27. jan 2010

zuzul adus krasne kocarky, to uz je mate vsechny doma?????:
my jsme ho jeste ani neobjednali 😀

zzuzullka
27. jan 2010

vladka, ja sa z neho vytešujem ako malé decko. už sa neviem dočkať kedy v ňom budeme voziť drobca 🙂

zzuzullka
27. jan 2010

adelka, my sme objednávali radšej takto skoro pre istotu, lebo človek nikdy nevie. som ho kupovala cez internet a na živo som ho pred tým nevidela, tak pre prípad, že by s ním nebolo niečo v poriadku a museli by sme ho vracať, tak aby sme stihli kúpiť iný...ale našťastie som maximálne spokojná, tak ho budem zatiaľ testovať v obývačke s bábikou 😀

nikkka
27. jan 2010

my sme ho znova poskladali do krabice a odlozili...

vladkaz1
27. jan 2010

je zaujimavyja mam hlavu zas jak melon s kocika ,chcem jane ale teraz sa rozhodujem medzi 2mi adeptami ...co pridu na trh este su neni v predaji
http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Jan... bud tento to je len sportak
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29700969&tab=1 alebo tento .. obaja Jane ... 🙂 Muzovi ani jeden nesedi ...

adelka89
27. jan 2010

zuzul vubec se ti nedivim,taky bych s nim porad jezdila po byte 🙂
my se chystame koupit kocarek ted po zkouskach manzel ma jeste statnice, takze na to moc myslenky nejsou ale uz bysme asi meli...

zzuzullka
27. jan 2010

ja som rada, že už to mám za sebou lebo to rozhodovanie bolo strašné, našťastie tento nám zatiaľ vyhovuje vo všetkom čo sme u kočíka chceli mať...uvidím ako to bude keď v ňom bude bábo, ale snáď bude dobrý

zzuzullka
27. jan 2010

vladka, trojkolky síce nemusím, ale kupodivu sa mi táto páčii...len tá cena už veľmi nie 😅

vladkaz1
27. jan 2010

Zuzul ani mne sa nepaci ta cena len za sportak 😝
Preto som zacala uvazovat o tej 4 kolke 3 ka je za 480eur a 4 ka je o 100 eur lacnejsia 😕

zzuzullka
27. jan 2010

vladka, tá cena je ozaj vysoká, ja som dala za ten náš kočík 305eur-hlboká korba, športová časť a autosedačka... takže som teraz vysmiata, lebo som nečakala že zoženiem kočík za takú krásnu cenu

zdenkapo
27. jan 2010

Zuzu
super,taky bych ho vybrala,kdybychom už neměli...

Lienka,
tak já měla žlučníkové kameny při TOmáškovi a vlivem těhotenství se to teprve projevilo a měla jsem žlučníkové koliky a to ti povim,humus,když jsem nesměla nic na bolest žlučníku... vydržela jsem kvůli kojení do 4 měsíců TOmáškových a pak mě vzali ihned na operaci,takže mi žlučník laparoskopicky vzali a mám klid,ale tim,že jsem to nechala dlouho,tak mi to vlezlo i na slinivku a těprv před timto těhu se mi krecní hodnoty srovnali- hrůza...

Vladka
já bych šla určo to trojkola,ale nějak mi nesedí ty kola...

já už mám tak 90% věcí pro Aničku,tak už mi toho moc nezbývá...

vladkaz1
27. jan 2010

No ja viem ,len ja chcem tento 😀

monikapd1
27. jan 2010

ahojte babule, no co ako pokracujete s tehotenstvom??? hm

vladkaz1
27. jan 2010

zdenkapo ja som to nepochopila ,isla by si do 3 kolky a co ti nesedi na tych kolesach ?

aaadus
27. jan 2010

zdenka to je fajn, že se věcičky líbí. mně dneska přišel akorát kyblík na plenky a ta pěnová podložka do vany. manželovy 30. narozeniny jsem řešila před rokem
adelka já jsem taky kočárek raději objednávala dřív, pro klid duše 😉
vladka staré Janéčko je hezčí, tady ty jsou už takové moc moderní
lienka a co ti zjistili, že ti dr řekla, aby ses pomalu balila do porodnice?

vladkaz1
27. jan 2010

Adus stare jane je pekne ,ale nema otocny sportak ... 😉
Lenka ,teda tak kamene alebo co?

blanka.k
27. jan 2010

Simi - zkusím ho někde vygooglit
Zdeni - no jo, možné je všechno, ale to by muselo být neposkvrněné početí, protože poslední sexík byl asi 10 dní předtím než mi podle toho mudr. vycházelo oplodnění 😅 A test těhu test by si zasloužil nobelovku, ukázat // 3 po početí 😀 Nebo, že byl měl manžel extra odolné spermie, co vydrží 2 týdny 😀
Vladka - mě se líbí trojkolka, ale to asi bude tím, že Jané Slalom byl horký favorit i u nás 😅
Lienka - to mě mrzí, a řekla ti proč se máš chystat? To kvli těm kamenům? 😨

aaadus
27. jan 2010

zuzul pěkný kočárek 🙂

zdenkapo
27. jan 2010

Vladka
no ten tvar a vzhled,ale to je jen otázka vkusu...

Adus,
kyblík zavíratelný mám objednán... jj, líbí se mi vše,nafotim...

Blani
a nebo má tvůj manža dlouho přeživší spermie 😀

xxx.klarka
27. jan 2010

zdenka, tak já byla 21+1tt. Já to beru tak nějak podle info na tehotenskakalkulacka.cz a tam píšou ve 22tt 350-360g. Tak proto mi to přišlo docela dost.

blani, já koupila na www.babymax.cz chránič matrace a ten je z jedné strany gumovej, nevím jak je tento co jsi sem dávala odkaz.

zbytek jsem jen narychlo projela, dočítat se mi nechce, jste toho zase popsali až až😀 ..... všimla jsem si nové tváře, tak vítám🙂

Jinak mi volal táta, že dneska dovezli kočárek, tak hnedka v sobotu se na něj pojedeme podívat. Už se nemůžu dočkat🙂

lucik...
27. jan 2010

Teda holky vy ste toho zase nakecaly 😀

My byli v bazénu a pak na procházce se psem a to sem teda málem umrzla 😀 😀 😀

A přišla nám záclona do pokojíku, je nááááááááááádherná 😵 😵 😵

leni a řekla ti proč 😔 Snad tam mimíske ještě vydrží 😵

Blani v tom Malvíku nevím, my tam objednávali ten kočár za 20 a žádný dárek sme nedosatli 😠 Ale taky sem to tam četla..

zzuzullka
27. jan 2010

klarka a dovolí to ho otec vidieť? lebo si raz tuším spomínala,že ti ho kúpi ,ale ukáže až bude malá na svete 😅

blanka.k
27. jan 2010

jsem si dnes hrála, akorát teda po nafocení to vypadá jak omalovánky ze školky 😅
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... Ale takto to bude vypadat až vyklidím skříně, seženemě někoho na přesun nábytku a bude. 😉
Jinak Valentýn taky neřešíme, a budeme to mít stejně jak Zdenka, budeme asi slavit víc 10.výročí, a pak 30, ale ty možná nějak spácháme napůl cesty mezi mýma 30. a manželovýma, ať to vezmeme jedním vrzem 😉
KLárko - díky. Já počkám, co dojde a kdyžtak někde koupím ještě obyč. "gumový"

monikapd1
27. jan 2010

dakujem za privitanie

lucik...
27. jan 2010

my valentýna taky moc neřešíme, letos jsme tedy měli jet na romantický víkend do jednoho hotelu zrovna ten víkend co je valentýn - ale to byla spíš shoda náhod že měli zrovna volno když jsem to kdysi objednávala, ale chtěli jsme hlavně proto, užít si "poslední" samostatný víkend 😉 Ale nakonec to stejně nevyjde 😔

zzuzullka
27. jan 2010

blanka, klobúk dole... si riadne šikovná 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre