Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
30. jan 2010

Jj, určitě dej vědět.

lucik...
30. jan 2010

Ahoj holky 🙂

Doufám, že ty špatné zprávy už skončily...
Věřím, že blanka tam je jen na pozorování, vím, že jak jednou jede těhule na pohotovost, tak si tam tak týden poleží - pro jistotu, tak snad je to tak i s blaničkou 😵 😵 😵

zzuzullka
30. jan 2010

Ahojte, dúfam, že tie zlé správy už skončili a teraz bude všetko tak ako má byť 🙂

zdenkapo
30. jan 2010

holky
konečně jsem doplnila albumy tak můžete mrknout 😉

aaadus
30. jan 2010

zdenka už jsem kukala, moc pěkné věcičky 😵
my jsme dneska měli malovat, ale taťka onemocněl, tak to musíme o 14 dní odložit ☹

lucik...
30. jan 2010

zdeni moc hezké 🙂

A to lehátko si nakonec nekupovala to relax & play?

aaadus to můj muž na pokojíku pěkně pracuje už od rána 😀 Ale malovat budeme taky nejdřív za 14 dní 😀 😀 😀

aaadus
30. jan 2010

lucik co to co to, už ho přešla bručounská nálada? 😀
jsem vytírala celý barák a teď se nemůžu postavit 😅

lucik...
30. jan 2010

aaadus přešla 😀 Ale hlavně se ho všichni ptali "už máte hotovej pokoj" a on že ne tak všichni a proč, když byl celej leden doma 😀 😀 Takže to slyšel i od někoho jiného než ode mne 😀

aaadus
30. jan 2010

lucik to je děs s těma chlapama, že jim to docvakne až když to slyší i od někoho jiného 😀

aaadus
30. jan 2010

nové zprávy o Blance:
Včera už ji bylo lépe, dnes se ještě neozvala. Marcelek už má 760g a stále jsou 2v1 😵

doli1
30. jan 2010

ahoojky
hlavně že jí je o něco líp.řekla bych že preventivně si tam nechávají všechny týden na pozorování.

lucik...
30. jan 2010

Aaadus děkujeme za info, je dobře, že jí je lépe 😵 😵 😵 Mě od včerejška tvrdne břicho, ale vždycky jen na chvililinku a pak to přejde

medan29
30. jan 2010

Ahojka, tak už doma, kočárek v Porubě nebyl vystavený tak zatím pořád nevím, postýlka v Ikea padla na to že byla za 3000,- byla děsná, tak jsem nakonec koupila postýlku na té Slezské, a pár dalších věcí, manža byl už otrávený tak ostatní nakoupím později až bude mít zas náladu, ted čekám než se vyspí a dá se do stavění postýlky 😀

zdenkapo
30. jan 2010

tak snad bude Blanka brzo doma 2v1 a nebue se to opakovat...

Adus,Lucik
děkuji

Lucik
nakonec ne, viděli jsme toto a je pěkně polstrované a na bokách takové vystouplé,takže v tom může být i malé mimčo a jde od úplného lehu do sedu na pozdější krmení a má hrazdičku a popruhy na přenášení,tak splnilo všechny kriteria a bylo taky o půlku levnější než to chicco a na těch pár měsíců to stačí úplně bohatě 😉

jsem ráda,že už mám víc jak 90% věcí pro Aničku,hned je člověk klidnější...

zdenkapo
30. jan 2010

medan
proto upřednostňuju inernet shopping

lucik...
30. jan 2010

zdeni aha 🙂

medan29
30. jan 2010

zdenkapo:no po dnešku to tak asi budu dělat,myslela jsem že už nakoupím vše co mám na seznamu, jako chápu že už toho mohl mít dost po těch všech obchodech ale i tak, a odůvodnil mi to tak že prej at se mám zas na co těšit, ale dorazila jsem domů a sousedka mi přebrala balík co dnes pošta dovezla, tak aspon něco

kacenka24
30. jan 2010

Ahojte.
Prišla som pozrieť, čo máme nové. To je super, že je Blanke lepšie. 😵

Dnes som robila podľa receptíku na MMB túto vianočku. Ak máte pekárničkku a chuť, odporúčam. Je skvelááá. 🙂

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11175

zzuzullka
30. jan 2010

zdenka, krásne vecičky. aj my musíme ešte zopár takých "fešáckych" oblečkov kúpiť, keď príde návšteva, tak aby bol z neho malý frajer 🙂 a nejakú tú kozmetiku, ale to až za chvíľu, najpotrebnejšie veci už máme kúpené.

super, že je už blanke lepšie 🙂

andelka
30. jan 2010

zdenka: to lehátko je krásné - co je to za značku prosím tě?

andelka
30. jan 2010

Taky mám radost, že je Blance líp a jsou pořád 2v1, tak to má být. Určitě to bude v pořádku. Mojí kamarádce se stalo něco podobného, když byla +- v našem týdnu, taky křeče do břicha, snad i krvácení, poležela si chvíli v nemocnici, dostala nemocenskou a od té doby ťuk ťuk je OK, mrně se drží, rodí za měsíc.

kitty123
30. jan 2010

Ahoj holky,
tak jsme dnes byli na 4D ultrazvuku. Máme na 100% potvrzeného chlapečka 🙂 Byla dřina ho přesvědčit, aby nám ukázal ksichtíček, šťouchala jsem ho do zadečku, ale moc se nedal. V albu mám fotečku.

kitty123
30. jan 2010

Manžel s mým taťkou celé odpoledne montují nový pokojíček pro Honzíčka, vypadá krásně, mám z něj radost.

brisilda
30. jan 2010

ahojte kocky tak po strasne dlhej dobe sa opat hlasim 😀
kitty blahozelam k malemu fesakovi 😉 takze Honzik bude mat brasku super 😉 inak pozeram ze vybavicka sa vam zaplna tak idem mrknut co mi este treba dokupit az nezaostavam 😉

bramburka
30. jan 2010

Blance drzim moc pesti, kamaradka to taky mela a nakonec prenasela.

V patek mel nas Ondráš 860g. To to letí.

aaadus
30. jan 2010

kitty gratuluji k chlapečkovi 😉

není ten náš mrňous nějaký cvalík když má 1000g?

zdenkapo
30. jan 2010

holky
tak jsme zpět- byli jsme v Intersparu a pak manža s TOmáškem šli do OBI a já do Kik- no svrběli mě ruce zase něco pro Aničku hodit do Košíčku,ale mám toho myslim dost,akorát koupim asi v tom chiccu soupravičku na cestu z porodnice a i kdyby ne,tak mám spoustu už holčičího,že by ostudu nedělala 😀 ale stejnak jsem jí tm koupila punčocháčky růžové ještě za 29Kč a TOmáškovi na jaro tepláčkovou soupravičku jen za 89Kč-no nekupte to,že? 😉

Medan
já jsem skoro všechno nakoupila přes net- manža je časti v práci,někdy celý týden v kuse,tak ho nechci ještě tahat po krámech a než bych sehnala,co vše chci,tak by ho omyli a mě pak taky-je to ideální řešení

Zuzulka
děkuji za pochvalu... je to super,když ty děti jsou fešácké- ja kluky se taky dobře kupuje,Tomášek měl taky spoustu věciček,to unosí Anička po doma.... kosmetiku budu kupovat za měsíc asi

Andelka
lehátko je skvělé a cena taky... je to Babypoint Lasco

¨Kitty
blahopřeju,dva chlapy budou fajn

ta to Anička bude už přes kilo,že?

aaadus
30. jan 2010

zdenka to už asi bude mít přes kilo. ale dr mi napsala do průkajdy že jsem 25tt tak nevím jestli na tento tt není moc velký nebo je špatně vypočítaný TP

medan taky všechno nakupuju přes net, s manželem jsme koupili jenom nábytek a málem se u toho rozvedli 😀

zdenkapo
30. jan 2010

Adus
tak jsem četla na tom odkazu slovenském,co sem někdo dal,že v mým 29tt by mělo mimi mít asi 1150g a 37-39cm....no v pátek snad uvidim

aaadus
30. jan 2010

zdenka tak asi budeme mít cvalíka nebo co, protože pochybuju že za 4 týdny přibere jenom 150g. ale já si stejně myslím, že jsem o týden,dva napřed než mi dr napsala do průkazky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre