Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
13. okt 2009

Dobre ranko tehulky 🙂
pepibubu, tak to mi niekoho pripimina ked bol taky ako tvoj😅

babenky drzte mi dnes palce, prosiiiim

michalag
autor
13. okt 2009

baby, tak ja nastastie zatial s tymto nemam 🙂 a dufam ze ani nebudem

lucik...
13. okt 2009

Dobré ránko 🙂
Ivi je mi to strašně líto.. Drž se..
A ze srdce věřím, že už se to nikomu z nás nepřihodí ☹ Je to strašný

luciik
13. okt 2009

Ahoj holky.
Ivi 😢 😢 😢

Zítra mám kontrolu, jsem jak na trnu, mám pocit, že nemám vůbec žádné příznaky, se asi zblázním 😖

pheva
13. okt 2009

Dakujem dievcata za privitanie.
Je mi hrozne luto Ivky. Ja sama som potratila uz 3 krat.Naposledy v auguste 6tt a teraz som opat tehulka. Takze uvidis Ivka o take 2-3 mesiace nas dobehnes.

Hapinka ja mam tiez cystu 5 x5 cm a mala som cystu aj pri mojom Henkovi 6x4 a krasne sa vstrebala. Treba to kontrolovat ci sa zmensuje a uvidis v 12tt nebude po cyste ani stopy. Ber to tak horsie by to bolo s hematonom.

ciknori
13. okt 2009

Dobré ráno 😵
Ivi, je mi to líto a moc na tebe myslím, drž se.
Dez, já včera byla taky nafouknutá a bolelo mě břicho tak nějak jinak než normálně a dost mě to zneklidňovalo, ale už je to zas standardní. V noci jsem si lehla na levý bok a nějak mi křuplo v zádech a teď mě bolí levé rameno, ruka, prso... asi někde něco přeskočilo, myslela jsem, že mám infarkt 😅
Jinak teď se k ránu taky pořád budím, ale mám to tak každý rok, v říjnu je nejvíc uzávěrek a i když mám pocit, že se tím nenechám rozhodit, asi to ve mně pracuje 🙂
Vítám nové těhulky a přeji všem hezký den.

gabap
13. okt 2009

cau kocky 🙂
ja teda se spanim problemy nemam,spala bych jeste ted,ale prcek me nenecha 🙂
za chvili jdu k dr.drzte mi pesti 😉
misko myslim na tebe 😉

lucik...
13. okt 2009

držím palce všem co jdete dneska k Dr 😉

já bych taky spala ☹ Pořád 😀

mayocka
13. okt 2009

Ahojte Ivy dufam ze si aspon odkazy od nas prides este precitat a pocit ze na teba myslime a prajeme vsetko dobre ta aspon trosku uspokoji ajked teraz asi budes slaba...ale dufat a verit netreba prestavat 😉 asi to tak malo byt a pridu dalsie deticky neboj 😉 uz aby nikto neodisiel lebo ma to deprimuje hrozne a potom mam len strach a nie radost 😢

hepinka
13. okt 2009

ahojte kočky, ja mam tiež za sebou blbu noc plnu prehadzovania sa, zlych snov a dumania aj na tym, o com sme si pisali - vazne mi to asi neurobilo dobre 😠 No musime sa drzat, mysliet pozitivne a starat sa o seba - a hlavne obliekat sa teraz v tejto kose 😀

michalag
autor
13. okt 2009

gabi, aj ja ti drzim palce a myslim na teba a vsetky co dnes maju ist k Dr.
ja idem az na 10:30, aj ked ako poznam ten ich system budem tam dlhsie, ale aspon sono prsnikov dnes dopadlo dobre 🙂

zuzub
13. okt 2009

vštkým čo idete dnes k doki držím palce, a už len samé dobré správy! 😉
zajtra to čaká mňa a luciik

lucik...
13. okt 2009

a mně to čeká až 26.10.. to mám konec 12tt 😉

doli1
13. okt 2009

ahojky holky už jen dobré zpravičky od dr.všem držím pěstičky.
holky dnes jsme málem hodila první šavli.bylo to děsný.táta byl sám doma o víkendu a měl navařený samozdřejmě že to nesnědl tak jsem to šla dnes vyhodit najednou mě to uhodilo do nosa a tak se mi žaludek ještě nezvedl.to bylo děsný.další půl hodinky jsem to rozcházela po zahradě.fuj už nikdy

iva.4
13. okt 2009

Ahoj tak jsme meli dneska kontrolu a zatim je vsechno v poradku 🙂 uz jsme dostali i prukajdu amam i fotecku. jsem dneska moc stastna. 20.10. jdemem znovu na krev a 30.10. mame screening. Preji takovy krasny den i ostatnim. 😅

zuzub
13. okt 2009

ivka, super, že si nám doniesla dobré správy 😉

bona
13. okt 2009

Ahojte dievcata, ja som bola dnes tiez u Dr, na krv, ohladom tej toxo, vysledky budem mat o tyzden, tak sa modlim, aby bolo vsetko ok..

doli: ja som vcera tak "trpela" vo vlaku, stala som v ulicke a kusok odo mna taky starsi ujko, ale vyslovene zanedbany, spinavy.. 😅 Tak som privrela tie dvierka, co byvaju na zaciatku ulicky, ale ujcek si o par minut presiel ku dveram, cize ku mne..no wau, mala som co robit.. 😅

bondy1
13. okt 2009

Ahojte babulky, tak aj my už máme tehu knižku 🙂 akosi sa to tým z oficiálnilo, teším sa moc, ale radosť mám takú zmiešanú - opakovali mi krvné testy, mám hraničné hodnoty na rubeolu - vraj to môže byť spôsobené očkovaním alebo jej prekonaním v detstve, výsledky budú až o dva týždne, tak sa trošku bojím 😕

mayocka
13. okt 2009

cavicek mame fotecku v albume ako rastieme 😉
Michalag: nepodarilo sa mi tam dat ten baby ticker ked tam vlozim link neukaze mi obrazok ale iba link 😒

zuzub
13. okt 2009

bondy to bude ok, hlavne že je mimčo vporiadku 😉

andelka
13. okt 2009

Holky, mě to vždycky tak sebere, když nás někdo opustí. vím, že statistiky jsou neúprosné, ale doufala jsem, že už to skončilo, že už zůstaneme do konce v plném počtu. ☹
Jelikož jsem nikdy žádné extra příznaky neměla a teď mi pomalu asi i mizí, tak mám taky nervy. A na UTZ jdu až za týden. Pokud manžel dostane dovolenou, tak půjde se mnou. Dozvíme se výsledek screeningu, no a nedokážu si představit, kdyby nebylo něco ok a já tam byla sama. Snažím se myslet pozitivně a těšit se na to, že konečně oba uvidíme naše mrně, no ale ty obavy tam pořád jsou.

Vítám nové příchozí, ať se vám u nás líbí 🙂
Všem koho v brzké době čekají kontroly, přeju ať dopadnou co nejlépe a kdo už má po, blahopřeju 🙂

aktaka
13. okt 2009

ahoj holky

Ivanka, je mi moc líto 😢 je to hrozné, já už jsem si myslela, že bude klid a všechny dobojujeme do zdárného konce ☹

Gabi a Miška, držím moc pěsti na kontrolu, určitě bude všechno v pořádku

Iva, gratulace, dobrých zpráv není nikdy dost 🙂

já mám taky pocit, že už nemám vůbec žádné příznaky, zůstala mi akorát žravost, ale to může být jen roztaženým žaludkem 😖
mě čeká ko v pátek, tak budu jak na drátkách

lucik...
13. okt 2009

holky hlavně na to nemyslete, určitě to bude vše v pořádku 😉 Dyť už máme to ošklivé období skoro za sebou...
Já si teď dala po dlouhé době černý čaj, vypila ho.. a teď se mi chce zvracet.. ☹

aktaka
13. okt 2009

když to je to nejtěžší nemyslet na to 😅
Lucik, tak to zkus něčím zajíst

lucik...
13. okt 2009

aktaka já vím, taky na to občas myslím ☹
už jsem to zajedla, tak snad to bude Ok... Uff, už nikdy nechci černý čaj 😀

zuzub
13. okt 2009

ja som si uvarila tehotenský čajík 🙂

mayocka
13. okt 2009

Miska ok uz mi to ide nevedela som najprv o ktorom linku hovoris 😉

lucik...
13. okt 2009

holky jaké používáte ty čajíky? Taky si asi nějaký koupim 😉

aktaka
13. okt 2009

tak já černý můžu, dělá mi vyloženě dobře na žaludek, ale musí být oslazený a s citronem

lucik...
13. okt 2009

aktaka no já čaje nesladim žádné, ale s citronem jsem ho milovala.. ale mimískovi asi nechutná 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre