Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
23. feb 2010

jemrykka, takovéto http://www.obchudekradost.eu/detail.php?zbozi=8... , je i takový tvar že je dole zaklacené ale to jsem nenašla.

antynka1
23. feb 2010

Nikka - já budu mít také tvarovanou - tu samou měla ségra a pěla na ní samou chválu 🙂
Já budu mít tuto:
http://www.detskezbozi.com/inshop/vanicky-a-vec...

bramburka
23. feb 2010

cau my meli latkove, super. ale na pidi mimi se nejlip osvedcil kyblík...mimi si namocilo brisko a prdíky byli tatam...

adelka89
23. feb 2010

my mame klasickou vanicku za 250kč netvarovanou, cetla jsem ze ty tvarovane jsou nic moc... ale tak asi kazdemu vyhovuje neco jineho.

nikkka
23. feb 2010

ja mam tiez taku podobnu, kupila som ju aj s celym pultom a este je tam k tomu protismykova podlozka

michalag
autor
23. feb 2010

nikkka a aku mas?

bramburka
23. feb 2010

holky spokojenost http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/0MSC#5155...
jinak jsme meli i vanicku, ta je dobra akorat na cestovani, aby bylo kde koupat na chalupe...doma nalehatku ve vaně

blanka.k
23. feb 2010

Já jsem taky koupila netvarovanou za 190,- 😉
Holky,nehcet koupit kočárek pro tatínka? 😀 Můj by ho určitě bral... http://www.detatko.eu/Kocarky-pro-tatinky/ 😀

zdenkapo
23. feb 2010

podložka
tak mám dobrou zkušenost s tou pěnovou podložkou do vaničky viz.album. dá se krásně prát v pračce, je jasné,že ta pěna se nacucne vodou,ale dává se jen malinko vody do vaničky,aby nebyla prostě celá potopená a pak jsem jí vždy dala vykapat a uschla- předtim jí normálně vyždímat co to jde... ale pro mimi je to na začátku nejlepší řešení... pokud bude mimi plakat nebo se plašit- rozhazovat rošičky doširoka,tak pomůže dát žínku nebo plenku přes hrudníček a bříško ve vaničce...

ta látková podložka je lepší až dýl,už nevím od kolika měsíců jsme jí používali ve vaně,ale je třeba dítě hodně držet,aby se nezkutálelo,tak jsem teď koupila tu plastovou podložku pak do vany,když budu muset koupat sama,z toho mimi nespadne...

nikkka
23. feb 2010

michalg taku ako antyka davala link..tiez tvarovanu..
len neviem si v nej moc dobre predstavit ako budem take par tyzdnove babtko v nej kupat..potom neskorsie ano, ked uz bude take pevnejsie..no budem sa to musiet naucit..

jemrykka
23. feb 2010

aha diki klarka za link, no budem uvažovať teda o tej látkovej radšej....

xxx.klarka
23. feb 2010

brambur, krásný fotečky🙂 Xenuška byla krásný miminko a ted už z ní roste krásná slečna 🙂

bramburka
23. feb 2010

díky no uplne jsem z toho v šoku jak na too ted koukam

aaadus
23. feb 2010

brambur taky chceme koupat v kyblíku, ale pro jistotu koupíme i obyč vaničku kdyby mi to nešlo 😅 A koupali jste hned od začátku nebo až se zahojil pupík?

antynka1
23. feb 2010

Michalag - tka to ti neporadím - proto já kupuji rovnou tvarovanou vaničku 🙂

blanka.k
23. feb 2010

Tak jsem právě objednala tuto cest.postýlku: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... a pak moskytiéru na sporťák za 98,- a ten "igelit" pod prostěradlo v akci za 45,-. Ještě hcci objednat koš na plínky 2x, pláštěnku na sporťák, slunečník a tašku na madlo. a zbývat bude chůvička a monitor dechu a pro mimčo mám vše 😉 kromě zavinek, dek, povlečení, to vše musí mamka ještě ušít 😅

michalag
autor
23. feb 2010

ja velmi nie som za tie tvarovane a ani sa mi velmi nepacia tak racsej kupim k vanicke len podlozku a ked bude mimi vacsie tak sa moze aj vyclapotat 🙂

blanka krasna 🙂

zdenkapo
23. feb 2010

Blani,jaký igelit pod prostěradlo? jestli to není prodyšný,pod mimi bych to nedala... pod hlavičku vůbec ne,ale stejně se ti nad tim bude potit a tak vůbec.... já mám i teď do postýlky i na velké TOmáškovo matraci prodyšnou podložku,která se dá vyvářet...

blanka.k
23. feb 2010

Zdeni - právě je u ní napsáno, že je zdravotní pod dítko do postýlky. Já se ptala v jednom kam.obchodě a už ji neměli, v Ikei mají právě ten igelit,to vím, že není moc dobré a objednala jsem si chránič matrace za asi 200,- a došla mi právě ta podložka, z jedné strany "igelit" a zvrchu froté. Což je mi na houby, když se dítko počůrá, tak musím měnit prostěradlo i tu podložku, jenže to nebylo na první pohled jasný, že je to froté z toho popisu. Tak chci jen ten "igelit", tak doufám, že když u toho měli, že je to pro ty děti na matrac pod prostěradlo a z drav.nezávadné. Akortá nevím,jak poznnám, jak moc je to prodyšné, pokud by u toho nebyly nějaké technické parametry, tak to ščlověk moc nepozná, doku nebude mít dítko zapařenou prd.. 😅

zdenkapo
23. feb 2010

Blani
no tak to je prostě igelit,ikdyž tam je napsáno pro děti- Canpol Babies taky jsem koukala nabízí podložku pod prostěradlo a je to obyč igelit a to bych pod dítě nikdy nedala- natož takhle na jaro léto,bude samá potnička... ta nepropustná podložky,co mám já nemá nikde igelit, a taky se musí vyprat,když to počůrá,ale nám se to nestávalo ,jen zřídka....

antynka1
23. feb 2010

ZDeni - ale když tam není igelit nebo něco podobného tak to pročůrá až do matrace, ne?

bramburka
23. feb 2010

igelit nedejcha....my mame nejakej ten chranic matrace, kdyz se dite pocura, musi se pravda vyprat a vymenit prosteradlo, ale to celkem neni problem

jinak tvarovana vanicka je naprd, ve chvili kdy dite si sedne, uz to nijak nepouzijete

kos na pliny,, my jsme koupili ten naslapny kos za 150 kč v Kika, těsní super, vynášet se to muselo 2x denne, to jo. Ale do toho kose na pliny mi vadi ty drahe naplne

Jinak monitor jsem nakonec koupila na MMb za 1300, je na nem jeste 3 roky zaruka, tak ho pak prodam

Aadus, ja si to nejak nepamatuju, asi ano, az se zahojil pupik? ja ti ted vubec nevim, ale koupani spociva v tom, ze ji tam machas tak na tu fotku a ven, no zadne dlouho cyráty

antynka1
23. feb 2010

Tak právě ta tvarovaná vanička, kteoru mám vyhlídnutou - tak jedna strana je tvarovaná na položení a druhá na sezení - a opravdu to fugnuje - jak jsem psala, tak ségra si to pochvalovala. Ale je pravda, že každému vyhovuje něco jiného 🙂

nikkka
23. feb 2010

ano antyka aj ja to mam tak ze jedna strana je tvarovana a druha nie..no uvidime...keby nieco mame este nejake vanicky doma na povale ked som bola este mala som sa v nich na dvore kupavala, tak umyjeme a pouzijeme 🙂

zdenkapo
23. feb 2010

Anty
no to ne,jak jsem psala, máme z Jysku nepropustnou podložku,ta se dá na matraci a na to normálně prostěradlo- je to naposto prodyšné a nepropustné a dá se to prát na vyvářku...

blanka.k
23. feb 2010

Brambur - Já chtěla ten koš na plíny co do něj jdou klas.obyč.sáčky, ale vadí mi, jaká je to kráva velká a pak i cena, tak koupím obyč a pak se uvidí. M. teda říkal, že obyč nechce, ale má smůlu, objednat se ten lepší dá vždycky 😅 ten obyč.amlý se mi vleze pod přebalovák do poličky a je hezky barevný 😀
Zdeni - ale jak poznám že to na tom chrániči není stejně pitomý nepropustný igelit jak jinde? Jak píše Antynka, fakt nevím,jak to poznat, vodu to drží, ale co se zvduchem to nevím. Asi v práci ukradnu nějaký vzorek hydroizolace, to je taky igelit, co neproustí vodu, ale páru ano, a vypadá to stejně jako igelit 😀

blanka.k
23. feb 2010

Zdeni - a jak vypadá ta tvoje podložka? To je taky něco, co se při počůrání musí vyprat?

antynka1
23. feb 2010

No to nechápu jaká je tedy v tom technologie, že je to nepropustné 🙂 No ale asi to mají dobře vymyšlené - já jsem podložku zdědila od ségry, takže už mám vystaráno 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre