Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
23. nov 2009

já si na cvičení v nemocnici nemůžu stěžovat. i po půl hodině plavání a půl hodině cvičení jsem byla unavená, ale to záleží jakou kdo má kondičku. u nás stojí lekce 150,- ještě jsem chtěla chodit na gravidjógu, ale není šance se tam dostat, mají pořád plno

kapka
23. nov 2009

Já bych si tak ráda zaplavala....mám pernametku a před těhu jsem chodila každý týden.....jenže tedka se bojím,abych si odtud nepřinesla nějakou chřipku 😒

aaadus
23. nov 2009

kapka jedině plavání přímo pro těhotné, tam myslím chřipku nechytneš, žádná mamina by nešla plavat nachlazená a tady u nás to je i v provozním řádu že nachlazená na plavání nee

blanka.k
23. nov 2009

Tak na to bych moc nespoléhala, když vidím v jakém stavu třeba lidi jezdí do práce 😅 V MHD vždycky kýchá polovina lidí, v obchodech to samé 😅

lucik...
23. nov 2009

holky koupila jsem si tuhle sukni

http://www.aukro.cz/item826052364_nove_tehotens...

dneska došla a můžu jen doporučit, je skvělá.

aaadus
23. nov 2009

lucik... pěkná ta modrá a černá, ale já moc sukně nenosím a v zimě už vůbec ne bo nezapnu kozačky žádné, jedině ty moc drahé co jsou podle obvodu lýtka

blanka.k
23. nov 2009

Lucik - ta je super, co to je za materiál? Já mám na zimu jednu riflovou (ale myslím, že mi do vánoc bude malá) a pak jednu červenou manžestrovou 😉

zzuzullka
23. nov 2009

práve pozerám ten bezpečnostný pás pre tehotné a toľko peňazí sa mi teda za to určite nechce dať tak som sa rozhodla že si ho vyrobím sama doma, prispôsobím si ho presne na moje telo a výjde ma to skoro zadarmo 🙂

lucik...
23. nov 2009

blani já jsem si objednala tu červenou a je fakt super.. ale co je to za matroš to nevim.. 😀 a ani to tam nepíšou ☹

aaadus
23. nov 2009

lucik... píšou - 95% cotton, 5% elastan

lucik...
23. nov 2009

elastan je asi ten pás a bavlna zbytek 😀

blanka.k
23. nov 2009

mě by spíš zajímalo, jak je to silné, ale nepřijde mi to moc teplé 😉

zzuzullka
23. nov 2009

aj mne tá sukňa príde skorej ako letná alebo jarná, ale nie moc zimná. lucik aby si nám nezmrzla 🙂

lucik...
23. nov 2009

no je fakt že zrovna dkvakát zimní neni 😀 Ale mám přece silné punčochy neeee 😀

blanka.k
23. nov 2009

Lucik - máš i těhu punčochy? Já zatím mám klasicé netěhu, asi si zkusím koupit vel.L, dokud není děloha nad pupek, tak je to ok, protože já to mám stažené nejvíc nad pupkem, prostě si hezky punčochy vytáhnu pod prsa (zatím teda mám prsa nad pupkem 😀 😀 😀 ), ale asi si budu muset nějaké těhu objednat 😅

lucik...
23. nov 2009

blani těhu punčochy ještě nemám, nemám moc břicho tak je nepotřebuju 😀

pepibubu
23. nov 2009

Ahoj holky, jsem tu z NT uz, šíjová řasa 1,7, korigované riziko DS 1:1500 - takže dle slov mudr "zanedbatelné" 😀 akorát nevíme co to je, neboť tam nakonec byl s náma táta a ten ještě mezi dveřma hlásil že to nechcem vědět, já sice podotkla že bych to i věděla ráda, ale doktor - chlap - prokázal chlapskou solidaritu a nedal to vědět ani hnutím brvy, ještě řekl "tak to neuvidíme" 🙂

aaadus
23. nov 2009

pepi gratulace 🙂

lucik...
23. nov 2009

pepi: moc gratuluju 😉

blanka.k
23. nov 2009

Pepi - super, gratuluji 😉

doli1
23. nov 2009

pepi gratuluji k nt taky jsme měli 1,7 hlavně že je to dobrý
jak se říká na NT poznají jen chlapečka tak třeba to je chlapeček.chlapi potvorný.my ženský se tak těšíme a když to máš na dosah ruky tak to zatají potvůrky 😀

bramburka
23. nov 2009

jako u nas v nemocnici jsem koukala a cviceni nakone i je, ale pouze dopoledne no a to nemám hlídání.... ☹

doli1
23. nov 2009

mě by se zas dopoledne hodilo ale v Blansku mají jen odpoledne

aaadus
23. nov 2009

chci se zeptat zkušených mamin - dnes na utz byl maličký otočený hlavou dolů. já vím, že je ještě brzo a snad se zase pěkně položí "naležato" a hlavičkou dolů se otočí až v tom správném tt. není možné, aby už tak zůstal? porodní asistentka včera říkala, že u miminek co se otočí moc brzo hrozí předčasný porod

doli1
23. nov 2009

já myslim že to byla náhoda.oni se tam ještě točí jak na kolotoči.kolem 2Ott ucitíš krásný kotrmelce to se ti pěkně zhoupne žaludek.určitě se ještě točí a nic takového nehrozí.

aaadus
23. nov 2009

taky myslím, že to byla náhoda, protože ráno po probuzení sebou pěkně mlel
a ptala se mě dr. jestli už cítím pohyby, tak jsem říkala, že jen takové šimrání a malilinkaté kopanečky a potvrdila mi, že to jsou první náznaky pohybů 😀

kapka
23. nov 2009

Holky vy už cítíte pohyby? 😕

blanka.k
23. nov 2009

Já maximálně ve střevech 😀 😀 😀 😀 Než ten můj prcek prokope ty špeky, tak to ještě bude trvat 😉

zdenkapo
23. nov 2009

mám za sebou ekg a obvoďáka... 😉

doli1
23. nov 2009

na fotkách nevypadáš že by měl něco prokopávat.myslim že během 14dní se dočkáte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre