Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
3. jan 2010

šimi se narodil do 30 stupnu tak hned měl krátké body.jinak jsem oblíkala podle toho jak bylo mě.když mi bylo v triku s krátkym akorád tak prcek měl dlouhý a nějaký tepláčky a když mi bylo teplo tak měl krátký.já stim květnovím dítětem budu dosti bojovat.to se počasí mění ze dne na den a i z hodiny furt nebudu vědět jak ji oblíct
košilky jsem měla ale vůbec nepoužívala

vladkaz1
3. jan 2010

Hmm ved to ,ze budeme musiet pri sebe nost aj veci ,ked sa pocko ochladi ...
teraz nosim ,pre malu keby nahodou sa pocikala a to uz budem fakt chodit nabalena .. 😖 😀

lucik...
3. jan 2010

Teeeda holky, já vás nestíhám dočítat jak tu chvilku nejsem 😀 😀 😀

Cestovní postýlku mít asi nebudem, uvidíme, ale když ano, tak asi nějakou obyč 😉 Moje rodiče budou mít doma postýlku po sestřenky dvojčatech a tu druhou vezmem na chatu 😉 A tchýně si poradí i bez postýlky, hlídá dvojčata pořád a postýlky neměla nikdy 😉

Holky přišla vám už někomu vlastně kontrola (na nemocenskou 😉 ) ?

lucik...
3. jan 2010

Jinak mě začíná 6.měsíc snad ve čtvrtek nebo pátek 😉 😉 😉 To to letíííííí 😵 😵 😵

doli1
3. jan 2010

já mám štěstí že šimi už je ve školce.většinu dne budu s prckem sama doma tak to bude jako bych měla jen jedno dítě.když jedeme pryč taky sebou vozim oblečení na převlečení.on spíš na sebe něco vylije ale když dělá s dědem blbosti tak se klidně i počurá 😠
no náročný to bude.víkend u našich jedině s krosnou 😀

vladkaz1
3. jan 2010

Tak skolku zavidim mne malu asi nezoberu a ak tak len do 12 tej .. a to sa mi neoplati ☹
Lucik ano krasne to ide .. ani sa nenazdame a budeme rodit 😉

misicka85
3. jan 2010

Já jsem malou oblíkala vždycky tak jako sebe,max.o jednu vrstvu víc,takže tak budu oblíkat i mimčo,ale je fakt že to květnové počasí je ještě takové nejisté no... 😖
Košilky jsem nikdy nepoužívala,jenom ty co měli v porodce a pěkně mi to lezlo na nervy.Bodyčka jsou mnohem lepší 😉

LUCIK - já měla kontrolu v těhu jednou, ještě u Adélky, a to hned nějak na začátku,pak už ne..A naštěstí jsem byla doma,protože jsem ty vycházky vůbec nedodržovala 😕

vladkaz1
3. jan 2010

No kosielky som teraz dostala mam ich asi 20 cat ... tak hovorite ze nie? uvidime 😕

misicka85
3. jan 2010

VLADKAZ - tak takžému vyhovuje něco jiného,tak je vyzkoušej a uvidíš. Já za sebe říkám ani náhodou, ale je to jen můj osobní názor.Po 9 dnech v porodce mi to bohatě stačilo, furt se to mimču někde krčilo a mělo vyhrnuté zádíčka, tak ji dám bodyčko,zapnu mezi nožkama a mám klid 😉
Jaké to máš košilky,ty klasické se zavazováním na ramínku??

zdenkapo
3. jan 2010

MISICKA jak to myslíš "u vás nabírají krev po hodině"? vždyť po celých Čechách jsou stejné normy,takže mě budou nabírat před,hodinu a dvě hodiny po glukóze,takže si taky počkám a to mám ještě 20km dojet do té nemocnice do laborky...

OGTT- jdu v pátek a to budu 26tt,tak jsem fakt nervozni,že ji budu mít a zas lítat po kontrolách je hrůza

VLADKA JÁ PŘI tOMÁŠKOVI MUSELA dávat Nutrilon a měla jsem jedině Avent lahvičky a byly dobré

STERILIZÁTOR - holky co nad tím váháte- já bych se přimlouvala pro,taky ho budu pořizovat od Aventu a lepčí je ten do mikrovlnky,to můžete vzít všude s sebou k na návštěvy,na výlety- už téměř všude na benzínkách mají mikrovlnky- a hlavně vydrží v tom vše strilní 24 hodin což je super i v noci.... a hlavně- nevyvařujte plastové lahvičky ve vařící vodě jak jsem psala dřív- můžou zašednout až zbělat- záleží na množství minerálů ve vaší vodě

CESTOVNÍ POSTÝLKU jsme neměli a ani ji nepotřebuju- nevim na co- malé mimi můžu mít na návštěvě ve vložné tašce do kočáru,když bude spinkat a větší dítě bude lést a nebude v postýlce chtít zůstat.... a kdyby kvůli dovče,tak to jsme byli v Tomáškově roce a snad už ve všech hotelech postýlku půjčují běžně...

misicka85
3. jan 2010

ZDENI - jo pardon,jsem si ten odkaz co jsi tu dala blbě přečetla,nebo ho spíš blbě pochopila 😝

fatimuska
3. jan 2010

michalaq tekutina v 13tt mi vyšla 1,7, takže podľa toho by to malo byť ok....zajtra si idem volať za výsledky z tripl..tak len preventívne zisťujem🙂

vladkaz1
3. jan 2010

Zdenka ved ich budem aj kupovat tie Aventky 😉 , len sa mi mari ,ze som nieco take citala ze pretekaju ... neviem naozaj ..neviem
K tym kosielam mam take co sa zavazuju aj hore aj na boku .. ale napadlo ma co tak tam nacvaknut plasotvy cvok?HMM????? Bolo by to riesenie aby som ich vyuzila ? Inak veci mam strasne vela ... ale ja mam troska hlavu jak melon co v lete obliekat babenku .. jak prvorodicka a pritom uz mam malu ,ale vsetko mam opacne 😀
No ked po sebe citam tak som dosla k tomu ze uz mam paniku 😕 a to este ani nerodim 😝 😀

zdenkapo
3. jan 2010

KONTROLA NA NESCHOPENCE- při prvním těhu jsem byla na PN a kontrolu jsem měla a to jsem měla neomezené vycházky,jen jsem to pánovi podepsala a on si poznamenal,že mám neomezené a už nepřišel 😉

CHRÁNIČ MATRACE - budu kupovat dvě matrace a určo i chrániče,mám ji v albíčku a je to myslim ta samá firma,co sem dávala myslim Adus- jen rozměry ještě dopiluju a do kočárku asi ne - ze začátku kdyžtak tu vložnou tašku vyperu a pak se uvidí

doli1
3. jan 2010
blanka.k
3. jan 2010

já mám teda koupenách hodně triček s patentkama, klas. košilku mám jednu, tu jsem dostala na vánoce od mamky, ale vůbec s emi nelíbí 😅 A pak mám různé polodupačky, kalhoty, atd. Kamarádka má 3 měsícční mimi a říká, že dupačky moc nepooužívá, že spíš body + nějaké ty polodupačky nebo jiné kalhoty 😉
A na PN jsem od září a kontrola ještě nedošla 😉 Sousedka je už na MD, ale byla na PN taky celou dobu a taky jí nedošli.
Lucik - 6.m- nám začíná 22+2, takže ve středu 😉

lucik...
3. jan 2010

a fungují vůbec i v dnešní době ty neomezené vycházky 😀

blani sem si to myslela 😀 😀 😀 ale podle UTZ už mi tedy začíná zítra 😉

newyorkgirl
3. jan 2010

babule vy toho napisete teda 😀 ta cestovna postielka je vlastne ako sietkovana ohradka, my sme ju mavali v kuchyni, mala sa v nej hravala ked som varila, teraz v dome budem tiez potrebovat nieco, kde babo polozim dolu v obyvacke napriklad, tuna su moderne take prutene kose, ale to sa mi nepaci, preto ta cestovna postielka a ohradka v jednom...
ja riesim uplne ine ako vy, vy viete aspon ze mate teple leto, ale my tu v Anglicku, vobec neviem ci babenu dam cosi s kratkym rukavom 😅 ale zas vyber veciciek je tu uuuuuzasnyyyy 😵

blanka.k
3. jan 2010

Lucik - jedna moje známá se schválně teď ptala na sociálce, protože manželovi neveřila, že nemám neom.vycházky, a paní se divila, že prý těhu klidně nonstop vycházky mít můžou 😝
Newyork - muž si taky dělá srandu, že řekne kolegům (Angličani), aby mu nakoupili jak pojedou domů, protže já to vždycky kupuju přes Aukro přes někoho....

lucik...
3. jan 2010

blani já jdu k doktorce 11.1. tak se jí na to schválně zeptám 😉
Já mám v anglii kamarádky tak už mám domluvené že až budu vědět pohlaví tak něco dotáhnou 😵 😵 😵

blanka.k
3. jan 2010

Mě moje obvodní i gyn.napsaly obě max.4 hod., že víc nejde... I jsem říkala, že někteří mají víc, ale bylo vidět, že se o tom nechtějí bavit... ale třeba kamarádka má neomezené, moje mamka i tchýně měli po operacích vycházky přes celý den (třeba od 8 do 20...) nebo tak nějak. A "nám nic není" a máme trčet doma ☹

zdenkapo
3. jan 2010

holky to nevim jak je to teď však minulé těhu už bylo před 3 lety a měla jsem neomezené vycházky od gyndr. a ta řekla,že mám mít pohyb na čerstvém vzduchu tak proč mít vycházky omezené....

blanka.k
3. jan 2010

Ta nzámá se na to ptala teď před vánocema 😝 A i tady hoky na MK píšou ve spec. diskuzi o tom, že to je na doktorech, že si vymýšlí, že se to pojiš´tovnám nelíbí, atd.... Už jen 2,5 měsíce a hurá na MD 😝

dezyre
3. jan 2010

Ahoj holky..
Člověk tu jeden den není a vy toho popíšete 😀 😀 .. Ale už jsem poctivě dočetla. Nad tím sterilizátorem na lahvičky a dudany jsem taky přemýšlela a pak jsem si říkala, že je to asi na nic, ale jak jsem vás přečetla už jsem zase přehodnotila názor 😀 Ale asi to koupím až po porodu. A taktéž i odsávačku na mlíko. Může se stát, že také žádné mít nebudu 😅
Jinak jsem byla dnes za kamarádkou v porodnici. Vaneska se jí narodila o měsíc dřív. Ale takové maličké miminko jsem vživotě neviděla. Váží asi 2,100 kg a měří 43 cm. Taková prdelka maličkatá. Dokonce jsem ji i chovala. Fakt zlaťoučká je. Byla jsem tam ještě s jednou kamarádkou a ta fotila.. tak jakmile mi pošle ty fotky, tak nějaké hodím do albíčka :p

lucik...
3. jan 2010

Schválně se jí zeptám 😉 Ale známá chodí na kontroly, takže s tím bych neměla problém i kdyby mi je nedala 😉

vladkaz1
3. jan 2010

Extendor Doli je super vec ,len nepasuje na vsetky body 🙂

bramburka
3. jan 2010

čau, no k té postýlce, tak my hodně jezdíme, nejen 1x za rok, ale ted jsme byli na horách, kde bylo 12 dětí, rozhodně neměli tolik postýlek, pak chalupy i u kamaradek a kamaradu, chalupy my mame 2, my jsme co vikend v čudu. Jinak mame cestovní postylku u tchyne, no nevim, podle me mimi muze byt ve vlozne tasce nebo v kocarku, ale v takovem roce by těžko spala sama v posteli a těžko by mi vydržela třeba na matraci na zemi, aniž by nelezala...takže pro nás cestovní postylka je absolutně nezbytná.

Ohrádku jsme nepouzivali, jen na chalupě, aby nemohla ke kamnům

ja vyvarovala aventky v normoš vodě a nezešedly, asi mame malo minerálů v Praze 🙂 ale sterilizátor je pohodlnější, hlavně na ty cesty a chalupy, proto jsme ho pak pořídili.

bibi13
3. jan 2010

čaute.. dnes som bola v ikei a kupila som nejaké drobotiny pre drobca.. tešíím sa..xi
no a kolega mi dnes písal, že sa mu dnes o 17.06 narodil drobec..

vladkaz1
3. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... toto je ona do kocika len to neviem najst nikde na nete ..

lucik...
4. jan 2010

Dobré ránko...

Tak jsem po 14ti dnech v práci... Uaaa a to vstávání mě asi zabije ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre