Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
21. apr 2010

klarka, pozor aby si sa neprevážila do tej vane, keď sa budeš nad ňou zohybať...ja mám s tým tiež už občas problém 😀 😀 😀

matpaj
21. apr 2010

hm, klarka, tak ti poslem mokre pradlo........mi ho u vas zavesis 😀

zuzana0409
21. apr 2010

ahojte tak som spät z poradnwe....hrdlo mam skratene na 1cm otvorena som na 2cm a CS mam 8 😕 minuly tyzden som mala 3 😎 ctg v poriadku takze dufam ze to coskoro pride 😀 😝

xxx.klarka
21. apr 2010

matpaj, jasně 🙂 já suším už pravidelně venku 🙂

zzuzul, taky jsem nad tím už přemýšlela 😀

zdenkapo
21. apr 2010

holky no jsem zvědavá a doufám,že připravené to trochu aspon bude aby mohli vyvolávat a mělo hlavně hned účinek a bylo rychlé.... přála bych si porodit hned v pátek- v sobotu mám narozeniny,tak by bylo hezké už být v klidu a mít Aničku u sebe a v pořádku....

zzuzullka
21. apr 2010

zuzana, super, to môžete mať drobca už za chvíľu pri sebe, to je super ako sa nám to kráti...už môžme v podstate všetky očakávať...ale aj vás kľudne pustím pred seba 🙂

klarka, začína to byť adrenalínový šport 😀

iivet
21. apr 2010

zdenkapo: drzim moc moc moc pesti. Zkouselas treba takovy ty babsky rady pro vyvolani? Ostry jidlo,sexik,horka vana......?

zzuzullka
21. apr 2010

no nič...idem sa zasa učiť ☹

xxx.klarka
21. apr 2010

mě štve že moje dr mi nezaposuje CS ☹ tak vím prd. Ale jestli vydržíme do pondělí do poradny, tak se jí zeptám jak to vypadá.

matpaj
21. apr 2010

hm, mna moja dr ani nepozera ani nerobi uvz, tak moje CS je vo hviezdach 😒

xxx.klarka
21. apr 2010

matpaj, tak to je úplně hrozné. Mě vždy UTZ koukne na srdíčko a vyšetřní vnitřně, jen minule poprvé ne, jinak pokaždé.

yanika
21. apr 2010

ahojte,
zdeni: prajeme Ti to vsetky, aby Ti to rychlo prebehlo, ved uz "Ta natahuju" dost dlho... nech uz si v klidku a mas mimi Anicku pri sebe 😉
Ja som opat po monitore a mam prist aj zajtra, zase sa tam cosi objavilo, nejaka ta kontrakcia.. zeby sa to uz zacalo? 😅

matpaj
21. apr 2010

klarka, mna sa len vzdy spyta ako sa mam, zmeria mi tlak, samozrejme ma odvazi 😀 , tak sa smejem, ze do poradne kludne mozem chodit aj k susedovi.....a nemusim sa trepat do mesta....

xxx.klarka
21. apr 2010

matpja, to jo no 😀

zdenkapo
21. apr 2010

Ivet
to víš,že zkoušela a nic nezabírá,tak už to neřešim... asi to tak má být,uvidíme co přijde...

Klarka
to CS je stejnak na posouzení každého lékaře a stejnak to nemusí nic znamenat,já měla při TOmáškovi furt CS 0 a stejnak mi začli kontrakce a porodila jsem.... a je to individuální posouzení, mě třeba ten samé den řekla moje gyn CS0 a v porodce primářka CS3- je dle nějakých několika kritérii,jak je čípek postavený,jak je tvrdý a tak a každý to asi vnímá jinak...

Yanika
děkuji,však že doufám, v ten pátek a porod za chvilku po první snaze o vyvolání 😉 .... no ale bl by to krásný narozeninový dárek... nic jiného nechci,jen ať je zdravá a už na světe

ciknori
21. apr 2010

Matpaj: taky mi to přijde nefér, dneska to bylo aspoň prosba o radu, ne úkol. Záleží mi na tom, aby to tam fungovalo, ale jsem teda už nastavená na jiné věci a měla jsem co odělat, abych jim neřekla, že jsou banda psychopatů 🙂 Holt se země i kola ekonomiky budou muset otáčet i bez nás, viď 😵
Zdenka: když mi moje doktorka kontroluje čípek, tak se vždycky tváří strašně soustředěně a zavírá u toho oči, tak se tomu vždy musím smát.

xxx.klarka
21. apr 2010

zdenka, aha, jasně. Díky. Já vím že v tom 31tt jsem měla CS3 než mi vzali do nemocnice a od té doby nevím jak na tom jsem. Doktorka vždy řekne jen tady to vypadá dobře a konec.

zdenkapo
21. apr 2010

ciknori
no přesně.... a to je právě ono,je to subjektivní hodnocení....

Klarka
neboj,CS není moc důležité,spíš jestli se otvíráš,ale to by ti řekla,a,ty už si stejnak za vodou.....

doli1
21. apr 2010

trochu zas malé a už si konečně udělám albíčko

iivet
21. apr 2010

jeeee to je drobecek - krasna🙂

zdenkapo
21. apr 2010

Doli
Elinka je úplně krásňoučká,já už bych taky chtělááááá

xxx.klarka
21. apr 2010

zdenka, už v tom 31tt jsem byla na špičku prstu, ale ted nic neříká ... tak nevím. Asi budu muset říct drahému at to prozkoumá 😀😀
mě by fakt nevadili kdyby jsem porodila, sem hrozná co .... 😒

doli, to je princezna krásná 😵 😵

xxx.klarka
21. apr 2010

je možné aby se mi zmenšovalo břicho??

doli1
21. apr 2010

holky moc děkuji je to drahoušek muj 😀
klarka no ubyvá vody ale jestli se zmenšuje břicho tak to nevim.
zdenčo je super vědět že už se rozhodna a malou budeš mít už u sebe.

matpaj
21. apr 2010

doli, kraaaasna.... 😵

klarka, akoze tebe sa zmensuje brucho?

dezyre
21. apr 2010

Ahoj holky..
Doli malá je slaďoučká 😵
Kláry ono se ti zdá, že se ti zmenšuje, ve skutečnosti ti "jen" klesá 😉 (jsem vyčetla, proto dělám chytrou) 😀 😀 😀 😀
Jinak holky mě pořád tak bolí kosti a to doho jsem včera sešlapávala pet lahve, a že jich bylo, tak mě ještě bolí prdelovej sval, jak jsem se půl roku pořádně nehýbala 😀 Ale jinak opět ani jeden poslíček... tělo se pořád na porod nechystá.. no uvidíme, zítra jdu k zubaři a v pátek zase monitor a kontrola v porodce, tak snad ....

doli1
21. apr 2010

normálně v brně v bohunicích chodí rehabilitační sestry a cvičí svámi cviky aby se zas tělo začalo hýbat taky na spevnění pánevního dna a na zatahování dělohy atd.úplně mě to překvapilo.nikde jsem o tom neslyšela ale fakt každý den 5 min se věnovala každýmu pokoji.

matpaj
21. apr 2010

dezyre, tak ja brucho budem mat zachvilku pri nose 😀 tak mi stoji..... 😀
ale sa tesim, ked mi padne, konecne sa normalne nadychnem........

dezyre
21. apr 2010

Já ho teda dole docela mám.. i když jsem ho nikdy neměla tak vysoko, že by mě tlačil malej na žebra nebo bych nemohla dýchat.. ale cítím pohyby hlavičky a ručiček už hoooodně nízko 😀 a jinak velikost břicha, řekla bych, že tak normální, ale už je na hranici ... kdyby poporostlo ještě trochu, tak už si tkaničky u bot nezavážu 😀 😀

matpaj
21. apr 2010

babky, nachvilu sa lucim...........klarka, vysiel oskar 😀 , idem prat................
a vela nepiste, az vas stihnem docitat......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre