Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
26. nov 2009

michalag gratuluju 🙂
ivka já modrobílá a béžová 😉

mishutka
26. nov 2009

My nakupujem v modré, zelené a žluté 😉 Ale už jsem skončila a čekám na pohlaví 😀
Mám vybranou rudě červenou zavinovačku tak čekám 😉

luciik
26. nov 2009

Micvha, paráda 😵 😵 😵 😵

ivka1603
26. nov 2009

ja som si objednala bledozelenu kockovanu zavinovacku....mala by prist tesne po tom, ako mi maju zistit pohlavie miminka.....ak to bude zase dievcatko, bude chuda nosit modre a zelene vecicky 😀

doli1
26. nov 2009

ivka ahojky dvě baby mít doma tak to už se těšíte na chlapečka že.
já mám pár věcí po šimkovi takže čekám na pohlaví a pak začnu dokupovat co chybí.

michalag
autor
26. nov 2009

ivka, buducu stredu idem k dr. do poradne a to mi uz da papier aj na morfologicke uzv, tak sa tesim ze opat uvidim drobceka, uz pomalicky odpocitavam dni 😝 😀 ... a ty ides kedy?

Ja zatial nekupujem nic, lebo po Samkovi mame kopec veci, ale ako flasticky na cajik, cumlik ... a taketo drobnosti zacnem ked budeme vediet co to je 🙂

ivka1603
26. nov 2009

doli1, ja sa viac tesim na chlapceka ako muz s detmi 🙂
zacala som kupovat nejake vecicky uz v oktobri....nevydrzala som cakat na neskor....ja som taka netrpezliva osoba 😀

michalag
autor
26. nov 2009

... ale urcite pokupim aj nejake oblecko 🙂

ivka1603
26. nov 2009

Miska, ja idem najblizsie az 9.12.....ak nebude dobre otocene, tak este raz pred vianocami....Zavidim ti, ze ides uz bud.stredu, ale v dobrom

lucik...
26. nov 2009

michal moc moc gratuluju 😉

doli1
26. nov 2009

ivka a myslíš že ted to bude kluk?

ivka1603
26. nov 2009

ja neviem, ale pevne dufam, ze ano....teraz mam plet uplne na prd a predtym som mala hladku plet ako modelka 🙂 a necitim sa tak dobre ako predtym, nemozem dlhsie stat ani chodit....a budem pracovat az do polky marca...mam sedave zam. pri PC, cely den ma boli chrbaat a krize a zadok, no hruza 😕

lucik...
26. nov 2009

holky která z vás má tu knížku pro tatínky.. Nemůžu jí nikde najít.. Myslim že to byl někdo tady, ale možná sem to viděla jen v nějakém jiném albu.. takový černo žlutý obal

michalag
autor
26. nov 2009

ivka, buducu stredu idem do poradne a potom na sono, lebo moj doki nema sono 😒 ☹

ivka1603
26. nov 2009

Miska, v pohode....nasa tehudoki ma sono, tak som zvedava, ci dostanem aj obrazok 🙂
Baby, vy ste kolko pribrali od zaciatku tehu? ja len necele 2kg

ivka1603
26. nov 2009

lucik - ja som ani netusila, ze existuje aj knizka pre otcov 😕

michalag
autor
26. nov 2009

ja doteraz len +1kg (vazila ma pred tyzdnom, ked som isla na sreening)

lucik...
26. nov 2009

ivko já 3kg

lucik...
26. nov 2009

ivko já to někde viděla a ted mě napadlo to dát manžovi k vánocům 😀 ale nemůžu to najít, protože nevim jak se to jmenovalo

ivka1603
26. nov 2009

takze som taky zdravy priemer 🙂 no super...uz som sa bala, ze som pribrala malo, lebo sestricka sa trosku cudovala 😵

aaadus
26. nov 2009

ivka já mám -1kg
lucik... andelka to má v albumu, jmenuje se to Ahoj tati jestli se nepletu

bondy1
26. nov 2009

Ahoj tehuľky, toľko ste toho popísali 🙂 Ahoj Ivka, ja som tu taký starší dorastenec, 😉 na vianoce budem mať 33, z prvorodičiek som tu asi najstaršia 🙂 pohlavie ešte nevieme, a tak som dúfala - dnes som si bola po výsledky triplov, vraj v poriadku - tak mi padol balvan zo srdca, sono ale nebolo, dosť sa ponáhľal - objednal ma za dva týždne na ďalšie krvné odbery, do vianoc sa tak asi pohlavie nedozvieme 😕 Zato v tescu som neodolala a kúpila súpravu troch bodyniek, zlacnenú o 50 % - so sovičkou, no nekúp to 😀 Lenže sú jednoznačne pre babu, ak to bude nakoniec chlapček, chudák - dúfam, že nebude mať krízu identity 😀

aaadus
26. nov 2009

lucik... tady je nejlevnější
http://www.melvil.cz/kniha-ahoj-tati

mishutka
26. nov 2009

Já ji už objednala 😀 Manžel moc nešte tak začne 😅

mishutka
26. nov 2009

nečte 😅

michalag
autor
26. nov 2009

aktualizovala som tabulku a hodila som aj foto bruska

aaadus
26. nov 2009

mishu taky mám objednáno a přesně, začne číst 😀
micha pěkné 😉

lucik...
26. nov 2009

aaadus díky tak objednáno 😀 Taky nečte, ale bude muset začít 😀

andelka
26. nov 2009

Ahoj děvčátka 🙂 Všechny moc zdravím, i nové Májovky 🙂
Nevím, jestli stihnu všechno dočíst, za chvíli vyrážím na nákupy, ale snad jo.

Dopoledne jsem byla u doktora, všechno vypadá v pořádku, na váhu (že neroste) nikdo nic neříkal, tlak mám ok, výsledky krve taky (jen jsem dostala navíc železo). Miminko jsem viděla, ale neměřilo se, bylo už moc skrčené a nějak sebou mlelo. Ale je v pořádku a myslím, že roste (co si ho pamatuju od minula). Zrovna si protahovalo nohu, asi to bude fotbalista 😀 Na velký UTZ jdu 22.12. Jo a o tripplech ani vidu ani slechu, tak jsem i ráda, že se nebudu stresovat. Za měsíc mrně zas uvidím a pak za cca 14 dní zase, půjdu na kontrolu srdíčka.

Jo jo, Ahoj tati mám já, čteme si ji oba. můj chlap je sice zlatej, ale stejně má pořád obavy, jako co bude, jak to bude zvládat, jaký bude otec, že se bojí,aby mrněti neublížil a pod. Tak tohle je přesně pro něj.

ivka1603
26. nov 2009

ahoj bondy1....som rada, ze tu nie som najstarsia.....drzim ti palce, aby ti toto prve tehu dobre dopadlo, aj testy, aj vsetko 🙂
Baby, ja uz koncim....majte sa krasne a pekny zvysok dna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre