Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
16. mar 2010

Blani
tak to nevim co máš za pleny- já mám taky Kikko a Hybler- oba české výrobce a vše jde prát na vyvářku,včetně barevných plena tetra osušek....

Anty
prala jsem nové věci pro Aničku na 40°C a ty po TOmáškovi na 50°C a krásně prokoukly.... zavinku Emitex a hračky,kočár a lehátko na 30°C

brisilda
16. mar 2010

kocky ako tak citam vy to tu az prehanate ved dieta nemusi mat vsetko sterilne 😠 to chcete aby vam male bolo stale chore? to by som vas chcela vidiet co budete robit ked bude vsetko chytat a davat do pusinky 😀 ja nepoviem oprat veci a ozellit to ano ale prat na 90.siatke a zehlit aj z rubnej strany to uz je akosi prehnane nemyslite? to aj culiky flase budete takto vyvarat? a co spravite ked budete kojit? ved na bradavke je tiez vela bakterii o ktorych ani neviete 😀 nie vsetko co citate v casopise a na iaternete je dobre ja mam doma psa a skrecka ale to neznamena ze mojich milacikov teraz vyhodim len preto ze sa mi narodi dieta

blanka.k
16. mar 2010

Zdeni - na Hybler mám psáno 95 st., na KIkko pleny 60 a Kikko tetra osušky 40
Žehlička (Eta) , to je taky věc, mám ji přes 10 let, už docela ze začátku začala tíct a vše žehlím na max., protože jnak nějak nehřeje...koupila jsem ji ale myslím v Brně a pak bydlela v Praze, takže reklamcai jsem vzdala, ale už mám asi půl roku vyhlídnutou novou, tento týden ji rpstě koupím a basta 😉 (to už si teda říkám od podzimu 😵 )
Teď chci od Tefalu, 2 kamaráfdky mi doporučily ty Superglis a Ultraglis či jak se to jmenuje 😉

aaadus
16. mar 2010

brisilda já si nemyslím, že je přehnané prát plenky na 90. A věci jsem žehlila z rubu, protože jsem je tak i prala a protože jsem byla sama doma a nudila jsem. Až bude prcek na světě budu žehlit jen z lícu, ale pořádně to napařím. A vyvařovat cumle a flašky taky budu, přece nedám miminku úplně novou věc aniž bych jí nevyvařila. Neříkám, že to tak budu dělat pořád, ale první měsíce určitě

blanka.k
16. mar 2010

Brisilda - mě přijde, že na 40st. se prd vyperou fleky. 😒 když peru na 95st. potah na našich matracích, který je vždycky za pár měsíců pěkně zašpiněný, tak krásně prokoukne, na 40 ani 60 se tak krásně nevypere ani náhodou. ☹

aaadus
16. mar 2010

Tefal žehličku bych taky chtěla, ale musím počkat až mi doslouží tu co mám. Už aby to bylo, sice ji mám asi 4 roky, ale nic moc nenapařuje a musím pořád držet ten čudlík na extra páru

zdenkapo
16. mar 2010

Brisilda
plenky na vyvářku jsou samozřejmost a vyvařovat lahvičky a dudlíky taky... nikdo to doma nemá sterilní,takže se nebojim,že by dítě bylo choulostivé... mám to odzkoušené dostatečně...

Blani,tak to nevim,ale já mám na všem 95°C

nikkka
16. mar 2010

ja som tiez toho nazoru ze prehnana sterilita skodi, potom su vsade len alergie a choroby...
ale samozrejme pred prvym pouzitim to treba vyvarit a oprat a ozehlit..atd..

blanka.k
16. mar 2010

http://www.mall.cz/zehlicky/tefal-supergliss-30... 😉 Kamarádka má ještě tu 20 (nějakou tu nižší verzi ) a prý bohatě stačí. Koukám, že je furt slevňují, před půl rokem stála asi 1500,-. Super, teď je při nákupu nad 1000,- sleva 300,-, tak k tomu hodím nějaká stelivo do záchodku pro naše smraďochy a mám žehličku za 500,- 😉 Kdo by chtěl, něco na mall.cz, taknapíšu jak získat tu 300,- slevu, ani na to není potřeba mít koupenou tu MF , kde jsou ty kupony. Pak tam možná i koupíme ty Avent chůvičky 😉

aaadus
16. mar 2010

Ale tady nikdo nemluvil o přehnané sterilitě. Taky máme doma psa, ale určitě ho k malému nepustím hned první den co přijedeme z porodky, aby mi ho oslintal.

nikkka
16. mar 2010

aaadus ja viem, to som len reagovala na brisildu, viem ze vy ste tu o nicom takom nepisali, len ste sa bavili o obycajnom prani...ja to budem robit tak isto ako vy 🙂

blanka.k
16. mar 2010

Adus - počkáš, až malej vyroste a oslintá on psa, co? 😀 Já to slibuju našim chlupáčům taky, že zatím hryžou ony mě,ale za dva, tři roky bude odplata, až je bude terorizovat malej 😀

brisilda
16. mar 2010

kocky to sterelizovanie som myslela tak ze zakazdym ked malemu vypadne dudlik ho budete akoze vyvarat 😀 inak flase ano to je jasne lebo od mliecka tam ostavaju zvysky a co sa tyka vyvaranie ano kedysi bolo normalne vyvarat plienky ale v dnesnej dobe? ked su pampersky? ved ich iba znicite a na flaky su aspon u nas na slovensku speci pracie prostriedky ktore su isto aj u vas mam male dieta cize aj tie najodolnejsie flaky dokazem vyprat na 40 C 😀 juuj no som zvedava co budete hovorit po par mesiacoch 😀 ved to nic ine nebudete robit iba prat vyvarat zehlit krmit 😀 😀 😀 lebo deti grckaju pomerne casto 😀
nikka mas pravdu uplne s tebou suhlasim kamoska tak mala maleho vsetko sterilne vyvarala zehlila a neviem co este a maly ma samu alergiu 😠 tak neviem naco ten cirkus bol dobry

xxx.klarka
16. mar 2010

Tak jsem byla u té dr. zkracuje se mi hrdlo a malá se mi tlačí dolu. Tak jsem dostala 3x2tbl. Magnesie a 1-0-1 Guahacuranu. Ležet, nic nedělat a nohy nahoře. Pokud se to nezlepší tak na nic nečekat a ject do nemocnice. Jinak v pondělí na kontrolu.

adelka89
16. mar 2010

holky a nesrazi se vam to kdyz perete na 90st. ja jsem prala pro maleho vecicky na 60 s dvojitym machanim vetsinou bez avivaze, tak snad to bude stacit. Z rubu jsem zehlila jen vecicky, ktere bude mit malicky na sobe jako novorozenatko kvuli pupiku, ale stejne je to zbytecne protoze kdyz to tomu prckovi neoleceme do 5 min. tak jsou na tom bakterie opet a sterilni to neni 🙂 ale tak pro klid duse, ze jo 🙂

antynka1
16. mar 2010

Klárko, tak odpočívej 🙂
Já mám taky spíš poléhavat....

adelka89
16. mar 2010

klarko tak odpocivej, i epino bude muset pockat, kdyz mas takove problemy, co? ☹ drz se holka, mne fakt pomohlo to lezeni strasne moc z CS 5 jsem na 0. Jestli muze za tebeou nekdo prijet nebu pritel zustat doma tak toho urcite vyuzij, aby ti mohl nekdo varit, uklizet, prat zehlit apod. ja jsem tu mela kamaradku byla jsem ve 30tt a v 31tt uz CS 3. Drz se 🙂

blanka.k
16. mar 2010

Klárko - to je dobře, odpočívej. Mě taky řekli Mg 6denně, ale na ty menzes bolesti mi to stejně nepomáhá 🤐 , anejvíc odpočívat a prostě ty bolesti vždycky vyležet (v posteli či vaně) jo a halvně nesedět, ale ležet na boku, aby mimčo tolik netlačilo na spodek!
Adel - věci pro prcka jsou max. na 60, ale většina na 40, co jsem koukala na cedulky. Na 90 jsou většinou jen prostěradla, plínky,... 😅
Házím do alba fotky, co mi mamka zatím ušila a jak vypadá pokojík po dnešním úklidu. 😀

nikkka
16. mar 2010

blanka sikovna maminka 😉

adelka89
16. mar 2010

blani jj uz blaznim, na 90 prat body to by se mohlo rovnou vyhodit 😀
no ja jsem prala i plinky na 60st mam je jen pod hlavicku, tak jsem to nejak neresila...

antynka1
16. mar 2010

Blani - moc pěkný 🙂

aaadus
16. mar 2010

blanka přesně, počkám až malý oslintá ho. A manžel už psovi ukazuje jak ho malý bude tahat za uši, ocas a on je z toho chudák takový vyplašený, protože na takové zacházení není zvyklý 😀
adelka já jsem na 90 prala akorát ty plenky a nesrazily se. Oblečení jsem prala na 40 a hračky budu prát na 30
klarko hlavně odpočívej, žádné vyvařování, pečení a uklízení. Hold ti bude muset pomoct drahý

aaadus
16. mar 2010

blanka pěkné 🙂

zdenkapo
16. mar 2010

Klarko
tak odpočívej a určo se to zlepší........ ještě máš čas aspoň měsíc...

Vyvářet
plenky teda určitě budu a žehlit taky a oblečení taky...

Adelko
to vyváření bylo ,myšleno jen na plenky, to by teda ty dnešní oblečky fakt nevydržely

blanka.k
16. mar 2010

Já mám obavu, aby ty oblečky vydržely i těch 40st 😅 🤐 No snad jo...a kdyžtak, stejně dítko z toho brzo vyroste, tak těch pár týdnů, max. měsíců to snad vydrží i moje praní a žehlení 😀

aaadus
16. mar 2010

40st to vydrží určitě, já už mám oprané vše a nic se nesepralo ani nezabarvilo

xxx.klarka
16. mar 2010

adelka , drahý doma zůstat nemůže, ale bude vařit a to všechno. Takže v pohodě. To jídlo si vždy sama nandat a ohřát můžu když bude vaříno. Tak epino asi počkat bude muset, v pondělí si ho mám vyzvednout.

blani, a to druhé říkala že tam sice píšou že to není vhodné pro těhule, ale že se to používá hodně a že to je osvědčený. Že by mi nic nedala co by nám ublížilo, že se nemám bát. Je to taky na uvolnění svalstva atd. Tak uvidím. Snad to bude lepší. Maličká má ještě čas chvilku. Ale asi zabalíme s drahou polovičkou tašku, kdyby náhodou. Má strach.

jinak moc děkuju holky za podporu.

zdenkapo
16. mar 2010

Adelko
tak jsem koukala na to lněné semínko,kupovala jsem ho v raciu-zdravé výživě- a přijde mi to takové jako nečisté,prostě jako k omytí před konzumací,jak to teda jíš? samotné neomyté,nebo s něčím smíchané?

adelka89
16. mar 2010

zdeni ja jsem ho kupovala v lekarne a neprijde mi neciste prave naopak, uplne se kazde to seminko leskne. Jim ho s musli a ovocem 🙂

antynka1
16. mar 2010

Já mám lněné semínko ze suproše - kupovala jsme ho na pečivo a je také čisté

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre