Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bibi13
25. apr 2010

michalag ale musím sa prihlasiť znova na českom koníkovi.. ☹

dezyre
25. apr 2010

A když zůstaneš Bibi pořád přihlášená? .. Však tě to nevyloguje..

michalag
autor
25. apr 2010

bibi, tak chod na ceskeho kona a dole pod prihlasovanim mas okienko "zapamatat heslo" a potom by ta tam malo pustat automaticky bez prihlasovania.... ak to nepojde tak potom neviem ale ja som to urobila takto a uz sa nemusim prihlasovat

bibi13
25. apr 2010

aj tak mi to nejde dať do oblubených.. mám to v oblubených v českom koníkovi.. ☹

dezyre
25. apr 2010

Bibi, to je divné... a dala si si to automatické přihlášení na českého koníka? ..No a já myslím, že když dáš na koníkovi.cz takovej ten přehled všech diskuzí tak úplně první diskuze jsou uzamčené diskuze, kam máš přístup..

majovka111
25. apr 2010

lolita mas uz aj tasku nachystanu do porodnice? beries aj nejake oblecenie pre babo,okrem toho v ktorom pojde domov a kozmetiku? ja som zbalila iba sudocreme,lieh a plienky. nevies aku kozmetku pouzivaju na kupanie Nr?

lolita.9991
25. apr 2010

majovka pre malu mam iba plienky,obrusky tycinky do uska a mm mi oblecko pre nu prinesie ked pojdeme domkov
tasku som si zbalila vceraa
neviem co pouzivaju v nr

majovka111
25. apr 2010

aj mne prnesie pblecenie manzel ked pojdeme domov, ale stale neviem co... uvidim podla pocasia. v com budes brat malu domov ty? na obrusky a tycinky som zabudla, tie mam aj ja 😅 len tasku mam uz nachystanu mesiac, tak uz ani neviem co tam mam 🙂

lolita.9991
26. apr 2010

majovka a komu chodis doktorovi?
ja som jej nachystala ciapku ,rukavicky,ponmozky,papucky,take gatuse na traky a pod to body s dlhym a kratkym rukavom a mikinu este a deku
ty si dostala nejaky zoznam do porodnice ja nie,chodim kunskemu na klokocinu

majovka111
26. apr 2010

ciapku, rukavicky beriem uz aj o porodnice. dostala som zoznam u pani Jahnatkovej na porodnej priprave 🙂

ja rozmyslam, ze jej dam gatusky,body, svetrik a kabatik, ciapku, rukavicky a zabalim ju do perinky, popripade zakryjem dekou. no stale neviem ci ju vezmem domov v skrupinke alebo v korbe. byvame asi 2 min od nemocnice a ak mam byt uprimna,davat take malinkate babatko do skrupinky-no neviem.keby je to na dlhsiu cestu tak neriesim,ale je mozne,ze ju zoberiem v korbe takze ju az tak nenaobliekam. no a samozrejme uvidim podla pocasia 🙂

michaeladl
26. apr 2010

Ahojte baby, som tu nova, termin mam 20.maj 2010, som zo Ziliny a planujem rodit v Ziline. Chcem sa opytat, ci je tu niektora, co rodi v maji v Ziline a ci mi nevie odporucit nejakeho dobreho pediatra sidliaceho v nemocnici, lebo k nej to mam najblizsie. Inac mam pocit, ze uz mam vsetko zbalene a nachystane, len ten pediater mi chyba. Tak sa majte zatial pekne a drzim Vam palce, nech porod ide ako po masle a nech mate zdrave a krasne deticky.

kacenka24
26. apr 2010

Ahoj Michaela. Ja som z okolia ZA, ale idem rodiť do Čadce. Ja budem mať Dr. kam ako obvod spadáme. 🙂

Skús sa popýtať v téme Spoločný región - Žilina
https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/zilina-ii-2/

alebo v tejto
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-v-ziline/

kauculacek
26. apr 2010

Ahojda, vlezla sem k vám, abych se dozvěděla víc info o Lucíkovi a koukám, že to možná ani nevíte.. 😕

Posíláme celému světu, pro nás tu nejkrásnější větu: už nejsme dva, ale tři!!!
Dnes 26.4.2010 ve 3:40 se nám narodila Viktorka (Viktorie), s mírami princezny 3 000g a 50 cm.Všichni jsme v pořádku. Lucka, Lukáš a Viki. 😵 😵 😵

michalag
autor
26. apr 2010

kauculacek, v uzavretej skupine sa to uz vie od rana a tam je uz aj vacsina bab 🙂

marcy30
26. apr 2010

ja sa do tej sukromnej temy neviem stale dostat ☹

iwonka
26. apr 2010

marcy30 musis posla ip arci a ona ti da pristup..k si to teda uz neurobila..

shaarka
26. apr 2010

baby, komu uz odisla hlienova zatka a ako vyzerala?

mayocka
26. apr 2010

shaarka: ahoj akurat mas asi na mna telepatiu alebo co,akurat som isla pisat a spytat sa tu na konikovi ze ako to vyzera,lebo mne to dnes asi odislo,bola som cikat a zrazu na papieri riadna blana,myslim ze to je ta zatka,je to hrube,mierne zltkaste (ako nasiaknute mocom) a pevne...studujem to na nete do kolkych dni od odidenia zatky sa schyli k porodu a pisu tam ze dva tri dni a mal by prist v tomto rozmedzi porod,my mame termin vo stvrtok takze tento tyzden bude asi uz konecne "NÁŠ" 😉
budem vsak rada ak mi napisete niekto ci mam pravdu a ako to vyzeralo u vas ak ste si to vsimli....dikesko,inak neviem ci sa mam zacat tesit uz alebo trpnut,lebo neviem presne kedy je najlepsie ist do porodnice...chcem cakat MM kym pride z prace, ked mu zavolam je doma asi tak o hodinku a pol,tolko myslim doma este mozem pockat aj keby mi odisla plodovka,vraj sa ma porodit od odtecenia do 18hodin...tak to mam cas 😉

medan29
26. apr 2010

ahojka, tak tady nějakou dobu nekoukám a je nějaká zamknutá část, jak se tam dostanu?nějak to nemůžu najít

vavenka
26. apr 2010

Mayocka mne odisla zatka pred 2,5 tyzdnami 😀
Co som sa docitala, porod moze nastat kedykolvek - do 24 hod, ale aj do mesiaca.... Takze to asi nieje vlemi smerodajne,....
U mna to vyzeralo ako zelatina (taky sopel 😅) a primesou hnedej krvi....Vyslo to zo mna na 2x........

michalag
autor
26. apr 2010

shaarka presne ako popisuju baby a moze to byt aj s primesou krvy take naruzovkaste ..... mne zatka este neodisla ☹

inak dnes nam pribudli dalsie 2 babatka - dievcatka 😵 od lucik... a od babar 🙂

dezyre
26. apr 2010

Mayocka.. Teď jsem řešila odchod své zátky s holkama na dvojce 🙂 Popravdě, ze mě furt něco odchází už dva dny.. prvně to bylo tužší jak větší kousky tak maličký a bílý... teď už ze mě jde něco růžového a je to jak řidší soplík.. a do toho mě bolí záda a břicho jako na menstruaci a mám pocit, že se to zintezivňuje.. sice nic pravidelného ale intenzivnější ano...

mayocka
26. apr 2010

vavenka: hm 😔 ☹ si ma nepotesila teda,ja mam termin tento tyzden tak cakam ze uz to pride ale ak to naozaj u teba bola zatka tak to dost skoro,nie je to aj nebezpecne?ved to chrani babo a ked to tam nie je?nedostane sa k nemu infekcia alebo co?

dufam ze sa nam babätka cim skor narodia teda,drzim prstiky,lebo ja sa uz nemozem dockat,respektive mam toho ako sa vravi "dost" som maximalne vycerpana,nic dokopy nerobim,vsak ani nevladzem a chcem uz drobceka mat v naruci 😉

michalag
autor
26. apr 2010

mayocka zatka moze odist aj mesiac pred TP a vobec to nie je nebezpecne 😉

dezyre
26. apr 2010

May neboj.. někomu prý odejde zátka klidně až při porodu 😉 Není to směrodatný..

mayocka
26. apr 2010

dezyre: juuujky ty mas uz kontrakcie tusim 😉 tak chrbat-kríže bolia aj mna ale kontrakcie nemam,nic take ako menzes nie...
u mna to odislo akoby v celku,tusim to malo aj tvar stvorca,bolo to hrube v celku a pevne,take ako soplik ale riadne tuhy soplik,lebo sa to neoddelovalo,samozrejme ze som to skumala ajked to vypada cudne ale tak zlakla som sa trosku kedze som si to este nikdy nikde necitala ako to ma vypadat...no malickí by uz aj mohli ist k maminkam co povies? 😉

mayocka
26. apr 2010

akurat sme na rade Miska,dezyre a ja 😉 dalsie tri babätka by mohli prist uz coskoro,Miska to je fajn ze sa nic nedeje s babom ked odide skor,to som nevedela 😉

inak gratulujem k novym prirastkom 😉 😉 uz aby tu boli dalsie a mozno aj tie nase co babenky? 😎

dezyre
26. apr 2010

Já už jsem měla May kontrakce na monitoru v porodnici v pátek, ale popravdě jsem nic necítila.. jen se to ukázalo na přístroji 😅
Jo jo May už by mohli jít k nám.. ale zase na druhou stranu, když mi bylo hej, tak jsem se na porod těšila.. teď už mi tuhne úsměv na rtech 😀

mayocka
26. apr 2010

dezy: aj mne sa to v hlave miesa ale tak nezastavime to,uz to prist raz musi a radsej nech to pride rychlo ako mat nervy dalsi tyzden 😅

michalag
autor
26. apr 2010

dezy ja som na tom tiez podobne cim je to blizsie tym by som to chcela oddialit ale na druhej strane aj vidiet tu nasu princeznicku

mayocka no uz len ktora z nas pojde ako prva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre