Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

simlenka
9. sep 2009

Brambur a dala ti ta gyndarka za ten UTZ uctenku? Normalne bych s tim nekam zasla,ale pocitam,ze te zkasnula a na uctenku "zapomnela",co? Doli,tak si to uzivej a doprej si,co mimis zada 😉 okurky vam neuskodi,tech muzes sporadat mraky 🙂 na me jde unava,ale nemam doma Pavlunace a chci na nej pockat,tak snad nevytuhnu.

newyorkgirl
9. sep 2009

babulky tak moj doki neberie nic za UZV a pri mojej prvej malej robil ku koncu tehu ultrazvuk na kazdej poradni len tak kuk babo ci je OK, ale inak sa robia 3x 10, 20 a 30TT a potom prietoky ku koncu myslim... o tyzden uz budem v UK tam isto ultrazvuky casto nerobia aj v usa mi do 27TT robili iba jeden takze som mala z toho hrozu ci je vsetko oki 😖

bramburka
9. sep 2009

to vis, ze jsem uctenku nedostala...no nic procetla jsem par stranek, kdyz mi nevyjde etn muj Dr., zkusim obvolat dalsi doporucene, ale paklize to nevyjde, tak envim teda.

doli1
10. sep 2009

ahojky holky kdepak dneska jste
nám se dnes vrátí tatínek už se těšim
včera jsem si těma okurkama pěkně překyselila žaludek tak dnes jsem nakoupila samé sladké 😀 ach jo ty moje chutě

bramburka
10. sep 2009

huráááááááááááááááá! vzal me ten akmaradčin doktor, ted jen zrušit tu mou dr. resp. zrušit návštěvy. 😀

na kontrolu jdu 18.9., to budu 5+5, snad bude neco videt....

simlenka
10. sep 2009

Ahojda,mame dneska opet hezky,co? Doli,ja paradoxne v prvnim tehu kysely okurky temer prestala jist,ale ted mam takovou chut na utopence - ale ukrutnou! Asi pojedu objet okolni hospody,kde maj utopence 😀 Jo,vcera jsem zkousela delat domaci plastelinu - Terinku to moc nebere,ale ja jsem si vyhrala 🙂 no a slaby spineni pretrvava,nadsena nejsem,ale zatim porad neplasim.

michalag
autor
10. sep 2009

Ahojte 🙂

cuculik1
10. sep 2009

dobre ranko, tak ako sa mame, ja som sa akurat vratila od dr, bola som len na krv, tak a teraz cakat do zajtra...

doli1
10. sep 2009

já tu usinám asi pujdu zas spat 😅

michalag
autor
10. sep 2009

aj ja zaspavam, ale to bude asi tym ze maly sa mi v noci casto budil a to som isla spat o 21:30

zdenkapo
10. sep 2009

ahoj holky,tak jsem pořádně naštvaná,ty blbečci ve vládě chtěj od příštího roku snížit rodičák všem o 10%,takže na tři roky ne 7600,-Kč,ale něco málo přes 6800,Kč a snížej asi i porodné plošně o 3000,takže na 13 tis.,ale 10.tis na každé dítě a asi o 100 přídavek na dítě-ten jsme stejně nikdy neměli... to jsou hajzlové... hlavně,že schválili šrotovné k ničemu,to ty peníze mohli nechat rodinám... furt melou,jak populace stárne,ale kdo bude vydělávat na důchody,když dnešní mladí nebidou chtít víc dětí,když furt berou peníze... jsem zvědavá,jestli to fakt schválej,ale při jejich inteligenci tomu asi neuniknem 😠

mayocka
10. sep 2009

babenky chodi tu niektora do prace? potrebujem si s nou kecnut teda ktora vie ako sa citim...Ide o to ze mi rano byva zle a cela sa klepem no nemozem ist na PN pretoze este som v skusobnej dobe a asi nedostanem ani matersku prvy pol rok od zamestnavatela neviem co robit ako to zvladat a tak...pri cestovani mi byva blbo a v praci troska stres....ale peniazky potrebujeme neviem ako sa rozhodnut...zajtra idem k dokine no ona mi moc neporadi moze mi dat PN ale je na mne ci si ju vezmem bojim sa ze ma sef vyrazi a najde si inu nechcem ani aby vedel ze som tehu moze ma este stale vyhodit 😢

andelka
10. sep 2009

zdenka: To je teda pěkná konina 😠 Ale to by museli být fakt blázni, aby to schválili, protože ti kdo tuhle šílenost schválí si pak už ani nevrznou, nevím kdo by je volil, když většina lidí má rodinu, měla porodné, rodičák a pod. Lidi jsou na tom špatně a oni je chtějí ještě dorazit? No to je fakt inteligentní jak prase.
A šorotvné půl roku poté, co to zavedli jiné státy - to je co za pitomost? měli by to dát jinam, právě lidem a rodinám.

doli1
10. sep 2009

zdenko to mě překvapuje že něco takového vytahují ted před volbama.určitě to odsouhlasí.dříve měli problém že bylo málo dětí a ted je jich moc a mají všude problémi a myslim že státní kasa tanto nátlak nezvládá.přídavky na děti už nedostává snad nikdo.
mayocko nevim jak je to u vás ale když si ve zkušebce tak u nás je nejlepší jít na nemocenskou.jsi dál braná jako zaměstnaná až do tří let dítěte.nárok na mateřskou máš ale to je u nás nevim jak vy tam máte zákony.jedno je jasný pokud jsi ve zkušebce a dozví se že jsi těhu tak ti smlouvu neprodlouží byl by blbej

mayocka
10. sep 2009

No to som si aj myslela takze ist na marodku mozem ale vratit sa uz nemusim no fasa...

dracinek
10. sep 2009

mayocka: já tak ychcdím do práce ale už jsem ru třetím rokem. V kolikátem jsi týdnu a jak dlouho ti zbývá do 3 měsíců v práci?

mayocka
10. sep 2009

no vyzera to na 6tt ale nie som si ista zajtra mam ist k dokine ta mi povie viac no a mam odpracovany len mesiac aj 10dni v tejto novej praci koncom oktobra mi konci zaucna doba...

monika.c
10. sep 2009

ahojte vsetky,Miska,ja som zo Sekiera,byvala som tam 28 rokov,kym som sa nevydala a potom 2 roky na Sliaci a teraz sme v UK uz pomaly 3 roky.Mam trochu obavy zo zdravotnictva tu v UK,lebo co som si prestudovala,tak to nie je bohvieco.UTZ 2 x za cele tehotenstvo,1 navsteva u GP to je doktor a potom kontroly len u midwife.Vidim to tak,ze budem musiet na Slovensku navstivit svojho gynekologa a nejako ho ukecat,aby mi urobil utz pravdaze za poplatok.K tomu GP sa chystam az o nejake 2 tyzdne,tak potom budem mudrejsia,co mi povie.Inak aj ja beriem elastin Q vit.,zatial nemam nijake masticky na strie,pri prvom tehu som nemala na bruchu ani jednu,no ale to som mala aj o 10 kilo menej ako teraz.A moj zaludok mi asi vypoveda vojnu,citim sa ako by som bola na mori,aj som hladna,ale nieco dam do ust a hned ma napina na zvracanie.No hroza. ☹ tak babky,ja uz zase bezim do prace a prepacte,ze som sa tu takto rozpisala.aspon mate co citat. 🙂

dracinek
10. sep 2009

mayaocka: nevím jak moc špatne ti bývá. Mě není nejlíp ale nechci jít na neschopenku dokud to nebude opravdu nutné. Nevím jak ti poradit asi bych trochu zvolnila, vše v klidu, žádné stresy a pokusila bych se to vydržet , pokud to pujde, az do konce te zkušebky. Ono se lehce radí... To si musíš zvážit sama

mayocka
10. sep 2009

no vsak prave ja to tiez tak chcem vydrzat aspon do konca oktobra ale tak to by sme chceli asi vsetky ... tak v buse a v priestoroch kde je teplo mi je na odpadnutie je to take no riskovanie.... a napina ma pri vônach,chutiach teda doobeda je to najkritickejsie vecer sa aj najem doobeda len nasilu.... ☹

dezyre
10. sep 2009

Ahoj holky.. tak já taky chodím pořád do práce, ale pěkně mě to teda zmáhá 😕 Domů jezdím unavená jako hrom.. a to ani nemluvím o tom jak tady celý den zaspávám. A teda řeknu Vám, že jak jsem frajeřila, jak mi nic není.. tak poslední dva dny.. co mi dělá žaludek jsem ještě nezažila.. teda naštěstí nezvracím.. musím zaklepat.. ale stabilně je mi špatně pro jistotu celý den ☹
Jinak dnes jdu k doktorovi... jsem objednaná na druhou hodinu, už do poradny.. Nevíte některá co tam se mnou budou provádět? .. Akorát mi sestra řekla, že mám donést ranní moč .. teda nevím nevím.. jak od rána vydrží 🙂.. a že si mám rozmyslet, jestli se budu vážit u nic nebo doma.. tak jsem se zvážila doma.. a myslela jsem, že se vyvrátím.. za dva měsíce mám něco málo přes dvě kila nahoře ☹ je toto možné? .. Teda po pravdě nebyla jsem zvyklá snídat a večeřet a co jsem zjistila, že čekám mimčo, tak jsem se snídat donutila a naučila a večeřím malinko, pač mám hlad, ale i tak ☹ No .. čert vem váhu, hlavně ať mimču se daří a chutná 😀

kingstonka
10. sep 2009

caute babky- tak ja sa zial s vami musim rozlucit- nedopadlo to dobre(este dobre ze hned takto nazaciatku)- este ma cakaju nejake vysetrenia (ale to vas nebudem zatazovat)... drzte sa nech vam to vsetkym dobre dopadne - a snad sa stretneme v nejakej inej teme
pekny den

brisilda
10. sep 2009

ahojte kocky vela pisete a ja teraz nestiham citat 😢
kongstonka co sa stalo? ved si nespominala ziaden problem
babule ja som dnes rano trochu spinila no teda minimalne 😖 myslite ze je to normalne po vcerajsom sexiku??? rano som sa zlakla no teraz uz je to OK vytok ako ma byt 😀 a inak ako sa mate vy???mate tiez take problemi zo zaludkom ako ja alebo som v tom sama ? 😀

kingstonka
10. sep 2009

brisilda -z nicoho nic som zacala krvacat a bol koniec... doktor este urobil hcg test- ci som fakt bola teho (ale tie 4 testy neklamali) a tak mam prist opat o tyzden ... uz si nkdy nebudem robit testy takto skoro 😒 ale zas nech ma vysetri nech viem ci som ok ci treba nieco riesit... majte sa

dracinek
10. sep 2009

kingstonka: to je mi moc líto. V kolikátem týdnu jsi byla? Jo říká se, že je lepší potratit v brzkem stadiu nez treba pak ve třetím měsíci. Ale to není útěcha. Já teď začala špinit a bojím se co bude dál. Zítra jdu k dr. Tak uvidíme ☹

brisilda
10. sep 2009

a mozem sa este opytat na ktory DC si zacala krvacat? inak mi je to strasen luto ale je pravda radsej tak skoro ako neskor za pomoci kyretaze 😢 asi malinke nebolo zivotaschopne ☹ co sa stava dost casto aspon co som mala moznost si precitat pribehy par kociek ☹ drz sa moja a verim ze coskoro sa vam zadaari 😉 musisi si povedat ze su kocky ktore su na tom ovela horsie lebo taka je bohuzial realita 😢

andelka
10. sep 2009

kingstonka: Taky je mi to moc líto, drž se 😔

dezyre: Mně dneska řekl to samé. Příště ranní moč (jdu na 10.30) a vážit se (budu doma, mám novou váhu, tak se aspoň užije). dneska byla vidět krásně dutinka, bleška ještě samozřejmě ne. Takže budu čekat do 1.10. na další prohlídku. A pak, pokud bude všechno v pořádku, to řeknem rodině. Zatím jsem opatrná. 😒

doli1
10. sep 2009

kingstonka to mě mrzí.to přišlo jen tak znenadání? je to škoda ale dobré je že to odešlo ted snad nebudeš muset jít na čištění a za měsíc se zas snažit o další mimi
dracinek co ty stim špiněním dobré nebo stále?

andelka
10. sep 2009

Jo a platila jsem 30Kč za prohlídku a 50Kč za fotku.

doli1
10. sep 2009

andelka už ti dali fotku? mě řekl že až příště 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre