Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
27. mar 2010

ten hrnec vypadá fakt dobře. 🙂

lucik...
27. mar 2010

To já dnes peru poslední věcičky co jsem nakoupila na cestu z porodky, večer budu žehlit a zítra si zabalím snad i tu tašku už 😀 😀 😀

zabullka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xxx.klarka
27. mar 2010

Mi měli 1700g v 30tt. 😀

zdenkapo
27. mar 2010

Lucik
jj,to je přesně ten co mám,má navíc takové tlačítko pro rychlé vaření,proto Vitamin + ,že uchová víc vitaminů,já jsem s ním max spokojená.... a před těma 3 rokama stál tak nějak kolem 2 tisíc

aaadus
27. mar 2010

zdenka já se o to omývání vodou pokusím. Když to nebudu zvládat svět se nezboří
lucik parní hrnec si určitě pořiď. Já jsem zrovna dneska dělala na oběd brambory na páře a můžu se po nich utlouct. A kupodivu i manžel. A když to jde, vařím je ve slupce bez soli, protože slupka obsahuje sůl a nejde poznat, že jsi je nesolila

zdenkapo
27. mar 2010

Adus
tak asi je to lepší,ale já vím,že to dělat nebudu,tak si dobrá,že se do toho pustíš....

lucik...
27. mar 2010

aaadus no já moc nesolím ani normální jídlo 😀 Já to slaný nemám ráda, manžel už si na to taky zvyknul a ostatní si dosolí 😀 Vždycky když pak jim třeba u mamky tak nadávám jak je to přesolený 😀 😀 😀

aaadus
27. mar 2010

lucik tak to jo. Já taky moc nesolím, za to manžel solí až moc. Jednou jsem ochutnala jak si svou porci přikořenil a to se normálně nedalo jíst 😀

antynka1
27. mar 2010

Já solím normálně- méně soli by asi neuškodilo...... No ale zatím se mi do toho nechce......

aaadus
27. mar 2010

zdeni neboj, ono až tak žhavé potom nebude 😀

xxx.klarka
27. mar 2010

anty, jsem na tom stejně, někdy solím moc někdy málo ... určitě bych to měla ale zmírnit ...

jste mi dali s tím parním hrncem ... 😔

zdenkapo
27. mar 2010

a teď si vemte ty děti co musí jíst,neslané,nekořeněné,nesladké,,,však jednou ochutnají a už nikdy vám to neochucené nesnědí- bacha na hlídací babičky 😀

lucik...
27. mar 2010

zdeni z hlídacích babiček mam hrůzu už teď... "A proč jí dáváš vodu a neslazenej čaj, dyť je to taková chudinka" 😅 😅 😅

lucik...
27. mar 2010

klari vid, mě taky 😀 Ale v červenci mám narozeniny tak řeknu rodičům, jen nevím kam ho tedy dám 😀 😀 😀

xxx.klarka
27. mar 2010

😀 lucík, já mám narozeniny až v lednu. A v sprnu k svátku si chci nechat od drahýho, mámy a tchýně pekárnu 😀 tak nevím co dříve. 😀

lucik...
27. mar 2010

pekárnu bych taky chtěla, ale na tu tady fakt nemam místo 😀 😀 😀

zdenkapo
27. mar 2010

holky
já bych teda preferovala ten parní hrnec a pekárnu třebas k Vánocům 😉

právě to je na houby upozorňovat prarodiče co smí a co nesmí dávat... když jsem viděla jak tchýně namočila neteři dudlík do medu,který je sladký a navíc alergen,tak mě omývalo,tak to jsem zatrhla hned jak se TOmášek narodil a řekla ať nedávaj vůbec nic a vozila svoje příkrmy... hlavně je zrádný lepek tak do 8-10 měsíců nedávat....

lucik...
27. mar 2010

zdeni tak u nás se máčí dudlík do piva 😀 😀 😀

Holky když by mi odtékala plodovka pozná to Dr. na obyč UTZ? Třeba že jí je málo nebo tak? Já sem totiž asi fakt magor už 😀 Jak mam furt výtok tak se pořád víc hlídám a pak plašim že to určitě neni výtok ale plodovka 😅

aaadus
27. mar 2010

Pekárnu mi pořád cpe manžel. Prý když budu doma tak budu mít hafo času a každý den budu péct chleba. Na to teda ať zapomene, jak nás znám, nepekli bychom v tom. Nejlepší pekař v rodině je můj taťka, ten se v tom úplně vyžívá.

No a hlídací babičky, to jsem teda zvědavá. Naši a babička si nechají říct, to vím. Ale s tchýní to bude horší.

lucik a jakou to má barvu? Se jedině dr na to zeptej, třeba bude mít ten roztok a hned ti to zjistí.

zdenkapo
27. mar 2010

Lucik
projdi poradnu dr. Kouckého na porodnice.cz,tak píše,že plodoka odtéká pořád jakoby čůrkem neusále a při kařdém pohnutí,to ostatní jednorázové to není plodovka.... dr vidí na utz kolik máš plodovky,proto tam týdně chodim

aaadus
27. mar 2010

A k tomu pivu, nám dával děda už odmalička cucnout piva a strašně nám to chutnalo. Dokonce to máme i natočené na videu, jak má brácha asi 2 roky a cucá pivo a že mu teda chutnalo 😀

zuzka81
27. mar 2010

Zdenkapo- cukor som mala v poriadku a brali mi krv najprv nalačno a potom po záťaži, sladke mi nechutí, ale sem tam si dam niečo, skôr mi chuti mliečne výrobky ako jogurty, ktore by som jedla na tony. Na vahu mi tiež povedal že je to v poriadku, ja by som ratala tak do 3500g že by sme ešte mohli pribrat a to sa mi nezda až tak vela.

zuzka81
27. mar 2010

Baby ešte by som sa chcela spýtať, akým spôsobom plánujete rodiť...klasicky, alebo alternatívným spôsobom?
Ja som sa rozhodla opäť pre vaňu aku u prveho. 😎

antynka1
27. mar 2010

Zuzi - tak vanu u nás nemají, tak uvidím dle situace, doufán jen, že mě nebudou nutit ležet na zádech.... To nechci...

zdenkapo
27. mar 2010

rodit budu určitě na lehátko v pololeže a určitě mi to v tu chvíli bude jedno... po první šílené zkušenosti mi je to jedno,hlavně ať to jde tak jak má a ne jak porpvé.... dokonce mě zkoušeli dát i porodnickou stoličku,tak to byl děs... vanu tu stejnak nemaj,takže mi nic jiného ani nezbývá... hlavně ať už je venku a v pořádku...

lucik...
27. mar 2010

zdeni jo to jsem taky slyšela 😵 😵 😵
aaadus barvu to má pořád stejnou, někdy žluto bílou, někdy žádnou, ale to mám skoro celé těhu, jen ho mám poslední dobou nějak víc

bramburka
27. mar 2010

ahoj, no sladit by se nemelo, ten hroznovy cukr tolik nevadí, já jsem nekdy do zeleninovýho jidla davala i trochu jablicka uvařit, bylo to pak nasládlé a líp to chutnalo, ale zalezi na diteti, xenus proste jinak tu zeleninu nejedla. Ale ted? ted neji maso a cpe se jen zelenivou nebo knedlíkem! hruza! vareni v páře je super, ale pak mě to neba, tak jsem to prostě varila v deci kojenecký vody a tu jsem ji dala vypit - mrkvova stava - jablecna stava...no takze se to upotrebilo.

zuzka81
27. mar 2010

antynka nutit ta hadam nebudu, ved v jednej polohe by sa to nedalo vydržať.

kely
27. mar 2010

Ahoj holky,
tak já malé dávala od začátku jen čistou vodu, vlastně doted mi ji bezproblémů pije někdy do toho dáváme šťávu, a když chce něco extra tak ji kupuji takové ty cappy pitíčka ale ona to chce stejně domíchat vodou. A všem jsem hned nazačátku řekla, že si nepřeju aby něco dávali sladkosti apod. Malá nevěděla co je to sladké snad do roku a půl a vůbec nic jí neuteklo.
Zato ted, někdy mám pocit z čeho ta holka je. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre