Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
21. dec 2009

Tak abych zas nekecala.. jednou jsem od malýho dostala asi takovou dávku kopanců, myslím i čtyři salta tam udělal, a to když jsem si sedla na studenou zem na chodbě.. jsem byla po uklízení rozhycovaná, tak jsem tak sedla na schodiště .. a najednou v břiše takový mletí.. že jsem si ani stoupnout nemohla 😀 Ale třeba na UV jsem viděla.. jak když paní doktorka ten UV tlačila do břicha.. bylo vidět, jak tam malýho utlačuje a malej tam házel do vrchu ručičkama a nožičkama .. vůbec se mu to nelíbílo.. a i když jsem toto viděla, přesto jsem nic necítila..

dezyre
21. dec 2009

Kláry už objednáváš kočárek? .. Tý jo.. jsem pěkně po zadu. Já z těch větších věcí mám pro malýho akorát postýlku, ta došla v pátek .. no a přebalovací komodu.

janulka04
21. dec 2009

do kocika, janka 😉 budem mat bud tensiu nejaku fesi deku alebo mozno supravicku...ale vy tu nakupujete perinieka zavinovaciek a dek, baby...fakt to moc nevyuzijete 😉 mne sa z toho male vykopavali.... 😀 😀 takze v tom boli iba asi necele 2 mesiace 😉

blanka.k
21. dec 2009

Dez - taky vidím, jak sebou mimčo háže na UZ a nic necítím 😅 my máme doma nějaké hadříky a to co je v albu, kromě kočárku teda jen drobnosti 😉 Ale včera jsme dělali pořádek v komoře a sklepě, tak místa už je habakuk 😀 😀 😀
Klárko - právě v albíčku ho nemáš....nebo jsem fakt slepá 🤐

bibi13
21. dec 2009

ja mám tie zavinovačky od segry atd.. takže to nekupujem.. ale páčia sa mi tie rychlozavinovačky, tak preto sa pýtam.. inak teraz som našla na mmb teplomer v dudlíku.. máte s tým niekto skusenosti?

michalag
autor
21. dec 2009

Ahojte babenky 🙂 🙂 🙂

asi tych XXX stran nedocitam, ale vitam medzi nami po dlhsej dobe dezyre 🙂

po odmlke co som tu nebola sa opat hlasim, zase som chora ... skriabe ma v hrdle a strasne ma dusi od kaslu tak dnes som sa uz nastvala a isla k mojej Dr. aby mi spravila vyter, lebo uz to nie je normalne aby som bola pocas tehu 3x chora 😒 , ale samozrejme ze tam bola iba sestricka, ktora je inak velmi zlata, tak ma poslala k zastupujecej Dr. aby ma aspon popocuvala a potom mi nasa sestricka spravila na vyziadanie vyter tak som zvedava co sa v stredu dozviem .... inak sa mame fajn, malicke krasne kopka 🙂

janulka04
21. dec 2009

bibi, to hej, mne sa to tiez paci...mozno jednu kupime..mozno...
a co sa tyka toho teplomeru, nasla som tu na MK temu, kde baby rozoberali, ktore veci po porode skoro nevyuzili, alebo to bola zbytocna investicia a tie teplomery v cumliku tam boli velakrat.... 😉
inac, dobra tema to je, nakuknite... 😉

bibi13
21. dec 2009

hej hej, tam budem musieť nakuknuť.. lebo ja by som kupila kopec blbostí..🙂.. ked ono to je všetko také zlatééé.. no, ja sa s vami lučim.. prajem sladké sny..

blanka.k
21. dec 2009

Bibi - a kolik to vlastěn stojí to lehátko? Já koukala v jednom obchodě, že to je 2000-3000,-, a moc se mi to líbí, je to skladné, a chtěla bych nějaké lehátko+houpátko v jednom, tak taky začnu po něčem koukat 😉

adelka89
21. dec 2009

blani ja zase naopak vischni mi rikaji, ze bych mela vic jist 😀
dez 🙂 no ja citimpohyby od zacatku 16 tt a tatka myslim od 18 ale znama je take ve 23tt ma termin jeste dva dny pred nama a jeste neciti pohyby vubc 🙂 takze klidek 🙂

xxx.klarka
21. dec 2009

blani, tak to se omlouvám, jsem je asi nedopatřením vymazala😀 už tam jsou.

dezyre, ano, táta mi měl ject pro něj do Polska, ale kvůli počasí nejel, tak řekl že ho mám objednat na jeeho adresu a že mi ho tam uschová a zaplatí 🙂

adelka89
21. dec 2009

klarko ja jsem uz plus sedm kg mozna i proto, ze jsem ani jednou nezvreacela 🙂 fakt sito tehotenstvi uzivam, bylo mi spatne jen parkrat, ale vzdycky jsem to nejak rozdychala 🙂
ad dudliky s teplomerem myslim, ze trosku zbytecne a pro me taky neprirozene, takze bych to malemu asi nekupovala. Ale co je dost sulezite je teplomer do vanicky, kamaradka ho nekupovala a pak toho litovaa, tak po porodu padila do obchodu protoze zjistila, ze bez nej je to slozite.

blanka.k
21. dec 2009

Mě napadlo . co vše se dá koupit v lékárně nebo ve zdrav.potřebách pro mimčo - nůžky na nehty, právě ty teploměry (do vabičky, klas. tepl. pro dítě), nějaké zásypy, olejíčky,.... chci si udělat seznam, napakovat slevové poukázky a vyrazit 😀

janulka04
21. dec 2009

hej, adelko...teplomer do vanicky ano...aspon na zaciatok...neskor uz to zvladnes bez neho sup sup... 😉 odhadom

zuzub
21. dec 2009

dobrý večer, dnes sme mali genetické sono všetko ok, sme krásny, zdravučký a v brušku sa mi skrýva chlapček 😵

aaadus
21. dec 2009

dezyre rybí olej je dobrý na vývoj mozku
zavinovačky budu kupovat 2 rychlo a pak mám asi 4 peřinky klasické, ty budu mít do kočárku, postýlky a kolíbky

blanka.k
21. dec 2009

lepěí je rybí tuk v tabletách... to se dá pozřít 😀

aaadus
21. dec 2009

blanka však jo, já to mám v kapslích

iwonka
21. dec 2009

ahojte..som velmi rada ze som tu nasla taketo nieco ...ja mam tiez termin na maj ako vy🙂)))))))))))) 🙂

doli1
21. dec 2009

já mám dvě rychlozavinovačky jedna je teplejší a pak jednu krásnou s krajkama tu jsme kupovali na křtiny.
zuzub gratuluji k chlapečku

doli1
21. dec 2009

xxx klarka objednala jsi ten červený kočárek s kytičkama od té paní s MMB?

aaadus
21. dec 2009

iwonka ahoj 🙂
zuzub gratulace k chlapečkovi 🙂

michalag
autor
21. dec 2009

iwonka, vitaj medzi nami 🙂

zuzub, som rada ze malicke je v poriadku a gratulujeeeem k chlapcekovi 😵 🙂

monika.c
21. dec 2009

ahojte,dezyre vitam ta spat,ja mam vecicky tiez po malom a teraz este aj sestra nieco prida,kedze ma babu a podla vsetkeho by sme aj my mali mat dievcatko,tak sa velmi vecami nezaoberam.horsie je to s prebalovacou komodou,kocikom a koliskou,lebo vsetko mame na slovensku a nechce sa mi platit velke peniaze za prevoz,tak budem musiet nieco popozerat tu v uk a od noveho roku uz zacnem kupovat.my sme obj.na 3D sono 8.1. tak dufam,ze aj tam nam potvrdia dievcatko a ked nie,svet sa nezruti,hlavne ze sme zatial v poriadku 😉 horsie je to so mnou,presne ako ty michala,uz skoro 2 tyzdne pokasliavam a soplim,zajtra idem k midwife,tak s nou budem musiet hodit rec 😒

michalag
autor
21. dec 2009

monika, tak blahozelam k dievcatku 🙂

doli1
21. dec 2009

jak vidim tak větši už víme pohlaví to je super

michalag
autor
21. dec 2009

jeeej doli, dievcatko 😵 blahozelaaaaam 😵 😵 😵

doli1
21. dec 2009

michalag ty sis změnila fotečku a já tu šrotuji jak to že mi ta fotka nic neřiká 😀

michalag
autor
21. dec 2009

doli 😀 😀 😀

blanka.k
21. dec 2009

nevím, komu se líbil ten sobí overálek co jsme dostali a mám v albu, ale teď ho mají v Tesku (aspoň v tom brněnském) ve slevách za 140,- 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre