Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
9. dec 2009

robime si tu teda poriadne chutky 😀
myslim ze toto je prenatal box https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vladkaz1
9. dec 2009

nikkka davala som si sit ,tu v TT je na parnych tehu moda jak sa ide smerom k policajtom vies?
Inak nikde nic som nevidela ... ale ja som si dala usit take o 2 cisla vacsie, alebo o cislo neviem lebo teraz mi je vsetko moje velke .. tak nech na jar potom nepraskam vo svoch .. a este mam gate po malej na traky ,to som kupila hore v jednote v hise .. tali asi 900 sk .. vtedy ,ale nosili sa paradne.
Hodim ti recept musim ho ale zobrat od mamule .. ja ho nemam ..dnes tam idem tak dufam ze nezabudnem
Idem kuknut ten link

michalag
autor
9. dec 2009

... a ja vraj 21tt, ale ten zacinam az piatok 🙂

vladkaz1
9. dec 2009

Aha toto ,boze to ma taky odborny nazov???
Ja som to pri malej dostala az v porodnici ,teraz to dava gyndos? 😕

michalag
autor
9. dec 2009

boli dva, jeden dava gyn. a druhy sa daval az v porodnici, ale neviem ci je to tak aj teraz

nikkka
9. dec 2009

ja to zatial riesim tak ze nosim normalne rifle a gombik mam rozopnuty a mam tam gumu aby mi nespadli...ale uz ma to zacina tusim tlacit...
musim si ist kupit nejake...normlane by mi ich sestra usila, ale sa odstahovali do francuzska a na dialku sit to je o nicom...

yanika
9. dec 2009

Ja som prenatal box dostala na poslednej poradni, je to vlastne len krabicka plna rôznych letáčikov a vzorka prášku na pranie, nič špeci, ale vypisovala som lístok, na základe ktorého mi v pôrodnici dajú iný balíček - ten sa volal nejako podobne.... takže toto je len taký marketingový ťah na maminy 😉

My sa chystame cez vikend na shopping do Madarska, tak si hadam obzriem nazivo aj nejake kociky a nakupim pekne chlapcenske vecicky huraaaaaaaa... A super je, ze segra mi da vela veci po synovcekovi - tomu som zase ja pred narodenim doniesla kopec veci z UK xixi

Ja budem piect s maminou, uz v tom mame taky ritual..

vladkaz1
9. dec 2009

baby musim si ist prefarbit hlavu ,sak chodim jak debil .. dnes si dam nove cizmy co som si vcera kupila a pojdem jak kocka von s malu 😀 ,dufam ze paradne bude prsat zas 😝

bibi13
9. dec 2009

zdenka, yanika gratuluuuujeeeeem!!! 🙂
ja sa teším na dnes, mám tam byť o 16:20.. uf!

vladkaz1
9. dec 2009

tak moj gyn. nedava take urcite ..
Moja mama sije keby si chcela ma krajcirstvo tu v TT 😉

nikkka
9. dec 2009

ja som zvedava na zajtra, idem na poradnu..snad mi dr.konecne ukaze babenko..a som zvedava co mi povie, ze ma furt brucho pobolieva, toho sa trocha bojim..
budu mi brat aj krv to asi na tie tripple testy..

aaadus
9. dec 2009

můžu vás poprosit o ten recept na karamelové oplatky? já karamel totiž miluju. já se dneska chystám ušulat kuličky rafaelo a do vikendu bych chtěla stihnout napéct linecké a ořechové rohlíčky

vladkaz1
9. dec 2009

http://www.toprecepty.cz/recept/4701-karamelove... nasla som vam podobny recept 🙂

aaadus
9. dec 2009

vladka a ten recept kde je to salko nemáš? prosím prosím 😵

yanika
9. dec 2009

bibi: ďakujem🙂 a už sa tešíme na správy od Teba 😉
nikkka: ja som na tom podobne.. stale pocitujem take mierne bolesti - ako svalovica alebo nieco podobne...
papas magnesium? Ja som sa stale nedokopalo k tomu si ho kupit 😔

zzuzullka
9. dec 2009

ahojte babulky, vy ste sa zasa rozkecali 🙂

zdenke gratulujem k diečatku a yanike k chlapcovi 🙂 sa nám to začína už pomaly vyrovnávať ten pomer.

pepi, držim palce aby zajtra dopadlo všetko ok u dokiho a boli ste v poriadku 🙂

ste riešili pečenie,ja nemám ešte ani jednu vec. som včera skončila s upratovaním tak zajtra zančem piecť. keďže nechodím do práce tak to stíham úplne v pohode. a ako každý rok toho budem robiť hodne: medovníky, chrústy, kokosové pusiky, linecké, metrový koláč, medvedie labky, zlepované oplatky, slané tyčinky, medové rezy... a určite sa ešte nejaké plnené veci nájdu. vždy robíme doma tak 10 druhov 😀

nikkka
9. dec 2009

yanika: nic si nedavam, iba mineralku magneziu pijem obcas...mne ta bolest pripada ako pred menzesom,hlavne ked menim polohu a aj v noci ma to pobolieva...no snad to je normalne..

aaadus
9. dec 2009

zuzul co to jsou ty medovníky a chrústy? to je na Slovensku nějaká specialita? já mám ráda vše kde jsou ořechy, karamel a med. jiné cukroví by pro mě nemuselo existovat 😅

zzuzullka
9. dec 2009

nika, mna zo začiatku tiež tak stále pobolievalo brucho a doki mi povedal, že s tým mi bohužiaľ nemôže nijako pomôcť, ale pýtal sa ma či to sú silné bolesti. ale to bolo skorej ako hovoríš ty, ako pri menzes. keby boli silné tak by to bolo asi horšie. mňa teraz občas zasa bolí na pravej strane podbrušku ale to je taká skorej ťahavá bolesť akoby sa drobec zavesil na niečo a hojdal sa tam 😀 ale nie je to nič strašné tak si myslím, že je to ok. si hovorím, že teraz sa v tom tele dejé stále nejaké zmeny a aj teraz keď sú už drobci väčší tak občas musí niečo zabolieť, pichnúť atď. veď sa to tam musí všetko poposúvať a urobiť priestor pre bábo 🙂

antynka1
9. dec 2009

Medovníky jsou myslím perníčky 🙂

zzuzullka
9. dec 2009

medovníky sú perníčky, ako napísala antynka a chrústy to je skorej taký domáci názov: to je tiež trochu s medom a z hotového cesta sa urobia také malé štorčeky cca 2x2cm, potrie sa to vajíčkom a na vrch sa dá oriešok. a je to supéééééééér 😀

no nič, idem variť obed, lebo čas beží. budem robiť zeleninovú polievku a lievance a keď budem stíhať tak budem odbiehať sem za vami tak snáď mi všetko nezhorí 😀 😀 😀

doli1
9. dec 2009

ahojky holčiny
já krom perníčků nemám vůbec nic.musim udělat těsto na linecký a to bude konec pečení 😀 nic jiného nejíme.

nikkka
9. dec 2009

zuzulka mas pravdu, keby to boli bolesti na nevydrzanie tak to by bolo asi zle, ale toto je tak par krat za den a tiez ma obcas taha na pravo dole a dnes pre zmenu ma tahalo na lavo..

aaadus
9. dec 2009

zuzul aha, tož jsem zase o něco chytřejší 😀 normálně se začínám na vánoce těšit a doufám že letos uvidím aspoň jednu pohádku, loni jsem neviděla ani jednu ☹

xxx.klarka
9. dec 2009

holky a já jak se těším na Vánoce ....... velice moc. Už aby byli. Ale po včerejšku se těším ještě více na velký UTZ na toho 29. velice doufám, že mi tam potvrdí tu naší holčičku a budu se moc začít radovat. 🙂
................ a ještě aby přišli ty pohyby ☹

mishutka
9. dec 2009

ahoj holky, tak já nepeču skoro vůbec, jen jsem letos pekla perníčky 🙂
Já to nejím a na stůl dostanem od rodičů 😀

Já dostala Prenatal box minule a v něm prd 😀 Nějaké vzorky a letáky, ale krabice jak kráva 😅

aaadus
9. dec 2009

zuzul a napíšeš mi prosím do IP recept na ty chrústy? děkuji 😵

aaadus
9. dec 2009

mishu ale neříkej že když jsi box otvírala že jsi se netěšila co bude uvnitř 😀 já už mám doma dva

zzuzullka
9. dec 2009

adus, určite napíšem ale neviem kedy sa k tomu dostanem, možno až večer 😅

mishutka
9. dec 2009

aaadus. a jak 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre