Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
16. okt 2009

jinak at je někdo proti růžové a bude mít holčičku tak to bude růžová princezna,protože ty věci jsou tááááák krásný že tomu nejde odolat.včera jsem říkala tátovi pokud budeme mít holku tak se nám ta vybavička dost prodraží 😅

blanka.k
16. okt 2009

mě se sice růžová nelíbí, ale ulítávám na krtečkovi 😀

mishutka
16. okt 2009

Furt lepší krteček než (pro mě) ti blbý pokémoni nebo co to je 😒
Krteček to je klasika za to se nemusí nikdo stydět 😉
Manžel si teď koupil v Tescu tričko se znakem Batmana 😀

kca
16. okt 2009

ahojte, pred dvoma tyzdnami som zistila, ze babo pride v maji, dnes ideme na sono, aby sa potvrdil datum porodu...maj lasky cas 🙂)) Dufam, ze sa toto forum rozbehne...

doli1
16. okt 2009

myslim že od 19 jsou v tescu pěkné slevy na oblečení.tim datumem si moc nejsem jista ale snad jo.
toho krtečka ti moc nezavidim všechyn tyto blbosti platíš za značku.prckovi když někdy koupim věci s bořkem aby měl radost tak si hlavně zaplatim ze značku

lucik...
16. okt 2009

kca vítej, myslím, že toto fórum už je rozběhlé 😀
doli když teď jsou slevy na nic když ještě nevíme co to je 😀 U nás co je tesco tak je to samá růžová nebo modrá, univerzálních věcí jen maloučko

hepinka
16. okt 2009

ahojte kočky, ja mam za sebou dnes prve krvne testy - samozrejme vysledky budem vediet az neskor, zrejme 30.10. ked pojdem opät na ultrazvuk. Setricka mi dnes dala listok na EKG a na screening, ale az v 12. tyzdni (teda u mna az za mesiac). Tak mi drzte palce🙂 ja uz po kocikoch tiez pokukujem, ale to budem riesit oooovela neskor a urcite budem kupovat taku "univerzal" farbu - ja totiz aj ked som mala vytuzene dievcatko (co si myslim, ze nebude 😖 ) tak ruzove nic mat nebudeme lebo ja sa s ruzovou nekamaratim 😀
pekny den vsetkym

mishutka
16. okt 2009

Na kočárek je čas to je pravda, ale je třeba vědět na co šetřit 😀

doli1
16. okt 2009

na kočárek je čas ale zas v prosinci a v lednu budu děsný slavy na kočárky.potřebují se zbavit starých kočárů aby na trh uvedli nové 2010 a řekla bych že už to začíná.všude čtu sleva 500 + slunečník k tomu ve stejné barvě atd.možná by bylo fajn toho využít.

mishutka
16. okt 2009

Kde si to četla??? 😉

babara
16. okt 2009

ja mam taky trochu averzi na ruzovou pro holcicky, ale kdyz to neni prehnany... Kazdemu diteti taky slusi jine barvy, Hyneckovi dost slusely pastelove, nebesky modra a abych pravdu rekla, tak ta svetlounce ruzova by mu taky slusela 😀
Ja jsem snad nevidela jeste oblecky s krteckem, mozna rucnik, ale hracek tech mame plno. Na toho jsem taky ujeta.. A uz mas Blani vsechna DVD? 😉

doli1
16. okt 2009

mishutka to je kočárek co se mi libí ale s jiným podvozkem k tomu nabýzejí 3 podvozky a už je právě na něm ta sleva a přitom je to celá vybava http://www.kocarky-tom.cz/kocarek/oxford

iva.4
16. okt 2009

Ahoj jdu pozdravit, dneska mam posledni den dovolene. Dneka jsem sla kolem obchodu a uz mi tonedalo tak jsem nakoukla a kdyz uz jsem byla ve vnitr tak jsem byla tak unesena ze vsech tech veci ze jsem odchazela s jednim bodyckem a dupackami. Ze uz to neni brzo pomalu zacit nakupovat ja myslim ze kdyz se do toho pusim az pristi rok ze to neztihnu vsechno nakoupit to co poterbuji. Co vy holky uz nakupujete nebo ne?? Krom kocarku i kdyz jak ctu ono 500 kc neni moc velka sleva ale na druhou stranu kazda koruna dobra.

lucik...
16. okt 2009

ivi já nakupuju 😉 Pár věciček už máme doma 😉 Myslim že je lepší to nakoupit takhle po částech než pak všechno najednou...
Pak jsem manžovi vyprávěla jak si tu píšem a že už bohužel kolik z nás o miminko přišlo a on řek ať už nic nekupuju, že kdyby se nedej bože něco stalo tak mu pak z toho bude akorát smutno ještě víc, když uvidí ty věci ☹

andelka
16. okt 2009

Ivi, já začnu pomalu nakupovat když už, tak až za 14 dní, asi až po UTZ a kontrole u dokiho, takže až od listopadu. No a větší věci až po Novém roce, do té doby bychom to neměli kde skladovat.

U kočárků mám dva favority, Firkon a Patron, ale rozhodnutá nejsem, musím nejdřív ozkoušet.

Jo a dneska budem objednávat z eshopu ČT DVD Chaloupka na vršku, z toho večerníčku jsem byla úplně naměkko, jak se mi líbil. To jsme s mamkou vždycky nechaly všeho a v 18.40 jsme seděly u večerníčku 😀

mishutka
16. okt 2009

Já mám dvě trička z dovolené 🙂
Jinač to nechávám až na pohlaví, já musím mít určitou představu jestli se mi v tom bude líbit holka nebo kluk.
Ty uni věci mě neberou, ale mám taky nálady 😀 kdybych koupila cokoliv 😀
Nechám to až po výsledcích testů 😕

Manžel už by zas chtěl kupovat kočárek a jezdit s ním!? 😅

dezyre
16. okt 2009

Tak to já holky ještě nenakupuju.. koupila jsem akorát pokladničku, do které schovávám penízky jen pro věcičky na mimčo.. od té doby co vím, že čekám mimčo, už mám slušnou sumičku... a už se moooc těším, až to tak za dva tři měsíce půjdu roztočit :D

mishutka
16. okt 2009

Já mám pokladničku na kovové 50,- a šetřím od ledna na kočárek 😀

lucik:to stejné říkal i můj manžel, že bych se pak z toho zbláznila ☹

iva.4
16. okt 2009

Tak jo asi se taky zklidnim a uz nebu nic kupovat, jen me to tak sebralo. Asi mate pravdu taky pockam az tak leden unor zacnu nelepsi asi bude kdyz pockam co mi daji kamaradky a potom podle toho co si budu myslet ze mi chybi jen dokoupim ze jo. Ale do porodnice bych chtela mit nove vecy i k pani doktorce jak budeme chodit. Jinak co se tyce kocarku tak me se moc libi V-cross a nebo Dorjan Danny. Ale kocarek budeme kupovat urcite az v dubnu a stim ze si ho nechame uschovaneho v obchode a po porodu si pro neho prijdeme.

andelka
16. okt 2009

dezy: to je dobrý nápad, odkládat si na výbavičku 🙂
Já teda toho moc nakupovat nebudu, budu mít hodně poděděné, ale na kočárek už bych si penízky odložit měla, to jo teda.
Jinak mám teda jen jedno bodíčko a jedny papučky a pár věcí ještě po mně a 2 plínky - no zatím nic moc jako 😀

doli1
16. okt 2009

500 je nic ale jen jsem chtěla říct že ty slevy jsou a budou

iva.4
16. okt 2009

Laka to ale hodne, myslim si ze my si to tak zaridime ze nam nic pro to nase mimi chybet nebude. 🙂

iva.4
16. okt 2009

myslela jsem to ted jako celkove my tady vsechny

dezyre
16. okt 2009

Andi.. já nemám absolutně nic 😉 stejně teprve s manželem jsme kupovali novou skříň, protože máme problém s uskladněním i našich věcí, takže jak dáme dopořádku toto a já si to hezky přeskládám, přestěhuju, ještě dokoupíme pár skříněk.. tak potom budeme koukat po věcech pro mimčo.. vypadá to na leden, no a v únoru bysme chtěli zadat na výrobu dětskej pokojíček ;).. sice mimčo bude pár měsíců s náma v ložnici, ale chtěla bych potom, aby spinkalo ve svým 😉

mishutka
16. okt 2009

Jééé skřině nás taky čekají a pokojíček ani nemluvím teď tam máme kola a bordel 😅

andelka
16. okt 2009

dezy: My se budeme asi kolem přelomu roku rozestěhovávat, mamka do svého, my tady si to budeme muset jinak přeskládat, něco dokoupit, no tak fakt moc kupovat nemůžu, nebylo by to kam dát. Zatím to vypadá, že budu já s mimčem spát v ložnici, mimi v postýlce a manžel v obýváku.Ale jinak o podobě pokojíčku nemám vůbec představu. Na začátku přibude do ložnice jen postýlka, přebalovací pult a komoda a křeslo na kojení. Odkdy bude spát samo, to nevím ještě.
Myslím si, že po genetice koupím pár skladných věcí, a postupně to, čeho je nejvíc potřeba a dá se to kupovat postupně. My máme do vánoc hodně narozenin, no a pak ještě Vánoce a pak se budou muset dokupovat věci do bytu, takže budu řešit tyhle věci a pro mimi až potom.

dezyre
16. okt 2009

No my máme pokojík napůl vyřešenej.. jelikož máme patro jako podkrovní, takže mimčo bude mít taky podkrovní pokojík, sice malinkej, ale stačit bude... takže si asi nechám udělat návrh a rovnou skříně na míru... a jinak věcičky budou částečně taky poděděné... částečně nakoupené... uvidíme... ale věřím, že tchýně za chvíli chytne mánii a už začne nakupovat 😀 v jistým směru výhoda.... 😀 😀 😀 😀 ale třeba takový podstatný věci jako kočárek, postýlku, koš a takový věci si chci vybrat sama 😵

doli1
16. okt 2009

skříně tak to je u nás tak problém.celou obyvákouvou stěnu máme plnou našich oblečení.určitě musim koupit komodu s přebalovákem aby jsme měli ty věci kam dat.doufám že se nám povedou dodělat podkrovky a šimi bude ve svém pokojíku.jinak bude ložnice trochu přecpaná 🙂)

mishutka
16. okt 2009

Chtělo by to nějakou finanční injekci-třeba sportku 😀

andelka
16. okt 2009

Tak koukám, že máme skoro všechny co dělat, co? 😀
dezy: Já budu mít poděděnou postýlku, dělal ji manželův děda. Vaničku mám ještě po mně, kočárek bude nový (poslední tři přírůstky v rodině jsou dvojčata, takže tudy se kočárek dědit nedá 😅 ). A koš myslíš na co? Jo, ještě budu kupovat Nannynku. Nejvíc poděděného bude oblečení, zavinovačky, deky a pod.
U nás asi nakupovací mánie nechytne nikoho 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre