Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

simi.w
14. apr 2010

janulka, to je dobře, že jste doma, tak se šetři a odpočívej 🙂

yanika
14. apr 2010

simi: kupila som si tiez arnicu aj tie zvysne dvojo predporodne.. myslim ze tie pocas porodu nebudem mat sancu uzit... 😅 tak nam to hadam pomoze.. a nasla som este jeden clanok k tomu...
http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cislocl...

blanka.k
14. apr 2010

Janulka - ať je ti líp, ještě chvilku 2v1 vydrž 😉

nikkka
14. apr 2010

adelka ved si ma rozplakala...ako to vysvetlim kolegovcom ten moj plac 😉

zzuzullka
14. apr 2010

ahojte 🙂

adelko, krásne napísané, až sa mi natlačili slzy do očí...ja sa už tak teším na nášho drobčeka 🙂

ja som sa práve vrátila z rizikovej poradne...a som totálne unavená, som tam šla o 7:00 takže už toho mám fakt dosť. nález stále rovnaký, robili mi aj monitor- ten je v poriadku a mám stále kľudový režim, že aby sme aspoň ešte jeden týždeň vydržali...lekár povedal, že je možné že vydrží až do termínu ale skorej to vyzerá, že sa už ponáhla a moje telo už začína byť dosť pripravené na pôrod...tak uvidíme...napísal mi do správy, že "hlavička balotuje v plochom vaku blán"- neviete niekto prosííííííím čo to znamená? 😅

janefonda
14. apr 2010

Adelko naozaj krasne napisane, urcite sa ti tieto spomienky nikdy nevytratia z pamäte 😵 😵 😵
Teda to sitie by sa ti mohlo 😀

simi.w
14. apr 2010

yanika, myslíš Gelsenium a Caulophyllum ? a proč myslíš, že ty další během porodu nebudem mít šanci užít ? to jako, že to bude tak rychlé ? 😀

simi.w
14. apr 2010

yanika, myslíš Gelsenium a Caulophyllum ? a proč myslíš, že ty další během porodu nebudem mít šanci užít ? to jako, že to bude tak rychlé ? 😀

simi.w
14. apr 2010

omlouvám se za dvojí příspěvek, to je tím, jak Anička se mnou koníkuje 😎

nikkka
14. apr 2010

ja sa na to vykaslem, asi budem chora...nechcem byt chora.. 😒

antynka1
14. apr 2010

Adélko - krásně jsi to popsala... je to dojemný, díky 🙂
Janulka - super, že tě pustily 🙂
Nikka - to vřím, já se z nemoci pořád nemohu vyhrabat, nemůžu se nadopovat svými obvyklými léky, které mi pomáhaly... Lepší si to i po homepatikách a lipovému čaji... Ale strááááášně pomalu.....

janefonda
14. apr 2010

nikka tak nebud chora 🙂 ja som nachladnuta uz vyse dvoch tyzdnov a nejako sa toho neviem zbavit ☹ Uz by som si aj kvapky chcela prestat davat do nosa, ale to by som sa asi zadusila.

nikkka
14. apr 2010

antyka uz som si uvarila, caj snad to nejako podchytim hned od zaciatku tu chorobu...ale co ked vsetci tu okolo mna kaslu, to sa dalo cakat, ze ma nakazia...a zajtra idem k doktorovi a ma mi brat aj krv, no neviem ake budu vysledky ked budem taka nachladnuta..

aktaka
14. apr 2010

adelka, to je doják. krásné 🙂

antynka1
14. apr 2010

Mě krev braly den předtím než jsem onemocněla a mám jí v pořádku 🙂

zdenkapo
14. apr 2010

Simi
ach jo,tak už aby to bylo,taky se těšim na všechny společné akce,oslavy,Vánoce až budem všichni 4 pohromadě

Adelko
krásný popis... měla si teda první porod skvělý,co já bych za to dala,tak snad to vyjde tentokrát... taky nikdy ale nezapomenu ten okamžik,kdy mi donesli Tomáška apoň ukázat,jak měl úplně otevřená očička a upřeně koukal.... to je jak fotka v paměti....

Janulka
dobře,že si doma a ještě vydříš 2v1...

Zuzu
dobře,že jste oba v pořádku,jen tak dál 😉

adelka89
14. apr 2010

holky ja jsem vas nechtela rozplakat 🙂 ale kdyz si na to vzpomenu, tak se mi slzy tlaci do oci taky 🙂

aaadus
14. apr 2010

adélka hormony no 🙂

antynka1
14. apr 2010

Jj, hormony 🙂
Tak jsem se rohodla, že na ten kruz dnes nejde, ať nenakazím další maminy.... A naštěstí si tu hodinu můžu začátkem května nahradit s jinou skupinou 🙂

zuzana0409
14. apr 2010

ahojte tak dnesna noc bolo ok ......len 6krat som bola na wc 😀 ale co uz teraz mi len tvrdne brucho a boli jak pri menzese 😕 dost to pobolieva ale da sa to vydrzat 😒 dufam ze do onca tyzdna uz porodim vsetko ma boli 😢 😔

janulka04
14. apr 2010

adelka...krasne opisane... 😉 😵

dezyre
14. apr 2010

Jejda Zuzi, já chodím 2x na wc, vyjímečně 3x když v noci hodně piju 😀 😀 😀
Holky tak mě když začne bolet a křečovat břicho, tak už se ani nevzrušuju, že by to mohly být poslíčci a rovnou jdu na velkou a hned potom mě to přejde 😀 Víte co je nejhorší? ... Já se pořád cítím jak ve druhém trimestru.. prostě furt skvěle...
Adelko... krásně si to napsala.. už se těším na svůj porod 😉

zdenkapo
14. apr 2010

holky taky bych to chtěla mít za sebou a jak jsem v pondělí ležela v porodnici a slyšela tam mamču zrovna rodit,jak křičela bolestma,tak jsem se začla bát,ale pak jsem slyšela jak pláče mimi,které porodila a už jsem taky chtěla....

nikkka
14. apr 2010

ten moj drobec chce asi vyskocit von a najviac by sa mu pacilo asi cez rebra vyskocit..neskutocne co tam robi

aaadus
14. apr 2010

adélko a pochopila jsem dobře, že jsi rodila bez epidurálu? A kde jsi nakonec rodila? Jestli to není tajemství

zuzana0409
14. apr 2010

ako si mam otocit fotky v albumeked chcem aby boli rovno ?diky neviem na to prist

aaadus
14. apr 2010

zuzana klikni na tu fotku, kterou chceš otočit a v pravém rohu se ti objeví tlačítka otočit doleva, doprava 😉

simi.w
14. apr 2010

zdeni, úplně tě chápu, když jsi přímo u toho a ještě ti chtěli ten porod vyvolávat a najednou nic a pošlou tě domů, to musí být na nervy............. ☹

zuzana0409
14. apr 2010

diky som ja ale blba...... 😀

zdenkapo
14. apr 2010

Simi
to jo no, taky už to nechápu,jak se tohle může stát... jeden ti řekne nechte si dovést věci,dáme tabletu na vyvolání a za chvíli přijde jiná dr. a úplně je to jinak,no hnus.... ale snad to přijde samo brzy a půjde to rychle.... každopádně tak za měsíc tu budem všechny mít mimča....

simi.w
14. apr 2010

adélko, opravdu moc krásný popis, napsala jsi to skvěle 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre