Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
2. feb 2010

nikka myslím, že by ti za to neměl vynadat 😉

houbik
2. feb 2010

Ahoj holky, jeste jsem vas nestihla docist, tak zatim reaguju jen na to, co jsem stihla🙂 Aaadus se ptala na koncert Krystof..ja tedy chodim na koncerty docela casto a v pohode a to na stojaka normalne🙂 zrovna ve ctvrtek se chystam na Polemic...takze bych se toho nebala, pokud se citis dobre...
jinak jsem do alba pridala objednany kocarek a v patek sme vlastne byli na 3D a cekame holcicku! takze snizuju rozdil ve skore 🙂
taky ste tu rozebiraly paleni zahy, to ja mam casto ted a hodne mi pomaha Rennie!
Ještě jsem se chtěla zeptat, jakou kupujete matraci? v Malviku nam doporucili kokos/pohanka, co myslite, ktera je podle vas nejlepsi?

nikkka
2. feb 2010

vo stvrtok idem na ten cukor, kazali mi priniest si aj pohar, ale nenapisali mi aky velky..asi ked si zoberiem 0,5l nic nepokazim..sa bojim toho, aby mi nebolo zle..

antynka1
2. feb 2010

Ahoj,
je Blani, ani nevíš jak jsem ráda, že už jsi doma a v pořádku, to je usper zprávička takhle po ránu. Moc jsme na tebe myslely 😉

aaadus
2. feb 2010

houbik tak to na koncert určitě vyrazím, jen teda na stojáka určitě nee. a gratuluji k holčičce 😵 další Viktorka 😵
matraci postýlku mám ještě po mně a po bráchovi a matrace je tam ještě původní tak nevím z čeho je. ale musím vyzkoušet, jestli přes ní bude fungovat monitor dechu. jinak bych asi koupila molitanovou

blanka.k
2. feb 2010

Houbik - už jsem to tu psala, mě kamarádka, co je vystudovaná fyzioterapeutka na lék.f., doporučila právě kokos pohanka, ale prý dítko snese cokoliv do postýlky, že si s tím nemám lámat hlavu. I v obchodě s postýlkama mi ji dorporučili, prý tvrdý kokos na prvních pár měsíců a pak pohanka. Tak už jitaky mám koupenou 😉

yanika
2. feb 2010

houbik: ja som na Polemicu bola a to som este nevedela ze som tehu🙂 skakala som tak ako koza asi hodinu a pol a popritom vypila niekolko par fernetikov🙂))) moja posledna "jizda".. hihi.. tak si to uzi!

Kto mi moze odporucit dobru a spolahlivu stranku na nakup veciciek v SR?...
Chcem objednat aspon obliecky do postielky, uteraky, obliecku na prebalovaci matrac a pod...

zdenkapo
2. feb 2010

myslim že ten hořčík nemůže ničemu uškodit do toho 34tt,ba naopak,jak jsem psala včera- prospívá i placentě,takže já ho brát budu a v pátek si nechám napsat další...

blanka.k
2. feb 2010

Taky bych Mg brala dál, třeba jen 2 denně, já se ptala mudr. jeslti ho nemá vysadit, když netrvdne břicho a prý se tím nic nezkazí, že ho mám preventivně brát 2-3 denně a když bude hůř, tak 3x2 denně, což mám i te´d naporučeno z porodnice. Akortá to na ty bolesti břicha nějak nezabírá.
Opět jsem mluvila s porodnicí, mudr. jsou furt na sále, kašlu na to, ATB si vezmu, za 2 dny jdu ke své gyn. tak uvidíme. 😉

xxx.klarka
2. feb 2010

ahojky,

takovým příšpěvků zase, ale poctivě jsem všechno dočetla😀

Blani, tebe moc vítám mezi námi zase, jsem ráda, že jste v pořádku!!!! 🙂

Jinak jsem byla ted u kadeřnice si nabarvit tu mojí palici, at vypadám zase jako člověk. Ted něco málo pojím a jdu pustit páteční a včerejší ulici a u toho žehlit. Mám tady toho zase až do pr.... 😀 Takže se toho musím zbavit, jelikož v pračce mám další prádlo. 🙂

aaadus
2. feb 2010

ulici jsem taky v pátek ani včera neviděla. ale mám vyžehleno heč 😀

zzuzullka
2. feb 2010

Ahojte, dnes ma zasa trápi tlak, tak mi nie je moc dobre 😖

blani, vitaj spät 🙂 som rada, že ste v poriadku a stále 2v1 a teraz sa nechaj až do pôrodu doma len obskakovať 🙂

yanika, tiež hľadám nejakú dobrú stránku, kde by sa dali objednať veci

xxx.klarka
2. feb 2010

aaadus, já právě taky ne, vždy jsem zvyklá žehlit u ulice, tak si je pustím a bude. Musím. Jinak se k tomu nedokopu. 😀

zzuzullka
2. feb 2010

dala som do albumu aktuálne foto bruška, tak môžte pozrieť. a včera som sa vážila a neviem či som zasa niečo schudla, alebo len nepriberám, ale ešte stále som sa nedostala na pôvodnú váhu. stále mi to vychádza, že som tak cca -2kg 😖

aaadus
2. feb 2010

zuzul teda, takové pidi bříško. ale hlavně, že je malý v pořádku a pěkně roste. aspoň pak nebudeš muset shazovat nadbytečná kila jako já 😀

zzuzullka
2. feb 2010

adus, v to dúfam, že po pôrode nebudem mať čo chudnúť, že si len budem spevňovať postavu 🙂

aaadus
2. feb 2010

zuzul zase kamarádka říkala, že kdyby věděla, že ji kojení vysílí a zhubne při něm ještě více než byla její původní váha, raději by přibrala více, aby tělo mělo z čeho čerpat

zzuzullka
2. feb 2010

ale keď moje telo nejako odmieta priberať a to sa stále niečim nacpávam a hlavne sladkým 😀 asi mi to drobec stíha všetko odoberať

babara
2. feb 2010

kazdy to ma jinak, ja si hlavu s tim, ze pribiram nadprumerne nedelam, vim, ze to slo krasne dolu kojenim a zaprahem a vim, ze jsou maminy, ktere priberou minimum a deti jsou taky zdravucke.

aaadus, takiy bych se koncertu nebala, jen si to uzij 😉

holky, ja nezehlim 🙂 Sem se naucila dobre veset pradlo 😉 No ale neco malo obcas chce, konecne jsem si poridila poradne zehlici prkno, tak po nejake dobe zas zacnu, no. Ale jen kosile, lozni pradlo, rucniky a pak na mimco.

blanka.k
2. feb 2010

Taky nežehlím, jen M. košile do obleků a občas sobě halenky, šaty, letní sukně 😅 A už se mi stalo, že si vzpomněl v 1 v noci, že nemá vyžehlenou košili, tak jsem na něj hodila takový pohled, že řekl, že si vezme tu nejmíň zmačkanou 😀 ěhlím tak 1x za 1-2 měsíce 😉 Ale to s mimčem asi nehorozí 😅

zzuzullka
2. feb 2010

práve som pozerala, že štátnice máme od 3.5. do 14.5. a termín pôrodu mám 16.5. tak to by som mohla stihnúť keď sa malý nebude veľmi ponáhlať 🙂

pugie
2. feb 2010

Blani, vítej zpátky 😵 co se týká Malvíka, tak jsme se po jejich nezájmu zkoušeli ozvat sami, jak to teda vypadá, tak nám odepsali, že už by to lehátko měli odesílat... ještě čekám jeden balík z ráje maminek, ale tam aspoň hned informovali, jestli mají všechno a kde to zrovna pošta má, tak by to tu mělo být snad každou chvíli 😅

Co se týká žehlení, tak už tam mám pořádný hromady, nesnášim to, vždycky vytáhnu a vyžehlim to nejnutnější 🤐 ale snad když jsem teď doma, tak to postupně zlikviduju, prostě musim 😉

Taky mě ještě čeká GTT, nějak se tam nemůžu dokopat, možná zítra nebo pozítří, prý se nemusim objednávat..

Nemá někdo zkušenost s nakupováním na tom sekáči brumla.cz?

blanka.k
2. feb 2010

Pugie - já jim rovnou zkoušela volat,ale nikdo to nezvedá.... 😠 😠 😠 Pak jem zas zkoušela ještě naposledy tu porodnici a nic, tak dnes už nikam nevolám, mě všichni prostě ignorují 😅

pugie
2. feb 2010

jéé, houbiku, my máme taky objednanou Teutonku, ale ne Spirita, potřebovali jsme do těch našich kopců spíš něco víc terénního 😀

babara
2. feb 2010

zzzuzu, tak snad neporodis primo u komise 😀

pugie
2. feb 2010

jj, blani, přesně, napsali jsme pro jistotu mail, tak se odhodlali dát konečně vědět... nevim, kam to chtějí s takovým blbým přístupem dotáhnout 😒

zzuzullka
2. feb 2010

babara, ale zasa by som mala isté, že tie štátnice urobím. keď tam začnem vzdychať a poviem, že už cítim hlavičku 😀

janulka04
2. feb 2010

ahojte, kocky...ako sa mavate? som tu dlhsie nebola..
poprve, mm ukradli na sluzobke notebook a potom som mala co robit, ked som chcela vediet co a ako v mojej domovskej teme... 😵
inac, som supla novu fotu mojho airbagu.... 😀

michalag
autor
2. feb 2010

babenky kto tam dal tuto fotku? https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... , prosim piste tam len meno a kolky tt ste 😉

janulka04
2. feb 2010

zuzul, teda oproti tebe vyzeram, ze idem rodit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre