Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
4. nov 2009

Holky, tak jsem zjitisla, že v tom balení je těch bodýček 6 místo 5. Jak v tom někdo hrabal, tak tam jedno je 2x (a zrovna modrý 😀 ), ony dole byly poskládaný, tak jsem jen přepočítala barvy moc v tom nehrabala a ty vrchní poskládala, tak jsem to přehlídla. No ještě, že to na pokladně nerozbalovala, by si myselala, že jsem to chtěla šlohnout.... takže "značkový" body za 12,-kus to jde, ne? 😀

andelka
4. nov 2009

blanka: Tak si to datum PM v nastavení v pase změň a bude to 😉
Já teda mám zatím jen 2x body s krátkým rukávem a 3x s dlouhým a papučky. Zatím nějak nemám potřebu ty miminkovské oblečky schraňovat. Ale uvažuju, že bych měla pomalu začít nakupovat plínky, ať toho pak není moc najednou.
U nás je zatím favorit Patron Bohemia (apolon), jezdí jich tu hodně, tak už jsem je okukovala a líbí se mi. Na skladnost nehledím, nemáme auto. A potřebuju, aby to mělo vložnou tašku.

blanka.k
4. nov 2009

Andel - no jo, posunout PM, to je fakt 😀 mě to fak nemyslí...ještě, že nemusím do práce 😀
Já koukám vždycky v šalině po kočárkách, jak se jim nastupuje, vystupuje, ovládá,...ale vůbec se nevyznám ve značkách. Spíš zkoumám kolik kol (3 nebo 4), jak velký kola, atd. Jediné omezení pro mě bude šířka dveří v motoráčku a rychlíku až pojedeme k našim 😀

doli1
4. nov 2009

andi patrona ti moc nedoporučuji.kámoška ho měla na první dítě a dost věcí ji vadilo.vůbec nepružil tak když jela po zámkové dlažbě tak se dítěti strašně třásla hlavička.na zimu je tam jen ten nánožník neni tam nic jinýho co by bránilo té zimě.vzhledově vypadá dobře.

andelka
4. nov 2009

blanka: Já jsem to taky tak udělala, kdybych tam dala skutečné datum Pm, tak bych byla dávno na přelomu 14 a 15tt. Takže to mám podle početí -14 dní, prostě skutečné stáří.
doli: No jo, ale kočárky s malými plastovými koly drncají ještě víc. Právě včera jsme se koukaly s mamkou na ulici po kočárkách a zjistily jsme, že hodně těch "modernějších" menších kočárků nemělo na nožky buď vůbec nic(deku teda jo) nebo jen něco tenkého. Ty Patrony mi přišly jaksi nejobalenější. Ale na kočárek je ještě času dost. Kamarádka, co se jí teď narodilo mimčo ho má, tak pak poreferuje. My ho stejně budem kupovat až skoro na jaře.
Nejlíp pruží ty klasiky velké, ale ty se mi zas nelíbí moc.

doli1
4. nov 2009

já jsem pro ty velké klasiky.jenže u nás jsou strašně cesty samá díra a na prochajdu do lese a ježdění přes kořeny.takže jedině pořádně odpružený kočárek a velký protože v zimě naše děti budou dost velký a musí se tam vlest i s fusakem.na vesnici je to ideální kočárek ale do města je potřeba úplně něco jiného to je jasný.když budete kupovat noví určitě je spousta diskuzí o tom kočárku něco bych si přečetla co ostatní maminky o něm říkají.
třeba by mě zajímalo proč inglesina jeden s nejdraších kočárků a na MMB se hromadně prodavá a dost nízké ceny.proč se ho lidi tak rychle zbavují

mishutka
4. nov 2009

Luci:taky kutim tečn x-lander xa,jenom je škoda já jsem chtěla autosed. s tou základnou a tý jsou dost drahé, ale uvidíme. Třeba co ušetřím na kočárku vrazím do sedačky 😀

lucik...
4. nov 2009

mishu co je autosedačka se základnou 😀 ?

mishutka
4. nov 2009

doli: to je těžko říct který je ten nej 😅
Nechci se nikoho dotknout 😉 ,ale co jsem se dívala na bazary tak většina Pražaček kupuje kočárky ty nejdrašší a pak je brzy prodávají páč jsou na .... 😀

blanka.k
4. nov 2009

Já chci určo kočárek s pořádnýma nafukovaacíma kolama. 😀

blanka.k
4. nov 2009

A hodila jsem na web pár foteček, zbytek bude snad do týdne... zepředu bříško není vidět, ale zboku a spíš zdola focené je to teda pěkný pupík 😀 http://www.btweb.cz/1trimestr

mishutka
4. nov 2009

lucik.základna se nechává v autě na trvalo a jenom tam tu sedačku na cvakneš,nemusíš sedačku furt motat dom pásu 😉

lucik...
4. nov 2009

blani fotky jsou to nádherný, ale zepředu to teda není vidět, si hubenounka 😀

lucik...
4. nov 2009

mishu aha, to vůbec nevim 😀

blanka.k
4. nov 2009

Lucik - díky moc.... ono je to focený zepředu vleže, tak ten pupek není moc vidět,a pak ten blesk smazal stíny, takže to fakt není vidět 😅 Ale zboku když stojím tak jo, už jsem nejhubenější pod prsama 😅

doli1
4. nov 2009

každá mamina potřebuje něco jiného,chce něco jiného.nemůže byt jednotný kočár.
ale zajímalo by mě jak by vypadal nejideálnější kočár

lucik...
4. nov 2009

blani no z boku máš bříško hezký 🙂 To já ještě nemám 😠 😀

blanka.k
4. nov 2009

Holky, a jak se říká takovým těm kočárkům, že bych teď první rok jezdila s kasickou hlubokou korbičkou, a za rok místo toho dala na kola sportovní otevřenou... to se musí koupit už rovnou zaráz, nebo je to nějak kompatibilní v rácmi jednoho výrobce? Že bych si tu druhou koupila fakt až za rok, aby to doma nezavazelo...nebo je lepší to mít úplně zvlášť jako 2 různé kočárky?

lucik...
4. nov 2009

blani to je normální kombinovaný kočárek ne.. Já myslím že se to kupuje najednou, jestli můžeš zvlášť to netušim..

blanka.k
4. nov 2009

Lucik - však jsem se kvůli focení nadlábla (2 kousky lososa, 2 porce bramborové kaše) a jak kamarádka přijela, tak sjem ještě vypila asi 0,5l vody aby bylo co fotit. Ale že to zboku vypadá takhle jsem netušila 😀
Právě nevím,jeslti rovnou koupit ten kombinovaný nebo po roce dokouit ten otevřený vršek zvlášť.... Zas asi vše v jendé sadě bude levnější... 😅

doli1
4. nov 2009

myslim že vzlášt to nejde koupit asi se to prodavá jen dohromady.já tu sportovní využívala a potom jsme koupili golfky a kočárek kompletně schovali.golfky byli skladnější na přejíždění dovču a tak ale dokud jsme neměli golfky tak jsem ji používala

doli1
4. nov 2009

fotky jsou super a vypadáš jak v pátem měsíci aspon stoho profilu

mishutka
4. nov 2009

blani.možností je neskutečně mnoho 😉 Možná kdyby to bylo jak za kom. tak by jsme si s tím nemusely motat hlavu 😀

andelka
4. nov 2009

blanka: Myslíš kombinace? Nebo nevim. Já bych kombinaci chtěla, aby bylo napřed hluboké lůžko s vložnou taškou a později sportovní sedačka buď bývá zvlášť, nebo se dá přestavět z té hluboké.
No, moje požadavky na kočárek: 4 nafukovací kola, větší košík, přehazovací rukojeť, vložná taška, nánožník na zimu, odvětrávání v boudičce na léto. Skladný být nemusí, protože ho skládat nebudem a úplně malý taky ne, protože máme kočárkárnu. Autosedačku na něj nepotřebuju.
Já si tak plánuju, že po 6 měsíci+- by šlo mimi do sporťáku z kombinace, ten jde polohovat, má nánožník na zimu...
Zatím mi jako vcelku splňující požadavky přišly akorát Firkon (ten klasický - Ivone) a Patron apollon.
U nás jich jezdí fakt hodně, ale v bazaru jsou málokdy.
Na další léto už by se koupily nějaké lepší golfky nebo lehčí sporťák.

Blani: to jsou super fotky. ale zepředu fakt není ještě nic vidět 🙂

mishutka
4. nov 2009

Já chci klasik hluboký+ sporťák+sedačku aby šla do podvozku a určo nějakou výbavu:fusák nebo nánožník atd.
klidně 4kolku...a nafukovačky 😅

lucik...
4. nov 2009

mishu tak pro tebe je x lander ideál 😉

mishutka
4. nov 2009

Je,ale ještě jsem ho neviděla na vlastní oči ☹ ještě nedávno byl náš favorit chicco trio s3 😀 Tak dlouho budu vybírat až přeberu 😅

X-lander bych chtěla trefit komplet do 13 tis. 😀 a možná v polsku to trefím 😀
chicco za ty prachy nekoupím stojí kolem 16 tis. a kdyby stál za ... tak se půjdu oběsit 😀

blanka.k
4. nov 2009

Andel - tak to máme asi stejnou představu o kočárku. Já teda předpokládám, že hluboký budem mít tak rok, aby mu v zimě bylo teploučko 😀 a pak sporťák, a skládací nepotřebuju, nějak mě nenapadá žádná varianta, kde bych ho potřebovala složit 😅 Doma se vleze, do výtahu taky, do MHD i vlaku.... hlavně aby měl velký takový ten košík pod korbičkou, abych mohla s ním na nákupu do Globusu. Dnes v tesku byla maminka, měla takový kočárek, ale ten táhla za sebou a druhou rukou před sebou takový dětský nákupní košík, co vypadá jak autíčko, vevnitř sedělo asi 3leté dítě, .... se ani nedivím, že byla hubená jak lunt 😅 Nad golfákem neuvažuju, jelikož bych tu asi vytřásla na chodníku z dítěte duši... a v centru po dlažbě to samé 😅 A za barák do lesa to taky není 😀

monikapd1
4. nov 2009

ahojte babule pripajam sa k vam koncom maja 2010 cakame babo 😀

blanka.k
4. nov 2009

Mishut - kamaárdka si koupila nějaký kočárek za 20t, furt se teď hádá kvůli reklamaci, pak si koupila golfky za asi 1500,- a je spokojená. On si člověk fakt nevybere. Člověk si nemůže být jistý, že drahé a značkové vude dobré a naopak levný bude stát za houby. 😅 Někdy je to holt naopak, a pak si vyber, že 😅 Zatím co mám zkušenosti, tak elektorniku a spotřebiče do domácnotsi už fakt radši "značkové", ale třeba postýlku, matraci, atd. koupíme někde v Ikeii, stejně z toho dítko brzy vyroste, oblečení taky tesko Cherokke, atd. ideál, za měsíc mu bude vše malé 😉 Ještě jsem si vzpomněla, viděla jsem v tesku v akci dětskou vaničku, ale barvy... asi 3 syté odstíny růžové a fialové metalízy 😅 😅 😅
Monika - vítej mezi květnovkama 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre