Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

angel11
22. sep 2009

misicka tak to gratulujem.... 😉 🙂

mayocka
22. sep 2009

angel nerob si z toho starosti mas moc male mimi na to aby malo svoju izbu chudatko bolo by tam same a opustene takto ho mas pri sebe stale a vidis nanho 😉 ked ho mas v spalni

angel11
22. sep 2009

presne tak mayocka.ale uz budeme musiet pomalicky nieco riesit. no nie je to lacna zalezitost, aj ked toho vela nepotrebujes. hlavne je aby malo dietatko dost miesta. 🙂
bola by som rada keby spavala vo svojej izbe ked sa male narodi. len to ze sa este dost v noci budi a hlada ma. ak som tak je ok, ak nie je zle.
dufam ze sa to upravi.
lebo neviem ako sa do tej nasej spalne vsetci pomestime. 🙂 🙂 🙂

angel11
22. sep 2009

uz sa mi zobudil ten moj zazrak c. 1 takze pre dnesok sa lucim. pekny zvysok dna...pa pa 🙂 🙂

mayocka
22. sep 2009

no tak to je o inom potom ale tak mimi starsie sa moze naucit prist si medzi vas lazkat kebyze ta nenajde a dostane pocit strachu alebo tak...ked uz bude vediet vyliezt z postielky bolo by to prenho bezpecnejsie aj keby ste si dvere nechali otvorene aby mohlo dojst a neplakat iba si lazkat ku vam....

mayocka
22. sep 2009

ahojkajte aj ja sa lucim idem off z prace KONECNE tak papa som rada ze vas tu mam 😎 😉

ivanka612
22. sep 2009

Ja som bola cez vikend u kamosky a bola som dost prekvapena,jej mala ma tri mesiace a uz druhy mesiac spava sama vo svojej izbe,neviem no mne sa to zda dost skoro,aj ked potom nebudu mat proble,ze nebude chciet spat sama,ona je take dobre dieta napapa sa okolo osmej a potom az o piatej rano sa budi,obcas sa stane,ze o druhej a potom az o siedmej ale aj tak je to super...

miroslava89
22. sep 2009

ahojte..neviete z coho preco a co znizuje vysoky tlak??..absolutne netusim z coho a preco ale od rana mam otrasne vysoky tlak 🙄

ceeruti
22. sep 2009

Ahojky,
hollky,druho a vícetěhulky,chci se zeptat,zda to mate taky,nebo jsem exot 😎 😠 Normallně se mi příšerně zvětšilo břicho a celkově jsem hrozně otekla a není to jen muj pocit,říkají mi to 😖 Nepribrala jsem zatím nic,je mi dost zle,ale tohle je hrozny,ja nezapu žadny kalhoty 😒 Jak to mate Vy?
Janulko04 na kontrolní odber Hcg a utz jdu ve čtvrtek,oni totiž Dr snad stale nevěří,že jsem těhotna,nebo co 😀 Z rve to mam potvrzené,ale na UTZ nic videt nebylo.

ivanka612
22. sep 2009

miroslava: no tlak dobre znizis cesnakom,ja mam hrozne nizky tlak ale cesnak lubim tak si ho mozem dat iba vtedy ked nikam nejdem lebo po nom si musim hned lahnut,inak by som odpadla
Skus vynechat kofein,ten zvysuje tlak a nerozculuj sa to tiez skodi.... teda v mojom pripade ale pomaha 😉

aktaka
22. sep 2009

Mirko, na snížení vysokého tlaku toho asi moc není. léky v těhu asi moc nedoporučovat, leda nějaké bylinky, bylinné čaje, ale to čert ví, jeslti se v těhotenství taky může. jeslti ale trpíš na vyšší tlak, dávej si na to pozor, v těhotenství může ve vážných případech vést až k preeklapsii ☹
mě trápí spíš opačný problém, potřebovala bych každé ráno panáka něčeho ostřejšího 😀

Ceeruti, tohle určitě řekni doktorovi. otékání a přehnané zadržování vody v těle určitě není dobré, zvlášť pokud to bude přetrvávat

aktaka
22. sep 2009

jé, tak už vím, z čeho mám dnes nízký tlak - měli jsme česnečku k obědu 😅

blanka.k
22. sep 2009

Ceeruti - my byli s mužem (jsme býv. spolužáci) 12.9. na srazu z gymplu. A spolužačka (dnes porodní asistentka) se mě ptala, jestli jsem v 13. nebo 14tt 😅 Prý jsem z profilu jasná. A tento víkend (babi měla zlatou svatbu) mi teta řekla, že vypadám děsně, že jsem se asi špatně vyspala, že jsem nějaká nateklá (to ještě netušili, co jim chceme oznámit na hostině 😅 ) A moji oblíbenou riflovou sukni jsem hodila do kouta ten večer, co jsem si dělala test (6tt), protože jsem v ní celý den v práci nemohla vydržet, jak jsem ji nesnesla přes břicho 😅 a taky mám pořád stejně kg.

zdenkapo
22. sep 2009

ceeruti ahoj,tak to nejsi sama, teda já neotékám,ale břicho už mám fakt vidět a jde poznat,že jsem těhotná, vypadá,že o víkendu možná koupim těhotenské kalhoty,poněvadž taktéž již jiné nedopnu 😉 to při prvním neznám,dlouho trvalo,než to bylo vidět...
co se týče pleti,tak hrůza,zhoršení... při prvním těhu krásná pleť,nyní opak 😒

aktaka
22. sep 2009

Zdeni, možná to bude holka. říká se, že holky ubírají na kráse 🙂

misicka85
22. sep 2009

tak já na sobě zatím žádné změny nepociťuju... první těhu na mě bylo poznat až kolem 25tt, do té doby jsem nosila stejné oblečení jako před těhu. Tak jsem zvědavá jak dlouho to vydržím teď 😀 Zatím se vlezu do všech kalhot v pohodě..

andy21
22. sep 2009

Ahoj holky, tak se hlásím,mám nějakou nemoc, rýma, krk, nechutný, dnes si přítel málinku vzal, zítra už to snad zvládnu, už je to lepší 🙂

misicka ahoj, koukám, že tu má ještě některá o malinko mladší mimčo než já, to je fajn 🙂

ceeruti taky mám pocit, že se bříško zvětšilo, džíny, co mi byly akorát, jsou ted nepohodlný 😒 no mám pořád stejně kg, ale při druhým prý bříško roste rychleji?

bramburko to je mi líto, drž se 😔

ceeruti
22. sep 2009

No,tak alespon nejsem sama,ja bych taky nejradeji oblékla těhu kalhoty,mě fakt nic není a ten pupek...pri malý jsme ze začatku měla docela normalní pupík,ale ted...no taky mi po malý zustalo přes 10 kilo 😝
Tak foufam,že nepřiberu znova 30 kilo,to by mě trefil šlak 😖 Už taklhe vypadam strasně.. 😅

misicka85
22. sep 2009

No taky jsem slyšela že při druhém těhu roste bříško rychleji.... 😉
Já v prvním těhu naštěstí přibrala jen 10kg a porodem jsem shodila 15, takže s postavou jsem problém neměla, za to teď furt něco dlabu, žužlám a žvýkám takže tentokrát to asi bude víc 😝

misicka85
22. sep 2009

Andy-druhé mimi takhle brzy bylo plánované??? Nebo spíš plánovaná náhoda jako u nás? 😀

andy21
22. sep 2009

misicko
já jsem při malině přibrala jen 8kg,ted mám o 2kg mín než před těhu, takže jsem spokojená...ale ted to asi taky bude víc, mám chutě 🙂
a druhé mimi úplná náhoda nebyla, chtěli jsme ho rychle po malině, ale nečekali jsme, že to vyjde tak rychle 🙂

misicka85
22. sep 2009

Andy-no takže stejné jak u nás! 😀 My jsme chtěli věkový rozdíl tak 2-2,5r, no nakonec bude 1,5 😀

miroslava89
22. sep 2009

ja som vyssi tlak nemala nikdy to len dnes nechapem.. ale uz sa to pomaly lepsi..

halintoa
22. sep 2009

Ahojte,
teraz som prišla z roboty, uf 🙄 . Dne sa mi kýchlo a stráášne ma pri tom bolelo podbruško, hrozne som sa zľakla. CHvala bohu, rýchlo to prešlo, ale desím sa ďalšieho kýchnutia 😖 . Tiež už pozorujem zväčšenie prsníkov, začínajú mi byť malé podprsenky, čo ma veľmi neteší, lebo som nosila 70D a neviem, na čo sa vyšplhám 😲 .
Ten týždeň strašne pomaly letí, už by som to mala rada potvrdené od lekárky ☹ .

bramburka
22. sep 2009

ahoj, na první kontrole mi delali jen UTZ - datace těhotenství, příp. cytologie, pokud neprobehla poslední pul roku. JInak nic.

andy21
23. sep 2009

Ahoj holky, teda noc nic moc, máli byla vzhůru v 1 na mlíko, pak od 5 do 6 nemohla usnout a jakže sranda a tak 😝 tak jsem šla zase dělat sunar a pak teda usla a v půl ý budíček 😠
máma mi ráno volala, že si pro malinku přijedou, at se můžu vystonat, jsem ráda, pže mi je fakt zle, kašlu, do toho těhu nevolnosti, no lahůdka.

misicka já taky neměla ani jednu MS, tak termín jen tak odhaduju, ai přesně nám to řeknou až kolem toho 12 týdne, jak stáří odpovídá...

halintoa ty jdeš na KO kdy, já příští středu, taky se těším, at už je aspon potvrzený srdíčko vid 😉
bramburka mě na první dělal to samé, příště mi prý dá průkazku, jupí, snad bude vše ok 😉

bramburka
23. sep 2009

ja nai nevim kdy mi da prukazku a je mi to uz tak nejak fuk, pamatuji si jak jsem ji strasne chtela u xenusky 😀 je to sranda, jak je to jiné. Mala v noci nespí, takze ja jsem si uz zvykla, ze jsem odrovnana porad.

klaarka22
23. sep 2009

Ahoj holky,
jdu se k vám vtírnout 😀 někdy 10.5 se nám má narodit druhej svišť,doma mám už jednu kočandu Klárku a na druhý se těšíme...dokonce i malá,furt prudí s miminkem...

pro srovnání tohle druhý těhu je mnoho horší než to první,u KLárči jsem ani nevěděla že jsem těhotná a tohle??!!hrůza furt se mi chce zvraceta spala bych snad všude,pomalu i za volantem 😒

koukám že tu řešíte těhu průkajdy,u KLárči jsem jí dostala až v 11+3 tt a u tohoto je mi to tak nějak fuk 🙂 🙂 někdy jí dostat musim,že?!

pepibubu
23. sep 2009

Ahoj holky, tak jsem si dneska cvičně udělala test, jen abych viděla o kolik čárka zesílí, a zesílila pěkně, a začala nabíhat skoro současně s tou kontrolní.

mayocka
23. sep 2009

no ahojik tak som tu znova 😉 chcem sa popytat maminy myslite vy uz na to co bude po materskej a ako dlho na nej chcete zostat?a potom do prace?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre