Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

slunickoseznam.cz
27. sep 2009

samurajka to mne mrzí a ty uz to máš potvrzene dr??Tak nozky nahoru a odpočívat určitě to bude ok

michalag
autor
27. sep 2009

samurajka, tak pekne a poriadne oddychuj, aj ked nie vzdy sa to da

lenocka84
27. sep 2009

samurajka ja by som na svojho lekara necakala, su to 2 dni a to je dost dlho
najlepsie je ist na pohovost,cim skor tym lepsie

michalag
autor
27. sep 2009

inak presne som ti chcela este napisat ako pise lenocka, ja by som na tu pohotovost isla, ved racsej 100x zbytocne ako neskoro

samurajka
27. sep 2009

Holky dík, no já bych na tu pohotku šla, ale myslím, že mi stejně nedají nic jiného, než hormony na podporu... a ty mám v tom duphastonu. Tak ještě vydržím s nožkama nahoře do zítra a pokud se to nezlepší, tak tam zajdu. Problém je, že dnes jsem doma sama, zítra tu aspoň budu mít MM, aby mě na tu pohotovost zavezl 😅

samurajka
27. sep 2009

Od Dr. to ještě potvrzené nemám, jsem objednaná až na 8. října 😖 Ale testovala jsem asi desetkrát a včerejší čárka už byla fakt silná.

slunickoseznam.cz
27. sep 2009

A špiníš hodně?Tak at tě tam zítra MM zaveze aspon budeš mít jistotu a budeš pak v klidu když to nebdue nic vážného což věřím že ne držím palečky moc moc

lenocka84
27. sep 2009

samurajka tak to skus, no len budes z toho v strese a to nerobi dobrotu

ale dufam ze to dobre dopadne,drzim palceky

samurajka
27. sep 2009

nene, není to nějak moc, ale doufala jsem, že když mi to začlo včera odpoledne, tak mě to třeba po dvou třech těch duphastonech přejde, ale nevypadá to tak. S tou pohotovostí máš pravdu, lepší vědět, na čem jsem.

shaarka
27. sep 2009

samurajka, co tak este k tomu duphastonu nejaky ten ascoritun?
a drzim palce, nech to prejde!

samurajka
27. sep 2009

Leni, dík 😉

lenocka84
27. sep 2009

s duphastonom ti neporadim, mne ho dr. zatial nedal,cakame na dalsie vysetrenia a potom sa asi rozhodne ci mi nieco da alebo ani nie.

samurajka
27. sep 2009

Shaarka, tak uvidíme zítra, co mi řeknou

shaarka
27. sep 2009

a kolko si si naordinovala D? 2 alebo 3 denne?
ja beriem 3 🙂

samurajka
27. sep 2009

no, já ten duphaston právě dostala minule, ale to už bylo pozdě, tentokrát jsem ho začla brát hned, jakmile se objevilo špinění, tak třeba to bude mít nějaký vliv... a celý den víceméně ležím, tak snad to mímo zvládne 😔

samurajka
27. sep 2009

tenkrát jsem měla předepsané 2 denně, ale tentokrát jsem si naordinovala taky 3 😉

lenocka84
27. sep 2009

samurajka hlavne hlavu hore,psychika robi veeeeeelme vela

samurajka
27. sep 2009

no, tak včera jsem to trošku obrečela, ale jinak se celkem držím a věřím, že to bude dobrý, naštěstí nejsem povahou moc nervák 😉

lenocka84
27. sep 2009

samurajka tak nato nemysli, pusti si pekny film, urob si kakao a na dobru noc,a rano ked sa zobudis bude vsetko ok, 😉

samurajka
27. sep 2009

Jojo, Leni, přesně to mám v plánu, za chvíli by měl dorazit MM z práce, tak si uděláme pohodičku u telky 🙂 Dík moc všem za rady, zítra dám vědět, jak jsem dopadla 😉

lenocka84
27. sep 2009

samurajka drziiim palceky, drz sa

lenocka84
27. sep 2009

babule a ste niektora aj z BA? zeby sme sa aj stretli? ci ziadna nema zaujem aj o realnu kamosku? na kocikovanie 😀

bramburka
27. sep 2009

Samurajka drzim pesti!!!

gabap
27. sep 2009

samurajko ja beru duphaston a jeste ascorutin,ten je na krvaceni 😉

ivanka612
27. sep 2009

Ahtebabulky... Tak aky stemali vikend??? Ja som mala relx boli sme u maminy na cely vikend tak som smala ako v bavlnke a dnes este tak teplucko tak som bola cely den v zahrade a vegetila,len zasa ta cesta domov ma unavila a to sme este isli inou trasou a Miska to urcite pozna,ked sa ide cez Sturec to je ako na horskj drahe tak to bolo trosku viac naroce ale z lezkam v posteli a pozeram CS superstar...
Samurajka drz sa a oddychuj...
este musim vydrzat dva tyzdne nez podem k doktorke a uz sa strasne tesim ale je to este daleko,tak dufam,ze je vsetko ok

miroslava89
27. sep 2009

ahojte..my sme mali grilovaciu nedelu😀..zisla sa skoro cela rodinka len sme tak vegetili a bolo nam fajn🙂

klaudis
27. sep 2009

ahojte buduce mamicky aj ja sa k vam pridavam cakame tiez v maji. Nech nam to rychlo ubuda 😉

bondy1
28. sep 2009

Ahoj babulky, zdravím všetky nové maminky 🙂 ideme s MM na týždeň na dovolenku, trošku zrelaxovať na chalupu, nemám tam prístup k netu, tak si Vás budem môcť prečítať až o týždeň, tak popíšte, nech je čo čítať 🙂 🙂

pepibubu
28. sep 2009

ahoj holky, tak dneska jsem si udělala asi poslední těhu test 🙂 proč taky vyhazovat víc peněz, když testovací čárka je silnější než kontrolní, že 🙂

bramburka
28. sep 2009

ahoj holky, jako muzu jeden dotaz? proc si porad delate znova a znova ty testy? myslim, ze ten hormon jen tak nezmizi i kdyby neco spatne bylo...takze???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre