Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
3. mar 2010

Babara . na ty Newborn jsem ještě neviděla akci, vždycky (v Tesku, Globusu, DM,...) měli v akci všechny kromě těchto 😒 Jaké máš ty košilky z Aukra?
Holky, já si snad pořídím nějaký omezovač eshopů, já dnes zas koupila 3 věci pro malýho na Aukru. 😅 Jenže, když ty maminy to prodávají tak levně 😅 To by se fakt mělo těhotným, co doma neví co s roupama (jako já 😀) zakázat 🤐 😅
Zdeni - to jsi šikulka, já asi začnu příští týden, až M. uklidí na terase a bude svítit sluníčko. A zas se projevila těhu demence, jsem u tvého.... postará o Tomáška a on je s nim rád a nebrečí.... nějak nechápala, proč by tvůj muž měl brečet, že hlídá 😀

medan29
3. mar 2010

blanka.k:já na ty Newborn koukala min. týden v Hypernově a byli zrovna v akci

bramburka
3. mar 2010

ahoj, ja koupim huggies, pampars mi smrdí, oni to naposuští nějakým heřnmánkem a malá se potom strašně oprudila, tak ty nemlžeme. Svýho času byli perfektní fialové tesco pleny, ale ted co jsou zelený, uz nepruží jsou naprd. Prý jsou super ty z Lidla. Tak zkusíme jedno balení. Nebo prý z DMka. Ale pro začátek vezmu ty huggies, oni je mají i v porodnici.

jinak ja dnes nakoupila v lékárně docsimon - eshop - libilo se mi, ze si muzu vybrat vitaminy pro Xendu a léky a vidim hned cenu, v lekarně mi neco vnutí a ja ani nevím alternativu, kolikrát mi vnutí drahý vitaminy a pritom jsou stejny, levnější a tak...da se to vyzvednout na budějárně, ceny celkem fajn, ale na mimi jsem nic nekupovala a pro sebe asi koupim ještě později nekdy. Az budu mít volno. udelam invazi. Jinak asi za pochodu. Koupim jen vlozky, tampony prsní a líh na pupík. Ostatní asi za pochodu.

Jinak jsem naskladala vecicky pro Ondraska do skrine, nevyprane, abych vedela co mam, mam toho hafo, ale chybi mi overalky, coz nechapu, mela jsem jich tunu, ale popujcovala jsem a nevrátilo se, to jsem naprdlá celkem, no nic. Koupim jeste v sekáči 2-3. Oni to tam maji za pakatel.

blanka.k
3. mar 2010

Medan - fakt? Já teda v hypernově v životě nebyla 😅 Většinou koukám teď na webu na akční letáky Teska, Globusu, Sparu, a pak drogerek.... a furt nic ☹

adelka89
3. mar 2010

brambur ted maji v tescu velke slevy koupila jsem malemu 3 malicke overalky krasne za 66kč 0-3mesice no a pak ty vetsi 3-6 ale ty uz byly za 310kč 😖

antynka1
3. mar 2010

Zdeni:
http://www.vsevyhodne.cz/detske-plenky/plenky-p...
jsou to hned ty první 🙂

Brambur - srazik klidne - pristi patek jdu naspoeldy do prace a pak uz muzu temer kdykoli 🙂

blanka.k
3. mar 2010

Adel - a kde jsi byla v Tesku, já dnes byla u nádru a tam neměli skoro nic v akci, jen jsem koupila jeden overálek ze 190 na 95,- a pak capáčky ze 190 na 57,- 😉

adelka89
3. mar 2010

Blani to jsem byla u nasich, tady u bnadru v brne maji prd slevy, snad nikdy jsem tam takove slevy jak v tech mensich obchodech nevidela-..

medan29
3. mar 2010

blanka.k:tohle je už ale nová akce ode dneška http://www.akcniceny.cz/letak/albert-hypermarke...

blanka.k
3. mar 2010

Medan - asi jsem úplně blbá, ale já tam nikde v akci ty nejmneší pemprsky nevidím 😅

xxx.klarka
3. mar 2010

anty, ale to nejsou newborn, ty nejmenší od pampers jsou 2-5kg, já je kupovala přes lekarna.cz , u nás jsem na ně taky nenarazila. Je jich tam myslím 42 a stáli asi 249,- .

antynka1
3. mar 2010

Klárko - máš pravdu - toho jsem si nevšimla 🙂

xxx.klarka
3. mar 2010

Koukám že v tom albertu mají pěkné věci, ten ale u nás bohužel není.

zdenkapo
3. mar 2010

Anty
jak píše Klarka, to jsou vel.2. ,

Newborn
jsem ještě nikdy v akci neviděla ani je nedělaj v tom Giant packu

Blani
😀 no někdy by asi taky brečel,ale většinou je Tomášek hodný....
já na sluníčko teda nečekám,tímhle tempem budu ještě asi prát zimní fusak 😒

medan29
3. mar 2010

blanka.k:ty byli do včera, dnes je už nový leták ☹

xxx.klarka
3. mar 2010

zdenka, přesně. Dělají je snad jen v tom 42ks balení.

medan29
3. mar 2010

No já na ty Newborn vyrazím do DM, dnes jsem u lékaře dostala 2prenatal boxy a jsou tam dva kupony na slevu 40,- za kus 🙂

zdenkapo
3. mar 2010

ty Pampersky 1 bílé jsou po vícero kusech a měli by být lepší na tu řídkou mimi stolici,tak jsem zvědavá...

xxx.klarka
3. mar 2010

zdenka, já mám pampers 1 a jsou žluté balení 😒 Myslíš že jsou dva druhy jo?

antynka1
3. mar 2010

Klárko - jsou zeleno-žluté New born a pak bílý obal Pampers newborn Premium care. Ty new born mají v DM 28 ks za 199,- kč a ty bílé 78 ks mylsím za 369 Kč.

xxx.klarka
3. mar 2010

anty, aha, vidíš, tak já mám tyžluto-zelené 🙂 jsem ani nevěděla že jsou 2 druhy.

antynka1
3. mar 2010

Kecám -ty zeleno žluté - to je 42 ks 🙂

babara
3. mar 2010

Driv mivali volne dostupnetakove kupony v Hypernove na 1+1 zdarma Huggies 2-5 ☹
Pampersky bile jsem nemela, asi je vyzkousim, kdyz nic jineho nebude v akci

zdenkapo
3. mar 2010

Klarko
jj, ty bílé jsou celkem novinka...

xxx.klarka
3. mar 2010

zdenka, aha, proto. Tak ale to je asi jedno ne, které jsem koupila. 🙂

antynka1
3. mar 2010

Já mám ty oboje ty pamapersky slevové kuponky z DM - takže vyzkouším od každého jedno balení + mám už Happy bella - ty s vykrojeným pupíkem a pak taky chci vzykoušet ty Babylove a uvidíme co uspěje.

xxx.klarka
3. mar 2010

anty, aby jsi neměla moc těch 2-5kg, ty nebudeš používat dlouho 😉

blanka.k
3. mar 2010

A ajký je mezi nima rozdíl? Já nevím, jaký koupit 😅

antynka1
3. mar 2010
blanka.k
3. mar 2010

super, budu ti věřit, se mi to nechce číst.... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre