Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
7. apr 2010

Brambu moje motto :co nechceš,půjč 😉

bramburka
7. apr 2010

Arcik, sim tě , ted me zachranila kouzelná školka, ale ona je čilá a lítá a zpívá a tancuje, já nevím, jí teplota dělá dobře nebo co...spíš ten nurofen...feťanda.

arcik
7. apr 2010

no jo Brambu rukavičky ty nemam zabalený...musim tedy dokoupit modrý.....bílou nechci....mám jí plný zuby... 😵

doli1
7. apr 2010

ahojky přišla jsem se rozloučit.o všem vás budu infotmovat.papa
blani budu v bohunicích.třeba se setkáme

pepibubu
7. apr 2010

doli?????? uuuuuuž?????

arcik
7. apr 2010

no jo brambu nurofen to je věc 😀 😀 taky bych si občas něco pustila žilou abych to vůbec všechno prodejchala 🙂 😀 😝

bramburka
7. apr 2010

no já měla bílý, no ...i s čepičkou...

jinak body, košilku (prostě tričko na zapíbání), dupajdy, 1 overálek, 1 teplejší overal, bundičku, čepičku a ty pidi rukavičky. To ale tak nějak nechám stranou a přinese manža až s autosedačkou. Jsem pověrčivá, brát to sebou nebudu.

Jinak mam zvlast i tasku (jeste nezabalenou) jen na porodní sál, hned jak porodím, tak mi ji Jirka prinese. Tam bude jen košile, pití, jelení luj, fotak, ručník...ted premyslim, co jeste. V krči byli jen takové pidi skřínky a kdyz jsme prisli s velkou taskou, tak jim usel Jirka odnest do auta.

antynka1
7. apr 2010

Krásné ráno,
Doli, držím palečky a napiš - hokám budu podávat zprávy 🙂

arcik
7. apr 2010

doli tak tfuj tfuj tfuj......ať je všechno v pořádku.....a piš....

arcik
7. apr 2010

brambu u nás taky naprd skříňky ale já to tam nacpala všechno a na hekárnu jsem šla s košíčkem jak Karkulka,ručník,voda,jelení lůj,kapky do nosa a kapesníčky....a mobil...

aktaka
7. apr 2010

Bramb, tak ať se z toho malá rychle dostane. i když očividně jí teplota nijak nevadí 🙂

Doli, držím pěsti, určitě všechno dobře dopadne 😵

dezyre
7. apr 2010

Doli taky moc moc držím pěsti 😉
Holky já si taky myslím, že to budou spíš jen zaražený prdy, pač mi to nějak ta bolest cestuje. Chvíli je výš, chvíli až dole, chvíli to bolí málo, pak zase ostřeji.. Kdoví jestli taky malej na něčem neleží, protože se mi úplně změnil tvar břicha přes noc, úplně se mi vypouklo dopředu ještě víc než bylo 😀 😀 😀

michalag
autor
7. apr 2010

Ahojte 🙂

doli, drzte sa!!!!!! nech vysledky dopadnu dobre 😵 😉

gabap
7. apr 2010

ahoj holky 😉

ta miska se od vcera neozvala nevite o ni neco?

gabap
7. apr 2010

misko ted jsem na tebe myslela 😀

michalag
autor
7. apr 2010

gabi, zeby telepatia 😀

bramburka
7. apr 2010

jojo mobil no jo!!! a voda mě ještě napadla...

antynka1
7. apr 2010

Holky, myslíte že platí to, že se rodí okolo úplňku? Já doufám, že neeee. Termín mám 29.5. a úplněk je 28.5......... - ale já v tomhle termínu rodit nechci - kvůli tomu malování té porodky kam chci..... Hezky si to plánuji co?

pepibubu
7. apr 2010

anty, hehe ony se nás dětičky nebudou ptát kdy nám se to hodí či líbí 🙂

aktaka
7. apr 2010

Anty, podle mě něco na tom úplňku něco bude. i bouřky a tak
ale čekáš holčičku, ty jsou rozumné, promluv si s ní, ona určitě pochopí, kdy má a nemá vylézt na svět 😀

antynka1
7. apr 2010

No zkusím to 🙂

aktaka
7. apr 2010

já taky rozmlouvám, teď ať vydrží aspoň do 38tt. potom zase budu ať nepřenáším 😅

blanka.k
7. apr 2010

Doli - držím palce, ať to dobře dopadne 😉
Mě už ti poslíčci štvou, fakt! Ještě, že je venku hezky, aspoň nějaké pozitivum, i když se max.dobelhám na oběd a zpět.

lucik...
7. apr 2010

Dobré ránko
Doli moc moc držím palečky 😵 😵 😵
Blani to je máš pořád nonstop..? To musí být šílený 😔

blanka.k
7. apr 2010

Luci - jo mám... třeba 2 hod. po 4 min., pak 2 hodinky, že se ozvou třeba jen 5x, pak zas hezky po párminutách a furt dokola...tak 1x, 2x za hodinu mi zvrdne břicho, to taky někdy 5x do hodiny,pak za 2 hod. klid... už si člověk docelana to zvykne, ale mám strach, aby to nějak neuškodilo malýmu a hlavně, kdybyž pak fakt budu rodit, že to snad poznám, 😅 Protože tchýně mi říkala, že ona takto rodila, jen menzes bolesti, bolest v konečníku a v křížích,... 😅

lucik...
7. apr 2010

Blani to je hrozný... No snad až budeš rodit tak to bude trošku jinčí, máte ještě čas 😵

blanka.k
7. apr 2010

Lucik - furt říkám, že mi musí prostě prdnout voda a bude 😅 Tak až ucítím hlavičku mezi nohamam, tak to snad nepřehlídnu 😀 😀

lucik...
7. apr 2010

Blani to snad ne, ale abys pak stihla do porodnice dojet 😀 😀 😀

blanka.k
7. apr 2010

Zas by měl originální místo narození... 😀 Do porodnice se jeden i tunelem, tak třeba tam by to bylo originální 😀

iwonka
7. apr 2010

ahojte....ako vas tu tak citam...ta by som sa vas opytala...maam bolesti v konecniku niekedy aj cely den bolieva ma brusko le skvor na lavej strane....mate niektora teketo nieco...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre