Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nara
3. feb 2010

Teda, ani jsem nezaregistrovala, kolik tu je holek z Prahy 😀

xxx.klarka
3. feb 2010

babara, já a výlet, bych se v tý Praze ztratila😀😀 Máma neodpověděla ani se neozvala.

antynka1
3. feb 2010

Nara - super, to si asi pronajemem celou hospodu 🙂 Ještě je z Prahy Bramburka a Terkajesterka - ty sem taky často chodí, tak se doufám taky přidají - tak si je dej Babar tady do seznamu, ať o nich víme.
Klárka - to je teda od ní hnusný, ale kašly na to, ať si trhne nohou.

nara
3. feb 2010

Holky, co budete mít druhé dítko a používat stejný kočár jako u prvního, budete nechávat dělat na kočárek nějaký servis? My máme napsáno v návodu, že se má nechat udělat servis po 1,5 roce nebo na druhý dítko. Nevím, jestli to není zbytečný.

nara
3. feb 2010

Antynka a odkud přesněji jsi? Já z Prahy 4.

xxx.klarka
3. feb 2010

anty, no jo, co se dá dělat. Já to už neřeším.

antynka1
3. feb 2010

Nara - já jsem z Prahy - východ, takže ne úplně Praha - ale mám to kousek. Stejně tak pokud vím, tak Lucík je z Prahy - západ a Barbara také z Prahy - východ 🙂

mishah
3. feb 2010

nara:U nás je to s Lukáškem dost podobné..taky bych řekla,že teoretický vztah k miminkům má vesměs pozitivní,ale co je pro mimi, chce on hned půjčit, a sám o sobě teda trvdí,že je velké mimi... 😀 Tak jsem taky zvědavá, až se mimi narodí....

nara
3. feb 2010

Tak to nějak zmáknem 😉

nara
3. feb 2010

Až bude léto, tak to jistí zoologická, tam je místa dost 😀

babara
3. feb 2010

Uz mam seznam, bram, naru i terku znam osobne, ty tam ani nemusim psat 😉 takze 9. Myslim, ze uz tady ani jina Prazanda neni?

Kristynko, to jsem neslysela o servisu, my koupili kocar v Kice, tak nevim... A budete porizovat to stupatko pro Frantiska? Hynecek mi od zacatku hladi a pusinkuje brisko, ma deti rad, myslim, ze bude nadseny a ze to i chape, ze je vevnitr.

nara
3. feb 2010

misah, tak to máme úplně stejné. Malej se nechává balit do deky, aby mu koukala jenom hlava a říká, že je miminko. Vzápětí je ale velkej kuk. Už si začínám dávat sakra pozor, abych o tom miminku nemluvila moc často. 🤐

zdenkapo
3. feb 2010

Nara
na co jako servis? tak snad víš sama jestli v poho nebo ne- u nás akorát manža dofoukne a kdyžtak promaže kola a hotovo 😉

tak do Prahy na sraz v březnu určo nedorazím... radši už se tou dobou nebudu nikam vydávat,když dle pohybů můžu rodit 3.4.

babara
3. feb 2010

jejda a Frantisek uz mel narozeniny, vid? Tak to vsechno nejlepsi!!!

nara
3. feb 2010

Baru ten skejtík budeme kupovat taky. I když toho už ujdeme docela dost, tak takhle to bude o něco rychlejší a určitě se mu to bude líbit.
František taky chápe, že je miminko dovnitř, i jak se dostane ven 😉

mishah
3. feb 2010

No,my jsme teda ještě nechali dělat záruční servis v handy-a ten byl zadarmo🙂)Jinak ale ymslím,že kočárek asi něco potřebuje-ten náš by se měl sem tam určitě promazat a utáhnout šroubky, je to někde i v manuálu 😉

nara
3. feb 2010

Já s tim servisem taky nevím, kočárek je ok. Poruchu jsme nikdy žádnou neměli, mimo píchnutejch koleček, tak se na to asi vykašlem. Tak kdyby to nepsali v tom návodu, tak by mě to ani nenapadlo.

nara
3. feb 2010

Díky za gratulaci, narozky měl včera. Vás to čeká taky už brzy, co?

mishah
3. feb 2010

No,tak teda bez nějakého stupátka si neumím ani předtavit,že bychom někam dorazili.... 😅 jako pohyb z bodu A do bodu B u nás bez kočáru nehrozí...bydlíme za Prahou taky praha-východ)a jak jezdíme vlakem nebo busem,tak by to nehrozilo...

houbik
3. feb 2010

a ja jsem z P8 - Troji, bydlime hned nad ZOO a kousek od Stromovky, takze super, v lete tam budu pecena varena 🙂

nara
3. feb 2010

To promazávání taky občas praktikujeme. Našla jsem jeden servis v Lochkově, tak tam zavolam a zeptam se jich, co si o tom myslí. Přece jenom už ho 4 měsíce nepoužíváme a nerada bych, aby se třeba po měsíci něco stalo a my neměli venku, kde spát 😉

skretik
3. feb 2010

Zdenko rekni mi, nedavno jsem nad tim zrovna premyslela, jak se podle pohybu da urcit termin porodu?

nara
3. feb 2010

Houbik, tak to máte fajn, já jsem loni měla do zoo permici a taky jsme tam byli dost často. Letos to vidím, ještě častěji, protože tam budu moc vypustit hlavně to starší zvíře 🙂

Mishah, kdybysme neměli zastávku MHD u domu, tak bychom asi taky ještě kočár používali. Ale trénujeme, dneska ušel dobrý 2,5 km. Ale po cestě byly 3 zastávky MHD, tak jsme to mohli risknout...

aaadus
3. feb 2010

S těmi pohyby mě to taky zajímá. Myslím, že už se to tu řešilo, ale nějak si to nepamatuju 😅

mishah
3. feb 2010

houbik:tak my bydlíme kousek za klecanama, nad cyklostezkou do Toji a v ZOO jsme docela často 😉

mishah
3. feb 2010

Tak to vidím,že se budem setkávat hlavně v ZOO 😀

nara
3. feb 2010

My jsme loni začali chodit do zoo už v únoru, ale nevím, jestli to letos bude reálný. Ale zase ten klídek jaký tam v tuhle dobu je... 😎

blanka.k
3. feb 2010

Houbik - tak já bydlela 6 let naproti přes řeku, sice taky nad Stromovkou, ale v Bubenči. Tak bylo krásně 😉 Do ZOO jsme taky hodili několikrát ročně, a teď tady v Brně jsou si koupili permanentku na 10 vstupů a letos si asi koupímě neomezenou, i když to teda máme MDH hodinu 😅

mishah
3. feb 2010

jj,my byli loni i v lednu 😉 ale letos se mi teda zatím nechce... 🙂

nara
3. feb 2010

Až sleze ten sníh, tak určitě vyrazíme, ale zatím mě to tam taky moc neláká.
Tady je taky dneska krásně, sníh taje, jupíí. Ale zase má přituhnout...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre