Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
9. dec 2009

brise, uz je vytvoreny od zaciatku 😉 , takze v tom by som problem nevidela 😉 🙂

lucik...
9. dec 2009

Zdeni mého bývalého přítele maminka se živí výrobou perníků a maže je vždy hned po vyndání z trouby celým vajíčkem, takže to dělám stejně 😉 😉

Aaadus posli mi prosim recept na rafaelo.. Toužím po něm už několik let ale nikdy sem nesehnala osvědčenej recept...

brise
9. dec 2009

aha, tak napiš mi do IP hesielko a ja tam vložím moje akutalne bruško 🙂

vladkaz1
9. dec 2009

Brise ty si tusim skoro narovnako somnou .. ja som 26.. teda mam termin .. 😀 ty 24 ... no som zvedava ,ktora skor porodi 😀
rafaelo chcem aj ja!!!!!!!!! Hodte mi do IP pjosim pjosim ... 😀

brise
9. dec 2009

vladka, uvidíme, my sme boli min. tyzden a 3D a tam mi upravili termín na 21. takže sme vaščí o nejaké 3 dni 😉

michalag
autor
9. dec 2009

brise, oki 😉

babara
9. dec 2009

Ahoj holciny, konecne uz mate rozumnejsi tempo psani 😀
gratuluju k novym holcickam a chlapeckovi, vitam nove tehulky!

ja bych prosila taky recept, aaadus na rafaela a vladku na ty karamelovy oplatky. Mocmoc dekuju!

V patek jdu taky na velkej UZ, ale pohlavi Vam asi nereknu 🤐

michalag
autor
10. dec 2009

Dobre ranko 🙂

tak nam drzte pasticky o 10:40 ... za chvilku uz odchadzame lebo musime ist s malym este k Dr. v noci mal strasny kasel, chudacik doslova ho drhlo, potom musim zaniest maleho ku starkej a ist a ja na sono 🙂

luciik
10. dec 2009

Dobré ránko. Tak včera jsme byli na kontrola, dr. zkontroloval čípek, děloha prý roste a asi na dvě vteřiny mrknul na mrňouska a šla jsem domů. Tak jsem byla trošku zklamaná, ale vše je ok, tak snad to stačilo. Jinak vcelký uzt nás čeká až 4.1. Se do té doby zblázním.

Jinak zdravím nové těhulinky a blahopřeji k holčičkám a chlapečkům 😵

blanka.k
10. dec 2009

Ahoj holky,
nemám sílu vás dočítat, tak doufám, že jste všechny v pořádku 😉 Mě nějak rozbolelo břicho, to mám z toho , že jsem se snažila včera péct cukroví 😀 Koupila jsem v Kice moc příjemnou fl.deku 2x1,5m, tak si z ní nechám ušít několik menších - do autosedačky, k rodičům, do kočárku, stálo to v akci 300,-, což jsem koukala, že bbyla cena 1 dětské 😅 A zajdu do nějaké galanterie, jestli mají nějaké našívací/nažehlovací obrázky, kdysi to bývalo, tak nevím,ejstli to ještě mají 😉

yanika
10. dec 2009

Ahojte bambulky, aj vam trosku zavidim ze uz mate tolko nakupene, ja cez tyzden nehrozi, prichadzam domov neskoro a cez vikend zase skola. Ale hadam tomedzi sviatkami dobehnem 😉 No a s pecenim je to podobne, na to ostane cas tak vikend pred vianocami... A to este musim zacat pisat bakalarku, takze bez vydychu fungujem...
bibi: tak sa hadam dockas buduci tyzden vytuzenej infosky🙂 je to presne o tom, ci sa panovi doktorovi chce a ma cas.. Mne sa venoval poctivo, vsak si za kazdy utz aj poriadne platim, takze super.... budeme drzat palce 😀

aaadus
10. dec 2009

Dobré ráno,
kdo chtěl recept na rafaelo má ho v IP
bibi až teď jsem si četla jak jste včera dopadla, jsem to nějak přehlídla. příští týden se určitě ukáže 😉

bibi13
10. dec 2009

michalag držím palce.. no práveže na další týžden bude lekar premeriavať drobca, tak dufam, že sa nebude hanbiť a ukaže sa.. uf! dnes si idem pre DVD, tak potom sem šupnem foto..🙂

kajamatus
10. dec 2009

Ahojky , tak tu sa vypeka o 106. U nas este nie, lebo 15 idem merat cukor(pre istotu, mame v rodine cukrovku) a ak by som mala napecene neodolala by som a stale dzopkala a urcite by to ovplivnilo vysledok.
Momentalne sme aj s drobcom chory, dutiny: hrdlo, nos, usi, oci a este u mna aj boles hlavy 😢 proste uzas. nasadila som homeopatika , pridala skorocelovy sirup, na hrdlo mlieko, maslo, med a popijame caj, citron, med.
Co ma mrzi ze zajtra nepojdem na vystupenie brusnych tanecnic, tak som sa na to tesila, no co 😢

My pojdeme 21.12. na morfologicky UTZ, tak dufam, ze nam povedia ze sme zdravucky a ziadne zle vysledky z triplov sa nepotvrdia. A ak bude mimi exibicionista tak budeme vediet aj pohlavie. Ja zatial nenakupujem nic, az po novom roku.
Od januara by som mala zacat chodit na cvicenie pre tehulky, pri Matuskovi som nechodila, lebo som mala rizikove a nakoniec cisarsky. takze dychynie a porodne doby by mi boli na nic.

zdenkapo
10. dec 2009

ahojky

kajamatus to jdes nějak brzo na OGTT ne? mě dala gyndr, včera taky žádanku- od 25 let je to povinné- a říkala ať se objednám až na 25tt,že dřív ne,ža těhu cukrovka se projevuje až od 25tt a dřív nemusí být poznat,takže to může být negativní a může se projevit až od 25tt,takže já se objednám po 4.1. nejdřív

xxx.klarka
10. dec 2009

ahojky děvčata🙂,

jakpak se máte?? U mě docela dobrý, teď vařím fazolovou polévku, mám na ní chuť. Včera večer jsem sežrala celý hospodský česnekový brambůrky😀

Jinak mimí asi necítím☹

zdenkapo
10. dec 2009

Klarko to je ještě brzo,neboj,do konce roku se snad dočkáš 😉 ještě se pohybů nabažíš až až- když tě budou v noci budit 😀

brise
10. dec 2009

luciik aj ja mám poradnu 4.1 a zaroven aj s morfologickým.
u nás už vianočné pečenie dokončené,
min. týžden sme sa so sestrou rozbehli a spravili medovníčky, linecké koliečka a samozrejme medvedie labky 🙂
mnaaam mnaaam.
🙂

blanka.k
10. dec 2009

Ahoj, já dnes jen ležím a nějak mě furt bolí víc břicho, jestli mi tvrdne nevím, mě přijde tvrdý poslední dobou pořád, ale dnes nějak jinak a i když ležím, tak mi zas nepěkně natekly chodidla a prsty na rukou, tak přemýšlím, jestli odpoledne nevyrazím směr gyn. ☹
Klárko - já bublinu taky ještě necítím. jen když přitisknu ruku na pupek, tak se mi podařilo párkrát cítim, jak se tam asi otáčí, takový boule, ale kopance necítím 😉

xxx.klarka
10. dec 2009

Snad do Vánoc nebo do nového roku. Už aby byli ty Vánoce a pak 29.prosince na ten veliký, jsem hrozně zvědavá jestli nám potvrdí tu holčičku. 🙂
Mě to moje břicho se taky nějak moc napíná, hlavně když rovně ležím nebo napjatě stojím. . .

zdenkapo
10. dec 2009

holky a berete ten hořčík? já beru 3X2tbl. a je to lepší

nikkka
10. dec 2009

caute vsetky,
tak som sa vratila z poradne, vsetko vyzera OK, brali mi krv na AFP - asi tripple...aj doktor meral babatko, aj mi ho konecne aj ukazal, aj fotku som si vypytala, ale uz tam nie je cele, lebo uz je vellke, tak bez noziciek mame fotku..
pytala som sa na tu bolest brucha, povedal ze je to v poriadku, ze maternica rastie a hlavne ked sedim a ked sa v noci otacam ma to boli, tak ono je to vlastne signal tela, ze asi ju mam stlacenu, treba sa uvolnit a tak...
keby to bolo v rovnakych casovych intervaloch ta bolest a sprevadzana krvacanim, tak vtedy by to bol problem..tak som rada...
idem vas docitat..

lucik...
10. dec 2009

Dobré ránko 🙂

Já sem dnes taaaaaaaaak líná 😀 A to potřebuju vyrobit dva kalendáře a namazat linecký a banánky... Fuuuuuu 😀

blanka.k
10. dec 2009

mě taky moje gyn. řeklla , že bolest je normální, na tu už jsem si zvykla, ta mě provází od začátku těhu, ale jen taková slabá, ale dnes je mnohem silnější a k tomu ty otoky a teď asi 2x jsem měla cca 15sec. slabší křeče, tak asi zatelefonuju na gyn. 😢

aaadus
10. dec 2009

mě břicho tvrdlo včera, dneska už to je lepší ale ráno jsem zase byla nafouklá jako balon. ale to bylo tím že jsem se ráno vzbudila a močák jsem měla plný k prasknutí. hořčík se koupím zítra v lékárně, tím se určitě nic nezkazí

zdenkapo
10. dec 2009

Holky tim hořčíkem nic nezkazíte- dokonce je na podporu těhu a pro lepší průtok krve placentou- to mi řekla gyndr. a je fakt,že když mě břicho bolí a pak si dám ty dva Mg,tak je to dobré... gyndr. vám Mg určo napíše na recept

lucik...
10. dec 2009

já magnésko mám, ale od tý doby co sem si ho koupila mě břicho nebolelo 😀 Tak nemam moc potřebu ho brát, spíš ted papam cecko

pipussa
10. dec 2009

ZDRAVIM KOCKY,
na AFP krvne testy v 16 tt netreba ist nalacno, vsak ?? mozem sa v pohode najest.........

lucik...
10. dec 2009

pipu asi jo... já musela být nalačno ale mě brali zároveň krev na ty protilátky,RH atd a na to se musí být nalačno..

xxx.klarka
10. dec 2009

Já magnesko taky občas piju, koupila jsem si ty rozpustné tablety. Prý to pomáhá i na zácůu, jestli někdo máte. Já s tím problém nemám, tak nevím..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre