Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
7. apr 2010

Pandrholka: Já v noci taky dost piju a dost i vyčůrám, ale překvapuje mě, že můj močovej měchýř toho ještě teď tolik pojme 😀

zdenkapo
7. apr 2010

no,to je hlavní,že Anička je v pořádku,ale moje psychika už je načatá... už toho začínám mít plné zuby a doufám,že brzo porodim a nebudu mít furt strach,jestli je Anička v pořádku... už se ani tak časte nehýbe jak nemá moc místa... tak snad nebudu ještě přenášet 😒

blanka.k
7. apr 2010

Adus - super pokojík
Pandrholka - náš se otočil v 33+6 😉

aaadus
7. apr 2010

antyn jj, odtud ho máme. Ještě uvažuju, že zajedeme koupit tento regál na hračky
http://www.kika.com/cz/katalog/m/deti-studenti/...

blanka.k
7. apr 2010

Zdeni - držím palce, ať už to máš brzo za sebou, je fakt že už to člověku musí lézt na mozek 😅

bramburka
7. apr 2010

pokojík super, hned jsem ti to okomentovala 🙂
Zdeni, bude OK, jeste mas cas. Jen ji nech dopéct 😉

dezyre
7. apr 2010

Zdeni já si myslím, že vás každým dnem vezmou. Pokud máš takové problémy, tak tě snad nenechají..

nikkka
7. apr 2010

aj vy mate vytlacene kostice na bruchu? manzel mi uz nadava, ze preco take podprsenky nosim, ale tak co mam nosit..

aaadus
7. apr 2010

děkuji za pochvalu pokojíku 🙂

dezyre
7. apr 2010

Nikky já teda kostice nemám vytlačené, a to nosím o číslo menší podprdy 😀 Ono každé tělo je jiné... Už jsem si nechtěla kupovat na teď a pak vlítnu do kojících ..
Aduš ten regál je super, asi bych neuvažovala a koupila ho 😀 Místa není nikdy dost (soudím podle nás)... 😝

aaadus
7. apr 2010

nikka já jo, ale tak to se není čemu divit když pořád sedím na riti 😀

zdenkapo
7. apr 2010

Blani
děkuji,doufám,že to bude brzo...

Bram,
myslim,že už by mohla, už budu za chvíli 39tt a Anička má přes 3 kila.... každopádně je to na ní,to moc neovlivnim,leda by mi teda vyvolávali porod

aaadus
7. apr 2010

dezy manžel mi říkal hned, že ho máme koupit a já néééé, na cooooo 😀 A teď mě asi uškrtí až mu to řeknu

aaadus
7. apr 2010

brambur jé, tobě se líbí naše kolíbka. Asi už ji co nejdřív nachystám ať vím jak to bude vypadat.

dezyre
7. apr 2010

😀 😀 😀 Neuškrtí, už musí být zvyklej 😀 Ale však to je normální, že se ti to pak rozleží v hlavě v klidu... Lepší než kdybyste ho koupili a ty pak řekla, že se ti tam nehodí a že ho nechceš ;)

blanka.k
7. apr 2010

Nikka- jo, kostice mám pěkně, i jsem si teď místo pův.objemu 75 koupila 85 a stejně mi to přijde furt stejně otlačené, ale když jsem doma, tak chodím nahoře bez, vím, že to na prsa není moc dobré, fakt jsou teď nic moc tvarově, ale zas je to táááák pohodlné 😅

zdenkapo
7. apr 2010

Dez
no to je právě to,že moje gyn se straní takových rozhodnutí,tak mě posílá do porodky a tam při každé návštěvě jiný sloužící porodník a každý má jiný názor... ale kdyby to bylo kritické,tak mě už domu nepustěj... no nakonec tu snad porodim poslední 😠 ........

yanika
7. apr 2010

Ahojte,
v prvom rade: BIBI: gratulacie 😅 😅 😅 Alex ma krasne miery, nech ste zdravucki a tesime sa na fotky... juj super, tak uz sa to fakt zacalo hihi...
Ja som dnes bola tiez prvy krat na CTG, najprv ma vyplasili ze malemu nejako rychlo bije srdiecko, tak som vypila liter vody a pomohlo to a potom som rovno isla za mojim porodnikom, ten mi spravil sono a vraj uz mozem rodit🙂 maly ma podla tabulky cez 3kg hihi... Ale ja som sa s nim dohodla, ze este dva tyzdne pocka.. musime tento vikend vymalovat a ja dopisat pracu🙂

Pripajam foto mojho pupku.. tiez som si uz nejako zvykla, ale ked sa vidim v zrkadle, tak ma to vzdy zarazi (mame novu vstavnu skrinu, takze sa sokujem niekolkokrat za den🙂 a zaroven som si kupila aj podprdu na kojenie - tu sportovu - ako pisala brambu - je totalne pohodlna, nie ako tie kazajky comu hovoria podprsenky na dojcenie 😝

antynka1
7. apr 2010

Tak se Adus schválně podívej do mojeho albíčka - mám tam fotku toho vašeho nábytku. Moc se nám líbil, ale nakonec jsme se rozhodly pro jiný, protože měly jen skříň komodu s přebalovákem a postýlku. A my toho nábytku chtěly více druhů.
Zdeni - tak už se snad dočkáš, musí to být strašný na nervy....

aaadus
7. apr 2010

Já jsem dnes tu kojící podprdu kupovala 90C 😅 A dívala se na mě prodavačka, jak kdybych chtěla bůhví jakou velikost.

zdenkapo
7. apr 2010

Yanika
a kolik měl ten maximální tep?

yanika
7. apr 2010

zdeni, 160 je hranicny.. tak mi aspon povedala zienka, co lezala vedla mna, ja som ten zaznam nedostala, doktor mi dal uz len napisanu spravu...

aaadus
7. apr 2010

yanika pěkný pupík 🙂
antyn my pro něj byli v Brně a tam měli celou tu kolekci. Manželovi se líbila i postýlka, ale jako 5.500,- je pálka

dezyre
7. apr 2010

Zdeni ale když tam má každej jinej názor, tak určitě už ti někdo řekl, že by to na porod i bylo. Tak zkus v pátek víc přitlačit, ať ti ten porod vyvolají.. Neboj poslední nebudeš 😀 Poslední budu já.. vůbec fyzicky necítím, že by bylo něco jinak a mé tělo se na porod chystalo..

blanka.k
7. apr 2010

Tak to je "sranda", náš měl na monitoru tep min.140, max. kolem 205, průměr cca 170-175... ale nic na to neříkali, tak sjem se neptala, i když mi to přišlo hodně 😅 Ale zase se hodně hýbal...

zdenkapo
7. apr 2010

Yanika
aha,těch 160 to nebude asi,asi normálně jo,ale při pohybech je to právě víc,proto mě dělali ten kontrolní

kely
7. apr 2010

Ahojte holky,

Bibi hrozně moooc gratuluji, at jste hlavně zdravoučcí a štastní 😵 😵

Doli ty se zítra drž, moc na Vás myslím!!!!A držím pěsti 😉 😉 😵

Zdeni vydrž, chápu že to je nápor na nervy, ale hlavně že je Anička v pořádku, a v bříšku je jí určitě dobře, a neboj brzy budete spolu 😵 hlavně se nenervuj, vydrž!!!

Teda jak tady řešíte ty podprsenky, jsem si už kupovala tři,a musím znovu do obchodu ted mám 85C a tlačí mě, obtisky všude 😀 jsem zvědavá na jaké velikosti se teda zastavím. 😀

nikkka
7. apr 2010

ja som si kupila podprdu 85B - vobec som ju neskusala, len tak v rukach pozerala a tie kosiky sa mi zdali velke a ked som chytila C do ruky tak uplne obrovske...ale prisla som domov a skusila som si ju a je mi mala...takze neviem preco som si naivne myslela ze B mi bude dobra..

antynka1
7. apr 2010

Adus - no ty ceny byli strašný..... Za to, co bychom koupily v Kika skříň, komodu a postýlku, máme teď 6 ks nábytku. Ne tak hezkého - ale na to, aby to dítě oddělalo to úplně stačí 🙂

zdenkapo
7. apr 2010

Dez
no právě moje gyn mě chtěla na vyvolání poslat už před 2 týdny ,ale v porodce řeknou něco jiného,ale snažim se jim věřit a jistě to bude dobré a Anička je chytrá holčička a jistě brzy vykoukne

Blani
no Anička měla ráno na tom prvním CTG přim pohybu taky skoro 200,proto dělali ten CTG s pohybama a to bylo prý dobré.... tak jim musíme věřit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre