Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
10. nov 2009

zdeni to mi ani neřikej, můj táta nám to řiká pořád a mě to přijde tak hnusný 😀 Jako když řekne "a dodělejte mu pořádný vlásky" 😀 😀 😀

aaadus
10. nov 2009

lucik já dnes musela vstáva o půl 5 a málem mě to zabilo. a jízda autem byla taky zajímavá, kroutila jsem se jak žížala

mishutka
10. nov 2009

Co je to za blbost s těma vlasama 😀
Netěž když se narodila měla číro jak byč!!!!Na vítani občanků byla jediná vlasatá, ti kluci byli dojednoho plešouni 😅

lucik...
10. nov 2009

mishu to se jen řiká 😀 taková úchylárna 😀

m.c.
10. nov 2009

No my budem mít určitě vlasatý miminko, Peťula byla hároš, ale sexem to určitě nebude 😀 😀 . Já mám na sex chuť odpoledne, pak mi začne být zle a večer místo sexu myslím na to, jak co nejrychlejš usnout abych se nepoblila 😅 😝 . Takže manža se fakt neužije, za chvílu mi začne vadit břicho, no moc asi během thotenství sexovat nebudem 😝

Dneska jsem byla na kontrole, všechno OK, no moc mě ani neprohlížel. Příští týden jdu na krev a dal mi žádanku na UTZ ve 20tt zas do Fakultky, jsem se objednala na 14.12. Tak sem zvědavá jestli jako vánoční dáreček dostanem fotku pohlaví miminka 😉.

michalag
autor
10. nov 2009

tak mna palila zaha pocas celeho tehu niekedy tak priserne ze som myslela ze ... a maly bol najvlasatejsi blondacik co tam mali a vsetci ho volali anjelik 😉 ... a teraz to zacina opat aj ked este nie tak casto, ono to len zacne okolo 20tt a vysie

aaadus
10. nov 2009

m.c. já jdu taky 14.12. na velký UTZ + dětské kardio 🙂

lucik...
10. nov 2009

my jdem na kontrolu až 25.11. a rovnou na tripply, tak taky dostanem žádanku na velký ultrazvuk, jen nevím, jestli to nebude už pozdě se někam objednat tak aby nás vzali před vánoci ☹

doli1
10. nov 2009

šimi byl pěkně holohlaví tak už vim proč 😀 😀 😀

aaadus
10. nov 2009

lucik já jdu sice na poradnu taky až 23.11.,ale dnes jsme byli na genetice a tam mě objednali na utz, 2 v jeden den. už se nemůžu dočkat až to všechno uvidím a uslyším srdíčko

lucik...
10. nov 2009

no já přemýšlím že se někám objednám už teď a pak jen doktorce řeknu at mi napíše žádanku tam kam sem se objednala 😉

blanka.k
10. nov 2009

Já jdu na triply 19.11. a jak jsem tu psala o kamardákách z jiné dikuze, že jim triply vyšly blbě a musely na plodovku, tak smaozřejmě obě jsou v pořádku. By ty triply měli zakázat 😝

blanka.k
10. nov 2009

Na ty velké UZ se taky chodí někam jinak jak na NT+?
A taky vám jede MK strašně pomalu? 😨

mishutka
10. nov 2009

MK jede na pytel 😅

aaadus
10. nov 2009

blanka já jdu tam kde jsem byla na NT a taky mi to jede pomalu
konečně jsem sebrala odvahu a přihlásila se na cvičení a plavání pro těhotné a ještě na gravid jogu. no jsem zvědavá jak mi to půjde

bibi13
10. nov 2009

čo je to ten velký ultrazvuk? to posiela lekár? som mimo tušim..🙂

blanka.k
10. nov 2009

Bibi - to je druhotrimestr. UZ screening -měří se rozměry hlavičky, bříška, podrobně se vyšetřují orgány, množství plod.vody, poloha placenty,... 😉

bibi13
10. nov 2009

aha.. Dakujem blanka.. a to posiela tvoj gynekolog?

blanka.k
10. nov 2009

Já právě nevím, já měla za to, že mi to udělá moje gyn., protože mi neříkala, že bych se měla někam objednat, ale holky píšou, že je posílají jejich gyn. někam jinam. Tak nevím 😨

aaadus
10. nov 2009

to se dělá na nějakém spešl utz. podle mě by tě měla poslat tam, kde jsi byla na screening v 1.trimestru. teda aspoň já to tak mám

lucik...
10. nov 2009

blani já taky nevim jestli mi to náhodou neudělá ona 😀 Moje gyn. mi bude dělat i odběry na tripply a vím že i pár holek odsud na ně někam poslala tak nevím.. Ale myslím, že ti gynekologové na to asi nemají tak dobré ty přístroje, ale fakt netušim

lucik...
10. nov 2009

já byla na NT+ tajně 😀 Tak sem zvědavá kam mě pošle 😀 Podle mě pošle do té porodnice kde budu rodit..

blanka.k
10. nov 2009

Mě minule říkala, že příště přijdu k ní na Triply a pak ještě před vánocema nás čeká velký UZ, ale neříkala, abych se někam objednávala. O tom NT+ a nutnosti objednání mi řekla hned na začátku těhu, tak je zvláštní, že by mi neřekla, abych se taky objednala někam na ten UZ ve 20tt

lucik...
10. nov 2009

blani tak třeba ti ho udělá 😉

bibi13
10. nov 2009

a to sa mám teda svojho gynda spýtať, či mi bude robiť veľký UTZ? podla mna bude na mna pozerať o čom hovorím.. ☹

aaadus
10. nov 2009

bibi a kdy máš další poradnu? jedině si zkus zavolat do své nemocnice jestli je možné se objednat bez žádanky od lékaře. pro klid duše, za to nic nedáš

blanka.k
10. nov 2009

Tak jsem si sepsala "těhu" výdaje, zatím jsem na 6300,- (píšu tam opravdu vše, oblečení pro mě, malýho,poplatky u lékařů, léky, těhufotky,...)

aaadus
10. nov 2009

blani chtěla bych být taky tak poctivá 🙂 , ale asi by to se mnou švihlo jak bych se dopočítala konečné cifry

bibi13
10. nov 2009

teraz v piatok mám dašliu poradnu.. a ide mi brať krv na dalšie testy a UTZ.. myslíš nemocnicu, kde budem rodiť?? ja to totiž ešte neviem.. bo v malackach sa už nerodí, tak budem musieť ísť do ba.. ja viem len, kde pojdem v Ba na 3D UTZ..

doli1
10. nov 2009

blanco zeptám sešvagrové jak to měla u té vaši dr.jestli ji ten ultrazvuk dělala ona nebo byla někam poslána.určitě má natočené dvd a to jde jen na veveří ale nevim jestli tam nebyla až později sama od sebe.
ale když jsem já byla na NT+ tak mi ta dr co dělala sono říká těšim se na vás ve 20tt to už bude vidět co to bude a smála se.stoho jsem usoudila že pujdu určitě tam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre