Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
14. feb 2010

medan, ahojky, zbytečně se nenervuj a věř že bude všechno v pořádku. Hlavně aby jsi mimí cítila. Držím palečky. 🙂

anty, přesně tak jak píšeš.

I když já se od včera taky docela bála, od odpoledne mě bolelo břicho, měla jsem ho nějáký moc napnuté. A občas mě píchalo jakoby v zádech na jedné straně. I v noci a i ráno. 😒 Tak snad je vše ok.

antynka1
14. feb 2010

Medan - tebe ty problémy pořád neopouštějí, co? Držím palečky a hlavu vzhůru, musíš myslet pozitivně

michalag
autor
14. feb 2010

anty, porod proste pride z nicoho nic, preto sa odporuca od 28tt-36tt byt viac v klude a nenamahat sa az tolko ako obycajne ale tie co mame uz deti to nie je jednoduche, urcite mi to potvrdia ... ale tiez si neviem predstavit ze by sa mala mala vypytat von uz teraz

baby, ked som 29tt+2d tak som uz v 30tt, alebo ako to je? lebo minule ma jedna babenka tak domotala ze ...

lubka89
14. feb 2010

ahojte baby 🙂

antynka1
14. feb 2010

Michalag - tak to jsi v 30 tt - počítá se to jako století, teď máme např. rok 2010 a to je 21. století - to není z mé hlavy ale z hlavy Dr. Kouckého z porodnice.cz
Vy co už máte děti to máte horší....

michalag
autor
14. feb 2010

lubka ahoj 🙂

bramburka
14. feb 2010

no jo holky, zjistila jsem, ze me bolelo bricho kdyz jsemmalou nesla z vany, holt ji musim osusit v koupelne, nasadit ponozky a musi dobehnout sama, kdyz nenidoma tatinek...da se to, ale je fakt, ze treba nandat ji do autosedacky uz je pro me ted problem. nebo odnest z autobusu. No jo, snad to dopadne dobre.

xxx.klarka
14. feb 2010

lubka, ahoj, koukala jsem do albíčka, máš krásnej pupík 🙂 a kočárek se mi taky moc líbí 🙂

michal, přesně jak píše anty. Já jsem z toho byla jelen na začátku a nevěděla jsem co jak počítat. 😀

lubka89
14. feb 2010

baby dakujem za privitanie 🙂 som na tejto teme prvy krat 🙂 o com je tu rec?

michalag
autor
14. feb 2010

a odkedy zacina napriklad 30tt? myslim ci zacina uz ked som 29tt+0d alebo az 29tt+1d?

brambur, je to teraz tazsie ale da sa vynajst 🙂

oki, ja sa s vami nateraz lucim, tatino nas pozval so Samim na kolacik 🙂 , tak si ideme spravit malickeho valentina 😝 🙂

pa pa

xxx.klarka
14. feb 2010

michal, já bych řekla že začíná 29+0 a končí 29+6, to je můj názor. Snad to je dobře😀
Si to pěkně užijte.

lubko, o všem možným. Probírámě tu snad všechno. 🙂

zdenkapo
14. feb 2010

jj , 30tt je od 29 +0tt 30 + 0tt je už 31tt

lubka
rozebírá se,co je zrovna aktuální...

Bram
to je fakt,když není k dispozici tatínek,je to horší, třeba dneska koupání. musim mu dát židličku k vaně aby do ní přelezl a jen přidržuju a zrovna tak z vany a pak ho zabalim do osušky,nasadim ty plastové botky nazouvaci- myslim cross nebo jak se to jmenuje a upaluje se obléknout do obyváku...

lolita.9991
14. feb 2010

baby a ked sa vam chce curat nemate brusko tvrde?

xxx.klarka
14. feb 2010

lolita, já občas ano, cítím jak se mi hodně napne!! 🙂

lolita.9991
14. feb 2010

to aj mne mam ho uplne tvrdee

babara
14. feb 2010

ja bych rekla, ze 29+0 je ukonceny 29. a az 29+1 je (zacina) 30tt. Ale je to uz asi fuk. akorat moje dra rika 29., kdyz jsem 29+5, ale snad je to jen jeji terminologie, ale na UZ jdu 32+5, tak nevim, jestli to teda moc neva...

michalag
autor
14. feb 2010

tak +/- jeden den ale uz som v 30tt teda podla ms, podla sona som len v 29tt, ale kedze viem kedy sa nam malicka podarila tak beriem skor ten 30tt 🙂

michalag
autor
14. feb 2010

lolita aj mne tvrdne brusko ked mi uz velmi treba na wc, ale ked sa vycikam tak uz je to oki, inak aj vy chodite casto cikat?

lubka, kludne sa pridaj aj castejsie 😉

bramburka
14. feb 2010

tak ja jdu dle UZ 30+2 a dle MS to bude 29+2 na ten ultrazvuk, ale je to jen měření kostí a odhad váhy, už o nic nejde, jen jak roste no a mě jeste změří ty pánvičky

lubka89
14. feb 2010

no uz som zase tu🙂

blanka.k
14. feb 2010

Ahoj holky,
jsem dnes byla v porodnici za kamarádkou, a doufám, že jeden 14 nadst.pokojů se na můj pobyt v květnu najde volný. měla nějaký jiný než minule, byl větší a byla tam i super pohovka (vypadala rozkládací), na pžřespání tatínka super. Bych právě chtěla, aby tam byl se mnou, ale i jinak, všude, u WC, ve sprše, u každé postele (i na běžných pokojích) je telefon na sestřičky, fakt jsme to dost využívali,že třeba oni brnkli, ať dojdeme na odběry, nebo mi jim,že třeba došla infuze,... 😉
A co mě tak napadlo, ještě se nedoporučuje nosit po porodu po chodbě dítko v náručí, prý můžete docela z ničeho nic třeba omdlít nebo jen trošku zavrávorat, proto by se radši dítko mělo vozit v těch "košících", a fakt hned poprvní noci mi ta moje spolubydla říkala, že fakt se málem venku v noci složila, že ještě, že měla malýho v tom košíku, že lehla na košík 😅
Arcik - ty teda strašíš. já jsem už asi +9kg, posledních pár dní to letí nahoru 😅 Včera jsem celou noc seděa na wc, byo mi hrozně zle, zas mě chytly střeva, fakt nevím, běžně takto zhubnu přes noc 2kg, ale dnes nic 😅
Teploměr budu používat do zadečku, máme doma 2, jedním se měříme, a druhý je nepoužitý (pův.byl určený pro ev.měření fretek, ale nebyl za ty roky potřeba), tak ho budu mít pro malého
Budete prát vše před prvním použitím? Já prívě přemýšlím, jestli hodit lehátko do pračky, hračky asi podle toho , jaké jsou taky nějak přejedu vodou, martaci neřeším, bude na tom podložka + prostěradlo, postýlku asi umyju v jaru a pak ještě vedou.
Zdeni - teda dobrý trik s tím vajíčkem 😅 My naštěstí máme v autě, že se automaticky zavřou všechna dveře po nastartování a vyjetí, protože, tady se zas krade na červené na křižovatkách. Doporučuju všem, má to prý většina aut, ale je to nějaký návod typu: zařad spátečku, 3x nastartuj, zapni stěrače a ono se to zapne (ale pak už to funguje vždy 😅 )
Loli - mám lenocha, tak ho cítím tak cca 5x za den (někdy třeba i 10 hod. ani jeden kopanec, pak behem3 hodin 3x kopne a pak zas nic 😉 ) A my taky byli furt menší, a najednou při hospitalizaci během 5 dní nabral 200g 😅 , hlavní je, že nabírá ,i kydž ne moc a občas pohyby cítíš 😉
Luci - já byla taky na těch důl.UZ v Prenatalu a ve 30tt mi říkala, že ho udělá v ordinaci, tak to bude asi i u tebe 😉
Lubka - vítej 😉

lolita.9991
14. feb 2010

hej posledne dni dost casto

babara
14. feb 2010

Blani, ty dudliky - nekdy pasuji, ale je to nahoda, chce to vyzkouset.

Ja taky cerpala dovolenou a RD dohromady v r. 2008 a co vim, tak je to bezne.Tak nevim jestli je zmena ci je to necim podminene.

Jinak materskou mi dra napsala, mohla jsem si vybrat jestli 8 nebo 6 tydnu, tak jsem si vybrala jediny mozny (nejdrivejsi) termin, tj. 28.2., 1.3. uz nejsem v ochranne lhute a mela bych smulu.
Akorat to posilaj taky do Kobylis, takze mam pocitat se skluzem. Ale to mi neva, hlavne, ze to nekdy bude 😵
Cukrovka dobry, obraz pry trochu nizsi 😕 Ale cipek drzi, minule jsem mela CS 2 (jen konsistence), to je asi dobry. Akorat u Hynecka jsem mela v TP porad jen 1 🙂
Bricho mi uz moc netvrdne, tak ani moc neberu ten horcik, i kdyz dra rika porad brat 3-4xdenne 😅

bibi13
14. feb 2010

jej, dnes o ôsmej ide na HBO Twilight.. tak sa teším..

a v stredu idem na poradnu a bude mi robiť UTZ, bude merať drobca, tak sa teším.. ked mi robil naposledy UTZ, to som mala ten problem, tak mal drobec cez cely monitor nožičku (šlapu).. lekar sa čudoval aká je už velka..xixi

greeri
14. feb 2010

pekný večer tehuľky 🙂
inak s tými týždňami, ja som zasa čítala, že keď je napr. 29+2 tak je to dvadsiatydeviaty týždeň alebo sa má hovoriť tridisiaty prebiehajúci 😀 tak si vyberte 😝
a celkom zaujímavý link pre výber podprsenky som minule dostala, tak vám ho posúvam, keby ste niektorá chceli mrknúť:

https://www.youtube.com/watch?v=b2P_LKYZzgo


a medan držím palec nech je všetko OK 😅

blanka.k
14. feb 2010

Podprsenky mi ani nepřipomínejte, v pátek jsem byla v Tesku, měli akaci 30% na většinu značek, nabrala jsem si jihc nevímkolik, naivně i vel.75, pak většinou 80E,F, a bylo mi to malý, nekteré i pod prsama, ale abych se oblíkla a zas vyhrabávala ještě jiný se mi fakt nechtělo, doma stejně chodím "nahoře bez", a 2x týdně do města se zatím rvu do svých původních. Kamardáka mi radila, ať si koupím kojenecké, že jsou super ppohodlné, ale nevím, 3měsíce pře dporodem, když ještě kdovíkolik přiberu se mi za to nechtějí vyhazovat peníze. 😖

greeri
14. feb 2010

no momentálne sú podprdy aj u mňa kapitola sama o sebe, zatiaľ frčím na športových z tesca 😀 😀 😀

blanka.k
14. feb 2010

Pan Novák se utopil při potápění na Ibize, kam odjel bez své
manželky.
Po dvou letech dostala paní Nováková telegram: Pobřežní hlídka našla
mrtvolu vašeho muže. Vyplavené tělo je obrostlé mořskými mušlemi a v nich
jsou perly
v hodnotě 15 milionů eur. Jak si přejete s majetkem naložit?
Paní Nováková odepisuje: Perly prodat, peníze zaslat a návnadu hodit
zpátky do moře!

ženy a zvířata
jaký je rozdíl mezi mouchou a ženou
mouvha otravuje jen přes léto
žena celý rok
mouchu můžete beztresně zabít
ženu ne

Žena sotva dechu popadajíc přiběhne na policejní stanici: "Prosím vás
pomozte mi, můj manžel se ztratil".
Policista založí papír do stroje a povídá: "Uklidněte se, paní. Můžete nám ho popsat?"
"No, měří asi 150 cm," uklidňuje se paní, "váží 95 kg, má pleš .... velké břicho .. falešné zuby ...... Víte co? Zapomeňte na to."

kanibalové
Jdou dva kanibalové, otec a syn, džunglí. Najednou uvidí krásnou mladou dívku. Syn se zaraduje: "Táto, já mám nápad! odtáhneme ji domů a sežereme!" otec na to: "Já mám lepší nápad, odtáhneme ji domů a sežereme mámu!"

arcik
14. feb 2010

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

kooočky pobavte se,včerejší ples....fotky jsou moc velký tak mi to sem dalo jen 2 ale pokud se budete chtít natlemit hodim link na FB 😀 😀

blanka.k
14. feb 2010

Ježíš, já napsala KOJENECKOU podrpsenku 😀 😀 😀 😀 samo jsem myslela kojící 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre