Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
23. mar 2010

a este som sa vas chcela opytat ake nosite nohavicky? lebo ja mam pocit ze tie moje sa mi zarezavaju do brucha...existuju nejake specialne tehotenske?

aaadus
23. mar 2010

klarka my jsme vše kupovali nové, jaksi nebylo po kom dědit a já bych asi ani nechtěla
blanka já bych koupila spíše vel. 62. A do HaM už raději nelezu, protože jsem tam minulý týden koupila malému na podzim gaťata a svetr s košilí a 650,- v čudu 😅

blanka.k
23. mar 2010

Nikka- existují, mají takový rozšíření přes břich a máš je pak skoro pod prsa. já nosím bezešvé s nohavičkama a mám je teď pod pupkem, tu největší velikost a je to ok. Já je ale nosím už pár let, klas. kalhotky co jsou vvykrojené a nemají nohavičky nenosím. 😉

nikkka
23. mar 2010

do toho kocika asi objednam toto: http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1589492

aaadus
23. mar 2010

nikka já nosím teď takové kalhotky, jen jsou teda bavlněné a jsou jakoby bokové a do břicha se mi nezařezávají
http://www.luxusnikalhotky.info/kalhotky-s-noha...
A ještě mám na zkoušku koupené z Tesca s nohavičkama bezešvé, v těch asi půjdu z porodky

xxx.klarka
23. mar 2010

aaadus, však jo. Každý má na to jiný názor 🙂 Mě to nevadilo a ani nevadí. 🙂

Já nosím kalhotky normální jako před těhu, většinou z nohavičkou, takové ty dámské boxerky, mám je pod pupkem a mám pokoj.Není na nic žádná silná guma, takže jsou v poho. 🙂

bramburka
23. mar 2010

Nikka, ja jsem normalne vzala obyc od vietnamcu a nastrihla je jakoby ze shora, no děs běs, mam par tehu kalhotek kdyz nekam jdu, ale takhle to resim bavlnou...

Helka, ty vogo, se mi udelalo mdlo, ale moc gratulujuuuuuu, miry jsou super, jak je to nad 2,5 kg, tak je to v klidu, bude to fajn!!! drzte se!

aaadus
23. mar 2010

nikka super bavlněné mají v HaM v oddělení pro těhule. Jsou z organické bavlné, ale 3ks stojí myslím 399,-

doli1
23. mar 2010

ahojky já už mám taky co dělat abych se vešla do kolhotek takže nosim asi patery a ty musim stále prat a budu doufat že brzo se vrátim na původní velikost a nebudu muset kupovat nové.
dnes jsem byla venku pěkně na sluníčku s holkama a ted přijel synátor ze školky tak zas povalíme na kolo.mezi tim rychle uklizim at táta neřádí

nikkka
23. mar 2010

musim zajst teda na nakup nohaviciek..mama mi dala take "bombardaky" co si omylom kupila, tie su celkom dobre 😀

doli1
23. mar 2010

gratuluji k prvnímu miminku at pěkně roste a je hodnučká
i holkám že jsou stále 2 v 1 a at ještě chvíli vydrží

pralinka25
23. mar 2010

ahojte. vidim ze ste tu riesili co do kocika. a co budete davat pod babo?

bondy1
23. mar 2010

Helka, gratulujeme k prvemu majovemu babatku 🙂 Nech ste skoro doma, ostatné brušká nech ešte vydržia

aaadus
23. mar 2010

pralinka peřinku 😉

zdenkapo
23. mar 2010

Helka
tak to měl malý váhou jakou má Anička teď odhad,tak to asi nemáme tak moc....

díky,no týden určitě budem 2v1,pak se uvidí... ale už se nějak nebojim,má pěknou váhu a tt je taky pokročilý,tak snad to v pohodě zvládnem,,,,

nikkka
23. mar 2010

pralinka bud perinku a potom neskor asi nejaku plachtu si vyrobim do kocika, musim to skonzultovat so sestrou alebo svagrinou co davali, lebo to si akosi nepamatam...

blanka.k
23. mar 2010

Zdeni - neboj, bude to ok, ještě to ten měsíc vydržíte 😉
Do kočárku nevím co dám, to bych asi měla něco vymyselt, aby to mamka zas ušila 😅 Mám akorát koupenou podložku jak se dává na maytraci, tak menší, co chci dát do kočárku pro případ nehody 😅

nikkka
23. mar 2010

teraz ked tu nemate tie fotky normalne nie som zvyknuta a mam v tom zmatok ze kto je kto...

blanka.k
23. mar 2010

Nikka - já sama sebe taky občas nepoznám a koukám kdo co novýho napsal a pak se divím, že jsem to psala já 😅

nikkka
23. mar 2010

matpaj sa davno neozvala..

pralinka25
23. mar 2010

a ked bude uplne horko budete mat pod nim co? tiez perinku? som z toho magor co tam dat 😅
s tymi fotkami je to blbe tiez mam zmatok

m.c.
23. mar 2010

zdeni, blani, ty fotky jste si vymazaly schválně, nebo vám je vyhodili admini?? Taky se nemůžu zorientovat když je to bez fotek🙂

Teda, první miminko, luxusní míry!! Velká gratulace 😵 😵

antynka1
23. mar 2010

Nikka - to je pravda, ale myslím, že je tu takových více.. Některé holky se ozvou jen někdy..... Ale snad jsou v pořádku.

blanka.k
23. mar 2010

M.c. - já jsem si ji vymazala v předstihu sama. 😉

nikkka
23. mar 2010

pralinka aj cez leto asi perinku, ale nebude v nej male zabalene, len taku rozvinutu...akoze na okrasu...mam taku tenku vypln do tej perinky, takze v lete v pohode..
a spomenula som si co davala sestra do kocika - vlastne v kociku uz je taka podlozka a tu si vzdy obalila velkou bielou osuskou..alebo vacsim uterakom..takze nieco take tam dam..

zdenkapo
23. mar 2010

Blani
tak na en měsíc to teda nevypadá, moje gyn. říkala,že by to nenechala stejnak do termínu a ta primařka v porodnici řekla,že to tento týden kritické není a že mám zase přijít v úterý... ona je známá tím,že pro indukce moc není a nejradši chce vše přirozeně,tak jsem zvědavá... ale řekla mi,že mám říct manželovi ať zapracuje 😀 tak jsem na ní čuměla jak puk

M.c.
tak jsem to vymazala sama, teĎ,co ty fotky zvětšili,tak šlo hodně poznat obličej a to nepotřebuju,aby mě někdo špehoval a tak jsem tak dala fotku s Tomáškem z dálky a to to taky nesmí dle pravidel být,tak hold budem mít za chvíli místo fotek obrázky skoro všechny...

nikkka
23. mar 2010

ja budem asi uz do roboty nosit letne tricka na ramienka, strasne mi je tu teplo...

antynka1
23. mar 2010

Nikka - to ti nezvidím, že chodíš ještě do práce, to já už bych nezvládala...

nikkka
23. mar 2010

no antyka ani uz to moc nezvladam...zle sa mi sedi..este tri tyzdne..mozno aj nie, vo stvrtok idem k doktorovi mal by mi dat papier na matersku, tak som zvedava kedy ma posle..mohol by aj skor...

jemrykka
23. mar 2010

jeej pripájam sa ku gratuláciám!! Nech ste zdravučkí!
Nikka no prajem ti nech ti vypíše čo anskor, ja by som tiež mala byť ešte tento a budúci v práci, ale kedže mi začalao tvrdnúť bruško išla som už minulý týžden na dovolenku, myslela som si že ma to bude nudiť ale stále je čo robiť a už ani nemám tolko energie takže rada si lent ak lahnems knižkou v ruke🙂
k tým nohavičkám-ja nosím také vačšie gaťky mám ich pod bruškom a sú bavlnené, niesú špeciálne pre tehotné,ale vyhovujú...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre