Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
16. apr 2010

Holky potebuji poradit od těch, které mají estetické cítění, nrozdíl ode mne. Manžel se asi enchá ukecat na koberec do dětského pokoje. Potřebuji poradit, jakou barvu (či kombinaci barev) by jste daly na koberec s tímto nábytkem a touto postýlkou? Zdi jsou bílé

antynka1
16. apr 2010

Jo a ten pokoj je dost tmavý, takže něco, co ho prosvětlí.....

bramburka
16. apr 2010

květák je moc komplikovanej, potrebuju neco strčit do trouby a je to 🙂

xxx.klarka
16. apr 2010

Já taky nevím co budu vařit o víkend, včera jsem tuším věděla a měla to vymyšlené, ale nějak mi to vypadlo a nemohu si vzpomenout 😅

antynka1
16. apr 2010

Holky, výborné recepty jsou na mimibazaru, tam se určitě insipirujete 🙂

vavenka
16. apr 2010

My ideme zajtra na svadbu, takze nevarim a zas bude doma plna prdel kolacov 😀 😀 a potom ze priberam 😅

blanka.k
16. apr 2010

Antyn - já bych dala neutrální béžový, světlounce hnědý, stejně předpokládám, že bude okolo spousta barevnných hraček, atd....

antynka1
16. apr 2010

Blani, díky 🙂

lucik...
16. apr 2010

anty mám stejný názor jaok blanka 😉 Nějaký neutrální světlejší 😵
Jinak já vařím na zítra sekanou a bramborovou kaši

michalag
autor
16. apr 2010

anty, mne by sa hodila pekna oranzova 😉 ta izbu aj zosvetli, nekupovala by som nic ako kremova, bezova .... lebo drobec to rychlo zaspini a velmi tmavu tiez nie lebo bude na tom vidiet kazdu spinu (viem zo skusenosti)

zdenkapo
16. apr 2010

Anty
tak do dětského pokoje bych jistě nedala světlý koberec a ne jednobarevný.... a ne s dětskými motivy,pokud ho nechceš za chvíli měnit....

michalag
autor
16. apr 2010

a aku farbu mate steny?

antynka1
16. apr 2010

Stěny máme bílé.

blanka.k
16. apr 2010

Ono záleží, jaký ten koberec je, my máme v bytě 3 kusy - všechny bílé, jeden u sedačky, hned 1.den se při koladační párty na něj vylila flaška červeného vína, přes noc tam spalo pár známých,tak jsem to nemohka vydrhnout a rovnou se pak jelo na pár dní pryč, a jak to šlo po X dnech dolů, až jsem se divila 😅 A ty zbývající 2 máme v chodbě u vstupu, takže každá druhá návštěva se nevyzuje cca do 2m za dveřma, kde je dlažba, ale jde po tom koberci a vyzuje se na něm, taky to z něj jde dolů. 😉

bibi13
16. apr 2010

ahojky.. konečne neprší.. a zajtra ked bude pekne, pojdeme voooon..🙂

a čo je s janulkou04? neodtiekla jej náhodou plodová voda?

lucik...
16. apr 2010

bibi zítra má být hezky, tak si užijte první kočárkování 😵 😵 😵
Jinak taky mě napadlo že to může být plodovka ale už se tu neukázala tak nevím

antynka1
16. apr 2010

No my nemáme žádný koberec - memám je ráda, ale do dětského pokoje mě nic jiného nenapadá, protože plovoučka tam nejde (je tam už lino a tudíž bychom musely ještě jendou podříznout dveře a to už nám nebylo doporučeno - bylo by to už moc....)
Bibi - Janulka je doma a v pohodě 🙂 Plodovka jí pokud vím neodtékala, jenom jí hodně bolele břicho, tak jí nco píchli a poslaly domu.

antynka1
16. apr 2010

Aha - tak to mi uniklo o Janulce....

arcik
16. apr 2010

hoolky tak to moe děcko spalo prosím půl hodinky.....to je konec toto ☹má 38,2 a já myslela že tak na 2 hodinky zakápne a ono nic

bibi užijte si první kočárking

Vavenka odkud jsi?

antynka1
16. apr 2010

Bibi - jen aby vám to nezkazil ten popílek, co se sem žene z té sopky.
Arcik - no to je hezký....

blanka.k
16. apr 2010

Antyn - my tu taky pův. žádný neměli, ale v té chodbě se to hrozně rozlíhalo, tak jsme to trochu zůtulnili, a ke gauči dali koberec kvlli návštěvám... V dětsk.pokoji máme lamino, ale koupíme na ty dětská léta nějaký koberec, určitěš bude světlý a jednobarvený. já doma nesnesu ani vícebarvené povlečení na posteli, natož na koberci atd. Proto i pro malýho jsem si nechávala vše šít, tak jsem nějaký trošku vzor dala 🤐

antynka1
16. apr 2010

No já jsem abosltní nepřítel koberců, proto se musím přemáhat, protože lepší nápad nemám.... V kobercích se vůbec nevyznám.... Asi tedy zkusím vybrat nějaký ne úplně světlý, aby na něm nebylo toho moc vidět a barvy béžová, hnědá nebo oranžová.

zdenkapo
16. apr 2010

Blani 😀
tak to budeš mít pořád co dělat... mi máme ten vysavač co pere,ten je dobrý 😀

adelka89
16. apr 2010

ahoj holky 🙂 tak mame za sebou dalsi navstevu 🙂 malicky spinka tak mam chvilku pro sebe 🙂
nejake novinky? Nova miminka?
Bibi taky jdeme zitra poprve kocarkovat 🙂

iwonka
16. apr 2010

ahojte baby..uz som tu davnejsie nebola..
gratulujem narodenym miminkam...
docitat vas urcite nestiham...noo ale aspon vas pozdravym.nemate niektora bolesti od spodu??ja som to mavala ale uz od vcera ma to nechce vobec prejst..nic mi na to nepomaha ani chodza ani lezanie..

blanka.k
16. apr 2010

Antyn - tak nějak, taky jsem bez nich relaivně spokojená, ty 3 malinký vysaju hnedle. Vždycky když dojdou děcka z baráku, tak jim ty běhouny z chodby dám do obýváku, aby si mohly hrát na zemi 😅 No jsem zvědavá,jak to bude s malým... 😅
Zdeni - taky jsme si pořídili nějaký ten víceúčelový vysavač, akorát má 13kg bez vody, takže stejně teď vysaju občas na sucho dlažbu a lamino a pak to vezmu mopem 😅 M. se směje, že jsme zbytečně kupovali takový vysavač, ale já nějak nemám sílu na to ho plnit vodou, atd. 😅 Tak jsem ty koberce teď po 3 letech vzala, a nechala je u známé vyprat zadarmo v prádelně a jsou jak nové 🤐 Ale jak nebudu těhu, tak zas s tím budu umývat zem.

antynka1
16. apr 2010

Adélko, miminek je 7 a osmé na cestě, teď asi rodí Leontýnka:
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majovky2010/

zdenkapo
16. apr 2010

Blani
😀 jj, s kobercema a dětma je to praní nutnost.....

tak koukám na tu tabulku miminek a vypadá,ža Anička snad bude nejtěžší,jak všechny rodí více před termínem.... no uvidíme...

blanka.k
16. apr 2010

Zdeni - když vidím, jaký prasátka jsme my s M., tak nejen u dětí je praní nustnost 🤐 😅 Stačí kouknout do kuchyně, včera jsem si ohřívala z mrazáku knedlíky... mi to na sporáku uteklo, všude bílá pěna zaschlá, pak jsem šlehala šlehačku, takže bílé flíčky i na okně 🤐 😀

bibi13
16. apr 2010

dakujeme baby.. len dufam, že bude zajtra pekne..

antyn ako vieš to o janulke? písala ti?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre