Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
1. sep 2009

Ahojte tehulky 🙂
dracinek, vitaj medzi nami 😵 ... a blahozelaaaam 😵 😵 😵 🙂

dracinek
1. sep 2009

tak kdy to holčiny oznámíte rodičům, že budou mít vnoučka?

gabap
1. sep 2009

zdravim holky 😉
vitam dracinka 🙂
my dnes litame po doktorech,maly byl totiz v kvetnu na operaci s varlatkem,takze povinne kontroly,za chvili vyrazime na dalsi 😎
dracinku ,ja uz jsem to sve mamce rekla a rodicum manzela to reknem trosku pozdeji 😉
michalag kde se toulas?jak se ti dari? 🙂
cetla jsem tady na diskuzi ze po tom utrogestanu byva spatne a holky byly unavene a spave,tak uvidim co to se mnou udela 😀 bricho boli furt,je to takova bolest jako pred menzes a do toho me picha na obou stranach 😒
uzijte si teploucko a vecer pa

brisilda
1. sep 2009

ahojte kocky blahozelam vam k vasim babatkam hlavne tym ktore uz maju istotu ze vacok je na spravnom miestee 😉 mna to caka bud. tyzden dovtedy som na vazkach inak ma nic neboli iba krize a som unavena 😀 cize nic hrozne brucho neboli vobec klop klop 😉 ale mozem sa vas opytat ako sa pocita tyzden tehotnosti???ja som mala mrchu 31.7 do 3.8 a 14-15.8 som mala bolest brucha cize sa asi vajko uhniezdovalo 😉 moze byt ze som uz 4+4tt ???lebo takto mi to vyslo podla kalkulacky na nete 😒

dracinek
1. sep 2009

brisilda: já si vše vypočítala tady 🙂 : http://merenibt.xf.cz/index2.html

gabap
1. sep 2009

ahoj brisildo 🙂 ja mela taky mrchu 31.7. a taky jsem 4+4tt podle netu

michalag
autor
1. sep 2009

dracinek, moja mamina uz nato prisla sama a velmi sa potesila ze bude mat druhe vnucatko a svokrovci to este nevedia .... povieme im to az ked bude akcia srdiecka (povodne sme to chceli tak povedat aj mojej mamine), ale predbehla ma 😅 😀

gabap,tatino ma do zajtra dovolenku lebo chceme ist maleho dat do skolky prvy krat spolu, aby aj vedel kde ma triedu a aby ho ucitelky spoznali, kedze som na rodicku bola sama ... takze si maleho vychutnava a berie maleho von a ja varim, upratujem ... ale od stvrtka som len vasa 😉 🙂

Ja idem zajtra rano k Dr. tak drzte palce

gabap
1. sep 2009

miso,tak at se samkovi ve skolce libi 😵
jinak zitra na tebe budu myslet a drzet pesti 😵 😵

brisilda
1. sep 2009

gabap tak ja som bola vcera na sone a nic nevidel ☹ ale bola som predtym na WC 😖
som s toho smutna ze tam este nic nebolo vidiet lebo ma vystrasil s mimomaternicovim tehu 😢 mala som s toho vcera depku ☹ dnes to uz je lepsie na nete pise ze az od 5 tt vidiet nieco na sone no mna tlaci cas kedze teraz neviem ci rusit alebo nerusit dofcu ☹ Vypoctom podla netu neverim kedze ono to pocita od mrchy a nie od oplodnenia som s toho jelen no doki tiez povedal ze podla vypoctov som v 4 tyzdni

michalag
autor
1. sep 2009

brisilda, ja chodim sem: http://www.pregnology.com/

gaba, dakujem 🙂

michalag
autor
1. sep 2009

brisilda a vies kedy si mala ovu?

brisilda
1. sep 2009

michalag to je na tom ze neviem ☹ ale vychadza mi to na 13.8 bolest bola 14 az 15.8 vtedy sa asi vajko uhniezdovalo potom ma nic nebolelo a 27.8 som testla a boli tam // 😀

michalag
autor
1. sep 2009

tak to si asi 4tt+4, alebo 4tt+3 ... to je este malicko nato aby Dr. nieco videl, neboj sa ... ja pojdem na sono vo stvrtok/piatok a to budem 5tt+6/(6tt+0)

brisilda
1. sep 2009

kocky dik takze mi to vyslo ze vacok by malo byt vidno az zajtra 😉 a 7.9 vraj aj srdiecko bude tak som zvedava kiez by to tak bolo a ja sa mohla naplno tesit z noveho zivota 😉

brisilda
1. sep 2009

michalag drzim palce to uz budes pocut aj srdiecko 😉 som zvedava ci ta budem o tyzden nasledovat 😉 velmi ti drzim palce 😉

brisilda
1. sep 2009

inak mas aj nejake priznaky??? ja zatial ziadne okrem toho ze ma bolia krize

doli1
1. sep 2009

ahojky dnes jsem byla vyřídit školku a to naše zlatíčko ve čtvrtek nastupuje.jedno mi odcházi a už mě tak nebude potřebovat a druhé snad přijde.už aby bylo 8 září a mělo to potvrzené od dr.vidim že tu přibyli nové dušičky tak vás tu vtám🙂))))

brisilda
1. sep 2009

doli ty ides az 8 po prvy krat k dokimu??? 😉 tak az ti to vyjde a potvrdi tehu 😀 o maleho sa v skolke neboj on ta bude potrebovat stale len budes mat teraz viac casu na seba 😀

doli1
1. sep 2009

dobrý je že nejdřív jsme neměli nic na dítě čakali a nebylo,šimče nevzali do školky a během týdne je vše jinak v úterý volali že se uvolnilo místo ve školce tak ho berou a v pátek jsem přišla na to že jsem těhotná.takže super budu mít celích 9 měsíců doma klídek.šimi je trochu aktivnější a dává mi zabrat.
jj za týden jdu teprve k dr.snad už pujde vidět aspon srdíčko ale s mojí ovulací asi nee byla zas opožděná.

brisilda
1. sep 2009

doli ja len dufam, ze do 14 budem mat aspon vacok na sone aby som sa mohla tesit na dofcu 😉

michalag
autor
1. sep 2009

bris, zatial iadne nemam, len ma citlivejsie prsia

doli, nas nastupuje prvy krat do skolky uz zajtra a mam z toho asi viac obavu ja ako on 😅 , ale presne aspon mozeme oddychovat 🙂

brisilda
1. sep 2009

fuuuu uz som sa zlakla ze som jedina bez priznakov 🙂

doli1
1. sep 2009

jéé kam valíš na dovču?
michalag taky půjde už na celí den?já mám obavu stoho že ho nezvládne učitelka on bude v pohodě aspon teda doufám

brisilda
1. sep 2009

doli mame v plane spanielsko no pokial mi nepotvrdi tehotnost aj sono tak sa obavam, ze dofca nebude 😢

michalag
autor
1. sep 2009

doli, nam povedali ucitelky, ze je lepsie ich dat hned na cely den, skor si zvyknu, lebo ked ho das najskor par dni na pol dna a potom ho tam budes chciet nechat aj na spanie, vraj si mozu tazsie zvykat ze su tam uz dlhsie

doli1
1. sep 2009

brisilda to bych taky asi nikam nejela možná ani tak ne.já měla první těhu docela rizikové a včera už jsem taky špinila tak bych si to netroufla.
jj taky mi říkali dat hned.čt a pá bude dopoledne a pak hned celí den.

kitty123
1. sep 2009

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Včera i dnes jsem zkoušela testovat a našla jsem // 🙂 Ta jedna je sice ještě slabá, ale jen tam 🙂

palculienka19
1. sep 2009

ahojte nové maminy,
neboj brisilda, vyjde to, 😉 , ak sa cítiš dobre, rozhodne si dovču nenechaj ujsť 😉 , držím palce, nech tam je do odchodu 😉

karinnka
1. sep 2009

Ahojky,aj ja sa pridavam.....Joooj uz nech tych vela mesiacov prejde... 😉 Som Tvoj netrpezlivy xixi 😀

karinnka
1. sep 2009

Pardooon Tvor netrpezlivy xi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre