Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
23. nov 2009

mishah aha, no já na druhý straně 😀 U Zličína 😀

xxx.klarka
23. nov 2009

Já právě když tak čtu co tu o tom píšete, tak se docela bojím. ☹

marmar1
23. nov 2009

ještě pred rokem a půl ten oscar ve 12tt nebyl a vše se řídilo jen podle UTZ ve 20tt

lucik...
23. nov 2009

klari ty tripply fakt vychází blbě dost často, může je cokoliv ovlivnit a jsou hodně nepřesné.. a pak plodovka nevim, ale taky asi nic moc ☹ Navíc pak snad musíš být asi týden v uplnym klidu, nejlépe v posteli..

mishah
23. nov 2009

lucik:😀 tam je někde ten človíčkov??slyšela jsem na to docela dobré ohlasy 😉

lucik...
23. nov 2009

misha: jo jo ten je na zličíně v obchodním centru, máme to tam asi 5min autem 😉

xxx.klarka
23. nov 2009

lucik... : s tou plodovkou koukám to taky není jen tak. Asi bych nešla, bojím se toho. ☹

lucik...
23. nov 2009

klari já nevim proč ale já už strašně dlouho mam takovej blok na tu plodovku.. Jen představa že mi do podbříšku nebo kam píchaj x cm dlouhou jehlu mě fakt děsí k smrti

xxx.klarka
23. nov 2009

lucik...: Jsem na tom stejně, dělá mi blbě blbej odběr krve, natož tohle.

zzuzullka
23. nov 2009

klarka, poslala som ti IP 🙂

blanka.k
23. nov 2009

Ta plodovka má jedinou výhodu... je fakt přesná, a řeknou vám na 100% co čekáte 😅
Jsem hodila do alba břuch, foceno dopoledne, večer je trochu větší 😅 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

blanka.k
23. nov 2009

A ty pletené šatky jsem si kouila za 200 nebo 300 v Jeans Clubu, krásně se nosí 😉

lucik...
23. nov 2009

teda blani už máš hezké bříško 🙂 To já nemám 😠 😀

marmar1
23. nov 2009

blanka ty už jsi regulérní těhule 😵

zzuzullka
23. nov 2009

blani krásny brúšok 🙂 aj ja by som už taký brala

doli1
23. nov 2009

krásný břicho.to na mě ještě nic nejde vidět.
tripli-čekám na výsledky budu je mít ve středu a nějak si stoho hlavu nedělám.

blanka.k
23. nov 2009

Holky, dík, já vám kousek bříška pošlu, mám obavu, jak budu vypadat na jaře 😅

xxx.klarka
23. nov 2009

blanka.k : jůů, ty už máš krásný bříško 🙂

michalag
autor
23. nov 2009

blanka, krasne brusko 🙂

bondy1
23. nov 2009

Blanka 😵, konečnemi prišli tehu gaťuše, kupovala som ich cez e-bay, sedia, len ich treba dosť skrátiť, Next nové s visačkou a aj s poštovným vyšli necelých 10 eur, tak sa z nich teším, moje ma už začínali tlačiť.

xxx.klarka
23. nov 2009

michalag: já chci taky mězi majovky ☹

bondy1
23. nov 2009

rozprávali sme sa s MM o amniocentéze, čo ak, a pod. Ak by nám ju odporučili, asi by sme šli - nie kvôli pochybnostiam, ale preto, aby sme sa vedeli pripraviť na to čo príde... 😕

andelka
23. nov 2009

blanka: to fakt, krásné bříško - krásná těhulka. 🙂
Já jsem se dneska taky fotila a zdálo se mi, že už je to vidět, ale když jsem to porovnala s fotkou z minulého týdne (co mám v albu), tak to bylo skoro nachlup stejné, tak dám foto až později, až budu mít fakt těhu bříško - teraz mám akorát špek 😅
Dneska mi přišla zásilka z Betterfly 🙂 tričko je moc hezké, ale přijde mi normální, ne těhotenské (možná jsem to blbě pochopila nebo objednala nebo nevim). Ale je mi akorát a dobrý materiál, tak si ho nechám. Těhu pás je taky moc fajn, jen mi přijde, že je mi dost těsný (mám asi velký zadek), ale taky si ho nechám, protože se mi líbí a taky aspoň dobře drží a možná se i trochu natáhne. Budu ho asi nosit už teď, jak se mi líbí 🙂
fotky mám v novém albu

michalag
autor
23. nov 2009

klarka, idem to kuknut, ale ja som ta tam pisala, ale mozno sa mojmu malemu podarilo nieco vymazat, ked som to upravovala, tak idem to kuknut a ak tak ta dopisem 😉

blanka.k
23. nov 2009

Andel - u mě je to přesně 20 dní co mám z Betrefly objednáno a pořád je stav objednávky stejný ☹ S těma pásama nestraš, co pak mám říkat já s tím pupkem 😅 si ho asi dám na stehno nebo nevím 😀 se teda děsím, co mi dojde... triko bude asi na 99% malý, jsem nějak moc vyrostla za posledních pár dní, ale pásy jsem si říkala, že budou ok 😅

lucik...
23. nov 2009

holky nestraště já mám z betterfly taky objednáno 😀

lucik...
23. nov 2009

blani já mam objednáno taky 20 dnů a pořád "se vyřizuje"

kapka
23. nov 2009

Ahoj holky,můžu se přidat? Miminko čekáme v půlce května. a abych se představila: jmenuji se Katka.. První miminko se nám podařilo hned napoprvé...ale v 11tt jsem potratila - to bylo v dubnu 2007...pak jsme museli půl roku čekat protože mám RH negativní tak se čekalo až zabere injekce co mi píchli po potratu....A od té doby se nám nedařilo.....Loni v září jsme poprvé navštívili CAR..tam mi zjistili že mám mnohokrát zvýšený hormon prolaktin-nasadili léky na jeho snížení....Při laparoskopii mi zjistili neprůchodný pravý vejcovod...Mezitím jsem dvakrát byla na IUI...tedka v říjnu jsem měla jet do Františkových lázní- doktor říkal že mi to může pomoc..
Tak jsem v září všechny léky vysadila a už nepočítala ani s tím že bych otěhotněla.....o to větší bylo překvapení když sem na těhu testu objevila dvě čárky....Do 12tt jsem měla docela strach,abych zase nepotratila..Tak snad už mám nejhorší za sebou 🙂

lucik...
23. nov 2009

kapka: vítej mezi námi 🙂 A gratuluji že se povedlo 😉 Se tu za chvíli ztratim 😀

xxx.klarka
23. nov 2009

kapka: ahoj, vítám 🙂 a gratuluji.
lucik...: já se ještě nezorientovala a mám hrozný problémy si zapamatovat kdo je kdo. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre