Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

kingstonka
4. sep 2009

...snazim sa niekde na nete najst- ale zatial som to nenasla- spomenula som si ze mne proti nevolnosti pomahlai aj take naramky/gumicky na zapestie - predava sa to proti cestovnej nevolnosti...ale kupovala som to v uk- verim ze to maju aj u nas

ja som bola velka kavickarka- musela som to zredukovat na max 1 instantnu kavu denne

kingstonka
4. sep 2009

mala sa uz zobudila -tak sa zatial lucim

doli1
4. sep 2009

ty lízatka už mají v každé lékarně.neni potřeba to kupovat po netu a platit za poštovné.
šimimu říkám že mám v bříšku miminko.mám to všechno trochu ulehčené protože o prázdninách rodila švagrovka tak má šimi maličkou sestřenici takže ví jak to chodí.každý den ji chodí kontrolovat,drndat v kočárku,strká jí dudlíka včera naopak 😀 😀

andelka
4. sep 2009

leta: to je fajn, že jsi tu, zatím jsme jen dvě, co čekáme první miminko 😅

Holky, já jsem taky zvyklá pít kafe každý den, tak nevím co budu dělat. Caro doma mám, ale to 9 měsíců nevydržím. Bezkofeinové se pít ale může, ne? Asi zainvestuju u Tchiba 😉

Jinak mě je zatím dobře, akorát mě občas pobolívá břicho dole, jakoby na MS, ale jen sem tam, takový bolestivý tlak. Asi jak se děloha roztahuje. a už jsem přibrala půl kila 😒 A to nezačínám na 50 😅

brisilda
4. sep 2009

fiha tu vec na zapestie by som rada aj ja 😀 ak niekto z vas zozenie prosim dajte mi vediet dakujem 😀
andelka ja ma bolesti ale nesu ako pri mrche 😒 no ani nic bolestive raz boli raz ne dnes napriklad ma tlaci moc. mechur bolest ako ked je plny a pritom je prazdny ☹ tak neviem ci to nebude tym ze mam maternicu posunutu dole ☹

andelka
4. sep 2009

brisi: Já myslím, že to může mít každý jinak. Je to stejné jako s MS - někdo nemá bolesti žádné, někdo má už slušný PMS, někdo trpí jen jeden den (jako já, vždycky 2-3 den po začátku MS) někdo celou dobu. A všechny jsou ok.

kingstonka
4. sep 2009

http://www.sea-band.com/UK/uk_seaband.htm tu je ta gumicka na zapestia co mi pomahala pri nevolnosti- len netusim ci sa da kupit u nas

ja ziadne bolesti brucha ani nic ( v prvom teho. boli dost vyrazne na zaciatku) tak neviem ci cez vikend neprehovorim manzela ze by dalsi test trebalo kupit 🙂 uz som si robila 3 😉

gabap
4. sep 2009

zdravim 😉
jsem vyspana,to nevim co budu delat v noci 😕
ty nevolnosti vam vubec nezavidim,ja vubec nevim co to je 😔 v prvnim tehu mi bylo super,porod taky usel,no ale ted si to asi vybiram 😖
vsimam si ze my druhomatky vic vysilujem,ze? 😀

anarida
4. sep 2009

Ahojte kočky ako sa tu máte?Ja mám pri malej šinterke málo času na net občas nakuknem už aj idem písať a ona sa rozplače 😅 teraz začína veľa vymýšľať každy deň sa na nej veľa nasmejem 😀 ale zlatá je 🙂 U mňa nič nové nevolnosti ani nič také len únavu sem tam pocítim a strášne veľa jem všetko možné mixujem 😀 😀

zdenkapo
4. sep 2009

ahojte, tak mi jsme už synovi sdělili,že je mimi v bříško a on chodí a ptá se co dělá a hladí břicho a tak....

neměřily jste si tlak? zjistila jsem že nejen že mám dopoledne nízký tlak,ale mám i tepovou frekvenci po celý den 87-92- nevíte zda je to v těhu normál?

brisilda
4. sep 2009

zdenka no v tom ti neporadim a to cudo na zapestie sa u nas asi kupin neda ☹ skoda moze to byt super vecicka mna by sa zisla ale vytlacim si to a spytam sa niekde v lekarni 😉

doli1
4. sep 2009

zdenko tak to ti taky neporadim jaký tlak má byt.pokud ti neni špatně,nenatikají ti nohy nebo ruce či neomdlíváš tak bych to neřešila.
neřiká ti tomášek že má taky miminko.u nás to děsně zabirá hlavně na jídlo.musí hodně papat aby nakrmil miminko 🙂) a spinkat aby si odpočinulo.několikrát jsem mu vysvětlovala že miminko mají jen holčičky ale on ho tam má taky 😀 jinak ho taky stále hladí a ptá se co dělá a kde přesně je.jestli budu mít taky tak velké břicho jako teta atd.má hodně otázek na tohle téme 😅 hlavně že se jěště neptá jak se tam to miminko dostalo ale na to taky přijde aspon myslim

zuzuj
4. sep 2009

gabi..držím palce, aj moja kamoška mala take problemy a nakoniec vsetko v poriadku 😎 , ja som predtym nemala ziadne..a nedopadlo to dobre ☹
Inak ja viem, ze som zatial jedina a teda nechcem provokovať 😅 ale chcem Vas povzbudit a pochvalit sa samozrejme- mne uz dali dnes knizku tehotensku....takze som sa konecne dockala... 😀 😀 i ked este nie uplna spokojnost...dufam, ze uz sa do toho 12tt nic nestane....

gabap
4. sep 2009

zuzuj diky 😵 myslim,ze sance je porad a ja verim,ze to bude dobre i kdyz mi je vselijak,chvili lip,pak hur 😒
hrozne se bojim co mi v pondeli rekne.dr. ☹ musim ale rict,ze odpocinek opravdu pomaha,tak se snazim lezet,pomaha mi manzel a mamka

michalag
autor
4. sep 2009

zuzuj, tak si prva co ma tehu knizku a blahozelaaaam 😵

gabi,neboj sa vsetko dobre dopadne 😉 🙂

Idem ja do hajan, lebo som KO 😅 😝

Bruuu nocku vsetkym 🙂 😔 😔 😔 😔

gabap
5. sep 2009

dobre ranko 🙂
copak mate dnes v planu kocky?
ja jsem se dobre vyspala a je mi zase o trochu lip 😵 dneska asi budeme doma je u nas hnusne 😒

doli1
5. sep 2009

ahojky u nás je děsná zima ale svití sluníčko.já ted naporcovola maso a chystám se zas na chvíli lehnout.potok se pujdu kouknout kamosce na svatbu a pak tu máme hasičské závody tak se pujdu taky kouknout.celí rok se chystáme a když dojde k soutěži tak už nemohu jít běhat 😖 nebo mohla bych jenže běhám ty nejdelší tratě a zbytečně by se mi mohlo něco stát ale trochu mě to mrzí.
rodinka jde dělat brambory na pole tak tomuhle jsem se vyvlíkla

kingstonka
5. sep 2009

ahojte... u nas to dnes vyzera na chladny uprsany den. ☹

brisilda
5. sep 2009

ahojte ani u nas na slovensku to neni ruzove ☹ pod mrakom 😉
kocky neviete mi poradit co mam robit? dnes ma zacali boliet priserne krize no ked som vstala tak som tu bolest az tak nepocitovala oni ma obcas pobolievali aj kde som mala menzes ale nie stale tak teraz neviem ci je to hormonmi alebo som prechladena ☹

anarida
5. sep 2009

Dobre ránko 🙂 my sme včera nboli celý deň vonku a dnes to opäť tak vyzerá 😖 to počasie ach jáj 😝

kingstonka
5. sep 2009

bris. mna v prvom tehu nenormalne boleli krize hned od zaciatku... pomahali teple obklady ( nie horuce)

brisilda
5. sep 2009

no ved aj ja si davam teple obklady ale bojim sa ci je to normalne ja som to pri prvom tehu nemala 😒

kingstonka
5. sep 2009

ja som mala a bolo mi povedane ze hormony- takze moze byt

kingstonka
5. sep 2009

kto poradi co dnes varit ? 🙂

brisilda
5. sep 2009

no to iste hovori aj mne manzel ze pokial ma predtym nic nebolelo ze to budu hormony 😉 ale aj tak este to spomeniem pondelok dokimu 😉 dik 🙂
no a ja dnes budem varit no teda manzel ma varit pecenu kacicu 😉 , vcera sme mali granadir ale ani pecene kura neni zle 😉 k tomu pecene zemiaky a salat 😉

kingstonka
5. sep 2009

... dostavam chut na spenat....
mama sa mi ponukla ze vezme Stelku na par hodin- tak teraz neviem co skor-upratovat, varit ? 😒 spat ? 😉 nejaka som neprebudena-bodla by kavicka - nejak ale vydrzim
zatial sa majte

andelka
5. sep 2009

U nás je tady moc hezky, fajný vzduch a sluníčko 😵
Dneska jsme byli s manželem nakupovat a zpátky jsem nesla jen klíče 😅
Jinak já už si měřím tlak několik let (od doby co mamka měla problémy a koupil se tlakoměr) a běžně mívám tak 102/65, tep jak kdy, mezi 75-85. Tak jsem zvědavá, co s tím udělá těhu.

a vařit dneska budem krůtí maso zapečené se smetanovou omáčkou, brambory a salát a zítra těstoviny se zeleninovou omáčkou a sýrem.

gabap
5. sep 2009

holky kdo vsechno jde v pondeli k dr.?
ja varim bram.knedliky plnene uzenym masem a zelicko 🙂 zitra bude bram.salat a rizky,jestli ten salat nesezeru vecer u tv,miluju ho 😅

zdenkapo
5. sep 2009

já jdu v pondělí,ale až za týden ☹ jsem objednaná na 8,10 hod.tak doufám,že to zvládnu a nebudu se muset přeobjednávat na jiný den odpoledne 😖
bramborový salát a řízky jsme měli včera u rodičů a dnes ještě oslavička,tak se těším na nějaé dobré zákusky 🙂
u nás počasí nic moc a to je zrovna Mariánská pouť tak jsem zvědavá,zda se to umoudří a vezmam tam Tomáša aspoň na chvíli...

kitty123
5. sep 2009

Nazdárek holky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre