Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
17. mar 2010

adelka, zdenka máte to tam 🙂
antyn, klarka nemáte zač

nikkka
17. mar 2010

zdenka tusim uz maju 3 babatka..minule to sem aj michalag pisala...

miladkad
17. mar 2010

ahojte, holky,

včera som bola na poradni, tak som sa potešila, že malá je hlavičkou dolu a to pred mesiacom bola otočená zadočkom dolu. a večer pred poradňou som cítila štikútkanie dolu pri zadku, tak som mala podozrenie a predtým som cítila malú, že je priečne otočená, tak sa pekne pretočila, aby nám urobila radosť. tak dúfam, že už sa nepretočí a ostane tak, ako má... váhu doki nehovorí, len odmeria a zhodnotil to na 32+5, takže mi to vychádza, že malinká je o dva týždne väčšia podľa termínu, v ktorom som.
či budem rodiť spontánne, ešte nie je isté, všetko sa uvidí pred pôrodom vraj... predtým som rodila cisárom kvôli KP

antynka1
17. mar 2010

Oni jsou tu dvoje dbunovky - jedny na slovenském koníkovy a druhé české 🙂

nikkka
17. mar 2010

ako spoznam to stikutanie babatka?

antynka1
17. mar 2010

Miladko - ještě je čas, tak se snad otočí.

miladkad
17. mar 2010

anty, ja už nechcem, aby sa otočila, lebo je už správne hlavičkou dolu 😉

aaadus
17. mar 2010

nikka škytání je takové jako když pravidelně bije srdíčko. Jinak to popsat neumím
české dubnovky myslím ještě nemají žádné miminko

miladkad
17. mar 2010

nikkka také pravidelné zášklby, je to určite iné ako kopkanie, či boxovanie 🙂

antynka1
17. mar 2010

Miladka - no jasně - já jsem pako.... To je ta těhu demence - jenom jsem si zapamatovala, že jsi psala, že nevíš jestli budeš roidt spontálně a nějak jsem to zamotala - minule jsi měla mimi KP.... no nic, prostě blbnu....

zdenkapo
17. mar 2010

aha, já jen pro zajímavost,když vlasně jsem taky dubnovka,no ale aby nakonec Anička nebyla březnová 😀

aaadus
17. mar 2010

luciik odesláno 😉

miladkad
17. mar 2010

antynka1 v pohode 😉

zdenkapo
17. mar 2010

Adus
děkuji..

luciik
17. mar 2010

Adus, děkuju 😉

adelka89
17. mar 2010

Zdeni dubnovky jeste zadne miminko nemaji 🙂 jedna holka co chodila do diskuse duben 2010 sice porodila, ale ta mela TP nekdy v polovine brezna 🙂
adus diky moc jdu na to mrknout 🙂

yanika
17. mar 2010

Akurat mi prislo to lehatko Chicco, sa vytesujem ako mala 😉
Vcera na priprave nam dala PA tip na homeopatika na ulahcenie porodu, ak mate zaujem poslem...

antynka1
17. mar 2010

Yanika - tak to sem hoď pro všechny - to budu určitě zajímat všechny 🙂
No jinak mě nějak začal bolet žaludek, tak to sad brzy přejde.....

zdenkapo
17. mar 2010

holky,právě mi přišel balíček s tim oblečením Autex a Scamp-Prince Oliver pro Aničku,byl to poslední kup.... zatim 😀 😀
je to náááádherné,bude to prostě princezna... mám fakt radost a v tom obchůdku maj fakt super ceny,když to srovnám s cenama u nás v kamenném obchůdku,kde jsme tyto značky kupovali na Tomáška- je to bezva kvalita...

zdenkapo
17. mar 2010

už jsem to dala do albíčka,tak kuk,jestli chcete,bude to označené asi jako nové fotografie

xxx.klarka
17. mar 2010

zdenka, foto jsou moc maličké, ale vypadají pěkně 🙂

mishah
17. mar 2010

Zdeni,moc pěkné 🙂 koukala jsem přesně na ty červené dupky, moc se mi líbilo i to bodýčko se zajíčkem 😉Jakou jsi objednávala velikost?

antynka1
17. mar 2010

Zdeni - krásný 🙂

aaadus
17. mar 2010

zdeni pěkné pěkné 🙂

blanka.k
17. mar 2010

Zdeni - super. 😉
Já mám vyžehlené všechny plínky a 3 tetra osušky hurááá. A až vytáhnu foťák, tak vám vyfotím 2 pleny z MMB, takovou hadru jste ještě neviděly 😅 😝 A i některé ty "lepší", už nevím, co jsou hybler a co Kikko, tak pár jich má puštěné očko, asi 2 jsou nějaké zatrhnuté na pár místech, no fakt se děsím toho, co z nich bude po půl roce.... 😅
Včera došel M. z práce aani si nevšiml těch dřevěných ozdob na stěně, co jsem dala nad přebalovák, ach ti chlapi 😅 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

nikkka
17. mar 2010
zdenkapo
17. mar 2010

jé,děkuji,fakt mě to úplně dojalo,zvlášť ta souprava do porodky,když si představim,že za chvíli do toho v porodce Aničku obléknu.. 🙂

dám vám přímo odkazy,kde jsem to objednala- bude to i líp vidět ve větším... píšou tam,dostupnost až 14 dní,ale já to objednávala 12.3. a dnes 17.3. a mám vše doma-mezi tím byl navíc víkend... takže paní je rychlá-doporučuju...

http://www.eprcek.cz/scamp-prince-oliver-body-d...
mám 74 vel.

http://www.eprcek.cz/scamp-prince-oliver-body-b...
mám vel.68

http://www.eprcek.cz/autex-baby-cepicka-luna-ru...
mám vel.62

http://www.eprcek.cz/autex-baby-dupacky-bavlnen...
mám vel.68

http://www.eprcek.cz/autex-baby-komplet-do-poro...
mám vel.56


barvy jsou ve skutečnosti sytější-- krása... a koukám,že jsem něco v určité velikosti vykoupila... 😀

terkajesterka
17. mar 2010

😀 😀 😀

blanko, mám Kiko i Hybler, obojí je fakt špatný.....nejlepší jsou plíny, které mamka vytáhla z půdy po mně a po ségře. To se s gramáží těch "nových" nedá absolutně srovnat. Vždycky jsem balila Kikko nebo Hybler dospod a přímo na zadeček jsem dávala tu starou dobrou plínu, ta byla nejjemnější a nejlépe sála.

chlapi si občas nevšimnou ani novéhu účesu, natož ozdob na stěně 😀

terkajesterka
17. mar 2010

zdenko, scamp bodýčka jsem taky kupovala a byla perfektní, jsou opravdu kvalitní 😀 super nákup 😀

věci do porodnice jsem měla u jiříka připravený, ale manžel musel přivézt jiný, protože se do toho Jíra nevlezl 😕

terkajesterka
17. mar 2010

včera jsem byla na kontrole, zase mi brali 4 zkumavky krve a stěr na streptokoka, vyfasovala jsem magnézium, protože mi neustále tvrdne břicho. Jinak jsme ok 🙂 , tak snad i výsledky krve budou dobrý.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre