Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

andelka
26. okt 2009

Tak u nás se registrace pokud vím nedělají. I proto, že bývá často stop stav a pak tě vezmou, kde je volno. Takže já se na jednu porodnici neupínám, krom toho každá má svoje plus a minus.

Blani, Dezy: Zítra držím moc palce, ať je všechno na jedničku a těším se na fotky, zážitky... 😵

Ad zubař - všimla jsem si v těhu průkazce kolonky na štempl od zubaře, tak abych se pomalu objednala, u nás se dost dlouho čeká. Na preventivce jsem byla v květnu, tak by mi snad nic dělat neměli ani.

doli1
26. okt 2009

pokud vás k zubaři nic nenutí(kaz atd) tak bych šla co nejpozději.prcek jak si začne brat vápník tak je to záhul pro zuby ted je to ještě pohoda.muj minulí dr říkal vše až po 8 měsíci

lucik...
26. okt 2009

doli mě sice nic nebolí, ale kazy určitě mám 🙂 Nicméně moje doktorka mi říkala, že bych měla jít poprvé kolem 12tt a pak později, tak i přesto že se zubaře bojím jak čert kříže tak radši půjdu... ☹

Jinak dnes jsem byla na kontrole a už mi dělala ultrazvuk přes bříško 😉 To já jen jak jsme to tu minule řešili 😉

andelka
26. okt 2009

No jo, to jsme řešili, no. U nás nakonec minulý týden ok, taky přes břicho. 🙂

Já mám pocit, že mi doki už minule něco o zubákovi říkal. Já jsem teda kaz neměla od základky a na preventivkách mi kromě zubního šutru nic nedělají, no aspoň že tak a snad to vydrží. 😅

medan29
27. okt 2009

Dobré ránko, tak já jsem už objednaná k zubaři, ale jdu až 2.12 dřív neměla místo, ještě musím k obvodní aby mi taky dala razítko do průlazky, ale zatím se mi k ní nechce, není moc příjemná

medan29
27. okt 2009

Jinak k těm porodnicím, Já budu rodit v Karviné, mám to tam kousek a pochybuji, že by mě manžel vezl do Ostravy. Jinak otec u porodu 300,- a nadstandart 400,-, jinak kdybych si mohla vybrat tak Vítkovická nemocnice, po rekonstrukci a super zaměstnanci, rodila tam kámoška obě děti a velká spokojenost

bramburka
27. okt 2009

hmmm tak v Podolí nadstanadart tuším od 1500-2600 na noc a nuly jsem nepridala...

jinak v minulem těhu jsem byla 2x u zubaka, na zacatku a na konci, snad na to byly i 2 kolonky v prukzace...

medan29
27. okt 2009

bramburka :to je tedy cena

doli1
27. okt 2009

krásné ránko taky vám holky přijde že 90% dne trávíte na wc?

medan29
27. okt 2009

doli1: jak kdy, ale když jsme v práci tak to moc nejde

michalag
autor
27. okt 2009

Ahojte babenky 🙂
medan, vitam ta medzi nami 🙂 😉
babara, vek som opravila 😉
doli, tak ja ani nie ...

medan29
27. okt 2009

michalag:ahojka 😀

michalag
autor
27. okt 2009

ahoj 😀
mozno si to uz asi pisala a kedy mas termin a kolky si teraz tt ???

yanika
27. okt 2009

Ahoj michalaq, dlhšie si sa neukazala 😉 čo mate noveho? Chcela som Ťa poprosiť, či by si nas nove priprastky nepridala do tabuľky? .. čo Ti treba napisať do IP?

mishutka
27. okt 2009

Ahooooj holky,
já zatím na WC trávím minimum času 😀

medan:od kud jsi?? 🙂

michalag
autor
27. okt 2009

yanika, teraz mam menej casu, lebo synatora mam doma choreho uz 2 tyzden a vyzera to tak ze aj dalsi ostane doma, lebo kasel mu neprechadza 😒 a ja som bola zase chora ☹ 😒 - skriabalo ma v hrdle, tak mi Dr. (mame ju spolocnu s drobcom, kedze ma dorast az do 26r.) predpisala take iste sirokospektralne ATB ako drobcovi a tiez hladame vacsi bytik, takze toto vsetko mi teraz zabera kopec casu 😝

jasne tie co chcete byt v tabulke, kludne mi piste do IP udaje a ja vas tam potom hodim 😉

zuzub
27. okt 2009

ahojte 🙂 chcem sa spýtať máte niektoré z mamičiek alebo idete niekto kupovať aj monitor dychu? ja by som chcela len sa nevyznám v tých značkách a ktorý je dobrý....

yanika
27. okt 2009

michalag, tak to máš starostí až-až... nejdem Ťa teda teraz otravovať s tou tabuľkou, však bude času ešte habadej 😅

mishutka
27. okt 2009

zuzub:já půjdu asi do té Nanny-monitor dechu 😉

lucik...
27. okt 2009

ahoj holky, tak jsem zpět od zubaře, živá a zdravá, po dvou letech ani jeden kaz, super 🙂

doli1
27. okt 2009

zuzub já bych šla do nanny je to ověřená značka a myslim že nejlepší.muj první monitor byl na plinečku přišlo mi to super že to může mít i v kočárku ale stále se to spouštělo samo a budilo to šimona.

medan29
27. okt 2009

michalag: jsem ve 12tt a termín porodu 8.5.2010

zuzub
27. okt 2009

no vidíš lucik 😉 ja tiež čo som pozerla tak ten Nanny sa mi pozdáva...

lucik...
27. okt 2009

zuzub no kdybych to věděla, tak sem mimíska ušetřila spoustu stresů od včerejška 😀 Ale snad to přežije bez újmy 🙂

zdenkapo
27. okt 2009

holky tak zubař je povinný 2x za těhu a pak mě pozvala i po šestinedělí...

tak v Děčíně otec u porodu 500,-Kč a pokud u nich rodíte i podruhé,tak 300,-Kč

monitor dechu je zbytečnost,tak mi to vysvětlily paní doktorky a sestřičky na novorozenckém oddělení,doporučuje se jen při předčasně narozených nebo rizikových dětech,ale právě jak píče Doli,spouští se to někdy samo a to by mě z toho teprve trefilo,zda je mimi v pořádku nebo není a pak ho zbytečně tahat po doktorech... ale pokud to některé udělá klid na duši,tak proč ne,ale nepřeju vám to samospuštění,zažila jsem to v porodnici a je to fakt nepříjemné...

mishutka
27. okt 2009

zdenka:úplně ti rozumím, ale třeba mojí kamarádce umřela holčička a nebyly jí ani 2 roky 😠 Večer ji dala spát a ráno už ji nevzbudila ☹

Tak radši ať to řve než zažít něco tak ukrutného ☹

zuzub
27. okt 2009

ja poznám tiež prípady, kedy by monitor dyhu možno záchránil bábätku život 😔 podľa mňa to vôbec nie je zbytočnosť.....

andelka
27. okt 2009

Podle mě taky ne. Moje neteř normálně přestávala v noci dýchat. A to pak nemůžete spát, pořád to mimčo pozorujete jestli dýchá a trnete. Takhle má člověk aspoň víc jistoty a je klidnější. Nannynky se dají i půjčit.

medan: A nechceš si ty týdny a odkud jsi a termín porodu dát do pasu? Ať se každý může podívat a vědět 😉

doli: Já na WC netrávím ani tak dny, jako spíš noci. V noci jdu i 4x.

medan29
27. okt 2009

andelka:ted to nějak ještě neřeším, možná později

doli1
27. okt 2009

já nejsem vzyklá chodit na záchod moc toho nevypiji ale ted jo a hlavně chodim v noci ale už se ani nepřemlouvám že to vydržim do rána prostě jdu.chce t ohodně přemáhání ale jdu
monitor vůbec neni zbytečný.kouknu na zelený světýlko a v pohodě usínala klidným spánkem.nanny mi nikdy nespustil jen tak.říkala jsem že dřív jsem měla jiný ten něco na rei..... držel v pohodě dokud bříško bylo napapaný a plinka držela pěkně ale jak se splasklo bříško na konci spaní tak už plína nedržela dobře a spustilo se to.protože to reagovalo na pohyb břicha.znám plno mamin kterým zachránil dítě a taky znám maminku která by vyměnila vše za to kdyby ho tenkrát měla a dítě nemuselo umřít.moje teta přišla o první dceru až ráno přišli na to že je mrtvá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre