Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
2. dec 2009

ajina.tak to máš dobrý, že nemáš takový starosti 😉
Ten tvůj kočárek mi, ale příjde přesně jako ty tanky co se mi nelíbí, sorry je to můj názor 😅

aaadus
2. dec 2009

mishu no těžký jako na zvedání
zuzul to máš super rozměry, ti tam malý vydrží skoro celou zimu

michalag
autor
2. dec 2009

Ahojte tak sme konecne doma 🙂

luciik, gratulujeeem k chlapcekovi 😵

bramburka, tesim sa ze tripple testy dopadli negativne 🙂

michalag
autor
2. dec 2009

lucik sa este neozvala, vask?

aaadus
2. dec 2009

michalag a ty jsi dneska měla poradnu? ukázal se prcek? já jsem baba zvědavá 😀

ajina
2. dec 2009

mishutka : v poho 😀 hih to by tě manžel hnal 😀 u nás ho vybíral on ... a já byla totálně odevzdaná mě tohle vůbec nebralo , věděla jsem že budu mít kluka tak to nechala na chlapoj. MIluje auta a vše co má 4 kola 😀 Tak si to užil a 4 měsíce mě šikanoval výběrem kočárku.... já už pak kejvala úúúplně na všechno 😝

aaadus
2. dec 2009

michalag lucik... jde až ve 2 na utz

xxx.klarka
2. dec 2009

michylag: a jak jsi dopadla Ty?? 🙂

bramburka
2. dec 2009

holky vy jedete nestihačka

Ajina, tak 1:250 bych rekla ze bude oK, verim tomu. Drzim pesti. My chceme taky Ondráše 😀 Musim napsat Machaleq do IP at mi zmeni Lukaska 🙂

ajina
2. dec 2009

kočárek je to ale vemli kvalitní a jsem moc spokojená , teď už bych si vybrala jinej design, ale jde jen o tvar a barvičku jinak bych neměnila vůbec nic. Bude dobrý i pro druhé dítko.

michalag
autor
2. dec 2009

aaadus, na sono idem az v utorok, lebo moj doki ho nema, tak musim inde

mishutka
2. dec 2009

Mám doma chlapa 😀
Nevím v jaké poloze myslíš, my ho zkošeli složený se sporťákem zvedat a skládat jako do auta a dobrý...
Já stejně neřídím a tak vždycky budu mít manžela po ruce...
Váha je asi jediná věc na kterou jsem se u kočárku nedívala 😅

bramburka
2. dec 2009

jeste se tesim 4.1. na velkej genetickej uZ ale to snad uz se nemusim bat, ne?

aaadus
2. dec 2009

michalag aha, já jsem myslela že přibude další chlapeček nebo holčička 😀

aaadus
2. dec 2009

mishu já mám taky doma chlapa, ale autem jezdím hodně takže se musím dívat i na váhu a skladnost

ajina
2. dec 2009

zuzulka : já myslím že ten rozměr korbičky je až až . Já měla obříka už v šestinedělí ,měl skoro 6kilo... skoro o 2-3 kg více než jiné děti 😅 a pak se to postupně srovnávalo že v roce neměl ani 10kilo. Určitě ti tam 8 měsíců vleze bez nejmenších potíží a pak už stejně chtěji děti sedět a korbička se převážně neužívá a mění se na sporťáček

aaadus
2. dec 2009

brambur jestli ti všechno vyšlo ok ničeho bych se nebála

vladkaz1
2. dec 2009

Gratulujem k triplom ze dopadli dobre supeeeer ..
Aduska sak dojdi na obed 😀 budu aj s klobasu .. ja len take brindzove 😀
Mala som navstevu , mala dostala 2X na zadok co robila zel ,akoze zistila som ze mam nevychovane dieta ,pritom sa jej venujeme nonstop a vedieme ju k dobremu .. ☹

michalag
autor
2. dec 2009

poradna dopadla super, maternica krasne rastie, cervix je zachovany a to je dolezite a uz aby dopadol morfo. uzv oki a mozeme sa tesit 🙂

bramburka, jasne zmenim 😉

mishutka
2. dec 2009

Však ,jo!
Proto já taky preferuju autosedačku na podvozek aby když někam pojedem naskok nemusím tahat korbu nebo prcka v ruce.
Když potkám lidi v obchoďáku jak tahaji prcka v rukách nebo v košíku tak se hrozím 😅 A to nemluvím o tom, že prckové do obchodu nepatří, hlavně ty velká centra plná bacilů 😒

xxx.klarka
2. dec 2009

Holky, kamarádka má kočárek nevím co to je za typ. Má zvlášť korbičku a zvlášť sporták. Ve 4 měsících se jí tam malý už nevešel a přitom to nebyl žádný obřík. Naštěstí sporťák má plně polohovací a malej ve 4 měsících už krásně sám seděl, takže to šlo.
I já si myslím v zimě se mi mimčo nebude vejít do té vložné tašky co budu mít v kočíku.

aaadus
2. dec 2009

vladka mi chutnají jedině bryndzové, maso tam mít nemusím. ale Trnava je trošku z ruky 😀 a to děláte domácí těsto? já někdy kupuju už hotové mražené a ty jsou taky dobré

mishutka
2. dec 2009

vladka:každé dítě je nevychované pokud není moje 😀 Tak to je!

xxx.klarka
2. dec 2009

Já halušky taky ráda,ale jen z uzeným a zelím. no jo, my jsme masový 😀😀

michalag
autor
2. dec 2009

vladka, ale ja rada pridem na halusky s klobaskou. Mojmu drahemu vravim aby sme niekam isli na halusky, ale zatial nie je cas ☹ , tak snad aspon na vyrocie 😅

aaadus
2. dec 2009

mishu no to si taky nedovedu představit když se budu chtít podívat po obchodech a tahat s děckem v rukách, to bych je měla za chvíli až po zem 😀

klarka záleží jak byla ta korbička velká. já jsem teď viděla kočárek a ten měl tak 60cm na délku, jak pro panenku to vypadalo

vladkaz1
2. dec 2009

jezis bryndzove to kde som zobrala brindza az teraz kukam 😅 😀 , hambim sa 😝

mishutka
2. dec 2009

Já sypké v pytlíku a uzeným a zelí 😉 Je to mňamka!!!! 😎

xxx.klarka
2. dec 2009

aaadus: Jasný no, ale myslím si že ani není tak veliká korba, aby se Ti mimí třeba v lednu ještě vešlo do korbičky.

michalag
autor
2. dec 2009

vladka, 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre