Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
20. apr 2010

porodní bylo super.měla jsem jednu stálou porodní asistentku a ta se o mě stále starala.barča se jemnovala fakt hodná vše řekla a vysvětlila.řekla pro a proti super.to stejný když jsem tam byla na tom zátěžovim testu.všichni moc hodný vše vysvětlili.různé varianty co by kdyby.jen jsem nevychytala žádný volný nadstandartní porodní box. takže jsme dost ušetřili tatínek to nestihl a box nebyl hned 1000 k dobru 😀
šestinedělí taky fajn ale už bych měla výhrady.laktační poradkyně ti ukáží jak kojit.kdykoliv dojdou ale každá má jiný názor a jen ukáží a odejdou mají toho moc.ještě to mají nějak rozdělené každá sestra má pár dětí a musíš čekat na tu svoji.
poporodní vůbec nespolupracuje s dětskýma sestrama takže pokud budeš mít 72h po porodu jdeš domů ikdyž dítě propuštěno neni.máš nárok na hostinský pokoj ale moc volný neni a ještě je to děs a hrůza.
jinak to jde.
celkově musim říct že jsem spokojená byla
ještě rizikové tam ej to super až jsem se divila jak jsou všichni hodní a milí fakt jsem zírala
kdyby náhodou dětská JIP všichni jsou moc hodný,vysvětlí řeknou,dítě kdykoliv dovezou,ty tam můžeš,doktorka strašně hodná ženská,sestřičky se o děti starají fakt krásně taky velká spokojenos

xxx.klarka
20. apr 2010

janulka, no že ty se taky ozveš. Jsme mysleli že už rodíš či co. To je dobře že to dopadlo takto.🙂

doli1
20. apr 2010

janulka ono to neni moc ideální když dítě nejde vzbudit to bych se trochu bála.zkoušeli budíka?

janulka04
20. apr 2010

klari, ahoj...este nerodim..ja chcem 5.5. porodit 😀
ak teda moja mala nebude nadalej taky flegmos a neporodim az v juni 😀

janulka04
20. apr 2010

doli, on sa teraz vrti...prost doobeda mi vzdy spi.... 😀 to uz mam odsledovane

xxx.klarka
20. apr 2010

mili, ano já i lucik... jsme měli šablony, objednávali jsme je tady: www.predlohy.sk . Já bych to od ruky nedala ani náhodou, nejsem žádný malíř. 😀

xxx.klarka
20. apr 2010

janulka, no proto 🙂 jsi se dlouho neozvala, tak jsme nevěděli. já vím, já si to taky plánuju na prvního😀

janulka04
20. apr 2010

klari, trosku rodinne problemy som mala, vies? ale tak musim prekusnut a ideme dalej 😔
no, som zvedava, teda, ci to ti mrnuskovia pochopili,ze kedy maju ist von 😀

janulka04
20. apr 2010

doli, ty ma nejeduj, babula 😔
clovek tu neni tyzden a len dojdem a uz ma stresujete....
proste nic sa nestane, mala je ok a hotovo..ziadne negativne myslienky...lebo sem zase nenakuknem... 😉 ☹
nestresujte ma, prosim 😔

xxx.klarka
20. apr 2010

janulka, snad ano 🙂 Aha, to mě mrzí, tak ale snad bude všechno ok. 🙂 i když nevím o co jde. 🙂

doli1
20. apr 2010

janukla pokud kope tak určo problém neni tak si stoho hlavu nedělej

janulka04
20. apr 2010

doli, kope aboxuje teda poriadne, len si lubi rano pospat...proste cela maminka 😀

antynka1
20. apr 2010

Janulka - buď v klidu, moje žížala taky dopoledne chrní a vstává když chce a já se můžu třeba stavět na hlavu. Za to večer vždy řádí 🙂

m.c.
20. apr 2010

Doli, malá je moc krásná!!! Určitěš tu váhu brzo dožene🙂

Dneska jsem byla v poradně, já mám tlak 110/60, mám asi opačný problém, každou poradnu ho mám nižší🙂. Jinak vůbec nic novýho, absolutně stejnej nález jak minule, mimčo se k porodu nechystá a neotočilo se☹. Dr. říkal že za týden mi už naplánuje termín, prej si mám vybrat nějaký hezký datum začátkem května🙂 🙂. Už se s CS smiřuju, co už. Prostě si vyzkouším oba porody, víckrát rodit už nebudu🙂. Jo a říkal mi že podle něho by se dalo mimčo porodit KP, ale musím s tím souhlasit, nenutí mě. Já teda nechci, když čtu jaký můžou nastat komplikace.

doli1
20. apr 2010

janulka pokud tě uklidnim tak malá mi spala i při porodu.taky byla děsný flegmoš.

janulka04
20. apr 2010

doli...viec cim by si ma ukludnila???
je taka aj teraz???? 😀 😀

doli1
20. apr 2010

pokud nemá hlad tak spinká.v porodce ji říkali šípková růženka 😀 snad jí to vydrží dlouho

janulka04
20. apr 2010

doli, tak uz som kludna 😀 😀
aj ja chcem take.....moje male take tiez boli 😉

bramburka
20. apr 2010

tata mi prinesl pudingy v říjnu prošlé, zdá se že jim nic není, je jich asi 20, myslíte, že mám je zkusit udělat, že tomu může něco bejt?

zuzana0409
20. apr 2010

ahojte tak ja som si bola prevysledky na streptokoka a vsetko je ok tak to som rada 😀 zajtra idem na prvu poradnu do nemocnice tak som zvedava ako to dopadne......uz by spom to mala za sebou 😝

antynka1
20. apr 2010

Bram - od října je to už dlouho... asi bych se na ně už vybodla...
Zuzi - tak super
Jak jste tu před nedávnem řešily to bolení kostí na spodku, čím to je? A jak dlouho to trvalo? Jestli až do porodu, tak se jdu zahrabat a chci usnout dlouhým spánkem a probuit se až před porodem......

mili1pu
20. apr 2010

brambůrko to si je chceš dát až tenhle měsíc já nevímale už bych těm pudinkům nevěřila 😝 ,ale je jich škoda 😒

zdenkapo
20. apr 2010

Klarko
tady je odkaz- od dr.Kouckého ohledně těch ketonů,ale najdeš tam i jiné a další odpovědi http://www.porodnice.cz/mily-pane-doktore-co-zn...

Lucik
já jsem domluvaná v poradně s PA,že se vážím a měřím tlak doma....

mili1pu
20. apr 2010

anty myslím že to je tím že se ta kost roztahuje a připravuje na porod a myslím že každá tu dobu měla jinak 😅 ,mě pobolívala nedávno a už mam klid a trvalo mi to pobolívání týden

antynka1
20. apr 2010

Mili - no pěkný.... Mám se připravit ještě na nějaké lahůdky?

zuzana0409
20. apr 2010

mna to bolelo asi tyzden tiez ....ja som si sadla na zem ku malej a frajerka som si myslela ze sa postavim 😀 no a tak mi tam nieco puklo ze som pomaly 3dni nechodila ale teraz to je uz ok len sem tam ma tam pichne alebo ked vela chodim noo da sa to vydrzat..... 😉

xxx.klarka
20. apr 2010

zdenka, děkuju. Takže to je jen tím že jsem donesla moč z ráno co byla "na lačno" jo pokud to dobře chápu. 🙂

pepibubu
20. apr 2010

Brambu, nebýt těhu tak to možná risknu, takhle bych tu kuráž neměla...

mili1pu
20. apr 2010

no snad né 😀 ,to roztahování kosti nebylo tak hrozný 😉 ani jsem nevěděla co to je až jsem to zjistila tady,mě třeba otýkají kotníky ale taky to neni taková hrůza,ale pálela mě hrozně žáha a vracelo se mi jídlo i pití,ale už mam taky klid,přešlo mě to. 😉

doli1
20. apr 2010

holky kojení mám stejný jak u šimka musim jest a jest a jest co jsem nepřibrala v těhu doženu u kojení 😠
s porodky jsem si dovezla jen kilčo nahoru.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre