Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

babara
17. okt 2009

Jemine, tak neco takoveho nastesti neznam, to by me taky vydesilo.
Mne zaclo bolet v krku, tak jsem si dala pruduskovej caj, je tam 5% salveje, v druhym bylo 15% a nedoporucovali to tehulim, ale 5% je v klidu, ne? 1, 2 salky denne.

dez, takovy dny znam, a to ze neco nefunguje jak ma, to me dokaze vytocit (nejcasteji ovsem pocitac) 😀 A neodchazi Vam treba ta trouba? Nebo nevypli mezitim proud?

michalag
autor
18. okt 2009

Ahojte 🙂
bramburka, tak to si mala teda den, dufam ze dnes uz budes mat lepsi a vsetko pojde tak ako ma 🙂 😉

ciknori, prajem ti skoro uzdravenie, aby to po ATB rychlo preslo a bola si opat fit 😉

My mame dnes taku pohodovu nedelu, ja som vstala o 9:00, tatino pred chvilou zobral Samiho nakupit a trochu na prechadzku a ja mam este navarene zo vcera, ale musim spravit aspon zemiaky

Baby aj vam vidno uz brusko???

mishutka
18. okt 2009

Dobré ránko 😉
Taky jsem stávala kolem 9h.,včera jsem si dopřála a šli jsme na pařbu nebo spíš taková zábava tanec večeře a pokec 😎
Už jsem to potřebovala, ale je to nuda když člověk má chuť i něco vypít a nemůže ☹

Já mám pocit, že bříško nikde protože jsem nikdy nebyla bůhví jak štíhlá.
Takže mi to připadá furt stejný akorát ho už nezatáhnu 😀

pompila
18. okt 2009

Ahojky berunky,
i já se hlásím po několikadenní odezvě a nestačím se divit jak to tady jede. Já byla teprve 2x u doktorky ted mi brala krev a vypsala knížku a mám si jen zavolat a přijít až za měsíc a pak se domluvíme na testech. Obrázky už mám také dva a je to mazec jaká je to změna. Jinak všem gratuluji k prohlídkám!!!! Kočárek ještě neřeším, oblečení něco koupím, neco zdědím po švagrové, postýlku také. Vzhledem k tomu, že máme mini byt to bude mazec. Tak hezkou neděli jdu hamat.

gabap
18. okt 2009

holky pomoc.zase krvacim ☹ v noci se me vypadl kousek "neceho" ted uz je to lepsi,nevim zda jet nebo az zitra zajit ke svemu dr ☹ mam hrozny strach 😔

ciknori
18. okt 2009

Gabab ☹ Já být na tvém místě, okamžitě valím.
Jinak mi antibiotika nesedla a bliju 😨 Tak ale hlavně když bude Krišpín v pohodě.

babara
18. okt 2009

gabap, sakrys, tak drzim palce, dyt uz jses na konci 1.trimestru! To musi byt dobry!

babara
18. okt 2009

Jo, taky bych jela, urcite!

mishutka
18. okt 2009

Já byt tebou tak valím k doktorovi....

Držím palečky!!!!!!!!!!

iva.4
18. okt 2009

Uz dlouho jsem slysela o problemech jinych lidi v tom ze se jim nedari mit deti, a vzdycky jsem si myslela ze me se to nemuze tykat. A zpletla jsem se. Po trech letech snazeni jsme se s pritelem rozhodli podstoupit umeleho oplodneni, nic ani proti prirode to nejde. O pul roku pozdeji jsme zjistitli ze cekame miminko to na ktere jsme tak dlouho cekali, po dlouhem a nervoznim cekani nam doktorka oznami ze je vsechno v poradku srdicko bije plod odpovida tydnu atd..... byla jsem tak stastna snad nejstastnejsi clovek na svete. A pak jako by mi nekdo kudlu do srdce vrazyl. Vcera mi ho vzali moje krasne malinkate miminko, jako by mi ted neco chybelo jsem uplne prazdna a bezmocna. Uz neverim nicemu a uz nebu tak hloupa a verit ze zrovna na me sedne kousek toho stesti.

Vam vsem moc preji aby si nikdo nepozil to co ja a doufam ze mi odpustite kdyz tu ted nebudu chodit. Dekuji

zuzub
18. okt 2009

ahojte, iva.4 je mi to veľmi ľúto ☹ držím ti palce, aby sa predsa len to šťastie aj na vás usmialo...

marcelka82
18. okt 2009

Ahojte, iva4 je mi to veľmi ľúto. Viem čo teraz prežívaš. Tá bolesť ostane navždy. Iba sa časom zmierni. ☹ ☹ ☹

bramburka
18. okt 2009

Iva, ach jo, je mi to líto moc, ver, ze priroda udelala to, co mela, proste to nebylo v pořádku a příště se povede určitě zdravé miminko.

Gaba? Jak to dopadlo? Dej nám vědět, držím pěsti, ach jo.

m.c.
18. okt 2009

Ahoj holky,
přidávám se do diskuze, doufím že zapadnu 😉 . Zrovna tu řešíte docela smutný věci, to je ten důvod proč jsem se nepřidala dřív a proč jsme těhu rodičům oznámili až teď o víkendu. Já mám úplně hroznej strach z potratu, mnohem víc než u prvního těhu. Ale snažím se myslet pozitivně 😉 .

Přeju ať to gabap dopadne dobře!!! A Ivě hodně sil ať překoná tohle období a příště to vyjde!!!!!

aktaka
18. okt 2009

ahoj holky
na pár dní jsem byla bez pc, ani vás nezvládám dočíst
Iva, je mi moc líto 😔 ať co nejrychleji přebolí a brzy se radujete z nové naděje

jinak vítám všechny nové příchozí

Gaba, držím pěsti, ať je všechno v pořádku! určitě se ovzdi jak jsi dopadla, věřím, že dobře 😉

já byla v pátek na utz, prcek roste, odpovídal přesně týdnu a dnu, který jsem akorát byla, tak snad je všechno v pořádku

dezyre
18. okt 2009

Ahoj holky .. samé smutné zprávy zase.. co se to o těch víkendech děje ☹ 😔
Ivi .. mrzí mě to..
Gabi .. moc moc držím pěsti a myslím na tebe 😉

Jinak Vám řeknu, že jsem pěkně dnes zakončila 12tt.. a přežití všech nevolností a zablila se tak, jak za celý tři měsíce ne 😝 Asi taková malá předoslavička k ukončení I. trimestru .. jinak to nevidím

gabap
18. okt 2009

kocky diky za drzeni palecku,jste zlate 😵 je fajn kdyz si vase slova muzu precist 😵
nakonec jsme jeli a mam novy hematom nad placentou,asi 3mm ,na rovinu mi dr.rekl,ze kdyz nebudu lezet o mimi prijdu,odmitla jsem totiz hospitalizaci 😔 manzel si bere dovcu,tak si odpocinu,pichl mi zase tu injekci a zitra na ko ke svemu dr.,prckovi krasne bilo srdicko 🙂

ivi je mi to moc lito 😔

dezyre
19. okt 2009

Ahoj holky..
Gabi a neměla si tam raději zůstat? .. Přece jen doma nebudeš pořád ležet.. a kor když máš jednoho prcka.. Musíš na sebe teď dávat hodně velkej pozor..
Ale jsem ráda, že to dopadlo, alespoň jak to dopadlo a ještě pořád můžeš pro mimčo něco udělat.. a hlavně, že je v pořádku ...

bramburka
19. okt 2009

Gabi, chápu, že jsi nechtěla zustat...davej na sebe pozor! jako kde se tam ty hematomy berou?

hepinka
19. okt 2009

ahojte baby, ja som tu nakukla az po vikende a zostala som trosku sokovana co sa to deje 😲 Stale ma to tak "dostane" a bojim sa este viac ked to citam. dufam,ze budete v poriadku, uprimne na vas myslim a drzim palce! ja som v takychto chvilach vdacna panu Bohu,ze som v poriadku a takmer vobec mi nie je zle (okrem konstatnej tazoby na zaludku nech zjem cokolvek). Ja som bola v oznamovani tejto spravy opatrna a zatial to nikto nevie - uz sa tesim,ze to tento vikend povieme manzelovym rodicom a najblizsiu navstevu aj u nasich (cez telefon som im to nechcela oznamovat) 😀 Ja sa uz nemozem dockat ultrazvuku, ale musim pockat do 30-teho, dufam,ze bude vsetko OK. Vsetkym pekny den - chorým skore uzdravenie , Ivka tebe hlavne vela optimizmu a viery v to, ze to bude dobre a Gabke vela pohody a trpezlivosti!

pheva
19. okt 2009

Dievcata tak vikend sa asi vacsinne z nas nevydaril. Ivka 😔 .

Gab hematony su divne tvory. Ja som mala pri druhom tehotenstve tiez hematon ale nikto ma o nom neinformovat. Raz v 8tt akurat pri obede som pocitila taky tlak v maternici a okamzite som letela na WC a tu zo mna vypadla obrovska gula asi 5x5cm ( vtedy som si myslela ze som potratila), isla som k lekarke a ta mi dala urobit sono ale az o 5 dni pretoze nemali skorsi volny termin. Tak som si cely tyzden myslela ze uz nie som tehulka a o 5 dni na sono som videla moje babo v plnej forme a vedla neho obrovsky krater po hematone. Potom som si pozorne pozrela prve sono a oproti babu bol rovnako velky hematon. 😖

bramburka
19. okt 2009

Pheva, to je teda fakt od nich hezká, 5 dní? no to je strasny!!! to bych se zbláznila...

pheva
19. okt 2009

Bramburka ja som sa tiez poriadne nastvala ale uz som si na ich super system zvykla 😀 Zo zaciatku to bol pre mna sok.
Inak cely vikend som len vracala manzel na uz chcel zaviest na pohotovost ale slubila som mu ze dnes zajdem k lekarovi nech mi na to nieco predpise. Fakt to bolo zle, vcera som vracala skoro kazdu polhodinu. To sa mi este nikdy nestalo. Dnes je to lepsie ale k tomu lekarovi pojdem ale musim pockat do 18.00 hod lebo nie som objednana. 😉

gabap
19. okt 2009

ahoj 😉
dezyre manzel je doma a zatim jsem jeste nevylezla z postele 😀 urcite budu odpocivat,ted to je nejdulezitejsi 🙂
bramburko ja nevim,mam hematom,krvacim,pak dlouho nic a zase,nechapu?aspon vidim jak muzou byt tehu rozdilna,u maleho jsem ani nevedela ze jsem tehu,zato ted si to vsechno vyziram 😒
pheva 5 dni cekat?? 😨 🙄 jinak k dr.si zajdi

blanka.k
19. okt 2009

Dobré ránko,
Iva - je mi to moc líto, drž se a přeji ti hodně štěstí do života, ať se vám brzy zadaří a dotáhnete to zdárně do konce 😉
Já si říkala, že před týdnem mi přestaly celodenní nonstop nevolnosti. Zajímavé, že potom, co jsem celý večer a noc objímala poprvé v těhu záchodvou mísu...další den prostě najednou klid. I bříško přestalo bolet , protože bolelo dost a bylo to jen takové to neustálé tahání, občas toršku silnější, ale nic, co se nedá přežít.... no, vydrželo to asi 3dny... 😝 teď sice nemám celodenní nevolsnoti, ale cokoliv sním, tak mi je blbě, břicho zas začalo bolet jak při menzes...., no aspoň vím, že se tam dole furt něco děje 😅 Jsem se radovala, že konečně bude klid, no bylo to předčasné, ale hlavně, že bude bublina v pořádku, zatím zlobí akorát ona mě.... 😅 Za 7 min. mmi začíná vycházka, tak ji za trest vytáhnu za barák na pole na procházku.... 😝

mayocka
19. okt 2009

ahojte
Ivy je mi to moc luto,neviem si ani predstavit ako by som reagovala ja ☹ cez vikend sme sa chvalili foteckou svokrovcom a obdivovali rastuce brusko a medzitym niekto trpel a prisiel o babo je to hroza pomysliet nielen zazit...neviem fakt preco je svet taky kruty a berie nam to co mame najradsej,ale asi je to zatazkavacia skuska pre buducnost 😒 ajked by to nemalo byt vobec...dufam ze sa uzdravis nielen fyzicky ale aj psychicky cim skor a budes o par mesiacikov opät tehulka 😉

dezyre
19. okt 2009

Tak holky.. za chvíli jdu dělat znovu bábovku.. ale do jiné formy.. já na to vyzraju.. ne jak minule 😀

mayocka
19. okt 2009

dezy ty si domka?nepracujes?drzim prst k tej babovke a ako ju robis?dvoj farebnu?aj nejaku napln davas?

bona
19. okt 2009

☹ nerozumiem, preco sa taketo veci musia diat..Iva, je mi to luto..a prajem vela, vela sily..

Ja mam tiez stale take podvedome obavy, ci je/bude vsetko v poriadku, zatial zda sa je, citim sa fajn, dnes som volala o vysledky krvi na toxoplazmu, nastastie boli negativne 🙂 .. ale aj tak stale, kazdy den aspon raz sa pomodlim, poprosim, aby ked uz sme raz dostali takyto "krasny darcek", aby s nami aj zostal..a dufam, ze aj zostane..

dezyre
19. okt 2009

May .. já jsem od čtvrtka na neschopence 😉 kvůli nachlazení.. ale už včera mi bylo fajn - teda od rýmy a kašle a začalo zase blinkání 😀 no už se těším, až mě bude normálně.. snad toho půl roku rychle uteče..
No s tou bábovkou, to byla sranda v pátek, však jsem psala.. byl to recept do velké formy a tak jsem zkusila formu, kterou jsem ještě nepekla, takovou těžkou kameninovou, bábovku jsem pekla skoro hodinu a půl.. a píchala do ní špejlí.. tvářila se jako hotová, a když jsem ji vysypala ..tak prostředek vytekl... no co už.. Dnes ju jdu dělat znovu.. a udělám ji klasika jak jsem zvyklá, když je toho těsta hodně.. dávám to do dvou menších forem.. jinak dělám dvoubarevnou máslovou .. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre