Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

gabap
28. aug 2009

treba tam jsou mimca 2 😀

terkajesterka
28. aug 2009

nestraš 😅 ne že bych se rouhala, ale neumím si to představit 😕

gabap
28. aug 2009

me by asi kleplo 😨 kdyz dvojcatka potkam je to krasne,ale mit je ,to je asi o necem jinem 😀
ja uz ted premyslim,jak zvladnu maleho a mimco a to mezi nema bude tri roky rozdil 😅

terkajesterka
28. aug 2009

a u nás ještě o rok míň 😕 no, nějak to budeme muset zvládnout 😉

terkajesterka
28. aug 2009

jdu do hajan 😔 dobrou noc.

lenockach
28. aug 2009

ahojky!
aj ja som si vsimla ze mam brusko už ako v 4 mesiaci pri prvom. Ale hovoria, ze pri druhom je to vidieť oveľa skôr.

lenockach
28. aug 2009

baby nebláznite, že dvojičky. to by som si nevedela predstaviť. Ale ono je to dosť o tom ake to dieťa je. ked je moc temperamentne tak mate co robit aj s jednym. Co som sa rozpravala s jednou pani, co mala dvojicky, tak si nevedela vynachvaliť, že ona o nich ani nevedala, že stále spali a keď povyrástli tak sa spolu pekne hrali.

lenockach
28. aug 2009

no vy rozmýšľate ako zvládnete dve deťúrence a pritom my budeme mať najmenší vekový rozdiel. Ale ja verím, že sa všetko zvládne. Miška je už teraz s tatinkom veľký parťák.

lenockach
28. aug 2009

a už ste boli u doktorov. ja som objednaná na 11.9. tak sa tešíme

michalag
autor
28. aug 2009

lenockam ja idem 3.9 🙂

baby a uz beriete aj nejake vitaminy??? Ja som brala pri prvom tehu Maternu takmer az do konca tehu, tak asi aj teraz budem

gabap
28. aug 2009

lenockach,musime to vsecky zvladnout at je rozdil jaky je,ne? 😉 a urco to dame 🙂 jinak k dr.se chystam 9.9.
michalag cauky 🙂 ja jsem taky brala maternu a urcite budu i ted
jdu spat kocky,tak zase zitra pa

doli1
29. aug 2009

krásné ránko i dnes je tam // tak jsem ráda snad se dva testy nemohou mílit.k dr se obědnám v pondělí a uvidím kdy bude mít volno.bříško taky mám ale spíše nafouklí a ono poroste rychleji tak ve 3měsíci bude jak v 5 s prvními dětmi.stále mám povolené břišní svaly po prvním prckovi tak to břicho pěkně poletí.

holky já tak doufám že ten prcek tam je hlavně tam kde má byt

gabap
29. aug 2009

dobre ranko 🙂
u nas leje a leje 😒 musime si s prckem vymyslet nejakou zabavu 😉
doli1 myslim,ze testiky se nemyli 😉

doli1
29. aug 2009

u nás taky leje a leje.chlapi v tom hrají nohec a šíma je u babičky na dnešek tak mám leháro.
doufám že se nemilí.táta mi koupil ještě jedny s jinou značku a taky tam je i během dne tak to bude pravda.skoro po roku snažení budu mít stále pochybnosti

gabap
29. aug 2009

tve pochybnosti chapu,vubec po takove dobe 😔
ver ze mimco je tam 😉

doli1
29. aug 2009

díky musim věřit.

michalag
autor
29. aug 2009

Dobre ranko tehulky 🙂
doli, 2 testy uz urcite neklamu 😉 ... potichucku blahozelaaam 😵

s tym bruskom sme na tom asi viacere rovnako, hlavne co uz jedno dietatko mame .... ja mam tiez este svaly na brusku ovisnute, ale teraz to uz neriesim a aj kamaratka mi vravela ze 2 mimi vidno uz skoro, tak som zvedava 😅

aj u nas leje a leje, ale maly je od vcera u starkej, tak mam este pol dna volno, potom si idem drobca zobrat domov 🙂 , ale uz sa na neho aj tesim 🙂 😉

terkajesterka
29. aug 2009

dobré ráno 😀
doli, taky si myslím, že 2 pozitivní testy už o něčem svědčí 😉 já jsem si koupila testy Pepino, protože je mají u nás v drogerii a nemusím chodit do lékárny a u obou těhotenství se mi čárky ukázaly. Testovala jsem vždycky cca po týdnu, kdy mi mešlala MS

a k doktorovi jdu 3. září, jako michalag 😉

doli1
29. aug 2009

už mám 3 pozitivní testy 😅 další až v pondělí.teprve mám 3 dny po vynechání ms.tuto značku vůbec neznám.já se o šimčovi dozvěděla až mezi 6-7tt takže to na testu bylo hned znát takže neznám takové testování 🙂

michalag
autor
29. aug 2009

doli, tak to uz je co povedat ... tehulka 🙂 😉 😵

terkajesterka
29. aug 2009

doli, tahle firmy dělá hlavně prezervativy 😉 😀 já testy kupuju právě hlavně kvůli snadné dostupnosti u nás v drogerii a taky kvůli ceně - stojí cca 15Kč.

doli1
29. aug 2009

to je dobrá cena.kondomi znám ale nevěděla jsem že vyrábějí i testy.já bydlim na vesnici takže tu neni žádná dostupnost testů.hned ráno jsem manže vyhnela do města měl keci ale jel 😀

doli1
29. aug 2009

terko Jurášek byl pěkný dlouhán

anarida
29. aug 2009

Ahojte 🙂 tak vcera som bola u dr a mam to potvrdene zacinam sa aj tesit 🙂 hned si to aj hodim do pasu 🙂

terkajesterka
29. aug 2009

doli, to jo, a ono mu to vydrželo, v roce a půl měl cca 93 cm, teď bude mít ještě o něco víc 😕

anarida 😀 tak gratuluju 🙂 tak to jsi asi první, kdo byl u dr 😀

gabap
29. aug 2009

terko to je opravdu dlouhan 😕 muj maly ma 90cm 😀
anarida to se vam zadarilo brzy,ze?chteli jste nebo nahodicka?

anarida
29. aug 2009

terka dakujem pekne 🙂
gabap vobec sme neplanovali ani nechceli je to uplna nahodicka a prislo to vtedy ked som najmenej cakala s muzom sa rozvadzame tak tak 😖

terkajesterka
29. aug 2009

anarida ☹ tak to je mi moc líto.......máš to asi hodně složitý ☹

gabap
29. aug 2009

jeje,tak to je smutne 😔

brisilda
29. aug 2009

ahojte kocky tak ja to este dokim potvrdene nemam ☹ ale na testoch moje // silneju 😀 takze sa tesime 😉 doki mal dovolenku ale dufam, ze uz v pondelok tam bude 😉
inak kocky neviete mi poradit ci mi vitamin E 200 mg. mohol uskodit v cca 4 tyzdni tehu??? ja som taky strasmen ☹ teraz si dam tyzden pauzu a potom sa vrhnem na femibion 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre