Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

t.kosticka
8. dec 2009

Taky gratuluju Klárce k holčičce...je to asi krásný pocit, když se to už konečně zjistí...strašně se na to těším.

Antyn, náhodou, to je důležitý a víš co? Mám pocit, že jo. Představa, že bych na porodním sále plným dlaždiček, ležela na boso, je děsivá... 😒

mishutka
8. dec 2009

Klarko gratulačka 😀 jen aby tam ta pipina zůstala 😉 😀
Holky, fusky sebou 😀

lucik...
8. dec 2009

Klari moc gratuluju k negativním testům a k holčičce ještě víc, ti jí závidim 😀 😀 😀

antynka1
8. dec 2009

To já si je vezmu a pořádně teplý - i když už venku bude teplo 🙂

lucik...
8. dec 2009

já zrovna včera měla sklenku šampaňského, na oslavu dobrých výsledků 🙂 A sem tam si dám taky sklenku, ale moc na to nemám chut

doli1
8. dec 2009

klárko super další holčička
ty jo ani nevim jestli jsem měla ponožky ale asi nee.kouknu na fotky
já taky nemohla usnout a do tří přemýšlela nad mateřskou jestli do třech let nebo do čtyř.co školka a tak 😖

antynka1
8. dec 2009

To si Doli vzpomeń - je to děsně důležitý 😉

mishutka
8. dec 2009

Já mám hlavně chuť na ten vaječňák protože ho mám slabý a hlavně je tom sladké jak... 😉

doli1
8. dec 2009

myslim že ponožky neměla na fotkách to nejde vidět ale myslim že nee.už kvůli tomu že když chodili na kontroli a vždy se ve mě prohrábli tak jsem krvácela a vim že to teklo všude tak jsem je asi neměla a museli byt omyvatelný boty kvůli tomu.
já měla šampanský moc ráda a ted mi děsně smrdí.

lucik...
8. dec 2009

doli já měla včera jednu sklenku a víc bych do sebe nedostala... vůbec mi to nechutná 😀 😀

mishutka
8. dec 2009

Taky je u vás tak hnusně???? 😢 Prší 😒

lucik...
8. dec 2009

tady takyyy 🙄

doli1
8. dec 2009

když se divám na fotky kámošek jsou všichni celkově vyslíklí jen andílka mají na sobě žádné ponožky 😀 😀

antynka1
8. dec 2009

Doli, tak to zmrznu ☹ Asi si to dám do porodního plánu - nebudu řešit klistýry ani epidurály, ale stručně a jasně - NEBERTE MI PONOŽKY 😀

lucik...
8. dec 2009

anty 😀 😀 😀

mishutka
8. dec 2009

Už jste vybrali nějaké vhodné lehátka, já vůbec nevím podle čeho vybírat 😉

skretik
8. dec 2009

Ahoj holky, vy teda zase jedete 😀 . Ahoj Terez, tak se setkavame zase jinde 😀 , parada.

Klarko gratuluju k dobrym vysledkum a i k holcicce, mas radost, nebo co si chtela za pohlavicko?

Ponozky na porodni sal 😝 , no nad tim jsem jeste taky nepremyslela,ale jsem taky pekny zmrzlik a nesnasim studene nohy,takze Anty do kvetna mas na starosti zavest ponozky na porodni sal 😀

mishutka
8. dec 2009

Nějak to tu spí 😉
Všichni obědváte nebo co 😀

nikkka
8. dec 2009

pracujeme... ☹

lucik...
8. dec 2009

tak nějak.. ☹ Ale obědvala jsem taky, měla jsem jahůdkový knedlíky 😵 😵 😵 A byla jsem v lékarně a dostala jsem nějaké PROPOLKI - propolis s vitaminem C tak uvidime..

xxx.klarka
8. dec 2009

Holky, doufám, že mi tu holčičku potvrdí i 29. na velkém UTZ. Byla bych moooc ráda, udělala mi radost, tak snad jí nevyroste pindík. 😀

skretik: Moc bych chtěla holčičku.

Holky u nás je taky hnusně, leje furt, přišla domů zmoklá jak slepice.

michalag
autor
8. dec 2009

Ahojte, precitala som vas len zbezne

klarka, blahozelaaam k dievcatku 😵

t.kosticka, vitaj medzi nami 🙂 😉

hepinka
8. dec 2009

ahojte kočky, prepacte, ale ja sem len tak sporadicky nakuknem a samozrejme nemam sancu vas docitat ☹ Takisto vitam novych clenov a blahozelam (a tisko zavidim 🙂 ) babam, ktore uz vedia co cakaju - my sa to dozvieme tak mozno najskor v januari. Zatial nemame nic nove, mam sa chvalabohu fajn. Zajtra ma cakaju krvne testy a klasicka poradna, ale ostatne az v januari 😒 Napriek tomuto hnusnemu a uprsanemu pocasiu prajem vsetkym pekny den!

xxx.klarka
8. dec 2009

Jinak holky moc děkuju.

michalag
autor
8. dec 2009

my sme si dnes spravili s drobcom radost ked sme isli od Dr. a Sami kupil hracku pre babatko a bol velmi rad a ja som kupila 2-je body s dlhym rukavom, ale zatialv neutralnych farbach

zzuzullka
8. dec 2009

Ahojte baby 🙂

kosticka, vitaj medzi nami 🙂 pekne sa rozrastáme

klarka, gratulujéééééééééééééééém k výsledkom aj k dievčatku 🙂

ja som sa dnes vážila a zasa som 1kg schudla, takže celkovo od začiatku tehu -6kg ☹ rodičom sa to už vôbec nepáči a stále mi hovoria, že musím jesť- ale nemôžem za to že to proste nejde ☹ a strašia ma, že pošle doktor do nemocnice. tak uvidím čo mi v utorok v poradne na to povie, ale myslím, že -6kg ešte nie je také strašné, ale horšie je že stále chudnem, takže keď to bude pokračovať...

michalag
autor
8. dec 2009

zzuzulka, nechcem ta strasit, ale nie je dobre ked chudnes, praveze by si mala priberat, ak budes nadalej chudnut mozes skoncit aj v nemocke na infuzkach 🤐

xxx.klarka
8. dec 2009

zzuzullka: přesně jak píše Míša, musíš přibírat. Já mám konečně jedno kilo nahoře, takže už -2,5kg.

nara
8. dec 2009

Připojuji se ke gratulacím! 😉
A vítám nové tváře!
Ponožky jsem určitě neměla, rodila jsem v únoru a všude bylo horko, na sále, na pokojích i na chodbách 😀 Ale měla jsem je s sebou, protože jsem taky počítala se zimou 😀

michalag
autor
8. dec 2009

klarka, ides az 29.12 na velke uzv?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre