Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bibi13
29. mar 2010

mi robíte chute sakra. .rozmyšlam, čo by som zožrala.. 😒

už som mala večeru a kolačik.. rozmyšlam, že si idem otvoriť jahody.. ale mám chuť aj na cibulu.. 😀

kely
29. mar 2010

Tak pro mě je uplně hříšná kombinace rozpéct si ty malé bagetky, udělat si asi litr kakaa a mazat si ty křupavé bagetky máslem a marmeládou od tchýně. TO jsem pak v nebi 🤐 😀 a na váhu raději pak nelézt, ale zase když si to můžu ted užít tak proč ne že. 😀

janulka04
29. mar 2010

Baby...sem sa vobec neoplati chodit takto neskoro vecer, som vobec nebola hladna, no narychlo som si vykuchtila spagety bolognese a papam....ja sem budem chodit len doobeda...strasne chute tu robite, bosorky 😝 😀 😀

martina71
29. mar 2010

Zdravim vsechny, ted jsem nahledla sem k vam a koukam, ze to neni jen u nas 😀 Cely den premyslim co by jsem snedla.... jen ja mam malinko problem ....tehotenskou cukrovku....jak ja vam zavidim... 😅

xxx.klarka
29. mar 2010

holky já s emusím smát, tady se každý večer snad řeší jídlo 😀😀😀😀😀😀😀😀 😅 😅 😅

blanka.k
29. mar 2010

Tak co jinýho taky řešit... buď co nás bolí nebo jídlo 😀 Nebo nevím jak vy, ale já buď hekám jak mě kde co bolí nebo žeru 😀 😀

janulka04
29. mar 2010

blankaaaa 😀 😀 😀

kely
29. mar 2010

Blani nápodobně 😀

Marti já měla těhu cukrovku u první, a orgie žrací jsem si dělala vždycky po odběrech když jsem věděla že jsou o.k. tak ten den, a pak jsem zase byla hodná jako beránek 😅

kely
29. mar 2010

Nejhorší je že kdybych tu dnes nešla tak bych fakt už nejedla 😀 ale člověk si musí užít dokud to jde 😎

bibi13
29. mar 2010

blani, podobneeee.. sakra.. ale ma to sere s tým žradlom.. stále priberam..

lucik...
29. mar 2010

bibi já taky pořád přibírám, ale nedivim se, fakt žeru... Pořád a všechno 😀 Odpoledne jsem řikala jak mi je blbě, motala se mi hlava, jídlo sem nechtěla ani vidět a hodinu na to sem se přežrala 😀 Hrozný 😵 😵

martina71
29. mar 2010

Tak ja tu cukrovku nemam zas tak hroznou, ale mam teprve 14 dni dietu...MUDra rikala, ze to neni na inzulin. Jenze ja jsem hrozne jedla sladke...tedy Nutellu...ta nejvetsi 3/4 kg jsem mela na dva dny, k tomu nejaky ten kolacek a dojet si do KFC pro zmrzlinu mi taky nedelalo problem....proste strasna prasarna. ☹ Snazim se sladke nejist, ale sezeru tuny bananu a jablek...

bibi13
29. mar 2010

lucik 😀 😀 😀 😀 .. no ale vieš, ja som už 20 kg navyše..

dezyre
29. mar 2010

Čau holky, tak koukám, že řešíte baštu 😀 Já poslední dobou pořád jím vajíčka, hemenex .. to je moje 😀 😀 ale tělo si to žááááádá 😝 A váhu už jsem zas hodila za sebe, však si říkám, ještě měsíc a malej bude snad na světě a já si odříkání užiju dost a dost (při kojení) 😝

dezyre
29. mar 2010

Bibi, tak jsem ještě o nějaké kilčo lepší než ty 😉 z 58 už jsem na 82-3 😉

bibi13
29. mar 2010

no sakriš.. mna ani neštve to, že sa mi kazí postava alebo niečo.. len aby to krpcovi neublížilo a aby ma lekar nezdrbal..

antynka1
29. mar 2010

Vy mi zase děláte chutě. A to jsem právě po večeři - takže trochu vytrávím a jdu udělat útok - směr lednice 🙂 Mám tam čerstvé jahůdky a taky čokoládovou šlehačku ve spreji - a asi to ještě pokapu čokoládou na vaření - jééé, ja už teď sliním 😀

bibi13
29. mar 2010

ale zase ked som videla tie holčiny dnes na poradni v nemocnici, tak sa necitim taká velka.. xixixixixix

xxx.klarka
29. mar 2010

já se zas epustila do škvarek a už mi je fááákt zleeeeeeee............. 😖

dezyre
29. mar 2010

Bibi přesně tak, mě neštve ta postava, vím, že se umím držet a že to půjde dolů, ale prostě to vědomí, že mi zas doktor nadá, anebo jestli za tím přibíráním není náhodou něco vedlejšího, třeba cukrovka nebo tak.. ale raději na to ani nemyslet..
Já když někomu řeknu, že už mám 25 kg nahoře, tak na mě každej kouká jak na vola, že kde to jako mám 😀 (teda já vím kde to mám 😝 )

kely
29. mar 2010

Tak Klári já na to dala ještě banán, takže jsem prase 😕

dezyre
29. mar 2010

Kláry, škvarky jsou zdravý.. žádný éčka, prostě čistej stopro produkt, to vidíš u máločeho 😝

kely
29. mar 2010

Marti jsem měla stejný problém a glukoměr máš? Já nemusela mít.

martina71
29. mar 2010

holky ja malinko odbocim. Proc jsem vam sem vlastne vlezla... Uz 3 dny me boli v rozkroku jako kdyby jsem obkrocmo spadla na zabradli, nebo prosexovala dva dny v kuse. Do toho mi tvrdne bricho, boli mi deloha, jak kdyby mi ji nekdo zdimal a mala se divne mrska... Mudra mi dala magnesium, zelezo, ale nejak to nepomaha. Mate nektera podobne trable??

martina71
29. mar 2010

Glukomer mam, picham 7 denne. Neni to tak hrozne, je to proste dle toho co snim. Nejhorsi je pecivo a to ja zrovna taky muzu ☹ ...

monikapd1
29. mar 2010

ahojte babule, mate sa?? hm my se sa stale este neotocili a co je najhorsie ja v noci nemozem skoro vobec spat a potom prespim cely den skoro ☹ ☹

monika.c
29. mar 2010

ahojte dievcata,ked tu preberate tu vahu,dezyre ja som mala pri Lukym pred tehu 57 a rodit som isla s 82,takze skoro ako ty,no a teraz mam tiez 82,len s tym rozdielom ze som zacinala so 67 😖 ale ja sa tiez ukludnujem,ze pri dvoch detoch to hadam pojde dole rychlejsie 😕 a co sa tyka skvariek,tak hned zajtra si idem upiect skvarkove pagaciky,take chute ste mi narobili 😀

xxx.klarka
29. mar 2010

dezyre, tý jo 25kg, to já bych si se svou postavou dovolit nemohla 😀

kely, já radši hodina sprchu a zalezla do postele a nic už nechci vidět, malé se nelíbí můj plný žaludek a tím pádem mi tvrdne břicho 😕

martina, spodek mě taky bolí, malá se mi tlačí moc dolu ... břicho mi taky tvrdne. Včera večer vydrželo tvrdý i 5 minut, nechápu 😒

monikapd1, já taky nemůžu večer spát .... jdu spát po půlnoci a ráno kolem 6 čumím .... a o probuzeních v noci nemluvě, přes den neusnu ani náhodou ... ale už ta unava na mě začíná dopadat.

monika.c
29. mar 2010

martina,presne take iste problemy mam aj ja a myslim si ,ze je to z toho,ze babatka sa uz tlacia dole a tiez panva sa rozpina 😝 ja sa niekedy v noci ani otocit nemozem,co mam take bolesti v lonovej oblasti ☹

janulka04
29. mar 2010

^marti, tak bohuzial, ja ti neporadim 😕

monikapd...ani my sme neboli naposled otocene spravne...mala bola KP, pritom pred tym bola normalne, tak mam ist vo stvrtok znova na UZV, ze ci nahodou si to nerozmyslela...aj ked som uz vlastne ziaden UZV mat nemala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre