Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
22. dec 2009

doli jj, na holčičky měli větší výběr, pro kluky už to bylo hodně přebrané, ale zase jsem vybrala. přece jim to tam nenechám když to bylo ve slevě 😀 po vánocích se zajedu ještě podívat do druhého tesca a do globusu, tam mají taky hodně pěkné věci. jen teda už musím krotit, nějak to oblečení už nemám kam dávat 😅
coko body se dají koupit výhodně i v marks and spencer, 7 ks za 299,-

aaadus
22. dec 2009

doli já mám v 56 jednu soupravu hodně teplou, kdyby fakt byla zima. jinak mám takové ty semišové a většinu s dlouhým rukávem

doli1
22. dec 2009

já mám po šimkovi jen letní věcičky tak musim dokoupit teplejší.stejně budu ze začátku v zavinovačce a dece.snad se brzo oteplí

blanka.k
22. dec 2009

Doli - dík za odkaz, ale už mám lahvičku s krtkem pár dní doma 😀 😀 Ale je myslím od 6 měsíců, tak ještě koupím do 6 měs., počkám až bude v Tesku v akci 😉
Jinak v Tesku jsem koupila několik kousků oblečení 0-0 a když to srovnám s vel. 62 z jiných obchodů, tak je to asi tak nastejno 😅 třeba vel.56 Bmimi z Chicca je mnohem menší 😅 No, pořád lepší aby to bylo větší než menší 😅 Dnes jsem v Ikei koupili už 3. plastovou bedýnku pod postel na věci pro bublinu, v jedné mám oblečení, v druhé různé deky, ze ketrých chci ušít do kočárku, atd., spací pytel a je zas plno... 😅

coko.joko
22. dec 2009

teda holky vy nakupujete jak dive 😀 to ja si rikam,ze zacnu az v unoru,zatim nic nemame.... 😉

aaadus
22. dec 2009

coko v únoru už chci mít všechno nakoupené 😀 než to vyperu, pak to narovnám do skříně, pak to zase vydělám a přerovnám líp a tak dokola 😀 už se prostě těším no

blanka.k
22. dec 2009

já jsem si dala termín nakupování do začátku března, než půjdu na MD, čloověk neví, kdy to na něj přijde, že, a taky když vidím, jak funím teď a jaký mám bříško, tak hurá na nákupy, v březnu budu asi sedět doma a jen se kulit a třeba právě prát, atd 😀

janulka04
22. dec 2009

coko, tak ja tiez zacinam vo februari, koncom januara....ale je pravdou, ze vela veciciek mam, kedze mam uz doma dve a vsetko som si odkladala a klop klop klop, znicili sa mi iba tri mikinky z Tesca...inac vsetko ako nove...komodu mam tiez po malych...fusaky...deky...takze ja uz len take drogeria, lekaren, kozmetika, kocik, hracky a par peknych veci a mam fajront

dezyre
22. dec 2009

Holky, tak já taky zírám jak péro z divanu .. já mám taky jen pár kousků a nebýt toho že mi mamka chtěla koupit postýlku pro malýho (která už přišla k našim domů), tak nemám skoro nic... Plánuju to až tak na leden, půlku ledna... možná začátek ...

janulka04
22. dec 2009

a postielku, vidis, dezy, mam po mojom krstniatku a aj cestovnu postielku mam od nich...
veciciek sa moc vela neoplati kupovat...kvantum dostanete, ak cakate prve....a ono to babulo tak rychlo rastie, ze nieco neoblecie ani raz...viem o com pisem 😀 😀
ja som par fesi kuskov stale odkladala, lebo to bolo velke a nakoniec som zistila, ze uz je to aj male... 😀 😀
a ako som uz pisala...dost vela nakupime po porode, kedze nieco sa ani skor kupovat neoplati..

doli1
22. dec 2009

právě jsem utratila takovou tisícovku ale krása mám takovou radost když mohu nakupovat.úlovky mám v albíčku mimi

janulka04
22. dec 2009

doli...kraaaasneeee.... 😵

coko.joko
22. dec 2009

no ja pocitam stim,ze se v unoru jeste unesu a tak budu nakupovat...zatim pry vypadam jako kdybych snedla meloun,tak uvidime v unoru.... 😀

xxx.klarka
22. dec 2009

andelka , gratuluji k chlapečkovi🙂

coko, já jdu taky 29. prosince na velký UTZ 🙂

dneska dopo netekla u nás voda, praskla trubka ve vesnici, teď zase nešla elektrika, ještě může vypadnout plyn a zmrznu asi😀

coko.joko
22. dec 2009

doli......moc pekny 😉

xxx.klarka
22. dec 2009

doli, ježíšku, to je krásňoučký, snad mi jí taky potvrdí a budu moc taky už kupovat takovýto růžový věcičky 🙂

blanka.k
22. dec 2009

Doli - pěkně ses rozjela, krásné 😀
Janulka - já se právě obávám, co mi rodina nakoupí (první vnouče, pravnouče,.... 🤐 ), teď o vánocích musím jasně zavelet, ať nic nenakupují, nebo jim to zůstane doma,ale podle tajných info babičky mamka už cosi nakoupila 😅 Dnes muž krásně uklidil už komplet celou komoru a zítra snad dodělá po´řádek ve sklepě a bude místa ještě víc, po vánocích mrknu na webovky, co mám od kamarádky typy na postýlky, různý textil, koše na pleny, atd....jestli třeba nebudou mít povánoční slevy 😀

doli1
22. dec 2009

je to fakt krásnučký.někdo tvrdí že růžovou kupovat nebude ale to nejde je to tak krásný

blanka.k
22. dec 2009

Doli - ono taky na holky dělají 90% věcí v růžové 😅 Já taky patřím k odpůrcům růžové na holčičkách, tak doufám, že zítra bude na UZ pindík 😀 😀 😀 😀

janulka04
22. dec 2009

blani, ono sa tomu asi nevyhnes...len aby si nedostala 10ks cumlikov apod. 😀
no, apropos, kos na pleny, budeme riesit aj my, kedze tu sa separuje a plienky sa nemozu miesat s inym odpadom, za to su obrovske pokuty a este by nam aj prestali kontajnery vyvazat, kebyze to v jednom z nich najdu 😖
a vlastne ani neviem, kam to patri, kedze tu je tolko skupin, budem sa musiet mm spytat, on uz je profik v tomto 😀

blanka.k
22. dec 2009

Jani - Aha, u nás je teda kontejner na vše, takže u nás to pošupe vše do jednoho místa 😀 Ale viděla jsem to u kamarádky v ložnici, fakt mi to několikrát předvedla a ani závan smardu, takže to chci taky, vím, že sousedka to dávala společně s odpadem za dveře jenpřes noc a i přes ten uzavřený pytel to občas bylo cítit 😅 A na dary, nedary jsem pes, prostě si to od nich nevezmu, tak jim to zůstane pro další generace... 😅 Tchýně je naštěstí v tomto ok, babičky už nemají moc kde toto nakupovat, tak zbývá jen moje mamka, to bude ale oříšek. tak sjem si říkala, že ji zaměstnám, že jí nakoupím látek nakreslím rozměry a bude šít povlečení, zavinovačky, atd. 😀

doli1
22. dec 2009

já musim nejdřív probrat věci po šimkovi a zjistit co fakt chybí.modré budu posílat kámošce a ona mi zas dá její růžové.takže tohle nakupovaní je na dlouhou dobu poslední ale na konci ledna bych chtěla pokračovat.musim si koupit komodu s přebalovákem abych to měla kam dávat zatim to mám po pytlech

blanka.k
22. dec 2009

Doli - já to mám taky různě po krabicích a čekám jak nám potrvdí kluka a sousedce holku, tak 2 růžový věci (co byli v jednom balíčku bodýček) povalí k sousedům 😀 A v komodě v horní zásovce mám muž prádlo, tak už jsem mu oznámila, že během cca 2-3 měsíců ho přesunu do spodního šuplíku a CD ze spodního půjdou do krabice a do komory 😅 Ale jak to tak vidím, tak 1 šuplík nebude stačit... 😅

doli1
22. dec 2009

já vybírám komodu s nejméně 4 šuplíky 😀

janulka04
22. dec 2009

doli, peknunka...ja mam tu, co mam v albumceku...mam ju po malych...vtedy stala 8000,- a teraz ju maju na nete do 4tis. 😠

blanka.k
22. dec 2009

My budeme kupovat akorát postýlku, jinak žádný nábytek, komodu se 4 šuplíky máme hned vedle velkého prac.stolu, takže 2 šuplíky obětujeme, a stůl bude sloužit napřebalování a pod naši postel se vlezou 2 velké krabice třeba na pleny, atd... A nad stolem jsou poličky, zatím plné CD a různých věcí, tak tam si dám různou kosmetiku a drobné věci. ještě je místo na parapetu jednoho okna, co se neotvírá hned nad stolem, ale snad až tolik věcí nebude potřeba 😅 Aspoň co tu tak pokukuju po albíčkách holek nebo u kamarádky 😀

janulka04
22. dec 2009

a blani, moja mama, co jej nepoviem, nekupi...ona proste neriesi...malym strikovala svetriky ked som im oznamila tehu a este doteraz niesu...minule som nasla na ihlici este ten prvy rozpleteny... 😀
a svokra, ta zase vsetko nove, uz vidim, ako ma zdobe, ze chcem veci po malych, ona najradsej znackove a nove...ale ona si akoze zahundre a nehada sa...ale aj tak kupi... 😀

blanka.k
22. dec 2009

Ještě mě napadlo, jak to máte s televizí v ložnici? Máte a budete mít i když budete mít mimčo? Já právě nevím, aby to mimčo nerušilo večer 😅

janulka04
22. dec 2009

blani, my to poriesime, ze pojde do obyvacky a tu, co sme mali v obyvke pojde malym do izby...tiez sme to uz s mm resili...on bol proti, ale ja ju tam nechcem....nech pozera z obyvacky 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre