Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
23. mar 2010

brambur, sušičku nemám, tak bude muset postačit když uschnout na sušáku 🙂 já vím 🙂 ale koupila jsem jí takovýho krásnýho medvídka achci jí ho dát do postýlky, tak aby byl čistý🙂 peru tam i plyšáky na kolotoč.

lucik 😀 mě teda moje jsou .. ale máma narazila na tyhle a jsou takový fajný, budou dobrý potom i na léto, zakrejou špeky 😀😀😀

helka1
23. mar 2010

Ahojky majovky, tak neviem ci nie som nahodou prvou mamickou, co ma uz majovciatko na svete, ale 18.3.2010 sa mi narodil Samko s mierami 2750g, 50 cm. Este som s malym v nemocnici, ale drzi sa dobre, chvilocku tu este pobudneme, ale na sviatky snad budeme doma 🙂 . Tak si opatrujte bruska, aby ste vydrzali co najdlhsie

nikkka
23. mar 2010

helka gratulujem a nech ste co najskor doma 🙂 🙂 🙂

xxx.klarka
23. mar 2010

helka, jů tak to gratuluji. Hlavně aby jste byli v pořádku. Maličký má krásméé míry na to že se narodil předčasně. 😵 😵

helka1
23. mar 2010

bambulky dakujem, ano maly bol vlastne dost velky takze nejak ten porod nezdrziavali, keby bol v termine tak ma cez 4 kila, takze macik. Ale teraz uz ficim za malym, ked sa bude dat hodim foto do albumu. Paaa

m.c.
23. mar 2010

čau,
tak jsem zpátky z kontroly, bejby se neumoudřilo a je pořád KP ☹ . Dr. říkal že mám přijít za 14 dní, ale že moc šancí na otočení nedává, moc místa už tam nemá 😒 . Musím fakt cvičit, třeba se ještě přetočí. A bude to moje poslední kontrola u Dr., pak mě pošle do porodnice.
Jinak všechno OK, monitor dobrý, otevřená nejsem, taky jsem teda dostala recept na železo, mám ho brát 2x denně. Hodnoty na krevní obraz jsem měla hraniční, takže podle mě nebude vadit když ho nebudu brát tak často, i u Peťuli mi ho předepsal a moc jsem ho nebrala.

greeri
23. mar 2010

jeeej helka, tak blahoželám, nech ste zdraví obaja 🙂

zuzka81
23. mar 2010

Helka tiež sa pripajam ku gratulaciam prajem veľa zdravia a dufam že budete skoro doma.

Postielku mame nachystanu aj ked som pol dňa maturovala pri skladaní baldachínu ale všetko pripisujem k tehu demencii, mne sa už tri dni sníva o pôrode takže aby to bolo všetko nachystane.

aaadus
23. mar 2010

helka gratuluji, krásné míry 😵 Ty jo, už máme první májové miminko, to je krásné 😵
zdenka nemyslím si, že by Anička byla nějak zvlášť veliká, myslím, že je tak akorát
m.c. holčině co si s ní píšu v jiné diskuzi se mimčo otočilo den před porodem 😉

lucik...
23. mar 2010

klari mě moje nejsou, já nosila vždycky upnutá trička, takže teď jak se mi zvětšil hrudník a břicho tak je mám tak k pupíku 😀 Ale manžela postačí 😀 😀 😀

helka moc moc gratulujem, první májové miminko, to je krásné 😵 😵 😵 Hlavně že jste oba v pořádku. Narodil se tedy ve 34tt?

antynka1
23. mar 2010

Jé to je krásný, tak je na světa první Májovčátko 🙂
Helka gratuluji a hlavně ať se daří 🙂 A má opradvu krásné míry. A co porod, v pohodě? Jak to probíhalo?
M.c. - třeba se ještě otočí.

xxx.klarka
23. mar 2010

lucik, tak to jo. Já nosila vždy volnější kvůli špekům a prsům jsem musela. 😀

lucik...
23. mar 2010

klari 😵 😵 😵

Holky já vyprala skoro všechny oblečky pro malou a úplně mám strašnou nechuť to žehlit 😀 Toho je milion a milion.... 😅

nikkka
23. mar 2010

ked to tak pocitam, tak helka bola v 34tt - no to ja budem za tri tyzdne...no nic idem si spisat zoznam co mi este chyba a nachystat sa...

xxx.klarka
23. mar 2010

lucik, mě to bavilo žehlit 😵 jak je to maličké, ke každému kousku jsem čihala a rozplývala se nad ním. 😅 😅

lucik...
23. mar 2010

nikka to já už jsem teď 😅 Ale rodit teda ještě nechci... 😵 😵 😵 Fuuuha, úplně mě ta představa děsí 😀

lucik...
23. mar 2010

klari a nechceš přijet 😀 😀 😀

aaadus
23. mar 2010

lucik to se vcelku dobře žehlí ty malé věci
klarka taky jsem ke každém kousku čichala, jsem si připadala jak feťák 😅

xxx.klarka
23. mar 2010

ehm, myslím že budu ráda když se mi pak povede v klidu vyžehlit pár kousků co mám na sušáku ... 😒

lucik...
23. mar 2010

to já k tomu taky pořád čichám 😀 Ale žehlit se mi to nechce 😀 Navíc když je venku tak krásně, bych byla radši venku 😀 No nic, jdu ven a vyžehlim to až bude pršet třeba 😀

xxx.klarka
23. mar 2010

aaadus, a já, ke každému kousku volala drahého aby se šel podívat jak je to krásný 😵 😅 byl ze mě už hotový.

yanika
23. mar 2010

Huraaaaaaa, dovod na oslavu, helka gratulujem k prvemu majovciatku!!! Nech ste zdravi a coskoro doma..
A pridaj potom ajprve foto do nasho albumu... to bude super🙂 Napis aj nejake detaily ak Ti to nevadi, nas to bude urcite zaujimat...

nikka: ja som nad tym tiez uvazovala, ze co do kocika, ja som si akurat dala mame usit taku obliecku na tu vlozku v kociku a usije mi este taky setik z flisu - akoze vankusik (len jednu vrstvu, len pre efekt ) a rovnaku decku, mozno dvojvrstvovu... TIe detske flisove latky su super, starka sa uz tesi ako bude sit - ciapocky, saliky, decky atd, uz si to nacvicila na prvom vnucikovi.
Zdenka: tak fajn, urcite Ti odlahlo vsak? Tak mate este tyzden pred sebou, tak hlavne oddychuj, ak sa Ti da🙂

lucik...
23. mar 2010

klari to se mu nedivim 😀 😀 😀

lucik...
23. mar 2010

nikko já mám taky do kočárku koupenou deku a polštářek... ale jestli to použiju nevim, protože v létě to asi nebude třeba 😀 Ale v tom květnu třeba ještě jo 😉

xxx.klarka
23. mar 2010

lucík, když já z toho byla tááák unešená 😕 😵 😵 😵 počkej, musím mu dneska říct, že až mi uschnout hračky co suším doma, tak donese tu postýlku a umyje, aby jsme věděli že je připravená a v pořádku. 🙂

janulka04
23. mar 2010

teda kocky, ja len nakukam a co to citam? Helka...gratulujem, nech ste obaja zdravucki...a aj j sa tesim na fotecku 😵

aaadus
23. mar 2010

klarka já jsem manželovi raději ani neukazovala, kolik toho oblečení máme 😀
nikka já dám do kočárku akorát klasickou peřinku, na to plínku a malého zakryju dekou nebo ho zabalím do té fleesové zavinovačky

xxx.klarka
23. mar 2010

😵 😵 😵 😵 teď jsem volala s miláčkem a říkal že mu volal majitel této bytovky, že v neděli bude ten byt volný 🙂 takže si to pak uděláme a proběhne stěhování. Juchůů. A jak jsme se rozhodli s koupením té bytovky, tak uvidíme, musíme to s drahým probrat až přijde.

xxx.klarka
23. mar 2010

aaadus, tak já mám jen několik kousků nových, mám toho hodně po ségře. Takže to je celkem v klidu i když stejně myslí že kupuju "zbytečnosti" 😀

blanka.k
23. mar 2010

Ahoj holky,
Zdeni, Adel - gratuluji k dobrým výsledkům, držte se ještě 2v1 😉 Mě mudr. včera říkala jíst Mg do 36tt.
Helka - gratulace obrovská 😉 Ať jste zdraví 😉
Neřešilo se to tu včera, kdo bude první ? jestli Adel nebo Zdenka? Holky, máte smůlu 😀
Jsem dnes nakoukla do HaM a mají tam takové ty kratší overaly na léto... duopack bílý s velkým obrázkem tygříka z Medvídka Pú a pak druhý je proužkovaný otanžovo hnědý (jako tygr), moc se mi to líbilo, ale zarazila jsem se, jestli koupit vel.62 (1-3měsíce) nebo 68 (3-6měs.) 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre