Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
29. sep 2009

tchýně jsou fakt někdy na ranu.ta moje je sem tam fajn a někdy je prostě pravá tchýně.po čase jsme zjistili že musí byt v dění akce tedy byt do všeho zapojená.když se tedy něco plánuje nebo organizuje musí mít nějaký úkol co má udělat a je od ní klid a vše se vyřeší bez jejích keců.
vim že někdy jsou tchýně úplně příšerný a znám pár příběhů kdy třeba došlo k potratu protože tchýně nedala ani chvíli pokoj a manža se nezastal.jen tohle nikdy nedopustite.raději zmiste a čekejte jak se zařídí chlap většinou si to pak rychle rozmyslí než aby zůstal sám se svoji maminkou

aktaka
29. sep 2009

já musím říct, že tchýni mám zlatou, akorát mi občas leze krkem svou přehnanou péčí. ale tohle mě nadzvedlo ze židle

jinak znám jen málo chlapů, co by se zastali manželky před maminkou. jak píšeš Doli, to až když jde fakt do tuhého. no snad tohle nikdy nebudu muset řešit. přeci jen jí mám 300km daleko 🙂

dezyre
29. sep 2009

Víte co je nejhorší? .. Já když jsem manžovi řekla co mi zase provedla a řekla a "doporučila" .. tak jen mávl rukou a povídá "však víš jaká matka je, víš, že je blbá, tak co z toho děláš vědu" .. on je hroznej salámista totiž ..
Ale i moje tchýně je fajn všechno, nemůžu si stěžovat.. udělá pro nás první poslední a jelikož měla dva kluky a vždycky chtěla holku, jsem pro ni i já dcerou.. na to si stěžovat nemůžu, ale má ten nejhorší dar .. každýmu nutí svůj názor, myslí, že zrovna ten její je nejlepší... a to fakt nesnáším ...

aktaka
29. sep 2009

Dez, tak to máme stejnou tchýni asi 🙂
moje taky zlatá, hodná, ale všechno ví nejlíp. u ní je to i syndrom, pže celý život byla bez chlapa. resp. je normálně vdaná, ale tchán pracoval věčně mimo domov, i v zahraničí, a domů jezdil jen na víkendy, někdy ani to ne. takže ona je "postižená", že všechno zařídí, všechno ví

dezyre
29. sep 2009

Holky.. teď koukám, že už tu je dokonce založené i téma červen 2010.. tak to je mazec jak to utíká.. 😀

aktaka
29. sep 2009

už červen, jo? a já si pořád přijdu, že jsem stašně "málo" těhotná. ono tedy jsem, to je fakt 😀

bramburka
29. sep 2009

tak koukam vsechny tchyne jsou stejny, dokonce moje mama je zlata,a le jako tchyne je desná...ne teda k MM ale spis k bráchově manželce.

Moje tchyne je zlatá, malou pohlida kdykoliv, je ochotná, ale opravdu VŠECHNO ví nejlíp, to je děs taky.

blanka.k
29. sep 2009

Ahoj holky, tak koukám, že tchýně jsou vděčné téma 😅 Moje tchýně je nezlatější, ale zas mám "starostlivou" babičku 😝 Jsem kvůli ní chtěla zrušit svatbu, co já se nabrečela kvůli těm kecům.... to bylo furt - proč to máte na Bouzově a ne v Lysicích na zámku, vlečka je hrozně nepraktická....ale nebudeš mít závoj, že? Ale ten se dávno nenosí.....ale nebude až na zem, že?.... v tu chvíli kdybych už doma neměla látku na dlouhý závoj, tak ji jdu koupit už jen z principu, aby teda byl co nejdelší....a jakto, že nebudte mít polívku, a co žeknou lidi, že je nepozveme?.... grrrr, ještě teď se mi ježí chlupy po těle 😠 Miluju bydlení daleko od rodiny (akorát teď 2 hod. MDH+ vlaknnení zas tak moc, ale taky dobrý), žádný nenadálý návštěvy atd. 😀 Asi jsem asociál nebo nevím, ale mě nějak rodina moc nechybí 😅 I když do sestry mám daleko, ta jezdí k našim a babičkám tak max.2 x do roka (taky to má 60km 😀 )

bramburka
29. sep 2009

Blani, no jo ale hlídání ti bude chybet, to kolikrát zkousne člověk cokoliv, kdyz byla mala mala, tak jsem nesnesla, kdyz ji hlidala, samo ze jsem vse delala spatne a ona ji nedala ani mliko, kdyz mala rvala (byly ji 3 mesice, mliko odstrikane, pripravene) a pouze ji chovala a chlacholila, nevim do ted proc, ale ted nejak jak je strarsi, tak jsem rada, kdyz ji vezme na houpačky a ja mam klid na neco jinyho.

aktaka
29. sep 2009

no holky, já myslím, že jednou nebudeme jiné 😀 to je hold tím, že mají víc zkušeností, tak jim to dává pocit, že to prostě vědí lépe. nezbývá než přetrpět a pak si to vybít na vlastních snachách 😀

Blani, to máš taky super babičku tedy. to muselo být o nervy. jinak já bych taky nejraději z trucu měla ty dvojčata. ale pak bych to musela zvládat levou zadní, abych jí mohla říct: vidíte, to se jen musí umět 😀
jinak jestli jsi asociální, tak já jsem taky. já se sice s rodiči vídám každý týden, ale stačí mi tak hodina dvě, říct si to nejnutnější, a už zase peláším domů. širší příbuzenstvo jen párkrát do roka, jak je nutné. i když je pravda, že třeba vůči babičce s dědou mám špatné svědomí, oni jsou moc hodní, asi bych tam měla jezdit častěji

aktaka
29. sep 2009

Brambur, někdy ani nemusíš mít rodiče daleko, abys neměla hlídání. já mám mamču za humny, ale pořád pracuje a ještě pár let bude, takže u nás taky nějaké hlídání nehrozí, to by si musela brát dovolenou

z.lienka
29. sep 2009

Ahojte, ženičky!
Tak som bola v piatok u doktorky. Potvrdila, že som asi v 6tt ale že knižku mi ešte nedá, že mám prísť o dva týždne. Ak bude všetko v poriadku objedná ma do poradne. Ževraj sa môže ešte "hocičo stať". Tak to ma teda slušne vystrašila. Ale čo už. Tak držte palce nech sa dejú len dobré veci. Aj ja držím palce všetkým.

dezyre
29. sep 2009

No u nás taky moc hlídání nehrozí 😀 .. jen asi víkendy.. protože moji rodiče ještě skoro 20 let budou pracovat a manželovi rodiče.. no mamka je v domácnosti, ale obstarává účetnictví a vše okolo pro rodinou firmu.. a tchán maká na svým, takže asi tak.. Ale i tak už téměř vypisují pořadník 😀 😀

dezyre
29. sep 2009

Neboj z.lie 😉 .. je pravda, že se stát může cokoliv, ale zase nemusí.. a musíš pevně věřit, že bude vše v pořádku 😉
Popravdě jsem taky pořád vystresovaná, jestli je všechno OK.. ale doufám, že ano..

desmodka
29. sep 2009

ahojte tehulky, prepacte ze vam leziem do temy, ale mam otazku, dnes som bola u dokiho ze som v 5tt, ale na utz bola len taka mala 4mm bodka.. doky povedal ze je to oki, ale mne sa to moc nezda... ako to bolo u vas??? dakujem.. uz som raz potratila tak preto som taka neveriaca 😀

aktaka
29. sep 2009

jé, Dez, ty v té pasové fotce vypadáš úplně jinak jak na svatebních, bych neřekla, ž eje to jedna a táž osoba 🙂

u nás ani ty víkendy, protože rodiče jezdí na chalupu. to pak až větší děti a nechat jim je tam celý víkend, ať si užijou 🙂

blanka.k
29. sep 2009

Tak hlídat by moc nemohli ani kdyby byly babičky kousek.... jsou pořád v práci, teda můj šéf, říkal, že za chvíli budou v důchodu, tak prý pohlídají....no, mojí mamce už moc nezbývá.... cca 15 let??? Mojí mamce bylo min.týden teprve 48, my máme mladý rodiče, ty než se dostanou do důchodu a bby měli čas na hlídání..... Já vidím rodiče tak 2 hodiny za 1-2 měsíce.... vždycky přijedeme v sobotu ve 12, pojíme u tchýně, pak jdeme (asi 1,5km) k našim, tam taky posedíme, pak o patro výš k jedněm prarodičům, a pak cfestou zpět ke tchýni se stavíme u druhých prarodičů....takže u každého 1-2 hod. a v 18:00 jedeme zpět. 😉 mě to stačí.... říkám, že si chci aspoň o víkendu odpočnout od práce, a ne jezdit po návštěvách, že taky jednou můžou dojet oni, ale to se jim nechce. 😝

z.lienka
29. sep 2009

Ahoj desmodka! Aj mne v piatok ukázala doktorka na monitore takú malú "machuľu" a som možno len o týždeň ďalej ako ty. Mne sa tá machuľa veeeľmi páčila. Neboj všetko je v pohode. Treba pozitívne myslieť aj keď viem že to musí byť ťažké keď už sa raz "zle" stalo. Neboj naše "machuľky" porastú do krásy. Kedy máš ísť znovu k dr.?

aktaka
29. sep 2009

Desmond, já jsem v 5tt na utz nebyla, ale myslím, že 4mm bodka by na tu dobu odpovídala, někdo nemá v 6tt ještě ani srdíčko, takže já si myslím taky, že je to ok

michalag
autor
29. sep 2009

desmodka, ja som bola 5tt+4 a mala som tam asi len bodku alebo len vacok, tak sa nestresuj 😉 ... a blahozelaaam !!!!! 😵 😵 😵 😵

aktaka
29. sep 2009

Blani, moje řeč, já taky jezdit po návštěvách nemusím

desmodka
29. sep 2009

z.lienka ked ja som tam ani tu bodku nevidela 😀 sa mi ju snazil ukazat ale ja som tam videla akurat moju sliznicu 😝 ... o tyden mam ist znova, ze uz budeme vidiet toho viac, tak to som zvedava... toto bude nekonecne dlhy tyzden

dezyre
29. sep 2009

Desmi.. je to úplně v pořádku.. já byla poprvé u doktora, když jsem byla cca 4+5tt a viděl jen cosi malého v děloze.. ani neměřil, ani mě to neukazoval.. 😉 takže se nestresuj...

Akti .. no já vypadám co chvíla jinak 😀 jednou blond, jednou na černo, jednou na rezavo, jednou dlouhé vlasy .. a teď jsem na ježka 😀 😀 Protože nemůžu vydržet odrůstání barvy na dlouhých vlasech, tak jsem je shodila.. připadne mi, že to jde rychleji 🙂)) Dostala jsem totiž záchvat chtivosti "svých" vlasů :D :D :D Vlasy ale v mím případě dělají strašně moc 😉

Tak moji rodiče jsou taky docela dost mladí .. mamině bylo letos 42, tatíkovi bylo 43 😉 Ale řeknu Vám, je to obrovská výhoda mít takhle "mladý" rodiče .. teda pro mě vždycky byla 😀 😀 😀

desmodka
29. sep 2009

baby pomaly ma ukludnujete 😀 😀 ... dakujem!!!

aktaka
29. sep 2009

Dez, já jsem tak střídala taky dřív barvy. jsem byla jak listí na podzim 😀 pak jsem jednou obarvila na blond a už jsem u ní zůstala. manžel by teď asi ani nepřežil, kdybych měla jinou barvu 🙂

z.lienka
29. sep 2009

Desmi rátala si si aj termín? Mne to podľa počítača vychádza na 12.5.2010

blanka.k
29. sep 2009

Dez - my jsme si ještě donedávna s mámou třeba půjčovaly a dědily po sobě minisukně 😀 Teď už dědí ona max. něco po mě. Ona to nosí na práci nebo na zahradu. Pár mikin nosil kdysi i táta, on byl hodně nemocný a hubený a má jen 170cm, takže když sjem měl av pubertě zrovna období XXXL mikin, tak pak je nosil on 😀

desmodka
29. sep 2009

lienka, no ratala.. 1.6.2010 😀

dezyre
29. sep 2009

Desmi tak si to vem logicky.. (počítáno ode dne, kdy ti doktor řekl, že si v 5tt) pokud si měla ovulaci tehdy, kdy být podle tabulek měla, tak si 3tt od ovulace.. mimísek cestuje a zahnizďuje se zhruba týden.. takže je zhruuuba dva týdny někde zavrtaný... a uznej, že to je krátká doba, aby bylo v děloze vidět víc, než malej váček 😉

dezyre
29. sep 2009

Blani.. tak všechny moje bokový dříny skončili taky u máti 😀 , protože se znám a po porodu si budu chtít potom nakoupit oblečení nové.. akorát s těma prsama se s maminou lišíme 😉 takže alespoň trička mi nekrade 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre