Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
6. nov 2009

Mě je to jedno, hlavně když to bude za náma 😀 a vše proběhne v poho.
Kamarádka co teď rodila šla císařem a na těch fotkách co nám poslala nevypadá vůbec dobře 😝
Já myslela, že je císař svým způsobem pohodlnější tak nevím 😉

aaadus
6. nov 2009

Já bych císařem nechtěla rodit, toho se bojím více než normálního porodu

lucik...
6. nov 2009

mishu pohodlnější asi jen ten císař jako takovej, ale potom je to mnohem horší bych řekla... Po normálním porodu si nemůžeš max.sednout, ale po císaři se kamarádka nemohla ani hýbat jak jí to boleleo ☹

doli1
6. nov 2009

no je v pohodě ale potom neni fajn.jizva a tak přece jen je to zásah do těla s určitým rizikem.porod je bolestiví ale za prá hodin nevíš o ničem vše je zapomenutu.
kámoška rodila první císařem a druhý přirozeně.nejdříve říkala zlatý císař no a během dne jak ji začalo byt dobře tak už říkala něco jiného.

mishutka
6. nov 2009

Já se bojím všeho 😢 Nikdy jsem nebyla na žádné operaci ani nic jinýho 😉
Párkrát mě chytil slepák, ale vždy to dopadlo bez operace 😀 A když jsem teď zjistila, že mám dvojtou dělohu tak si myslím jestli to nebylo tou dělohou protože slepák je na pravé straně a já mám mimčo v pravé straně dělohy 😅
A zezačátku těhu když se mi roztahovala děloha tak jsem zas cítila jenom pravou stranu 😀

doli1
6. nov 2009

porodu se nesmí bát jinak to bude trvat dlouho.musí se říkat prostě nějak ven musí tak at už ho mám u sebe 😀

lucik...
6. nov 2009

mishu tak já se taky bojím.. Strašně... Já sice byla 2x na operaci kolene, a i když to bolelo jak pes, myslím že tohle se s tím nedá srovnat.. ☹

mishutka
6. nov 2009

lucik to máš pravdu 😉
Já se ani nebojím bolesti protože nevím jaké to je 😀 ale toho,že to bude trvat věčně, vždyť jako prvorodička ani nevím jak se pozná, že už to přišlo 😅
Budu volat rodičům jestli jo nebo ne 😀

Každý koho znám mi tvrdí, že přišla zatlačila a bylo 😉

a pak si přečtu na diskuzích ☹
Ve 4 ráno budí manžela v 5 jsou v porodnici a dítě se narodí až v 8 večer 😅 Co si o tom mám myslet 😀

lucik...
6. nov 2009

mishu já se bojim všeho, i bolesti, sem strašná citlivka 😀 😀 😀

Moje mamka rodila bráchu asi 3 hodiny a mě 2 tak doufám že to zdědim 😀 😀

lucik...
6. nov 2009

mishu moje sestřenka když porodila (jako prvorodička) tak říkala "my měli večer pizzu, v noci sem se probudila že mi je zle a bolí mě břicho, ale manžel řikal že jeho taky, tak sem usoudila že to je z pizzy a byla v klidu.. Když už se to nedalo vydržet tak jsme jeli do porodnice a ono to nebylo z pizzy" 😀

doli1
6. nov 2009

já měla porod celkově vyvolaný takže taky nevim jak začíná porod nebo nepoznám odtok vody.taky se trochu bojim ale bolesti ani nee.bylo to fakt hnusný ale musí se říkat za chvíli to přejde.říká se že vyvolaný porod bolí víc tak doufám že když by to šlo přirozeně že to bude lahoda ale zas vim že díky vyvolání to bylo rychlí jen 5,5h od první kontrakce.

muj bratranec když rodili a on si furt stěžoval že ho bolí břicho tak si každý dělal srandu že tatínek rodí s maminkou že je normální bolesti i u tatínka a nakonce malou ani neviděl protože skončil na jiném sále se slepákem. 😀 😀 😀

lucik...
6. nov 2009

doli tak to je dobrý s tim bratrancem 😀

mishutka
6. nov 2009

😀
Mojí tetě dali injekci na vyvoláni a furt nic, tak už si sundala šperky, že půjde na císař, ale furt čekali jestli náhodou.
Nechci kecat ale ležela asi dva dny před porodem v nem. a nakonec rodila přiroz. ale malého tahali kleštěma a měl pod očíma modřiny jako by ho někdo zbyl 😒

lucik...
6. nov 2009

mishu to je strašný

zdenkapo
6. nov 2009

holky tak porod mého syna byl jak z hororu,už jsem to asi psala a nebudu to víc rozvádět,ale díky dr.mladé po škole,která mě nechala v bolestech 12 hodin po 5 minutách se malý narodit po dalších 4,5 hodinách na sále pomocí kleští- když střídal zkušený dr, směnu,tak řikal,že jsem měla být už dávno po císaři,jenže malý měl hlavičku už moc dole,tak císař už nešel,tak jsem tlačila vlastní silou na otevření 8-žádné pocity na tlačení nebyly, a nakonec se rozhodl dr. pro urychlení a pomohl mu kleštěma, ale žádné otlačeniny neměl... díky boho,nebo spíš tomu doktorovi je naprosto zdravý...

mishutka
6. nov 2009

těch příběhů je opravdu nespočet ☹
To je to zdravotnictví 😅

zdenkapo
6. nov 2009

to jste hodné,že si mne necháte 😉

jo a zapomněla jsem vám napsat,že jsem u gyn dostala uvítací balíček-takovou podobnou krabici jak se dostává po porodu,ale tato je od firmy bella baby HAPPY a je tam přebalovací podložka,plenka,ubrousky,lžička pro mimi, nějaké vložky,letáčky a katalogy,nálepka dítě v autě a tak,docela to potěšilo,první symbolická věc pro mimi...

zdenkapo
6. nov 2009

sestra na gyn.mi dnes říkala,že ženský začaly hodně jezdit na 3D utz do Německa k dr.Rubešovi-ale je to čech,chce za to 50 eur,což není zas takový rozdíl od čech,ale prý je to nějaký lepší a brzy pozná pohlaví plodu,jen někde najít nějaké info a rozmyslet se

mishutka
6. nov 2009

to máš dobrý já nedostala nic jenom brožůry ☹ 😉
Já na to 3D chci taky jít, ale musím si zjistit kde, za kolik a podmínky.

lucik...
6. nov 2009

já na 3D taky určitě chci 😉

babara
6. nov 2009

Holciny

babara
6. nov 2009

sorry 😀 ja mam dnes den blbec.. ale nic strasnyho.

zdenka, tak si predbehla uz i me, ja mam termin 25.4. 🙂

lucik, tak to ses uplne z jineho konce Phy nez my, my jsme vychod - Uvaly.

Jinak BTW muj vyvolavany porod trval 3 dny, a skoncil stejne cisarem, rada bych to ted zkusila prirozene, jestli me nechaj a nebudou nejaky komplikace.

Ja mam riziko na Downa 1:46000, pry pouze kvuli veku (1:10000, je mi 28), 16.11. budou vysledky tripplu a 11.12. jdu VVV, na ten UTZ v 20.-22.tt
Jinak je mi uz celkem dobre, myslim, ze uz budu mit od nevolnosti pokoj, takze tem co je blbe jeste v 2.trimestru sviti nadeje v 16.tt 😉 😀

zdenkapo
6. nov 2009

babaro,tak asi mam nejdřívější termín ze všech 😉

a co se týče nevolností,tak minulý týden mi bylo celkem dobře odpoledne,ale tento týden nic moc, snad to už přejde a můžu užívat těhu- hlavně teda po těch výsledcích tripplů

mishutka
6. nov 2009

Tak já už jsem si našla ne netu, že v Ostravě dělají přímo 4D už od 15tt video asi 20 min.+ fotky(890,-) a pak ještě ve 20tt dohrajou video to kolem 400,-

jak už jsem psala mně špatně není a ani nemám příznaky kdybych neviděla mimčo na UTZ tak sama nevěřím, že jsem těhotná 😀 až mě to děsí protože mám furt blbý pocit, že to není dobrý 😅

gabap
6. nov 2009

zdravim kocky 🙂
vitam nove tehulky a vsem co maji ruzne testy za sebou gratuluji 😵

ja nejak nestiham,protoze se stehujem,ale uz jsme ve finale 😉
prestala jsem spinit a zatim vypada vse dobre 😵
nedocitala jsem,je to na dlouho 😀

mejte se vsechny fajn a opatrujte mimisky 😵

bramburka
6. nov 2009

cau
tak muj porod byl pohoda, ale opravdu, de facto 1. velka kontrakce prisla v 8:30 a v 9?10 byla na svete. Praskla voda sice uz ve 12 ale nic se nedelo a ja takovejma pidi kontrakcema (asi jako menstruacni bolesti) jsem se dostala na otevreni na 8 cm a ty 2 cm posledni uz byli v brutal kontrakcich, al ejak rikam, nastesti jen 40 minut tech brutus kazdy 2 minuty, to jsem chvilkama blabolila nesmysly jako ze jeste rodit nechci, ze jeste nejsem pripravena a ze jeste chvilku pockame a oni na me tlacte tlacte a ja momnet, ja jeste chci pockat a tak, no delala jsem asi ostudu.

lucik...
6. nov 2009

taky chci takovej porod 😀

houbik
6. nov 2009

ahoj holky, tak se po delsi dobe hlasim, byla jsem tyden na neschopence, protoze jsem trochu krvacela, ale vsechno uz ok, jsem zas v praci 🙂 Minuly ctvrtek jsme byli na NT, vse vyslo na jednicku, vysledky sme meli hned a taky uz vime, co to bude 🙂 videli sme pindika, takze sme oba radi, hlavne teda manzel 😀 na tripply jdu pristi stredu a doktorka mi rikala, ze je dobre na ne jit, i kdyz jsem byla na NT, pac se tam testuji zase trochu jine vady...doufam, ze to vyjde ok, pac na tu plodovku bych tedy nerada 😒

lucik...
6. nov 2009

houbi gratuluju 😉 A můžu se zeptat jaký si měla hodnoty na NT?Jestli je víš? Myslím NT, PAPP-A a betaHcG

houbik
6. nov 2009

lucik: jasan, zachvilku ti to napisu, nemam to ted u sesbe...
jinak holky, vcera jsem byla na koncerte v Rock cafe a pripadam si, jak kdybych vykourila dve krabky cigaret 😀 uz se tesim, az se dnes natahnu u krbu a dam si pohodicku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre