Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

houbik
20. okt 2009

holky, me tedy moje doktorka rikala, ze sportovat muzu jako predtim, ze to ze jsem tehotna neznama nemocna..samozrejme nic se nema prehanet a napr ty lyze jsou dejme tomu nebezpecny, ale zas vyhybat se sportu uplne se mi zda prehnane...nevim no...na bobech me taky muze nekdo sejmout, kdyz se to vezme takto 😉

zuzub
20. okt 2009

ale ved nie sa úplne výhybať športu, ale lyže a korčule to je pre man v tehu divné.... fakt babenky sorry 🤐

nikkka
20. okt 2009

uz si napamatam na ktorej stranke to bolo, ale tam boli vypisane sporty, ktore tehotne mozu a ktore nie..
loptove hry a lyze boli zakazane..
ale tak je to kazdeho osobna vec, ked sa na to citi..

houbik
20. okt 2009

zuzub: chapu, ale tak mozna i proto, ze ty sporty nepestujes ti to prijde nepochopitelne 😉

mishutka
20. okt 2009

Já bych ráda zase na squash 😢 , ale s..u na to 😀 😀 😀

houbik
20. okt 2009

to bych taky sla, ale taky asi neni idealni no, rekla bych, ze tenis by sel, pokud ho clovek umi tedy 🙂

nikkka
20. okt 2009

mne by stacilo more a slnko.. 😎

houbik
20. okt 2009

tak na tom se asi shodnem vsichni 😀

nikkka
20. okt 2009

tato zima je strasna, neviem co budem robit ked pride ta prava zima,
este nic na mne nie je vidiet a uz mam pocit, ze ani jednu bundu ani kabat nezapnem..

bondy1
20. okt 2009

Ahojte maminky, nestačím sa zapájať ale sem tam si aspoň prečítam, čo máte nové - riešia sa tu zimné športy - aj ja cítim, že by som sa mala viac hýbať - čakám na koniec prvého trimestra, určite to skonzultujem s Mudr-ou, nevoľnosti ma zatiaľ tak trochu obchádzali - až do včera - 😅 - , nič príjemné - u nás sú všetci nachladnutí - tlačíme ovocie, varím hektolitre čaju a snažíme sa to prežiť 😀

bondy1
20. okt 2009

nikka - kabát mám čerstvo nový - starý nezpanem 😉

bondy1
20. okt 2009

... nezapnem 🙂

nikkka
20. okt 2009

baby ked ste isli na prvu kontrolu niesli ste aj moc? lebo svagrina mi hovorila, aby som ho zobrala, ale teda sestricka mi kazala iba na lacno ist, ze mi krv budu brat..

mishutka
20. okt 2009

Včera jsme byli koupit dáreček pro kamarádova syna a povím vám že to není sranda vybrat něco na zimu 😕

Mě příjde, že jarnímu-letnímu dítěti koupíte tričko,zahradníky,mikinku nebo spousty drobností 😅

Ale zkuste trefit něco na zimu nenarozenému dítěti ještě když to nemáte v oku 😅

mishutka
20. okt 2009

Já nemusím být na lačno, normalně říkala, že mám něco pojíst 🙂

A moč nosit pokaždé do poradny.

houbik
20. okt 2009

nikka: po mně poprvé moč nechtěla, dala mi zkumavku a až příště, že jí mám donést a pak pokaždé, když přijdu na kontrolu...na lačno jsem taky být nemusela....

dezyre
20. okt 2009

Holky to já vím, že pád je nebezpečnej.. ale musím si dávat pozor a krom toho určitě budu opatrná... nebudu jezdit jak šílená.. ale jen tak o noha nohu mine.. a o zatěžování bříška ani nejde.. to zatěžujete i při chůzi, kašli, pšiknutí..

cmuky82
20. okt 2009

Ahojte mozem sa pridat? Je to moje prve teho takze som poriadne nervozna aby bolo vsetko OK 😒 . Mam za sebou uz jeden ultrazvuk a ostatne vysetrenia ma cakaju az 2.11. 🙂

dezyre
20. okt 2009

Zuzub.. ono nejde o to zřeknout se zálib.. I já bych pro miminko udělala cokoliv. Ale jde o to, že v zimně je venku nááádherně .. a prostě mě to k té zimě patří .. tak jak třeba k podzimu jít do lesa se projít a na houby a tak... Jde o to, že uklouznout a spadnout můžeš i venku na chodníku v zimě.. což teda já se klátím k zemi docela často :D :D .. hlavně na to si dát pozor..
Já bych třeba nešla bruslit někam k nákupnímu centru, kde se jezdí dokolečka a je tam milion lidí, už jen kvůli tomu žduchnutí, ale jen zabarák na řeku .. kde jsou vždycky skupinky lidí ... takže ani se nepletu mezi děckama co hrají hokej.. :D ... ale věřím, že budu mít sebou bodyguarda, co mě nepustí ruku :D

dezyre
20. okt 2009

Vítej cmuky.. Ale nepsala si nám už sem? .. Tvůj nick mě něco říká.. ale možná se pletu 😉

z.lienka
20. okt 2009

ahojte
Mne práve povedala sestrička aby som neprišla do poradne na lačno aby som neodpadla keď mi zoberú krv.

cmuky82
20. okt 2009

urcite nepisala mozno ma niekto nieco podobne 🙂

houbik
20. okt 2009

dezyre: naprosto s tebou souhlasim 😉 uklouznout a spadnout opravdu clovek muze kdykoliv a kdekoliv, to bychom nemohly vubec vychazet ven a o tom si myslim, ze to neni...

dezyre
20. okt 2009

Z.lie.. ono podle toho na co ty testy jsou ;).. Na některé najezená přijít můžeš, na některé vysloveně na lačno.. Na lačno musíš na krevní skupinu, ale jelikož už jedno mimčo máš, tak ti je dělali už při prvním těhu ;), proto můžeš přijít nabaštěná ;)

dezyre
20. okt 2009

Přesně tak Houbi... akorátže vlastně tím bruslením nebo lyžováním si to riziko zvyšujeme.. Jen jsem chtěla napsat, že já teda vidím sjezdové lyže taky docela riskantní.. může z toho být ošklivý pád.. teda soudím taky podle sebe, pač to neumím vůbec :D

dezyre
20. okt 2009

Tak jsem se asi opravdu cmuky spletla.. tak povídej.. bývá ti taky špatně? Nebo jak to snášíš?

z.lienka
20. okt 2009

Dez.. Ja ráno aj tak veľa nebaštím. Lebo sa mi nedá. Ale zato poobede a k večeru to dobieham 😖 Koľko ste pribrali počas prvého tehu? Alebo koľko sa chystáte pribrať?
😀

nikkka
20. okt 2009

asi sa to neda ovplyvnit kolko priberieme...kazda by sme asi chcela co najmenej pribrat..
ja netusim ci uz som pribrala, nemam doma vahu..

z.lienka
20. okt 2009

No ja už mám kilo naviac ako som zistila, že som tehuľa. Predtým som sa strážila, dokonca som držala diétu ale teraz... 😒 A ešte som aj prestala fajčiť zo dňa na deň tak to kompenzujem jedením. Pri prvom som pribrala 15 kíl a to som mala problém dostať sa opäť do "normálu". Musím sa začať strážiť.

mishutka
20. okt 2009

Jednou mi sestra u obvodní říkala, že se ráno může rohlík a čistá voda(neperl.)-nemá to vliv na výsledky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre